IX Grójecka Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gądek Jakub Grójec Biegi dzieci i młodzieży Rowerowy Grójec
2 Marcinkiewicz Anna Marcinkiewicz Białobrzegi Bieg Główny 10 km TEAM BIAŁOBRZEGI opłacono on-line
3 Gnieciak Ewa Tarczyn Slow jogging TARCZYNSKI KLUB BIEGOWY opłacono on-line
4 Dzieciuchowicz Adam Grójec Bieg Główny 10 km EST Team opłacono on-line
5 Gnieciak Dariusz Tarczyn Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy opłacono on-line
6 Michalik Kacper Kobylin Biegi dzieci i młodzieży
7 Michalik Krzysztof Kobylin Bieg Główny 10 km opłacono on-line
8 POLANOWSKI SZYMON GRÓJEC Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole nr 1 w Grójcu
9 POLANOWSKA MARIA GRÓJEC Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
10 Płużyńska Gabriela Grójec Rolki dzieci i młodzieży
11 Drzewiecka-Witkowska Agnieszka Kotorydz Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy opłacono on-line
12 Łach Aleksandra Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP w Bikówku
13 Biniszewski Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 2 Grójec
14 Centkowski Łukasz Lutkowka Bieg Główny 10 km LKS Osuchów/ Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu opłacono on-line
15 Sala-Rutkowska Paulina Grójec Bieg Główny 10 km opłacono
16 Rutkowski Tomasz Grójec Bieg Główny 10 km opłacono
17 Kucharska Anna Gdynia Bieg Główny 10 km opłacono
18 Kulpiński Michał Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
19 Rutkowska Karolina Mogielnica Bieg Główny 10 km opłacono
20 Reda Sławomir Warszawa Nordic Walking KBP PASJA Warszawa opłacono on-line
21 Płodzik Hanna Jurki Biegi dzieci i młodzieży
22 Płodzik Krzysztof Jurki Biegi dzieci i młodzieży
23 Polak krzysztof Jastkowice Rolki 20 km Policja opłacono on-line
24 Stefański Sebastia Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
25 Rejer Mateusz Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole Baśniowy Pałacyk Grójec
26 Rejer BARTOSZ Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
27 Owczarek Antoni Kobylin Biegi dzieci i młodzieży
28 Kasprzyk Wiktoria Anna Grójec Rolki dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
29 Kasprzyk Wiktoria Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
30 Kasprzyk Jaś Grójec Biegi dzieci i młodzieży
31 Kasprzyk Michal Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
32 Świesiulska Olga Garwolin Biegi dzieci i młodzieży
33 MAJAK PIOTR Chynów Biegi dzieci i młodzieży ZSP CHYNÓW
34 Bienkiewicz Ariel Grójec Bieg Główny 10 km Hufiec Grójec opłacono on-line
35 MAJAK ALEKSANDRA Chynów Biegi dzieci i młodzieży ZSP CHYNÓW
36 Stanczak Kasia Gostynin Biegi dzieci i młodzieży Uks Zwoleń-Team
37 Chyliński Arkadiusz Grójec Bieg Główny 10 km Liceum ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu opłacono on-line
38 Stanczak Katarzyna Gostynin Rolki dzieci i młodzieży Uks Zwoleń-Team
39 Skarzyńska Dominika Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
40 Woźniak Dariusz Woźniak Jasieniec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
41 Jarecki Jan Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
42 Jarecka Małgorzata Grójec Rolki dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
43 Kokowski Piotr Poznań Rolki 20 km Plichwyścig.pl opłacono on-line
44 Gnieciak Tomasz Tarczyn Bieg Główny 10 km opłacono on-line
45 Konic-Kosmala Katarzyna Poznań Rolki 20 km opłacono on-line
46 Kosmala Jan Poznań Rolki 20 km Figlarz Bugi opłacono on-line
47 Zych Paweł Brwinów Bieg Główny 10 km Allianz Running Team opłacono on-line
48 Pająk Julia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
49 RYSZKOWSKI JAKUB GRÓJEC Biegi dzieci i młodzieży PRZEDSZKOLE PUBLICZNE prow. przez ZCMN w Grójcu
50 Mrozik Marcelina Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
51 Farjaszewska Maja Pniewy 11A Biegi dzieci i młodzieży
52 Chyła Miłosz Cychry 1A Biegi dzieci i młodzieży
53 Chyła Igor Cychry 1A Biegi dzieci i młodzieży
54 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA BIAŁOBRZEGI Biegi dzieci i młodzieży
55 GÓRKA JULIA ŻDZARY Biegi dzieci i młodzieży
56 GÓRKA jakub ŻDZARY Biegi dzieci i młodzieży
57 SODOŚ MAGDA BIAŁOBRZEGI Bieg Główny 10 km opłacono on-line
58 Cieślak Karolina Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
59 Dębniak Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
60 Obel Antoni Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
61 Średnicki Lucjusz Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
62 CUPRYJAK ADRIAN TARCZYN Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy opłacono on-line
63 Kołacki Mieczysław Białobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
64 Gozdera Wojciech Grojec Biegi dzieci i młodzieży
65 Gozdera Bartlomiej Grojec Biegi dzieci i młodzieży
66 Michałowski Jakub Jasieniec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole Bajkowy Świat w Jasieńcu
67 Michałowski Kacper Jasieniec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego w Jasieńcu
68 Jakubisiak Wktor Grójec Rolki dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
69 Majak Bożena ChynóW Bieg Główny 10 km opłacono on-line
70 Badełek Hubert Białobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
71 Łoboda Marta Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 2 Grójec
72 Łoboda Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 2 Grójec
73 Mikowski Artur Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
74 Adamczyk Aleks Tarczyn Biegi dzieci i młodzieży
75 Adamczyk Adrian Tarczyn Biegi dzieci i młodzieży
76 Piekarowicz Piotr Prace Duże Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy opłacono on-line
77 Welber Michał Nowe Miasto Nad Pilicą Rolki 20 km Lacho Team opłacono on-line
78 Bania Zygmunt Przysiek Rolki 20 km (osoby powyżej 70 roku życia)
79 Łabędź Anna Radom Bieg Główny 10 km KPP Grójec opłacono on-line
80 Mirosław Bożena Grójec Slow jogging opłacono on-line
81 Sielczak Zbyszek Henryków-Urocze Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy opłacono on-line
82 Szymański Krzysztof Henryków Urocze Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy opłacono on-line
83 Szymańska Dorota Henryków Urocze Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy opłacono on-line
84 Sielczak Iwona Henrykow Urocze Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy opłacono on-line
85 Brychcy Artur Grodzisk Wielkopolski Rolki 20 km VICTORY HUSARIA opłacono on-line
86 Deska Aleksandra Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
87 Świesiulski Grzegorz Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
88 Piekarowicz Helena Prace Duze Biegi dzieci i młodzieży Kondycja Piaseczno
89 Piekarowicz Magdalena Prace Duze Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy opłacono on-line
90 Kmidowska Magdalena Kmidowska Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
91 Kalinowski Piotr Nowa Iwiczna Bieg Główny 10 km opłacono on-line
92 Żołnacz Stanisław Nowe Miasto nad Pilicą Biegi dzieci i młodzieży
93 Żołnacz Kazimierz Nowe Miasto nad Pilicą Biegi dzieci i młodzieży
94 Kalinowski Patryk Nowa Iwiczna Biegi dzieci i młodzieży
95 Żołnacz Franciszek Nowe Miasto nad Pilicą Biegi dzieci i młodzieży
96 Kalinowski Bartosz Nowa Iwiczna Biegi dzieci i młodzieży
97 MACHALSKA NATALIA Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole przy PSP nr 2 Grójec
98 MACHALSKA MARIA Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 2 Grójec
99 Kowalski Maciej Piaseczno Rolki 20 km UKS Zryw Słomczyn opłacono on-line
100 Przybysławska Paulina Gniezno Rolki 20 km Uks Zwoleń-Team opłacono on-line


Wyświetleń: 17734

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ