Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Drejgier Violetta | Nowe Miasto nad Pilicą | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
202 | Łopuszyński Robert | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | opłacono |
203 | Pękacki Robert | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | opłacono |
204 | Łuszczyk Andrzej | Łychowska Wola | Polska | Bieg Główny 10 km | JW 3411 | opłacono on-line |
205 | Kącki Paweł | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | RĄCZE RACICZKI | opłacono on-line |
206 | Kasica Adam | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | opłacono |
207 | Marciniak Grzegorz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | |
208 | Czapliński Marcin | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
209 | mróz sylwester | chynów | Polska | Bieg Główny 10 km | Chynów biega | opłacono on-line |
210 | Siedlecki Tomasz | Wólka Turowska | Polska | Bieg Główny 10 km | Aktywni Grójec | opłacono on-line |
211 | Siwiec Kacper | Lesznowola | Polska | Bieg Główny 10 km | KS Lesznowola | opłacono on-line |
212 | Siwiec Sławomir | Lesznowola | Polska | Bieg Główny 10 km | KS Lesznowola | opłacono on-line |
213 | Ostrowski Sylwester | Wilków Pierwszy | Polska | Bieg Główny 10 km | BŁĘDOWSKA WATAHA | opłacono on-line |
214 | Frączak Robert | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
215 | Frączak Beata | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
216 | BOGUMIŁ TERESA | Grabów nad Pilicą | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
217 | Ścibiorek Bartosz | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
218 | Szymanowski Artur | Sulejówek | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
219 | Wiechowska Dorota | Mogielnica | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
220 | Ogledzińska Anna Ogledzińska | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
221 | Feller Arkadiusz | Błędów | Polska | Bieg Główny 10 km | BŁĘDOWSKA WATAHA | opłacono on-line |
222 | Mrowińska Agnieszka | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
223 | Imiołek Monika | Wola Gutowska | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
224 | Szewczyk Leszek | Belsk Duży | Polska | Bieg Główny 10 km | A.S Galaktikos | opłacono on-line |
225 | Pakuła Piotr | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
226 | Michalak Artur | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
227 | Pachocki Mariusz | GRÓJEC | Polska | Bieg Główny 10 km | Slow Jogging Grójec | opłacono |
228 | Czarnecki Maciej Czarnecki | Przytyk | Polska | Bieg Główny 10 km | Street Run Radom | opłacono on-line |
229 | Skaba Sebastian | Bialobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
230 | Słowiński Marcin | Mirowice | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
231 | Zagórski Łukasz | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
232 | Rozycka Monika | Grabow nad pilica | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
233 | Petryka Wojciech | Raszyn | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
234 | Zawadzki Jan | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
235 | Brogowicz Stępniewska Agnieszka | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
236 | NOWAK TOMASZ | BELSK DUŻY | Polska | Bieg Główny 10 km | A.S Galaktikos | opłacono on-line |
237 | Wójtowicz Justyna | Kamień | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
238 | Krawczak Zbigniew | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | UKS OLIMPIJCZYK | opłacono |
239 | Kucharski Piotr | Lipie | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
240 | Gwadera Arkadiusz | Belsk Duży | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
241 | Pietras Jolanta | Pruszków | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
242 | Czarnecki Kamil | Skarżysko Kamienna | Polska | Bieg Główny 10 km | Czarnecki Run Team | opłacono on-line |
243 | Kopeć Piotr | Józefosław | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
244 | Kopeć Patrycja | Józefosław | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
245 | Arak Sylwester | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
246 | Filipowicz Natalia | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
247 | Regulska Ewa | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
248 | Anyszkiewicz Jakub | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | Profi Team | opłacono on-line |
249 | Michałowski Tomasz | Jasieniec | Polska | Bieg Główny 10 km | Inov-8 Team | opłacono on-line |
250 | Bielski Marcin | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | KS Start Pułaski Warka | opłacono on-line |
251 | Bielska Aneta | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | KS START PUŁASKI WARKA | opłacono on-line |
252 | Kalisz Agnieszka | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
253 | Lewocha Rafał | Jastrząb | Polska | Bieg Główny 10 km | WOŻNIAK TEAM | opłacono on-line |
254 | Niemirski Andrzej | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | KS START PUŁASKI WARKA | opłacono on-line |
255 | turczyn marek | Ruda | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
256 | Bińkowski Marceli | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | MARCELI TEAM-sporty walki-Grójec | opłacono on-line |
257 | Bernasconi Stefano | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | TriClub | opłacono on-line |
258 | Kot Mateusz | Tyniec | Polska | Bieg Główny 10 km | 1 ORel | opłacono on-line |
259 | Wnęk Zenon | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
260 | Prokop Anna | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Street Run Radom | |
261 | Świderska Wiktoria | Pułtusk | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
262 | Świderski Jarosław | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | 1. ORel | opłacono on-line |
263 | Job Paweł | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
264 | Turoń Łukasz Turoń | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
265 | WIŚNIEWSKA AGNIESZKA | białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
266 | Paluch Dariusz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
267 | WISNIEWSKI ROBERT | białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
268 | Majorek Krzysztof | Czaplinek | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
269 | Nowaczewski Piotrek Sebastian | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | Aktywni Grójec | |
270 | Świesiulski Paweł | Garwolin | Polska | Bieg Główny 10 km | Victus Rębków | opłacono on-line |
271 | Prykiel Dariusz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
272 | Budzik Dariusz | Zalesie Górne | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
273 | Krupa Mariusz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
274 | Dutkiewicz Karol | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
275 | OLIK RYSZARD PIOTR | GRÓJEC | Polska | Bieg Główny 10 km | 1.GRÓJECKI OŚRODEK RADIOELEKTRONICZNY | opłacono on-line |
276 | Pietras Jarosław | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegiem Radom! | opłacono on-line |
277 | Strzyga Łukasz | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
278 | Dziedzic Bogusława | Prażmów | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
279 | Rutkowski Rafał | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
280 | Reluga Małgorzata | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
281 | Zubczyńska Anna | Sucha | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
282 | Zgoda Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | 3:33 TEAM | opłacono on-line |
283 | Buraczynski Emil | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | Aktywni Grójec | opłacono on-line |
284 | Dolińska Wioletta | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
285 | Banach Mirosław Banach | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP KOŚMIN | opłacono on-line |
286 | Ślubowska Sylwia | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
287 | Cimochowski Mieczysław | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
288 | Widuto Paula | Lidzbark Warmiński | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
289 | KOWALIK TOMASZ | HENRYKÓW-UROCZE | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
290 | Senator Tomasz | Mogielnica | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
291 | Kasprzak Dariusz | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | KS Start Pułaski Warka | opłacono on-line |
292 | Mazurek Szymon | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | Liceum ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu | opłacono on-line |
293 | Kuflowski Artur | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | 1. ORel | opłacono on-line |
294 | Pietrzak Michał Pietrzak | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
295 | Szczepanik ROBERT | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
296 | Sawicki Marcin | Wola Boglewska | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
297 | Cichowicz Marcin | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | 1. ORel | opłacono on-line |
298 | Oleksiak Iwona | Wilkowyja | Polska | Bieg Główny 10 km | Victus Rębków | opłacono on-line |
299 | Kośla Kamil | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Street Run Radom | opłacono on-line |
300 | Cichocka Anna Cichocka | Odrzywołek | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 56998