IX Grójecka Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zając Łukasz 05-600Grójec Bieg Główny 10 km
2 Patora Jerzy 64-300 Nowy Tomyśl ul.Osiedlowa 11 Rolki 20 km SKATE2CITY opłacono on-line
3 Wilczak Teresa 64-330 Opalenica ul.Młyńska60 Rolki 20 km SKATE2CITY opłacono on-line
4 Ulijasz Grzegorz Augustów Bieg Główny 10 km KS START PUŁASKI WARKA opłacono on-line
5 Ulijasz Maria Augustów Bieg Główny 10 km KS START PUŁASKI WARKA opłacono on-line
6 Woźniak Justyna Barcice Drwalewskie1979 Bieg Główny 10 km Biegam bo mnie ludzkość wqurwia :)) opłacono on-line
7 CZERNIEWSKI Arkadiusz Bartoszyce Bieg Główny 10 km 1. ORel opłacono on-line
8 CZERNIEWSKI Karol Bartoszyce Biegi dzieci i młodzieży MDK UKS 1 Bartoszyce
9 Walkowiak Monika Belęcin Rolki 20 km SKATE2CITY opłacono on-line
10 Gwadera Arkadiusz Belsk Duży Bieg Główny 10 km
11 Szewczyk Leszek Belsk Duży Bieg Główny 10 km A.S Galaktikos opłacono on-line
12 NOWAK TOMASZ BELSK DUŻY Bieg Główny 10 km A.S Galaktikos opłacono on-line
13 Gądek Karol Belsk Duży Bieg Główny 10 km opłacono on-line
14 Jakóbczak Mateusz Belsk Duży Bieg Główny 10 km opłacono on-line
15 Skaba Sebastian Bialobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
16 Skaba FILIP Bialobrzegi Biegi dzieci i młodzieży Lekka Atletyka Białobrzegi
17 Sułecka-Chłopicka Agnieszka Białobrzegi Bieg Główny 10 km TEAM BIAŁOBRZEGI opłacono on-line
18 Gaj Grzegorz Białobrzegi Bieg Główny 10 km Borki Team opłacono on-line
19 Dutkiewicz Karol Białobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
20 Badełek Hubert Białobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
21 Kołacki Mieczysław Białobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
22 Ogledzińska Anna Ogledzińska Białobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
23 Majewski Marcin Białobrzegi Bieg Główny 10 km
24 Wolczyk Grażyna Białobrzegi Bieg Główny 10 km Borki Team opłacono on-line
25 Senator Aleksandra Białobrzegi Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
26 WIŚNIEWSKA AGNIESZKA białobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
27 WISNIEWSKI ROBERT białobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
28 SODOŚ MAGDA BIAŁOBRZEGI Bieg Główny 10 km opłacono on-line
29 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA BIAŁOBRZEGI Biegi dzieci i młodzieży
30 Marcinkiewicz Anna Marcinkiewicz Białobrzegi Bieg Główny 10 km TEAM BIAŁOBRZEGI opłacono on-line
31 dąbal marcin BIELANY 1 Bieg Główny 10 km rajpol opłacono on-line
32 Feller Arkadiusz Błędów Bieg Główny 10 km BŁĘDOWSKA WATAHA opłacono on-line
33 Górski Paweł Błędów Bieg Główny 10 km BŁĘDOWSKA WATAHA opłacono on-line
34 ulijasz krzysztof ulijasz boska wola Bieg Główny 10 km KS START PUŁASKI WARKA opłacono on-line
35 Czarnecki Rafał Bronisławka Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
36 Zych Paweł Brwinów Bieg Główny 10 km Allianz Running Team opłacono on-line
37 Podczaski Stanisław Bukowiec Rolki 20 km Speedskating Łódź opłacono on-line
38 Siudzińska Anna Bydgoszcz Bieg Główny 10 km opłacono on-line
39 Chojecki Dariusz Bydgoszcz Rolki 20 km Rolla Speed Team opłacono on-line
40 Kusa Oliwia Bydgoszcz Rolki dzieci i młodzieży KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ
41 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Rolki dzieci i młodzieży KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ
42 mróz sylwester chynów Bieg Główny 10 km Chynów biega opłacono on-line
43 Majak Bożena ChynóW Bieg Główny 10 km opłacono on-line
44 MAJAK ALEKSANDRA Chynów Biegi dzieci i młodzieży ZSP CHYNÓW
45 MAJAK PIOTR Chynów Biegi dzieci i młodzieży ZSP CHYNÓW
46 Chyła Igor Cychry 1A Biegi dzieci i młodzieży
47 Chyła Miłosz Cychry 1A Biegi dzieci i młodzieży
48 Majorek Krzysztof Czaplinek Bieg Główny 10 km opłacono on-line
49 Majorek Tomasz Czaplinek Biegi dzieci i młodzieży
50 Majorek Julia Czaplinek Biegi dzieci i młodzieży
51 Malczewski Hubert. Czyżówka Rolki 20 km opłacono on-line
52 Malczewski Hubert Czyżówka Bieg Główny 10 km MOCZYMORDKI opłacono on-line
53 Durka Piotr Dąbrówka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
54 Wasiak Antonina Dębnowola Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole Bajka
55 Bors Łukasz Domaniewice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
56 Franczak Michał Franczak Drzewica Bieg Główny 10 km Akademia Wojsk Lądowych
57 czopek jaroslaw EŁK Nordic Walking Maratonka
58 Domeradzki Kazimierz Garbatka - Letnisko Rolki 20 km opłacono on-line
59 Zoladek Jerzy Zoladek Garliczka Rolki 20 km Niezrzeszony opłacono on-line
60 Świesiulska Olga Garwolin Biegi dzieci i młodzieży
61 Świesiulska Agata Garwolin Biegi dzieci i młodzieży
62 Świesiulska Alicja Garwolin Biegi dzieci i młodzieży
63 Świesiulski Paweł Garwolin Bieg Główny 10 km Victus Rębków opłacono on-line
64 Kopik Kinga Garwolin Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
65 Zgrzywa Marek Gdańsk Rolki 20 km Jabra Roller Team opłacono on-line
66 Zgrzywa Agnieszka Gdańsk Rolki 20 km Jabra RT Friends opłacono on-line
67 Zgrzywa Marek Gdańsk Rolki dzieci i młodzieży Jabra Roller Team
68 Kowalski Marek Gdańsk Rolki 20 km Twister Trójmiasto opłacono on-line
69 Konkol Jarosław Gdańsk Rolki 20 km Jabra RT Friends opłacono on-line
70 Filipkowski Mariusz Gdańsk Rolki 20 km Jabra RT Friends opłacono on-line
71 Mazurek Sebastian Gdynia Rolki 20 km Jabra Roller Team opłacono on-line
72 Mazurek Wiesław Gdynia Rolki 20 km Prolube Masters opłacono on-line
73 Kucharska Anna Gdynia Bieg Główny 10 km opłacono
74 Stefaniak Wojciech Stefaniak Gdynia Rolki 20 km (osoby powyżej 70 roku życia) Twister Trójmiasto
75 Jezierny Marek Gdynia Rolki 20 km opłacono on-line
76 Stachura Jacek Gdynia Rolki 20 km opłacono on-line
77 Katarzyna Piechal Głuchów Nordic Walking FAURECIA opłacono
78 Przybysławska Paulina Gniezno Rolki 20 km Uks Zwoleń-Team opłacono on-line
79 Sudomir Liwia Gostynin Rolki dzieci i młodzieży UKS Zwoleń-Team
80 Sudomir. Liwia Gostynin Biegi dzieci i młodzieży UKS Zwoleń-Team
81 Toruniewska Maja Gostynin Rolki dzieci i młodzieży UKS Zwoleń-Team
82 Sobiecka Kaja Gostynin Rolki dzieci i młodzieży UKS Zwoleń-Team
83 Pawłowski Michał Gostynin Rolki dzieci i młodzieży UKS Zwoleń-Team
84 Grzelecka Zuzia Gostynin Rolki dzieci i młodzieży Uks Zwoleń-Team
85 Sobiecka Agata Gostynin Rolki dzieci i młodzieży Uks Zwoleń-Team
86 Sobiecki Wiktor Gostynin Rolki dzieci i młodzieży Uks Zwoleń-Team
87 Sarzała Natalia Gostynin Rolki dzieci i młodzieży Uks Zwoleń-Team
88 Trepto Natalia Gostynin Rolki dzieci i młodzieży UKS Zwoleń-Team
89 Stanczak Katarzyna Gostynin Rolki dzieci i młodzieży Uks Zwoleń-Team
90 Stanczak Kasia Gostynin Biegi dzieci i młodzieży Uks Zwoleń-Team
91 Komorowski Cezary Goszczyn Bieg Główny 10 km UKS Goszczyn opłacono on-line
92 Kulawiak Ryszard Goszczyn Bieg Główny 10 km opłacono on-line
93 Kulawiak Angelika Goszczyn Bieg Główny 10 km opłacono on-line
94 Wyleżyński Paweł Goszczyn Bieg Główny 10 km opłacono on-line
95 Rozycka Monika Grabow nad pilica Bieg Główny 10 km
96 Banach Stefania Grabów nad Pilicą Biegi dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
97 BOGUMIŁ TERESA Grabów nad Pilicą Bieg Główny 10 km opłacono on-line
98 Pietrzak Adrian Grodzisk Mazowiecki Rolki 20 km UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
99 Majewski Piotr Grodzisk Wielkopolski Rolki 20 km SKATE2CITY opłacono on-line
100 Menet Julia Grodzisk Wielkopolski Rolki dzieci i młodzieży SKATE2CITY


Wyświetleń: 30095

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ