IX Grójecka Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Senator Tomasz Mogielnica Bieg Główny 10 km opłacono on-line
2 Gaik Alan Witalówka Biegi dzieci i młodzieży
3 Osiński Mikołaj Grójec Biegi dzieci i młodzieży
4 Szydlik Wiesław Mszczonów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
5 Kolwas Wojciech Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
6 Majorek Krzysztof Czaplinek Bieg Główny 10 km opłacono on-line
7 Byliniak Katarzyna Przydróżek Bieg Główny 10 km opłacono on-line
8 Byliniak Mariusz Przydróżek Bieg Główny 10 km opłacono on-line
9 Siedlecka-Krupa Elżbieta WARSZAWA Slow jogging opłacono on-line
10 Durka Piotr Dąbrówka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
11 Siedlecka Justyna Grójec Slow jogging opłacono on-line
12 Świesiulska Olga Garwolin Biegi dzieci i młodzieży
13 MORGALLA JERZY RUDY Rolki 20 km opłacono on-line
14 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
15 Majorek Tomasz Czaplinek Biegi dzieci i młodzieży
16 KOWALIK TOMASZ HENRYKÓW-UROCZE Bieg Główny 10 km opłacono on-line
17 Adamowicz Marysia Grójec Bieg Główny 10 km
18 Durka Monika Lekarcice Nowe 7 Bieg Główny 10 km opłacono on-line
19 Majorek Julia Czaplinek Biegi dzieci i młodzieży
20 Krupa Urszula Zalesie Nordic Walking opłacono on-line
21 KOWALCZYK ANNA KOL. WOLA SOLECKA Slow jogging opłacono on-line
22 Basiak Piotr Warka Bieg Główny 10 km
23 Stępniewski Marcel Grójec Biegi dzieci i młodzieży
24 Bania Zygmunt Przysiek Rolki 20 km (osoby powyżej 70 roku życia)
25 KOWALCZYK RÓŻA KOL. WOLA SOLECKA Biegi dzieci i młodzieży
26 Kuzdzal Malgorzata Grojec Slow jogging
27 Basiak Piotrek Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
28 Dolińska Wioletta Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
29 Wójcik Tomasz Wołomin Rolki 20 km opłacono on-line
30 Wojciech Sadowski Żuromin Rolki 20 km opłacono on-line
31 Kasprzyk Michal Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
32 Skoczek Piotr Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
33 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Rolki 20 km (osoby powyżej 70 roku życia)
34 Kasprzyk Jaś Grójec Biegi dzieci i młodzieży
35 Firlik Natalia Grójec Biegi dzieci i młodzieży
36 Alberska Zofia Warka Slow jogging opłacono on-line
37 Imiołek Monika Wola Gutowska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
38 Siedlecki Zbigniew Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
39 Szymański Przemek Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
40 Szczęsny Gabriel Sulejówek Biegi dzieci i młodzieży
41 Gwadera Arkadiusz Belsk Duży Bieg Główny 10 km
42 Nowak Małgorzata Grójc Bieg Główny 10 km opłacono on-line
43 Rasała Magdalena Jasieniec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
44 RUSAK SŁAWOMIR Radom Bieg Główny 10 km (osoby niepełnosprawne)
45 Drejgier Violetta Nowe Miasto nad Pilicą Bieg Główny 10 km
46 Wozniak Piotr Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
47 Wnęk Zenon Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
48 Owczarek Antoni Kobylin Biegi dzieci i młodzieży
49 Wróblewska Iwona Wyszków Nordic Walking opłacono on-line
50 Kozłowski Radosław Henryków-Urocze Bieg Główny 10 km opłacono on-line
51 Zagórski Łukasz Radom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
52 Lesiak Roman Kozience Bieg Główny 10 km opłacono on-line
53 Świesiulska Amelia Grójec Biegi dzieci i młodzieży
54 Świesiulska Milena Grójec Biegi dzieci i młodzieży
55 Mróz Waldemar Radom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
56 Bors Łukasz Domaniewice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
57 Świesiulska Agata Garwolin Biegi dzieci i młodzieży
58 Świesiulska Alicja Garwolin Biegi dzieci i młodzieży
59 Rejmentowska Sylwia Warszawa Nordic Walking
60 Pałka Zbyszek Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
61 Kozłowska Sara Henryków-Urocze Biegi dzieci i młodzieży
62 Adamczyk Adrian Tarczyn Biegi dzieci i młodzieży
63 Kacprzak Wojciech Olszany Bieg Główny 10 km opłacono on-line
64 Adamczyk Aleks Tarczyn Biegi dzieci i młodzieży
65 PLOTKOWSKI ROMAN WARSZAWA Rolki 20 km limit osiągnięty
66 Spólny Robert Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
67 Wiśniewskia Helena Grzebowilk Rolki dzieci i młodzieży
68 Osial Bartłomiej Puławy Rolki 20 km opłacono on-line
69 Budzik Dariusz Zalesie Górne Bieg Główny 10 km opłacono on-line
70 Sieńko Beata Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
71 Rozycka Monika Grabow nad pilica Bieg Główny 10 km
72 Marszałek Jerzy Warszawa Nordic Walking opłacono on-line
73 Sieńko Filip Grójec Biegi dzieci i młodzieży
74 Nowicki Rafał Kobylin Bieg Główny 10 km opłacono on-line
75 Pakuła Piotr Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
76 Pakuła Dominik Grójec Biegi dzieci i młodzieży
77 Pakuła Bartosz Grójec Biegi dzieci i młodzieży
78 RYMASZEWSKI SZYMON Grójec Biegi dzieci i młodzieży
79 Mikowski Artur Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
80 Kurach Aneta Grójec Nordic Walking opłacono on-line
81 Szczepańska Anna Pabierowice Biegi dzieci i młodzieży
82 Dąbrowski Andrzej Dąbrowski Józefów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
83 Tokarski Piotr Krępa Bieg Główny 10 km opłacono on-line
84 Dominiak Tomasz Michrów Biegi dzieci i młodzieży
85 Olczak Tomasz Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
86 Czapla Kamil Grójec Biegi dzieci i młodzieży
87 Jabłoński Mateusz Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
88 Olczak Miłosz Grójec Biegi dzieci i młodzieży
89 Kupich Mariusz Piaseczno Bieg Główny 10 km opłacono on-line
90 Oszczyk Grzegorz Sobole Rolki 20 km opłacono on-line
91 Kupich Agnieszka Piaseczno Bieg Główny 10 km opłacono on-line
92 Dominiak Joanna Michrów Biegi dzieci i młodzieży
93 Kalinowski Bartosz Nowa Iwiczna Biegi dzieci i młodzieży
94 Popowicz Bartłomiej Watraszew Bieg Główny 10 km opłacono on-line
95 Malczewski Hubert. Czyżówka Rolki 20 km opłacono on-line
96 Gałka Marcel Grójec Biegi dzieci i młodzieży
97 Kupich Damian Piaseczno Biegi dzieci i młodzieży
98 Kupich Dominik Piaseczno Biegi dzieci i młodzieży
99 Stefański Sebastia Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
100 Dutkiewicz Karol Białobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 30097

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ