Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
701 | GZIK HANNA | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | rolkigrojec.pl | |
702 | GZIK MICHALINA | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | rolkigrojec.pl | |
703 | Cieślak Michalina | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | rolkigrojec.pl | |
704 | KRAJEWSKI GRZEGORZ | GRÓJEC | Polska | Rolki 20 km | rolkigrojec.pl | opłacono |
705 | MACHALSKI TOMASZ | GRÓJEC | Polska | Rolki 20 km | rolkigrojec.pl | opłacono on-line |
706 | SKONIECKI ADAM | GRÓJEC | Polska | Rolki 20 km | rolkigrojec.pl | opłacono on-line |
707 | MACHALSKI DAWID | GRÓJEC | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | rolkigrojec.pl | |
708 | CZEMPIŃSKI CEZARY | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | rolkigrojec.pl | |
709 | CZEMPIŃSKI SEBASTIAN | Grójec | Polska | Rolki 20 km | rolkigrojec.pl | opłacono on-line |
710 | Maliszewska Zuzanna | Stara Wieś | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | rolkigrojec.pl / PSP Belsk Duży | |
711 | Bukowski Maciej | Inowrocław | Polska | Rolki 20 km | Rolla Speed Team | opłacono on-line |
712 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | Rolki 20 km | Rolla Speed Team | opłacono on-line |
713 | Duda Marcin | Toruń | Polska | Rolki 20 km | Rolla Speed Team | opłacono on-line |
714 | Chojecki Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Rolki 20 km | Rolla Speed Team | opłacono on-line |
715 | koc marcin koc | toruń | Polska | Rolki 20 km | Rolla Speed Team Toruń | opłacono on-line |
716 | Brasse Maja | Warszawa | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Rollschool | |
717 | Brasse Mikołaj | Warszawa | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Rollschool | |
718 | Brasse Marta | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Rollschool | opłacono on-line |
719 | Mikołajewskia Ala | Warszawa | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Rollschool | |
720 | Gądek Jakub | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Rowerowy Grójec | |
721 | Paśka Marek Paśka | Łoś | Polska | Bieg Główny 10 km | Running Moose | opłacono on-line |
722 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Polska | Nordic Walking | SAMOTNY WILK | opłacono on-line |
723 | Uryzaj Karolina | NOWY TOMYŚL | Polska | Rolki 20 km | SKATE2CITY | opłacono on-line |
724 | Królak Łukasz | Sierzchów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | SKATE2CITY | |
725 | Majewski Piotr | Grodzisk Wielkopolski | Polska | Rolki 20 km | SKATE2CITY | opłacono on-line |
726 | Menet Krystian | Grodzisk Wielkopolski | Polska | Rolki 20 km | SKATE2CITY | opłacono on-line |
727 | Patora Jerzy | 64-300 Nowy Tomyśl ul.Osiedlowa 11 | Polska | Rolki 20 km | SKATE2CITY | opłacono on-line |
728 | Bogucka Barbara | Rakoniewice | Polska | Rolki 20 km | SKATE2CITY | opłacono on-line |
729 | Wilczak Teresa | 64-330 Opalenica ul.Młyńska60 | Polska | Rolki 20 km | SKATE2CITY | opłacono on-line |
730 | Kuleczka Patrycja | Grodzisk Wielkopolski | Polska | Rolki 20 km | SKATE2CITY | opłacono on-line |
731 | Walkowiak Monika | Belęcin | Polska | Rolki 20 km | SKATE2CITY | opłacono on-line |
732 | Menet Julia | Grodzisk Wielkopolski | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | SKATE2CITY | |
733 | Menet Martyna | Grodzisk Wielkopolski | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | SKATE2CITY | |
734 | Ryfczak Natalia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Skoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
735 | Ryfczak Aleksandra | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Skoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
736 | Siwiec Kamila | Lesznowola | Polska | Slow jogging | Slow Jogging Grójec | opłacono on-line |
737 | Pachocka Agata | Grójec | Polska | Slow jogging | Slow Jogging Grójec | opłacono |
738 | Stolarska Agnieszka | Grójec | Polska | Slow jogging | Slow Jogging Grójec | opłacono |
739 | Strzębicka Emilia | Grójec | Polska | Slow jogging | Slow Jogging Grójec | opłacono |
740 | Pachocki Mariusz | GRÓJEC | Polska | Bieg Główny 10 km | Slow Jogging Grójec | opłacono |
741 | Gorzkowski Filip | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | SOUL Grzegorz Krajewski | |
742 | Sobczyńska Kornelia | Tczew | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | SP 11 | |
743 | Sobczyńska Judyta | Tczew | Rolki dzieci i młodzieży | SP 11 | ||
744 | Prajsnar Robert | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Speeding Turtles | opłacono on-line |
745 | Prajsnar Paweł | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Speeding Turtles | opłacono on-line |
746 | Prajsnar Agnieszka | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Speeding Turtles | opłacono on-line |
747 | Podczaski Stanisław | Bukowiec | Polska | Rolki 20 km | Speedskating Łódź | opłacono on-line |
748 | WOŹNICKI PAWEŁ | Zgierz | Polska | Rolki 20 km | Speedskating Łódź | opłacono on-line |
749 | Gajęcka Marta | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Street Run Radom | opłacono on-line |
750 | Czarnecki Maciej Czarnecki | Przytyk | Polska | Bieg Główny 10 km | Street Run Radom | opłacono on-line |
751 | Prokop Anna | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Street Run Radom | |
752 | Kośla Kamil | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Street Run Radom | opłacono on-line |
753 | Skobel Robert | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km (osoby niepełnosprawne) | Szakal Biega | |
754 | Czajkowski Igor | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkola podstawowa nr 2 Grojec | |
755 | Arak Szymon | Grojec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkola Podstawowa nr1 GRÓJEC | |
756 | Rosiak Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkola Podstawowa nr1 GRÓJEC | |
757 | PRUSZKOWSKA Anna | Pabierowice | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | szkoła podstawowa w Jasieńcu | |
758 | Jędruszczak Krzysztof | Mszczonów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Mszczonów | |
759 | Rabijewska Oliwia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 GRÓJEC | |
760 | Stefański Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 GRÓJEC | |
761 | Arak Sylwia | Grojec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 GRÓJEC | |
762 | Celejewski Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr 1 Grójec | |
763 | Rabijewska Klaudia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr 1 Grójec | |
764 | OLIK Julia | GRÓJEC | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr 1 Grójec | |
765 | Kasprzak Krzysztof | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 1 w Warce | |
766 | Saskowska Joanna | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
767 | Saskowski Aleks | Grojec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
768 | Gruszka Grzegorz | Warszawa | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 310 w Warszawie | |
769 | Kurcińska Maja | Miechowice | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr. 2 w Mogielnicy | |
770 | Kurcińska Zofia | Miechowice | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr. 2 w Mogielnicy | |
771 | Kurcińska Zuzanna | Miechowice | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr. 2 w Mogielnicy | |
772 | Senator Maria | Stryków | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr. 2 w Mogielnicy | |
773 | Paluch Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr1 GRÓJEC | |
774 | Paluch Julia | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr1 GRÓJEC | |
775 | Dolińska Karolina | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Pamiatka | |
776 | Doliński Wojciech | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Pamiatka | |
777 | KOWALSKI Bartosz | PODOLE | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Pamiatka | |
778 | KOWALSKI Adam | PODOLE | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Pamiatka | |
779 | Góralewicz Lena | Pniewy | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa w Jeziorze | |
780 | Koc Franciszek | Toruń | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa w łubiance | |
781 | Koc Antoni | Toruń | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa w łubiance | |
782 | Gnieciak Ewa | Tarczyn | Polska | Slow jogging | TARCZYNSKI KLUB BIEGOWY | opłacono on-line |
783 | Piekarowicz Magdalena | Prace Duze | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
784 | Sielczak Iwona | Henrykow Urocze | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
785 | Szymańska Dorota | Henryków Urocze | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
786 | Szymański Krzysztof | Henryków Urocze | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
787 | Sielczak Zbyszek | Henryków-Urocze | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
788 | Piekarowicz Piotr | Prace Duże | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
789 | CUPRYJAK ADRIAN | TARCZYN | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
790 | Drzewiecka-Witkowska Agnieszka | Kotorydz | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
791 | Gnieciak Dariusz | Tarczyn | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
792 | Kudlak Monika | Ruda | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
793 | turczyn marek | Ruda | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
794 | Marcinkiewicz Anna Marcinkiewicz | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | TEAM BIAŁOBRZEGI | opłacono on-line |
795 | Sułecka-Chłopicka Agnieszka | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | TEAM BIAŁOBRZEGI | opłacono on-line |
796 | Bernasconi Stefano | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | TriClub | opłacono on-line |
797 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | Rolki 20 km | Twister Trójmiasto | opłacono on-line |
798 | Stefaniak Wojciech Stefaniak | Gdynia | Polska | Rolki 20 km (osoby powyżej 70 roku życia) | Twister Trójmiasto | |
799 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Uks Zwoleń-Team | |
800 | Grzelecka Zuzia | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Uks Zwoleń-Team |
Wyświetleń: 57027