Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
601 | RUSAK SŁAWOMIR | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km (osoby niepełnosprawne) | ||
602 | Michalak Artur | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
603 | Pakuła Bartosz | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
604 | Pakuła Dominik | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
605 | Pakuła Piotr | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
606 | Szewczyk Leszek | Belsk Duży | Polska | Bieg Główny 10 km | A.S Galaktikos | opłacono on-line |
607 | Imiołek Monika | Wola Gutowska | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
608 | Mrowińska Agnieszka | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
609 | Feller Arkadiusz | Błędów | Polska | Bieg Główny 10 km | BŁĘDOWSKA WATAHA | opłacono on-line |
610 | Ogledzińska Anna Ogledzińska | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
611 | Konkol Jarosław | Gdańsk | Polska | Rolki 20 km | Jabra RT Friends | opłacono on-line |
612 | Strzębicka Emilia | Grójec | Polska | Slow jogging | Slow Jogging Grójec | opłacono |
613 | Stolarska Agnieszka | Grójec | Polska | Slow jogging | Slow Jogging Grójec | opłacono |
614 | Pachocka Agata | Grójec | Polska | Slow jogging | Slow Jogging Grójec | opłacono |
615 | Wiechowska Dorota | Mogielnica | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
616 | Szymanowski Artur | Sulejówek | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
617 | Sykut Piotr | Poznań | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
618 | Ścibiorek Bartosz | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
619 | BOGUMIŁ TERESA | Grabów nad Pilicą | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
620 | Frączak Beata | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
621 | Frączak Robert | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
622 | Ostrowski Sylwester | Wilków Pierwszy | Polska | Bieg Główny 10 km | BŁĘDOWSKA WATAHA | opłacono on-line |
623 | Siwiec Kamila | Lesznowola | Polska | Slow jogging | Slow Jogging Grójec | opłacono on-line |
624 | Siwiec Sławomir | Lesznowola | Polska | Bieg Główny 10 km | KS Lesznowola | opłacono on-line |
625 | Siwiec Kacper | Lesznowola | Polska | Bieg Główny 10 km | KS Lesznowola | opłacono on-line |
626 | SKONIECKI ADAM | GRÓJEC | Polska | Rolki 20 km | rolkigrojec.pl | opłacono on-line |
627 | MACHALSKI TOMASZ | GRÓJEC | Polska | Rolki 20 km | rolkigrojec.pl | opłacono on-line |
628 | Siedlecki Tomasz | Wólka Turowska | Polska | Bieg Główny 10 km | Aktywni Grójec | opłacono on-line |
629 | mróz sylwester | chynów | Polska | Bieg Główny 10 km | Chynów biega | opłacono on-line |
630 | Jędruszczak Krzysztof | Mszczonów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Mszczonów | |
631 | Jędruszczak Natalia | Mszczonów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 1 Mszczonów | |
632 | Antoniewicz Adam | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
633 | Antoniewicz Jacek | Krobów | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegiem Przez Polskę | opłacono on-line |
634 | Antoniewicz Nataliya | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
635 | Chomińska Dominika | GRÓJEC | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
636 | Kowalczyk Piotr | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
637 | Kowalczyk Anna | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
638 | Woźniak Mariusz | GRÓJEC | Polska | Bieg Główny 10 km | 1. ORel | opłacono on-line |
639 | Ratyński Paweł | MOGIELNICA | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
640 | Leśniewicz Danuta | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | MinionsSpeedTeam | opłacono on-line |
641 | Paraszka Łukasz | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | MinionsSpeedTeam | opłacono on-line |
642 | Janko-Mielcarska Ewa | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Korona Wilanów | opłacono on-line |
643 | Sych Kamil | Stare Skoszewy | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
644 | Gabarski Waldemar | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | veolia | opłacono on-line |
645 | Jędruszczak Piotr | Mszczonów | Polska | Bieg Główny 10 km | Goggle PAE Team | opłacono on-line |
646 | Jasińska Joanna | Grójec | Polska | Slow jogging | ||
647 | Basiak Piotrek | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
648 | Basiak Piotr | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
649 | Durka Monika | Lekarcice Nowe 7 | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
650 | Durka Piotr | Dąbrówka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
651 | Osiński Mikołaj | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
652 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
653 | Michalak Lena | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
654 | Michalak Jakub | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
655 | Florczak Katarzyna | Grójec | Polska | Slow jogging | Biegam, bo biegam :) | |
656 | Stefaniak Wojciech Stefaniak | Gdynia | Polska | Rolki 20 km (osoby powyżej 70 roku życia) | Twister Trójmiasto | |
657 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | Rolki 20 km | Twister Trójmiasto | opłacono on-line |
658 | Cyngot Marta | WARKA | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
659 | Jakóbczak Mateusz | Belsk Duży | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
660 | Komorowski Cezary | Goszczyn | Polska | Bieg Główny 10 km | UKS Goszczyn | opłacono on-line |
661 | Stanska Aniela | Grojec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 | |
662 | Stanski Sylwester | Grojec | Polska | Bieg Główny 10 km | Faurecia | |
663 | Falandysz Janusz | Pruszków | Polska | Bieg Główny 10 km | WPRunning Pruszków | opłacono on-line |
664 | Pękacki Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
665 | Sobiecka Kaja | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
666 | Olczak Miłosz | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
667 | Olczak Oliwia | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
668 | Olczak Tomasz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
669 | Woźniak Hanna | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
670 | Woźniak Magdalena | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Psp1Grójec | |
671 | Nowicki Rafał | Kobylin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
672 | tymirski tadeusz | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | Biegiem Radom! | |
673 | Krakowiak Łukasz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
674 | Przybylska Magdalena | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
675 | Przybylski Marcin | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
676 | Maciejewska Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
677 | Maciejewska Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 | |
678 | Dziubiński Przemysław | Sadków Szlachecki | Polska | Bieg Główny 10 km | Aktywni Grójec | opłacono on-line |
679 | Wieczorek Miłosz | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
680 | Zięba Kamil | Mieczysławówka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
681 | Paczuski Jarosław | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | LEGIA WARSZAWA MASTERS | opłacono on-line |
682 | Siodłak Zuzanna | GRÓJEC | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | psp nr 1 | |
683 | Siodłak Aleksandra | GRÓJEC | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Lo Tarczyn | |
684 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
685 | Popowicz Bartłomiej | Watraszew | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
686 | Firlik Natalia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
687 | Kuzdzal Malgorzata | Grojec | Polska | Slow jogging | ||
688 | Zborowski Jan | Grojec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
689 | Zborowska Gabrysia | Grojec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Psp1Grójec | |
690 | Siedlecka-Krupa Elżbieta | WARSZAWA | Polska | Slow jogging | opłacono on-line | |
691 | Gabler Dominik | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
692 | Brzeziński Filip | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Psp1Grójec | |
693 | Brzezińska Zofia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Psp1Grójec | |
694 | Sawicki Adrian | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP GRÓJEC | |
695 | KOWALCZYK RÓŻA | KOL. WOLA SOLECKA | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
696 | KOWALCZYK ANNA | KOL. WOLA SOLECKA | Polska | Slow jogging | opłacono on-line | |
697 | Glapińska Agata | Tomaszów Mazowiecki | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | KL PILICA | |
698 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
699 | Wójcik Tomasz | Wołomin | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
700 | Kiljanczyk Dominik | Tarczyn | Polska | Bieg Główny 10 km |
Wyświetleń: 57028