Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Gozdera Przemyslaw | Grojec | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | opłacono |
202 | Gozdera Wojciech | Grojec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
203 | Gradowski Andrzej | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Blue Graders Team | opłacono on-line |
204 | Gradowski Piotr | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
205 | Gruszka Grzegorz | Warszawa | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 310 w Warszawie | |
206 | Gruszka Jakub | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
207 | Gruszka Tadeusz | Warszawa | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 366 w Warszawie | |
208 | Grzejszczyk Katarzyna | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
209 | Grzelecka Zuzia | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Uks Zwoleń-Team | |
210 | Grzybowski Dariusz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | KPP Grójec | opłacono on-line |
211 | Gwadera Arkadiusz | Belsk Duży | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
212 | GZIK HANNA | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | rolkigrojec.pl | |
213 | GZIK MICHALINA | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | rolkigrojec.pl | |
214 | Gzik Michalina | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
215 | Głowacka Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | psp nr 1 | |
216 | GŁUSZKIEWICZ MARTA | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | Bieg Główny 10 km | 1 ORel | opłacono on-line |
217 | Hermann Kamil | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
218 | Horkova Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
219 | Hucuł Bartosz | Jasieniec | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | opłacono |
220 | Ignaszak Michał | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Plichwyścig.pl | opłacono on-line |
221 | Imiołek Adam | Kępiny | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegiem Radom! | opłacono on-line |
222 | Imiołek Anna | Kępiny | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegiem Radom! | opłacono on-line |
223 | Imiołek Maria | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
224 | Imiołek Monika | Wola Gutowska | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
225 | Jabłoński Mateusz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
226 | Jachoski Krzysztof | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | FAURECIA | |
227 | Jachoski Wojciech | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | FAURECIA | |
228 | Jakóbczak Mateusz | Belsk Duży | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
229 | Jaksina Dariusz | Ruciane-Nida | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
230 | Jakubisiak Wktor | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
231 | Janko-Mielcarska Ewa | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Korona Wilanów | opłacono on-line |
232 | Jankowska Bożena | Jadwigów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
233 | Jankowski Robert | Jadwigów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
234 | Janus Ilona | Koziegłowy | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
235 | Janus Michał | Koziegłowy | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
236 | Jarecka Małgorzata | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
237 | Jarecki Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
238 | Jarek Jakub | Mińsk Mazowiecki | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Akademia PiLkarska Champions | |
239 | Jarek Zuzanna | Mińsk Mazowiecki | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS Zielono-Czarni | |
240 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
241 | Jarkiewicz Rafał | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Warsaw Basketball | opłacono on-line |
242 | Jaros Natalia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
243 | Jasińska Joanna | Grójec | Polska | Slow jogging | ||
244 | Jaworska Iga | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
245 | Jędruszczak Krzysztof | Mszczonów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Mszczonów | |
246 | Jędruszczak Natalia | Mszczonów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 1 Mszczonów | |
247 | Jędruszczak Piotr | Mszczonów | Polska | Bieg Główny 10 km | Goggle PAE Team | opłacono on-line |
248 | Jezierny Marek | Gdynia | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
249 | Job Paweł | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
250 | Jurczuk Piotr | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Legia Warszawa Masters | limit osiągnięty |
251 | Kącki Paweł | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | RĄCZE RACICZKI | opłacono on-line |
252 | Kacprzak AGNIESZKA Kacprzak | STARA BŁOTNICA | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
253 | Kacprzak Wojciech | Olszany | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
254 | Kaczanowska Monika Kaczanowska | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | JW 3411 | opłacono on-line |
255 | Kalinowski Bartosz | Nowa Iwiczna | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
256 | Kalinowski Patryk | Nowa Iwiczna | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
257 | Kalinowski Piotr | Nowa Iwiczna | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
258 | Kalisz Agnieszka | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
259 | Kamińska Patrycja | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole PSP2 w Grójcu | |
260 | Kamiński Tomasz | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole PSP2 w Grójcu | |
261 | Kania Marek | Konstancin-Jeziorna | Polska | Rolki 20 km | Legia Warszawa | opłacono on-line |
262 | Kania Mateusz | Konstancin-Jeziorna | Polska | Rolki 20 km | Legia Warszawa | opłacono on-line |
263 | Kanios Antoni | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
264 | Kanios Beata | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | Kgw Lesznowola | opłacono on-line |
265 | Kapica Marcin | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 2 Grójec | |
266 | Kapica Mikołaj | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole Baśniowy Pałacyk Grójec | |
267 | Karczewski Karol | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Legia Warszawa | limit osiągnięty |
268 | Karykowski Krzysztof | Lublin | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
269 | Kasica Adam | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | opłacono |
270 | Kasica Jacek | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegam, bo biegam:) | opłacono on-line |
271 | Kasica Robert | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegam, bo biegam :) | opłacono on-line |
272 | Kasprzak Dariusz | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | KS Start Pułaski Warka | opłacono on-line |
273 | Kasprzak Krzysztof | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 1 w Warce | |
274 | Kasprzyk Jaś | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
275 | Kasprzyk Michal | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
276 | Kasprzyk Wiktoria | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
277 | Kasprzyk Wiktoria Anna | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
278 | Katana Roman | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
279 | Katarzyna Piechal | Głuchów | Polska | Nordic Walking | FAURECIA | opłacono |
280 | Kazana Aleksandra | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
281 | Kiljanczyk Dominik | Tarczyn | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
282 | Kmidowska Magdalena Kmidowska | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
283 | Koc Antoni | Toruń | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa w łubiance | |
284 | Koc Franciszek | Toruń | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa w łubiance | |
285 | koc marcin koc | toruń | Polska | Rolki 20 km | Rolla Speed Team Toruń | opłacono on-line |
286 | Kocięba Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | FC Mundialito | |
287 | Kocięba Janek | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | FC Mundialito | |
288 | Kocięba Michał | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | FC Mundialito | opłacono on-line |
289 | Kokowski Piotr | Poznań | Polska | Rolki 20 km | Plichwyścig.pl | opłacono on-line |
290 | Kolwas Mirek | Odrzywołek | Polska | Bieg Główny 10 km | KolNet.pl | opłacono on-line |
291 | Kolwas Wojciech | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
292 | Komorowski Cezary | Goszczyn | Polska | Bieg Główny 10 km | UKS Goszczyn | opłacono on-line |
293 | Konic-Kosmala Katarzyna | Poznań | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
294 | Konkol Jarosław | Gdańsk | Polska | Rolki 20 km | Jabra RT Friends | opłacono on-line |
295 | Kopeć Patrycja | Józefosław | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
296 | Kopeć Piotr | Józefosław | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
297 | Kopik Kinga | Garwolin | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | opłacono |
298 | Kopyt Jan | Konstancin- Jeziorna | Polska | Rolki 20 km | nezrzeszony | opłacono |
299 | Kościesza Zofia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
300 | Kośla Kamil | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Street Run Radom | opłacono on-line |
Wyświetleń: 57030