Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Kosmala Jan | Poznań | Polska | Rolki 20 km | Figlarz Bugi | opłacono on-line |
302 | Kostrubała Antonina | Lesznowola | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa w Pamiątce | |
303 | Kostrubała Maciej | Lesznowola | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole Publiczne nr 4 w Grójcu | |
304 | Kot Mateusz | Tyniec | Polska | Bieg Główny 10 km | 1 ORel | opłacono on-line |
305 | Kowalczyk Anna | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
306 | KOWALCZYK ANNA | KOL. WOLA SOLECKA | Polska | Slow jogging | opłacono on-line | |
307 | Kowalczyk Igor | Uwieliny | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
308 | Kowalczyk Piotr | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
309 | KOWALCZYK RÓŻA | KOL. WOLA SOLECKA | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
310 | KOWALIK IGA | HENRYKÓW-UROCZE | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | - | |
311 | KOWALIK TOMASZ | HENRYKÓW-UROCZE | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
312 | Kowalska Karolina | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
313 | KOWALSKI Adam | PODOLE | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Pamiatka | |
314 | KOWALSKI Bartosz | PODOLE | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa Pamiatka | |
315 | Kowalski Maciej | Piaseczno | Polska | Rolki 20 km | UKS Zryw Słomczyn | opłacono on-line |
316 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | Rolki 20 km | Twister Trójmiasto | opłacono on-line |
317 | Kozłowska Monika | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | Urząd Gminy | opłacono on-line |
318 | Kozłowska Sara | Henryków-Urocze | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
319 | Kozłowski Krzyś | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
320 | Kozłowski Radek | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
321 | Kozłowski Radosław | Henryków-Urocze | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
322 | Kozłowski Włodzimierz Kozłowski | Sułkowice, gmina Chynów, powiat Grójecki, woj. mazowieckie | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
323 | Kołacki Mieczysław | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
324 | Kołomański Mikołaj | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
325 | KRAJEWSKI GRZEGORZ | GRÓJEC | Polska | Rolki 20 km | rolkigrojec.pl | opłacono |
326 | Krakowiak Łukasz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
327 | Krawczak Zbigniew | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | UKS OLIMPIJCZYK | opłacono |
328 | Krawczyk Jakub | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS START PUŁASKI WARKA | |
329 | Królak Łukasz | Sierzchów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | SKATE2CITY | |
330 | Krupa Mariusz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
331 | Krupa Urszula | Zalesie | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
332 | Krzyżanowsk Konrad | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 w Grójcu | |
333 | Krzyżanowska Iga | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 w Grójcu | |
334 | Krzyżanowska Jagoda | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa w Lesznowoli | |
335 | Krzyżanowska Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
336 | Kucharska Anna | Gdynia | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
337 | Kucharski Piotr | Lipie | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
338 | Kudlak Monika | Ruda | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
339 | Kuflowski Artur | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | 1. ORel | opłacono on-line |
340 | Kulawiak Angelika | Goszczyn | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
341 | Kulawiak Ryszard | Goszczyn | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
342 | Kuleczka Patrycja | Grodzisk Wielkopolski | Polska | Rolki 20 km | SKATE2CITY | opłacono on-line |
343 | Kulesza Bartłomiej | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS START PUŁASKI WARKA | |
344 | Kulpiński Michał | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
345 | Kupich Agnieszka | Piaseczno | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | ||
346 | Kupich Damian | Piaseczno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
347 | Kupich Dominik | Piaseczno | Biegi dzieci i młodzieży | |||
348 | Kupich Mariusz | Piaseczno | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
349 | Kur Łukasz Kur | WARSZAWA | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
350 | Kurach Aneta | Grójec | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
351 | Kurcińska Maja | Miechowice | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr. 2 w Mogielnicy | |
352 | Kurcińska Zofia | Miechowice | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr. 2 w Mogielnicy | |
353 | Kurcińska Zuzanna | Miechowice | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr. 2 w Mogielnicy | |
354 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | |
355 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | |
356 | Kusio Błażej | Marianów | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
357 | Kusio Weronika | Marianów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
358 | Kuśmirek Oliwia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
359 | Kuzdzal Malgorzata | Grojec | Polska | Slow jogging | ||
360 | Kwapisz Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
361 | Kwiatkowska Martyna | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
362 | Kwiatkowska Patrycja | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
363 | Kwiecińska Ewa | Warszawa | Polska | Slow jogging | FAURECIA | opłacono |
364 | Kłoda Mateusz | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 w Grójcu | |
365 | Latkowska Maja | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
366 | Latkowski Mikołaj | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
367 | Lep Bartosz | Jasieniec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | IKA Poland | |
368 | Lep Jakub | Jasieniec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | IKA Poland | |
369 | Lesiak Roman | Kozience | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
370 | Leśniewicz Danuta | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | MinionsSpeedTeam | opłacono on-line |
371 | LEWANDOWSKI JAKUB | GROJEC | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | psp nr 1 GRÓJEC | |
372 | Lewocha Rafał | Jastrząb | Polska | Bieg Główny 10 km | WOŻNIAK TEAM | opłacono on-line |
373 | Lipiński Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 w Grójcu | |
374 | Lipska Barbara | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | ZSP Grójec | opłacono on-line |
375 | Lipska Hanna | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | PSP nr 1 w Grójcu | |
376 | Luśniewska Aleksandra | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS START PUŁASKI WARKA | |
377 | MACHALSKA MARIA | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 2 Grójec | |
378 | MACHALSKA NATALIA | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole przy PSP nr 2 Grójec | |
379 | MACHALSKI DAWID | GRÓJEC | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | rolkigrojec.pl | |
380 | MACHALSKI TOMASZ | GRÓJEC | Polska | Rolki 20 km | rolkigrojec.pl | opłacono on-line |
381 | Maciak Ignacy | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 w Grójcu | |
382 | Maciak Karol | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 w Grójcu | |
383 | Maciejewska Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
384 | Maciejewska Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 | |
385 | MAJAK ALEKSANDRA | Chynów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ZSP CHYNÓW | |
386 | Majak Bożena | ChynóW | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
387 | MAJAK PIOTR | Chynów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ZSP CHYNÓW | |
388 | Majewski Marcin | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
389 | Majewski Piotr | Grodzisk Wielkopolski | Polska | Rolki 20 km | SKATE2CITY | opłacono on-line |
390 | Majorek Julia | Czaplinek | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
391 | Majorek Krzysztof | Czaplinek | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
392 | Majorek Tomasz | Czaplinek | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
393 | Malczewski Hubert | Czyżówka | Polska | Bieg Główny 10 km | MOCZYMORDKI | opłacono on-line |
394 | Malczewski Hubert. | Czyżówka | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
395 | Maliszewska Zuzanna | Stara Wieś | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | rolkigrojec.pl / PSP Belsk Duży | |
396 | Manowiecki Kamil | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
397 | Marciniak Grzegorz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | |
398 | Marcinkiewicz Anna Marcinkiewicz | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | TEAM BIAŁOBRZEGI | opłacono on-line |
399 | Marczak Karolina | Grójec | Polska | Slow jogging | FAURECIA | opłacono |
400 | Marczak Maria | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole ul.Mogielnicka w Grójcu |
Wyświetleń: 58111