Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
601 | Senator Aleksandra | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | opłacono |
602 | Senator Maria | Stryków | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr. 2 w Mogielnicy | |
603 | Senator Tomasz | Mogielnica | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
604 | Serdak Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
605 | serdak Łukasz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | 1 ORel | opłacono on-line |
606 | Serdak Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
607 | Sergieiev Artem | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
608 | Siedlecka Alicja | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 3 Grójec | |
609 | Siedlecka Justyna | Grójec | Polska | Slow jogging | opłacono on-line | |
610 | Siedlecka-Bąba Emilia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
611 | Siedlecka-Krupa Elżbieta | WARSZAWA | Polska | Slow jogging | opłacono on-line | |
612 | Siedlecki Aleksander | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 3 Grójec | |
613 | Siedlecki Tomasz | Wólka Turowska | Polska | Bieg Główny 10 km | Aktywni Grójec | opłacono on-line |
614 | Siedlecki Zbigniew | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
615 | Sielczak Iwona | Henrykow Urocze | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
616 | Sielczak Zbyszek | Henryków-Urocze | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
617 | Sieńko Beata | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
618 | Sieńko Filip | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
619 | Sieradzan Małgorzata | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
620 | Siodłak Aleksandra | GRÓJEC | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Lo Tarczyn | |
621 | Siodłak Zuzanna | GRÓJEC | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | psp nr 1 | |
622 | Siudzińska Anna | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
623 | Siwiec Kacper | Lesznowola | Polska | Bieg Główny 10 km | KS Lesznowola | opłacono on-line |
624 | Siwiec Kamila | Lesznowola | Polska | Slow jogging | Slow Jogging Grójec | opłacono on-line |
625 | Siwiec Sławomir | Lesznowola | Polska | Bieg Główny 10 km | KS Lesznowola | opłacono on-line |
626 | Skaba FILIP | Bialobrzegi | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Lekka Atletyka Białobrzegi | |
627 | Skaba Sebastian | Bialobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
628 | Skaruz Jarosław | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | opłacono |
629 | Skaruz Lena | Warszawa | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
630 | Skaruz Marta | Warszawa | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
631 | Skaruz Natalia | Warszawa | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
632 | Skarżyńska Agnieszka | Grójec | Polska | Slow jogging | opłacono on-line | |
633 | Skarzyńska Dominika | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
634 | Skobel Robert | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km (osoby niepełnosprawne) | Szakal Biega | |
635 | Skobel Tomasz | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegiem Radom! | opłacono on-line |
636 | Skoczek Piotr | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
637 | SKONIECKI ADAM | GRÓJEC | Polska | Rolki 20 km | rolkigrojec.pl | opłacono on-line |
638 | Skrzeliński Paweł | Milanówek | Polska | Rolki 20 km | FAURECIA | opłacono |
639 | SKURA IGA | Urzut | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | ||
640 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | Rolki 20 km | Rolla Speed Team | opłacono on-line |
641 | Ślubowska Agata | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
642 | Ślubowska Sylwia | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
643 | Sobczak Kacper | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
644 | Sobczak Łukasz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | opłacono |
645 | Sobczak Maciej | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
646 | Sobczak Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole BAJKA Grójec | |
647 | Sobczak Zuzanna | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
648 | SOBCZYK TOMASZ | TARCZYN | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
649 | Sobczyńska Judyta | Tczew | Rolki dzieci i młodzieży | SP 11 | ||
650 | Sobczyńska Kornelia | Tczew | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | SP 11 | |
651 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
652 | Sobiecka Agata | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Uks Zwoleń-Team | |
653 | Sobiecka Kaja | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
654 | Sobiecki Wiktor | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Uks Zwoleń-Team | |
655 | Sobieraj Zofia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
656 | Sobierajska Katarzyna | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | opłacono |
657 | Sobol Renata | Sucha | Polska | Bieg Główny 10 km (osoby niepełnosprawne) | PWPW S.A | |
658 | SODOŚ MAGDA | BIAŁOBRZEGI | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
659 | Sowa Lena | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS START PUŁASKI WARKA | |
660 | Sowa Wiktor | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS START PUŁASKI WARKA | |
661 | Spólny Robert | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
662 | Srebrzyński Robert | Piaseczno | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
663 | Średnicki Lucjusz | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
664 | Stachura Jacek | Gdynia | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
665 | Stanczak Kasia | Gostynin | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Uks Zwoleń-Team | |
666 | Stanczak Katarzyna | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Uks Zwoleń-Team | |
667 | Stanska Aniela | Grojec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 | |
668 | Stanska Anita | Grojec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | ||
669 | Stanska Monika | Grojec | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
670 | Stanski Sylwester | Grojec | Polska | Bieg Główny 10 km | Faurecia | |
671 | Stański Sylwester | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | opłacono |
672 | Stawczyk Filip | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
673 | Stawczyk Hubert | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
674 | Stec Małgorzata | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
675 | Stec Tomasz | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Psp1Grójec | |
676 | Stefaniak Wojciech Stefaniak | Gdynia | Polska | Rolki 20 km (osoby powyżej 70 roku życia) | Twister Trójmiasto | |
677 | Stefański Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
678 | Stefański Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | FAURECIA | |
679 | Stefański Sebastia | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
680 | Stefański Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | FAURECIA | |
681 | Stefański Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 GRÓJEC | |
682 | Stępniewski Marcel | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
683 | Sterzyński Włodzimierz | Warszawa | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
684 | Stolarska Agnieszka | Grójec | Polska | Slow jogging | Slow Jogging Grójec | opłacono |
685 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | Rolki 20 km | Amatror | opłacono on-line |
686 | Strzębicka Emilia | Grójec | Polska | Slow jogging | Slow Jogging Grójec | opłacono |
687 | Strzelczyk Anna | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS Start Pułaski Warka | |
688 | Strzelczyk Paweł | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | KS Start Pułaski Warka | opłacono on-line |
689 | Strzelczyk Stanisław | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS Start Pułaski Warka | |
690 | Strzyga Łukasz | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
691 | Sudomir Liwia | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
692 | Sudomir. Liwia | Gostynin | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
693 | Sułecka-Chłopicka Agnieszka | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | TEAM BIAŁOBRZEGI | opłacono on-line |
694 | Świder Natalia | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
695 | Świderska Lena | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | psp nr 1 | |
696 | Świderska Wiktoria | Pułtusk | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
697 | Świderski Jarosław | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | 1. ORel | opłacono on-line |
698 | Świderski Kacper | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Mazowsze | |
699 | Świderski Nikodem | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Mazowsze Grójec | |
700 | Świderski Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży |
Wyświetleń: 57023