IX Grójecka Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 ŻÓŁTOWSKI Adam Grójec Biegi dzieci i młodzieży Klub Pływacki SIG NOVUM
2 Żółtowski Adam Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
3 ŻÓŁTOWSKA Marlena Grójec Slow jogging opłacono on-line
4 Żołnacz Stanisław Nowe Miasto nad Pilicą Biegi dzieci i młodzieży
5 Żołnacz Kazimierz Nowe Miasto nad Pilicą Biegi dzieci i młodzieży
6 Żołnacz Franciszek Nowe Miasto nad Pilicą Biegi dzieci i młodzieży
7 Zych Paweł Brwinów Bieg Główny 10 km Allianz Running Team opłacono on-line
8 Zwardoń Ewa Zwardoń WARSZAWA Rolki 20 km BUXIDA opłacono on-line
9 Zugaj Arkadiusz Grójec Bieg Główny 10 km 1 ORel opłacono on-line
10 Zubczyńska Anna Sucha Bieg Główny 10 km opłacono on-line
11 Zoladek Jerzy Zoladek Garliczka Rolki 20 km Niezrzeszony opłacono on-line
12 Zięba Kamil Mieczysławówka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
13 Zielińska Diana Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
14 Zgrzywa Marek Gdańsk Rolki 20 km Jabra Roller Team opłacono on-line
15 Zgrzywa Marek Gdańsk Rolki dzieci i młodzieży Jabra Roller Team
16 Zgrzywa Agnieszka Gdańsk Rolki 20 km Jabra RT Friends opłacono on-line
17 Zgoda Tomasz Warszawa Bieg Główny 10 km 3:33 TEAM opłacono on-line
18 Zdancewicz Paweł Warszawa Rolki 20 km Legia Warszawa Masters opłacono on-line
19 Zborowski Jan Grojec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole nr 1 w Grójcu
20 Zborowska Gabrysia Grojec Biegi dzieci i młodzieży Psp1Grójec
21 Zawadzki Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
22 Zawadzki Jan Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
23 Zawadzka Zuzanna Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
24 Zajczyk Aleksander Warszawa Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
25 Zając Nikola Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
26 Zając Łukasz 05-600Grójec Bieg Główny 10 km
27 Zagórski Łukasz Radom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
28 Zabłocki Karol Warszawa Nordic Walking NW CZŁAPSKI TEAM opłacono on-line
29 Wysocka Agata Grójec Rolki 20 km Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach opłacono on-line
30 Wyleżyński Paweł Goszczyn Bieg Główny 10 km opłacono on-line
31 Wróblewska Iwona Wyszków Nordic Walking opłacono on-line
32 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Rolki 20 km (osoby powyżej 70 roku życia)
33 Wójtowicz Justyna Kamień Bieg Główny 10 km opłacono on-line
34 Wójcik Tomasz Wołomin Rolki 20 km opłacono on-line
35 WOŹNICKI PAWEŁ Zgierz Rolki 20 km Speedskating Łódź opłacono on-line
36 Woźniak Milena Grójec Biegi dzieci i młodzieży Klub Pływacki SIG NOVUM
37 Woźniak Mariusz GRÓJEC Bieg Główny 10 km 1. ORel opłacono on-line
38 Woźniak Magdalena Grójec Biegi dzieci i młodzieży Psp1Grójec
39 Woźniak Justyna Barcice Drwalewskie1979 Bieg Główny 10 km Biegam bo mnie ludzkość wqurwia :)) opłacono on-line
40 Woźniak Hanna Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole nr 1 w Grójcu
41 Woźniak Dariusz Woźniak Jasieniec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
42 Wozniak Piotr Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
43 Wolczyk Grażyna Białobrzegi Bieg Główny 10 km Borki Team opłacono on-line
44 Wojtczak Bartosz Uleniec Rolki dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole Koszałek Opałek Rożce
45 Wojciech Sadowski Żuromin Rolki 20 km opłacono on-line
46 Wnęk Zenon Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
47 Włodarczyk-Miśta Aneta Lesznowola Bieg Główny 10 km opłacono
48 Włodarczyk Joanna Żelechów Nordic Walking Żelechów Team
49 Witczak Wiktoria Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
50 Witczak Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
51 Wiśniewskia Helena Grzebowilk Rolki dzieci i młodzieży
52 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA BIAŁOBRZEGI Biegi dzieci i młodzieży
53 WIŚNIEWSKA AGNIESZKA białobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
54 WISNIEWSKI ROBERT białobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
55 Wilk Adam Grójec Bieg Główny 10 km Happy School opłacono on-line
56 Wilczak Teresa 64-330 Opalenica ul.Młyńska60 Rolki 20 km SKATE2CITY opłacono on-line
57 Wijat Tomasz Warszawa Rolki 20 km opłacono on-line
58 Wijat Alicja Warszawa Biegi dzieci i młodzieży
59 Wielińska Amelia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
60 Wieczorek Miłosz Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
61 Wiechowska Dorota Mogielnica Bieg Główny 10 km opłacono on-line
62 Widuto Paula Lidzbark Warmiński Bieg Główny 10 km opłacono on-line
63 Wełnicki Mateusz Warszawa Rolki dzieci i młodzieży Fundacja Łyżwiarstwa i Sportów Wrotkarskich Legia
64 Wełnicka Magdalena Warszawa Rolki 20 km opłacono on-line
65 Welber Michał Nowe Miasto Nad Pilicą Rolki 20 km Lacho Team opłacono on-line
66 Waśniewska Karolina RADOM Bieg Główny 10 km Biegiem Radom! opłacono on-line
67 Wasilewski Alan Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
68 Wasiak Zofia Grójec Biegi dzieci i młodzieży FAURECIA
69 Wasiak Natalia Grójec Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
70 Wasiak Antonina Dębnowola Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole Bajka
71 Wancerz Michał Grójec Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
72 Walkowiak Monika Belęcin Rolki 20 km SKATE2CITY opłacono on-line
73 Walczyk Agata Grójec Bieg Główny 10 km opłacono
74 Walczak Julia Warka Rolki dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
75 URZUT ANTONINA Urzut Rolki dzieci i młodzieży
76 Uryzaj Karolina NOWY TOMYŚL Rolki 20 km SKATE2CITY opłacono on-line
77 Ulijasz Maria Augustów Bieg Główny 10 km KS START PUŁASKI WARKA opłacono on-line
78 ulijasz krzysztof ulijasz boska wola Bieg Główny 10 km KS START PUŁASKI WARKA opłacono on-line
79 Ulijasz Grzegorz Augustów Bieg Główny 10 km KS START PUŁASKI WARKA opłacono on-line
80 Ulaski Marcel Mogielnica Biegi dzieci i młodzieży FC Mundialito
81 tymirski tadeusz Radom Bieg Główny 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) Biegiem Radom!
82 Turska Karolina Lesznowola Bieg Główny 10 km Kgw Lesznowola opłacono on-line
83 Turos Roman Warszawa Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
84 Turoń Łukasz Turoń Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
85 Turek Sonia. Grójec Rolki dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
86 Turek Sonia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
87 turczyn marek Ruda Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy opłacono on-line
88 Trojanowski Bernard Radom Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
89 Trojanowska Bianka Radom Biegi dzieci i młodzieży Faurecia
90 Trepto Natalia Gostynin Rolki dzieci i młodzieży UKS Zwoleń-Team
91 Trepkowski Dawid Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
92 Toruniewska Maja Gostynin Rolki dzieci i młodzieży UKS Zwoleń-Team
93 Tokarski Piotr Krępa Bieg Główny 10 km opłacono on-line
94 Tkaczyk Tomasz Lewiczyn Bieg Główny 10 km OSP Lewiczyn opłacono on-line
95 Tecław Natalia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Psp nr 1
96 Tecław Hanna Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole nr 1 w Grójcu
97 Taraszewska Paulina Ostrołęka Bieg Główny 10 km PWPW S.A opłacono on-line
98 Świesiulski Paweł Garwolin Bieg Główny 10 km Victus Rębków opłacono on-line
99 Świesiulski Grzegorz Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
100 Świesiulska Olga Garwolin Biegi dzieci i młodzieży


Wyświetleń: 22828

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ