Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Siwiec Kamila | Lesznowola | Polska | Slow jogging | Slow Jogging Grójec | opłacono on-line |
202 | Siwiec Kacper | Lesznowola | Polska | Bieg Główny 10 km | KS Lesznowola | opłacono on-line |
203 | Siudzińska Anna | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
204 | Siodłak Zuzanna | GRÓJEC | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | psp nr 1 | |
205 | Siodłak Aleksandra | GRÓJEC | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Lo Tarczyn | |
206 | Sieradzan Małgorzata | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
207 | Sieńko Filip | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
208 | Sieńko Beata | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
209 | Sielczak Zbyszek | Henryków-Urocze | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
210 | Sielczak Iwona | Henrykow Urocze | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
211 | Siedlecki Zbigniew | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
212 | Siedlecki Tomasz | Wólka Turowska | Polska | Bieg Główny 10 km | Aktywni Grójec | opłacono on-line |
213 | Siedlecki Aleksander | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 3 Grójec | |
214 | Siedlecka-Krupa Elżbieta | WARSZAWA | Polska | Slow jogging | opłacono on-line | |
215 | Siedlecka-Bąba Emilia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
216 | Siedlecka Justyna | Grójec | Polska | Slow jogging | opłacono on-line | |
217 | Siedlecka Alicja | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 3 Grójec | |
218 | Sergieiev Artem | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
219 | Serdak Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
220 | serdak Łukasz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | 1 ORel | opłacono on-line |
221 | Serdak Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
222 | Senator Tomasz | Mogielnica | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
223 | Senator Maria | Stryków | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr. 2 w Mogielnicy | |
224 | Senator Aleksandra | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | opłacono |
225 | Selwiak Lena | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
226 | Selwiak Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
227 | Sawicki Tomasz | Jasieniec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | FAURECIA | |
228 | Sawicki Marcin | Wola Boglewska | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
229 | Sawicki Adrian | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | OSP GRÓJEC | |
230 | Saskowski Aleks | Grojec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
231 | Saskowska Joanna | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
232 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Uks Zwoleń-Team | |
233 | Sala-Rutkowska Paulina | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
234 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Polska | Nordic Walking | SAMOTNY WILK | opłacono on-line |
235 | Rzepecka amelia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
236 | RYSZKOWSKI JAKUB | GRÓJEC | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PRZEDSZKOLE PUBLICZNE prow. przez ZCMN w Grójcu | |
237 | RYMASZEWSKI SZYMON | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
238 | Ryfczak Natalia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Skoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
239 | Ryfczak Aleksandra | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Skoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
240 | Ryczaj Mikołaj | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
241 | Ryczaj Michał | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
242 | Rutkowski Tomasz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
243 | Rutkowski Rafał | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
244 | Rutkowska Karolina | Mogielnica | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
245 | RUSAK SŁAWOMIR | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km (osoby niepełnosprawne) | ||
246 | Rupiewicz Michał | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
247 | Rudnikowski Patryk | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS START PUŁASKI WARKA | |
248 | Ruclak Marcin | Wolskie | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
249 | Różański Wiktor | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
250 | Rozycka Monika | Grabow nad pilica | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
251 | Rosiak Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkola Podstawowa nr1 GRÓJEC | |
252 | ROMANOWSKA AMELIA | KĘPINY | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
253 | Rerych Jakub | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 w Grójcu | |
254 | Reluga Małgorzata | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
255 | Rejmentowska Sylwia | Warszawa | Polska | Nordic Walking | ||
256 | Rejer Mateusz | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole Baśniowy Pałacyk Grójec | |
257 | Rejer BARTOSZ | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
258 | Regulska Marianna | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS START PUŁASKI WARKA | |
259 | Regulska Ewa | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
260 | Reda Sławomir | Warszawa | Polska | Nordic Walking | KBP PASJA Warszawa | opłacono on-line |
261 | Ratyński Paweł | MOGIELNICA | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
262 | Rasała Magdalena | Jasieniec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
263 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | Nordic Walking | Biegam W Sfetsze | |
264 | Raczyńska Kornelia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole Bajka | |
265 | Raczyńska Kaja | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole Bajka | |
266 | Rabijewska Oliwia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 GRÓJEC | |
267 | Rabijewska Klaudia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr 1 Grójec | |
268 | Przygodzki Tadeusz | Piotrków Trybunalski | Polska | Bieg Główny 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) | Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina | |
269 | Przybysławska Paulina | Gniezno | Polska | Rolki 20 km | Uks Zwoleń-Team | opłacono on-line |
270 | Przybylski Marcin | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
271 | Przybylska Roksana | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
272 | Przybylska Magdalena | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
273 | Prykiel Elżbieta | Grójec | Polska | Slow jogging | opłacono on-line | |
274 | Prykiel Dariusz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
275 | PruszkowskI Adam | Pabierowice | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczne Przedszkole Nr 2 w Grójcu | |
276 | PRUSZKOWSKA Anna | Pabierowice | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | szkoła podstawowa w Jasieńcu | |
277 | Prusiński Dawid | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS START PUŁASKI WARKA | |
278 | Prus Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | WARSAW RUN CLUB | opłacono on-line |
279 | Prokop Anna | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Street Run Radom | |
280 | Prajsnar Robert | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Speeding Turtles | opłacono on-line |
281 | Prajsnar Paweł | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Speeding Turtles | opłacono on-line |
282 | Prajsnar Agnieszka | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Speeding Turtles | opłacono on-line |
283 | Powoniak Dorota | Wilków Drugi | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
284 | Popowicz Bartłomiej | Watraszew | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
285 | Polkowski Piotr | Warszawa | Polska | Nordic Walking | RĄCZE RACICZKI | opłacono on-line |
286 | POLANOWSKI SZYMON | GRÓJEC | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
287 | POLANOWSKA MARIA | GRÓJEC | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
288 | Polak krzysztof | Jastkowice | Polska | Rolki 20 km | Policja | opłacono on-line |
289 | Podgórski Maksymilian | Worów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
290 | Podgórski Maksymilian | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
291 | Podgórska Magdalena | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Worst Warsaw Derby Team | opłacono on-line |
292 | Podczaski Stanisław | Bukowiec | Polska | Rolki 20 km | Speedskating Łódź | opłacono on-line |
293 | Płużyńska Kornelia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 2 w Grójcu | |
294 | Płużyńska Gabriela | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
295 | Płużyńska Gabriela | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | ||
296 | Płodzik Krzysztof | Jurki | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
297 | Płodzik Hanna | Jurki | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
298 | Płatos Kamila | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS START PUŁASKI WARKA | |
299 | Płatos Dominika | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS START PUŁASKI WARKA | |
300 | PLOTKOWSKI ROMAN | WARSZAWA | Polska | Rolki 20 km | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 56980