IX Grójecka Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Siwiec Kamila Lesznowola Slow jogging Slow Jogging Grójec opłacono on-line
202 Siwiec Kacper Lesznowola Bieg Główny 10 km KS Lesznowola opłacono on-line
203 Siudzińska Anna Bydgoszcz Bieg Główny 10 km opłacono on-line
204 Siodłak Zuzanna GRÓJEC Rolki dzieci i młodzieży psp nr 1
205 Siodłak Aleksandra GRÓJEC Rolki dzieci i młodzieży Lo Tarczyn
206 Sieradzan Małgorzata Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
207 Sieńko Filip Grójec Biegi dzieci i młodzieży
208 Sieńko Beata Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
209 Sielczak Zbyszek Henryków-Urocze Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy opłacono on-line
210 Sielczak Iwona Henrykow Urocze Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy opłacono on-line
211 Siedlecki Zbigniew Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
212 Siedlecki Tomasz Wólka Turowska Bieg Główny 10 km Aktywni Grójec opłacono on-line
213 Siedlecki Aleksander Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 3 Grójec
214 Siedlecka-Krupa Elżbieta WARSZAWA Slow jogging opłacono on-line
215 Siedlecka-Bąba Emilia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
216 Siedlecka Justyna Grójec Slow jogging opłacono on-line
217 Siedlecka Alicja Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 3 Grójec
218 Sergieiev Artem Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
219 Serdak Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole nr 1 w Grójcu
220 serdak Łukasz Grójec Bieg Główny 10 km 1 ORel opłacono on-line
221 Serdak Julia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
222 Senator Tomasz Mogielnica Bieg Główny 10 km opłacono on-line
223 Senator Maria Stryków Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr. 2 w Mogielnicy
224 Senator Aleksandra Białobrzegi Bieg Główny 10 km FAURECIA opłacono
225 Selwiak Lena Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
226 Selwiak Julia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
227 Sawicki Tomasz Jasieniec Biegi dzieci i młodzieży FAURECIA
228 Sawicki Marcin Wola Boglewska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
229 Sawicki Adrian Grójec Bieg Główny 10 km OSP GRÓJEC
230 Saskowski Aleks Grojec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
231 Saskowska Joanna Grójec Rolki dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
232 Sarzała Natalia Gostynin Rolki dzieci i młodzieży Uks Zwoleń-Team
233 Sala-Rutkowska Paulina Grójec Bieg Główny 10 km opłacono
234 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Nordic Walking SAMOTNY WILK opłacono on-line
235 Rzepecka amelia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
236 RYSZKOWSKI JAKUB GRÓJEC Biegi dzieci i młodzieży PRZEDSZKOLE PUBLICZNE prow. przez ZCMN w Grójcu
237 RYMASZEWSKI SZYMON Grójec Biegi dzieci i młodzieży
238 Ryfczak Natalia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Skoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
239 Ryfczak Aleksandra Grójec Biegi dzieci i młodzieży Skoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
240 Ryczaj Mikołaj Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
241 Ryczaj Michał Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
242 Rutkowski Tomasz Grójec Bieg Główny 10 km opłacono
243 Rutkowski Rafał Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono on-line
244 Rutkowska Karolina Mogielnica Bieg Główny 10 km opłacono
245 RUSAK SŁAWOMIR Radom Bieg Główny 10 km (osoby niepełnosprawne)
246 Rupiewicz Michał Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
247 Rudnikowski Patryk Warka Biegi dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
248 Ruclak Marcin Wolskie Bieg Główny 10 km
249 Różański Wiktor Warszawa Rolki 20 km opłacono on-line
250 Rozycka Monika Grabow nad pilica Bieg Główny 10 km
251 Rosiak Jan Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkola Podstawowa nr1 GRÓJEC
252 ROMANOWSKA AMELIA KĘPINY Biegi dzieci i młodzieży
253 Rerych Jakub Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 w Grójcu
254 Reluga Małgorzata Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono on-line
255 Rejmentowska Sylwia Warszawa Nordic Walking
256 Rejer Mateusz Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole Baśniowy Pałacyk Grójec
257 Rejer BARTOSZ Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
258 Regulska Marianna Warka Biegi dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
259 Regulska Ewa Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono on-line
260 Reda Sławomir Warszawa Nordic Walking KBP PASJA Warszawa opłacono on-line
261 Ratyński Paweł MOGIELNICA Bieg Główny 10 km opłacono on-line
262 Rasała Magdalena Jasieniec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
263 RADOMSKI Marcin Płock Nordic Walking Biegam W Sfetsze
264 Raczyńska Kornelia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole Bajka
265 Raczyńska Kaja Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole Bajka
266 Rabijewska Oliwia Grójec Biegi dzieci i młodzieży SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 GRÓJEC
267 Rabijewska Klaudia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła podstawowa nr 1 Grójec
268 Przygodzki Tadeusz Piotrków Trybunalski Bieg Główny 10 km (osoby powyżej 70 roku życia) Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina
269 Przybysławska Paulina Gniezno Rolki 20 km Uks Zwoleń-Team opłacono on-line
270 Przybylski Marcin Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
271 Przybylska Roksana Grójec Biegi dzieci i młodzieży
272 Przybylska Magdalena Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
273 Prykiel Elżbieta Grójec Slow jogging opłacono on-line
274 Prykiel Dariusz Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
275 PruszkowskI Adam Pabierowice Biegi dzieci i młodzieży Publiczne Przedszkole Nr 2 w Grójcu
276 PRUSZKOWSKA Anna Pabierowice Biegi dzieci i młodzieży szkoła podstawowa w Jasieńcu
277 Prusiński Dawid Warka Biegi dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
278 Prus Tomasz Warszawa Bieg Główny 10 km WARSAW RUN CLUB opłacono on-line
279 Prokop Anna Radom Bieg Główny 10 km Street Run Radom
280 Prajsnar Robert Warszawa Rolki 20 km Speeding Turtles opłacono on-line
281 Prajsnar Paweł Warszawa Rolki 20 km Speeding Turtles opłacono on-line
282 Prajsnar Agnieszka Warszawa Rolki 20 km Speeding Turtles opłacono on-line
283 Powoniak Dorota Wilków Drugi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
284 Popowicz Bartłomiej Watraszew Bieg Główny 10 km opłacono on-line
285 Polkowski Piotr Warszawa Nordic Walking RĄCZE RACICZKI opłacono on-line
286 POLANOWSKI SZYMON GRÓJEC Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole nr 1 w Grójcu
287 POLANOWSKA MARIA GRÓJEC Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
288 Polak krzysztof Jastkowice Rolki 20 km Policja opłacono on-line
289 Podgórski Maksymilian Worów Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
290 Podgórski Maksymilian Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
291 Podgórska Magdalena Warszawa Rolki 20 km Worst Warsaw Derby Team opłacono on-line
292 Podczaski Stanisław Bukowiec Rolki 20 km Speedskating Łódź opłacono on-line
293 Płużyńska Kornelia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole nr 2 w Grójcu
294 Płużyńska Gabriela Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
295 Płużyńska Gabriela Grójec Rolki dzieci i młodzieży
296 Płodzik Krzysztof Jurki Biegi dzieci i młodzieży
297 Płodzik Hanna Jurki Biegi dzieci i młodzieży
298 Płatos Kamila Warka Biegi dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
299 Płatos Dominika Warka Biegi dzieci i młodzieży KS START PUŁASKI WARKA
300 PLOTKOWSKI ROMAN WARSZAWA Rolki 20 km limit osiągnięty


Wyświetleń: 29865

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ