Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Mikos Karina | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS START PUŁASKI WARKA | |
402 | Mikołajewskia Ala | Warszawa | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Rollschool | |
403 | Michorowski Piotr | Łódź | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
404 | Michałowski Tomasz | Jasieniec | Polska | Bieg Główny 10 km | Inov-8 Team | opłacono on-line |
405 | Michałowski Kacper | Jasieniec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliana Suskiego w Jasieńcu | |
406 | Michałowski Jakub | Jasieniec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole Bajkowy Świat w Jasieńcu | |
407 | Michalik Krzysztof | Kobylin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
408 | Michalik Kacper | Kobylin | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
409 | Michalak Lena | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
410 | Michalak Jakub | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
411 | Michalak Artur | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
412 | Menet Martyna | Grodzisk Wielkopolski | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | SKATE2CITY | |
413 | Menet Krystian | Grodzisk Wielkopolski | Polska | Rolki 20 km | SKATE2CITY | opłacono on-line |
414 | Menet Julia | Grodzisk Wielkopolski | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | SKATE2CITY | |
415 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | Rolki 20 km | Prolube Masters | opłacono on-line |
416 | Mazurek Szymon | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | Liceum ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu | opłacono on-line |
417 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | Rolki 20 km | Jabra Roller Team | opłacono on-line |
418 | Mazur Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
419 | Matysiak Maja | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
420 | Marszałek Jerzy | Warszawa | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
421 | Marczak Weronika | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
422 | Marczak Maria | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole ul.Mogielnicka w Grójcu | |
423 | Marczak Karolina | Grójec | Polska | Slow jogging | FAURECIA | opłacono |
424 | Marcinkiewicz Anna Marcinkiewicz | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | TEAM BIAŁOBRZEGI | opłacono on-line |
425 | Marciniak Grzegorz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | |
426 | Manowiecki Kamil | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
427 | Małecka Olga | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
428 | Maliszewska Zuzanna | Stara Wieś | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | rolkigrojec.pl / PSP Belsk Duży | |
429 | Malczewski Hubert. | Czyżówka | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
430 | Malczewski Hubert | Czyżówka | Polska | Bieg Główny 10 km | MOCZYMORDKI | opłacono on-line |
431 | Majorek Tomasz | Czaplinek | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
432 | Majorek Krzysztof | Czaplinek | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
433 | Majorek Julia | Czaplinek | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
434 | Majewski Piotr | Grodzisk Wielkopolski | Polska | Rolki 20 km | SKATE2CITY | opłacono on-line |
435 | Majewski Marcin | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
436 | MAJAK PIOTR | Chynów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ZSP CHYNÓW | |
437 | Majak Bożena | ChynóW | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
438 | MAJAK ALEKSANDRA | Chynów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ZSP CHYNÓW | |
439 | Maciejewska Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP 1 | |
440 | Maciejewska Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
441 | Maciak Karol | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 w Grójcu | |
442 | Maciak Ignacy | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 w Grójcu | |
443 | MACHALSKI TOMASZ | GRÓJEC | Polska | Rolki 20 km | rolkigrojec.pl | opłacono on-line |
444 | MACHALSKI DAWID | GRÓJEC | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | rolkigrojec.pl | |
445 | MACHALSKA NATALIA | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole przy PSP nr 2 Grójec | |
446 | MACHALSKA MARIA | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 2 Grójec | |
447 | Łysikowska Bogusława | Wyszków | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
448 | Łuszczyk Andrzej | Łychowska Wola | Polska | Bieg Główny 10 km | JW 3411 | opłacono on-line |
449 | Łuczaj Jakub | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
450 | Łubiński Andrzej | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km (osoby niepełnosprawne) | ||
451 | Łopuszyński Robert | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | FAURECIA | opłacono |
452 | Łoboda Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 2 Grójec | |
453 | Łoboda Marta | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 2 Grójec | |
454 | Łącki Tomasz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
455 | Łach Aleksandra | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP w Bikówku | |
456 | Łabędź Anna | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | KPP Grójec | opłacono on-line |
457 | Luśniewska Aleksandra | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS START PUŁASKI WARKA | |
458 | Lipska Hanna | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | PSP nr 1 w Grójcu | |
459 | Lipska Barbara | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | ZSP Grójec | opłacono on-line |
460 | Lipiński Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 w Grójcu | |
461 | Lewocha Rafał | Jastrząb | Polska | Bieg Główny 10 km | WOŻNIAK TEAM | opłacono on-line |
462 | LEWANDOWSKI JAKUB | GROJEC | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | psp nr 1 GRÓJEC | |
463 | Leśniewicz Danuta | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | MinionsSpeedTeam | opłacono on-line |
464 | Lesiak Roman | Kozience | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
465 | Lep Jakub | Jasieniec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | IKA Poland | |
466 | Lep Bartosz | Jasieniec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | IKA Poland | |
467 | Latkowski Mikołaj | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
468 | Latkowska Maja | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
469 | Kwiecińska Ewa | Warszawa | Polska | Slow jogging | FAURECIA | opłacono |
470 | Kwiatkowska Patrycja | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
471 | Kwiatkowska Martyna | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
472 | Kwapisz Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
473 | Kuzdzal Malgorzata | Grojec | Polska | Slow jogging | ||
474 | Kuśmirek Oliwia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
475 | Kusio Weronika | Marianów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
476 | Kusio Błażej | Marianów | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
477 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | |
478 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ | |
479 | Kurcińska Zuzanna | Miechowice | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr. 2 w Mogielnicy | |
480 | Kurcińska Zofia | Miechowice | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr. 2 w Mogielnicy | |
481 | Kurcińska Maja | Miechowice | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr. 2 w Mogielnicy | |
482 | Kurach Aneta | Grójec | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
483 | Kur Łukasz Kur | WARSZAWA | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
484 | Kupich Mariusz | Piaseczno | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
485 | Kupich Dominik | Piaseczno | Biegi dzieci i młodzieży | |||
486 | Kupich Damian | Piaseczno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
487 | Kupich Agnieszka | Piaseczno | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | ||
488 | Kulpiński Michał | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
489 | Kulesza Bartłomiej | Warka | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | KS START PUŁASKI WARKA | |
490 | Kuleczka Patrycja | Grodzisk Wielkopolski | Polska | Rolki 20 km | SKATE2CITY | opłacono on-line |
491 | Kulawiak Ryszard | Goszczyn | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
492 | Kulawiak Angelika | Goszczyn | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
493 | Kuflowski Artur | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | 1. ORel | opłacono on-line |
494 | Kudlak Monika | Ruda | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | opłacono on-line |
495 | Kucharski Piotr | Lipie | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
496 | Kucharska Anna | Gdynia | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
497 | Krzyżanowska Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
498 | Krzyżanowska Jagoda | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczna Szkoła Podstawowa w Lesznowoli | |
499 | Krzyżanowska Iga | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 w Grójcu | |
500 | Krzyżanowsk Konrad | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 w Grójcu |
Wyświetleń: 57025