IX Grójecka Dycha

10 km - IX Grójecka Dycha (trasa bez atestu)

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA GRÓJEC SŁUŻBY MUNDURWE DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x CZAS STARTU
1 251 TOKARSKI PIOTR M 1 M 18-29 KRĘPA 10km 0:34:42 17.29 [km/h] 0:03:28 [min/km] 0:00:00
2 73 GOS MATEUSZ M 2 M 0-17 WARKA KS START PUŁASKI WARKA 10km 0:34:46 17.26 [km/h] 0:03:29 [min/km] 0:00:00
3 229 STRZELCZYK PAWEŁ M 3 M 40-49 WARKA KS START PUŁASKI WARKA 10km 0:34:53 17.20 [km/h] 0:03:29 [min/km] 0:00:00
4 35 CZARNECKI KAMIL M 4 M 30-39 1 SKARŻYSKO KAMIENNA CZARNECKI RUN TEAM Służby mundurowe 10km 0:35:13 17.04 [km/h] 0:03:31 [min/km] 0:00:00
5 132 LEWOCHA RAFAŁ M 5 M 40-49 1 JASTRZĄB WOŻNIAK TEAM 10km 0:36:59 16.22 [km/h] 0:03:42 [min/km] 0:00:00
6 253 TURCZYN MAREK M 6 M 50-59 1 RUDA TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY 10km 0:37:12 16.13 [km/h] 0:03:43 [min/km] 0:00:02
7 111 KOT MATEUSZ M 7 M 30-39 2 TYNIEC 1 OREL Służby mundurowe 10km 0:37:31 15.99 [km/h] 0:03:45 [min/km] 0:00:01
8 240 SZYMAŃSKI PRZEMEK M 8 M 18-29 1 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:37:33 15.98 [km/h] 0:03:45 [min/km] 0:00:00
9 287 ZYCH PAWEŁ M 9 M 40-49 2 BRWINÓW ALLIANZ RUNNING TEAM 10km 0:37:52 15.85 [km/h] 0:03:47 [min/km] 0:00:01
10 39 CZYŻOWSKI MAREK M 10 M 40-49 3 HUTA MIŃSKA RACE FIGHTER DĘBE WIELKIE 10km 0:38:03 15.77 [km/h] 0:03:48 [min/km] 0:00:01
11 67 GLAPIŃSKI IGOR M 11 M 18-29 2 TARCZYN 10km 0:38:04 15.76 [km/h] 0:03:48 [min/km] 0:00:00
12 165 OSTROWSKI SYLWESTER M 12 M 30-39 3 WILKÓW PIERWSZY BŁĘDOWSKA WATAHA 10km 0:38:31 15.58 [km/h] 0:03:51 [min/km] 0:00:01
13 13 BIELSKI MARCIN M 13 M 40-49 4 WARKA KS START PUŁASKI WARKA Służby mundurowe 10km 0:38:48 15.46 [km/h] 0:03:53 [min/km] 0:00:01
14 9 BASIAK PIOTREK M 14 M 18-29 3 WARKA 10km 0:39:01 15.38 [km/h] 0:03:54 [min/km] 0:00:01
15 186 PRUS TOMASZ M 15 M 40-49 5 WARSZAWA WARSAW RUN CLUB 10km 0:39:09 15.33 [km/h] 0:03:55 [min/km] 0:00:01
16 26 CENTKOWSKI ŁUKASZ M 16 M 0-17 1 LUTKOWKA LKS OSUCHÓW/ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PIOTRA SKARGI W GRÓJCU 10km 0:39:27 15.21 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:00:01
17 264 WAŚNIEWSKA KAROLINA K 1 K 30-39 RADOM BIEGIEM RADOM! 10km 0:39:36 15.15 [km/h] 0:03:58 [min/km] 0:00:02
18 100 KĄCKI PAWEŁ M 17 M 40-49 6 WARSZAWA RĄCZE RACICZKI 10km 0:39:37 15.15 [km/h] 0:03:58 [min/km] 0:00:03
19 119 KOZŁOWSKI WŁODZIMIERZ M 18 M 30-39 4 SUŁKOWICE, GMINA CHYNÓW, POWIAT GRÓJECKI, WOJ. MAZOWIECKIE 10km 0:39:47 15.08 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:00:01
20 51 DZIRBA RADOSŁAW M 19 M 30-39 5 OLSZTYN 1. OREL Służby mundurowe 10km 0:39:49 15.07 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:00:10
21 215 SKARUZ JAROSŁAW M 20 M 40-49 7 WARSZAWA FAURECIA 10km 0:39:54 15.04 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:00:04
22 30 CICHOWICZ MARCIN M 21 M 40-49 8 GRÓJEC 1. OREL Gmina i miasto Grójec Służby mundurowe 10km 0:39:58 15.01 [km/h] 0:04:00 [min/km] 0:00:03
23 218 SKOBEL TOMASZ M 22 M 40-49 9 RADOM BIEGIEM RADOM! 10km 0:40:43 14.74 [km/h] 0:04:04 [min/km] 0:00:02
24 113 KOWALCZYK PIOTR M 23 M 40-49 10 WARKA 10km 0:40:45 14.72 [km/h] 0:04:05 [min/km] 0:00:01
25 38 CZERNIEWSKI ARKADIUSZ M 24 M 40-49 11 BARTOSZYCE 1. OREL Służby mundurowe 10km 0:40:55 14.66 [km/h] 0:04:06 [min/km] 0:00:09
26 168 PALUCH DARIUSZ M 25 M 40-49 12 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:40:56 14.66 [km/h] 0:04:06 [min/km] 0:00:01
27 154 NIEMIRSKI ANDRZEJ M 26 M 50-59 2 WARKA KS START PUŁASKI WARKA 10km 0:40:58 14.65 [km/h] 0:04:06 [min/km] 0:00:08
28 248 ŚWIESIULSKI PAWEŁ M 27 M 40-49 13 GARWOLIN VICTUS RĘBKÓW 10km 0:41:04 14.61 [km/h] 0:04:06 [min/km] 0:00:02
29 140 MAJOREK KRZYSZTOF M 28 M 30-39 6 CZAPLINEK 10km 0:41:05 14.60 [km/h] 0:04:07 [min/km] 0:00:02
30 90 KACZANOWSKA MONIKA K 2 K 30-39 GRÓJEC JW 3411 Gmina i miasto Grójec Służby mundurowe 10km 0:41:16 14.54 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:00:01
31 53 FALANDYSZ JANUSZ M 29 M 60-69 1 PRUSZKÓW WPRUNNING PRUSZKÓW 10km 0:41:20 14.52 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:00:00
32 58 FILIPOWSKI JACEK M 30 M 40-49 14 RADOM FAURECIA 10km 0:41:39 14.41 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:00:16
33 42 DESKA ELŻBIETA K 3 K 40-49 GRÓJEC 1. OREL Gmina i miasto Grójec 10km 0:41:42 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:00:02
34 228 STEFAŃSKI SEBASTIAN M 31 M 18-29 4 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:41:55 14.31 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:00:06
35 267 WILK JAKUB M 32 M 0-17 2 GRÓJEC HAPPY SCHOOL Gmina i miasto Grójec 10km 0:42:01 14.28 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:00:12
36 4 ANYSZKIEWICZ JAKUB M 33 M 0-17 3 WARKA PROFI TEAM 10km 0:42:12 14.22 [km/h] 0:04:13 [min/km] 0:00:03
37 1 ALBERSKI WOJCIECH M 34 M 50-59 3 WARKA KS START PUŁASKI WARKA 10km 0:42:32 14.11 [km/h] 0:04:15 [min/km] 0:00:02
38 71 GNIECIAK DARIUSZ M 35 M 30-39 7 TARCZYN TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY 10km 0:42:37 14.08 [km/h] 0:04:16 [min/km] 0:00:03
39 233 SZCZESIUL KAMIL M 36 M 40-49 15 JURKI 10km 0:42:42 14.05 [km/h] 0:04:16 [min/km] 0:00:06
40 106 KOMOROWSKI CEZARY M 37 M 18-29 5 GOSZCZYN UKS GOSZCZYN 10km 0:42:53 13.99 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:00:14
41 147 MIKOWSKI ARTUR M 38 M 40-49 16 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:43:11 13.89 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:00:12
42 89 KACPRZAK WOJCIECH M 39 M 30-39 8 OLSZANY 10km 0:43:29 13.80 [km/h] 0:04:21 [min/km] 0:00:09
43 241 ŚCIBIOREK BARTOSZ M 40 M 18-29 6 WARSZAWA 10km 0:43:44 13.72 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:00:23
44 204 SERGIEIEV ARTEM M 41 M 30-39 9 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:43:57 13.65 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:00:00
45 164 OLIK RYSZARD PIOTR M 42 M 60-69 2 GRÓJEC 1.GRÓJECKI OŚRODEK RADIOELEKTRONICZNY Gmina i miasto Grójec Służby mundurowe 10km 0:44:08 13.60 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:00:02
46 138 ŁUSZCZYK ANDRZEJ M 43 M 30-39 10 ŁYCHOWSKA WOLA JW 3411 Służby mundurowe 10km 0:44:12 13.57 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:00:17
47 40 DĄBAL MARCIN M 44 M 30-39 11 BIELANY 1 RAJPOL 10km 0:44:16 13.55 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:00:10
48 206 SIEDLECKI ZBIGNIEW M 45 M 30-39 12 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:44:24 13.51 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:00:05
49 11 BIAŁCZAK MARCIN M 46 M 30-39 13 PIASECZNO Gmina i miasto Grójec 10km 0:44:30 13.48 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:00:03
50 235 SZUMPUR MARIUSZ M 47 M 30-39 14 SUŁKOWICE GMINA CHYNÓW BIEGA 10km 0:44:32 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km] 0:00:08
51 153 MUNIK KAROL M 48 M 40-49 17 RADOM 10km 0:44:41 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:00:08
52 237 SZYMANOWSKI ARTUR M 49 M 30-39 15 SULEJÓWEK 10km 0:44:46 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:00:26
53 258 ULIJASZ KRZYSZTOF M 50 M 40-49 18 BOSKA WOLA KS START PUŁASKI WARKA 10km 0:44:47 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:00:04
54 64 GAJ GRZEGORZ M 51 M 40-49 19 BIAŁOBRZEGI BORKI TEAM 10km 0:44:48 13.39 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:00:05
55 97 KASPRZAK DARIUSZ M 52 M 50-59 4 WARKA KS START PUŁASKI WARKA 10km 0:44:53 13.37 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:00:09
56 8 BARAN ZENON M 53 M 50-59 5 WARSZAWA RĄCZE RACICZKI 10km 0:45:03 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:00:14
57 146 MICHAŁOWSKI TOMASZ M 54 M 40-49 20 JASIENIEC INOV-8 TEAM 10km 0:45:25 13.21 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:00:02
58 225 SPÓLNY ROBERT M 55 M 40-49 21 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:45:33 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:00:08
59 118 KOZŁOWSKI RADOSŁAW M 56 M 40-49 22 HENRYKÓW-UROCZE 10km 0:45:34 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:00:25
60 220 SŁOWIŃSKI MARCIN M 57 M 30-39 16 MIROWICE Gmina i miasto Grójec Służby mundurowe 10km 0:45:44 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:00:21
61 69 GMAJ DANIEL M 58 M 30-39 17 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:45:50 13.09 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:00:03
62 203 SERDAK ŁUKASZ M 59 M 30-39 18 GRÓJEC 1 OREL Gmina i miasto Grójec Służby mundurowe 10km 0:45:51 13.09 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:00:05
63 65 GAJĘCKA MARTA K 4 K 18-29 1 RADOM STREET RUN RADOM 10km 0:45:55 13.07 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:00:05
64 226 SREBRZYŃSKI ROBERT M 60 M 40-49 23 PIASECZNO 10km 0:46:01 13.04 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:00:07
65 183 PLESIEWICZ PIOTR M 61 M 40-49 24 WARKA KLONDAIK TEAM WARKA 10km 0:46:03 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:00:00
66 269 WIŚNIEWSKA AGNIESZKA K 5 K 30-39 1 BIAŁOBRZEGI 10km 0:46:07 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:00:04
67 86 JĘDRUSZCZAK PIOTR M 62 M 40-49 25 MSZCZONÓW GOGGLE PAE TEAM Służby mundurowe 10km 0:46:15 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:00:06
68 18 BORKOWSKI JERZY M 63 M 60-69 3 RADOM BIEGIEM RADOM! 10km 0:46:27 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:07
69 157 NOWICKI RAFAŁ M 64 M 18-29 7 KOBYLIN Gmina i miasto Grójec 10km 0:46:28 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:11
70 169 PAŁKA ZBYSZEK M 65 M 40-49 26 WARSZAWA 10km 0:46:30 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:03
71 87 JOB PAWEŁ M 66 M 18-29 8 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:46:40 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:00:14
72 20 BROGOWICZ STĘPNIEWSKA AGNIESZKA K 6 K 40-49 1 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:46:42 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km] 0:00:02
73 213 SIWIEC SŁAWOMIR M 67 M 40-49 27 LESZNOWOLA KS LESZNOWOLA Gmina i miasto Grójec 10km 0:46:51 12.81 [km/h] 0:04:41 [min/km] 0:00:26
74 128 KULPIŃSKI MICHAŁ M 68 M 30-39 19 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:47:03 12.75 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:00:09
75 283 ZIELIŃSKA DIANA K 7 K 30-39 2 WARKA 10km 0:47:18 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:03
76 236 SZYDLIK WIESŁAW M 69 M 50-59 6 MSZCZONÓW 10km 0:47:29 12.64 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:12
77 239 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M 70 M 40-49 28 HENRYKÓW UROCZE TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY 10km 0:47:34 12.61 [km/h] 0:04:45 [min/km] 0:00:11
78 108 KOPEĆ PIOTR M 71 M 40-49 29 JÓZEFOSŁAW 10km 0:47:38 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:00:05
79 75 GÓRSKI PAWEŁ M 72 M 30-39 20 BŁĘDÓW BŁĘDOWSKA WATAHA 10km 0:47:44 12.57 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:00:11
80 167 PAKUŁA PIOTR M 73 M 40-49 30 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec Służby mundurowe 10km 0:47:44 12.57 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:00:19
81 55 FESZTER EWA K 8 K 40-49 2 GRÓJEC LOGWIN TEAM Gmina i miasto Grójec 10km 0:47:47 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:00:08
82 99 KATANA ROMAN M 74 M 50-59 7 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:47:51 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:00:09
83 21 BUDZIK DARIUSZ M 75 M 50-59 8 ZALESIE GÓRNE 10km 0:47:51 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:00:04
84 151 MRÓZ SYLWESTER M 76 M 30-39 21 CHYNÓW CHYNÓW BIEGA 10km 0:47:58 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:00:08
85 36 CZARNECKI MACIEJ M 77 M 30-39 22 PRZYTYK STREET RUN RADOM 10km 0:48:03 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:00:23
86 44 DOLEGA DAREK M 78 M 50-59 9 RADOM BIEGIEM RADOM! 10km 0:48:05 12.48 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:07
87 184 POPOWICZ BARTŁOMIEJ M 79 M 18-29 9 WATRASZEW 10km 0:48:06 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:04
88 227 STAŃSKI SYLWESTER M 80 M 40-49 31 GRÓJEC FAURECIA Gmina i miasto Grójec 10km 0:48:10 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:05
89 15 BIŃKOWSKI MARCELI M 81 M 50-59 10 GRÓJEC MARCELI TEAM-SPORTY WALKI-GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:48:29 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:00:10
90 50 DZIECIUCHOWICZ ADAM M 82 M 18-29 10 GRÓJEC EST TEAM Gmina i miasto Grójec 10km 0:48:30 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:00:10
91 114 KOWALIK TOMASZ M 83 M 40-49 32 HENRYKÓW-UROCZE 10km 0:48:39 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:00:05
92 254 TUROŃ ŁUKASZ M 84 M 18-29 11 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:48:40 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:00:15
93 175 PIEKAROWICZ MAGDALENA K 9 K 50-59 1 PRACE DUZE TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY 10km 0:48:42 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:00:09
94 252 TROJANOWSKI BERNARD M 85 M 30-39 23 RADOM FAURECIA 10km 0:48:43 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:00:08
95 54 FELLER ARKADIUSZ M 86 M 30-39 24 BŁĘDÓW BŁĘDOWSKA WATAHA 10km 0:48:46 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:00:10
96 150 MROWIŃSKA AGNIESZKA K 10 K 30-39 3 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:48:47 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:00:03
97 194 RELUGA MAŁGORZATA K 11 K 50-59 2 WARSZAWA 10km 0:48:53 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:00:00
98 123 KUCHARSKI PIOTR M 87 M 40-49 33 LIPIE 10km 0:48:58 12.25 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:00:02
99 202 SENATOR TOMASZ M 88 M 40-49 34 MOGIELNICA 10km 0:49:02 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:00:15
100 268 WISNIEWSKI ROBERT M 89 M 40-49 35 BIAŁOBRZEGI 10km 0:49:04 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:00:04
101 156 NOWAK TOMASZ M 90 M 40-49 36 BELSK DUŻY A.S GALAKTIKOS 10km 0:49:07 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:00:11
102 92 KALISZ AGNIESZKA K 12 K 40-49 3 WARKA 10km 0:49:08 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:00:04
103 112 KOWALCZYK ANNA K 13 K 40-49 4 WARKA 10km 0:49:09 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:00:03
104 14 BIENKIEWICZ ARIEL M 91 M 18-29 12 GRÓJEC HUFIEC GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:49:10 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:00:23
105 276 WOŹNIAK MARIUSZ M 92 M 40-49 37 GRÓJEC 1. OREL Gmina i miasto Grójec Służby mundurowe 10km 0:49:14 12.19 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:00:18
106 212 SIWIEC KACPER M 93 M 18-29 13 LESZNOWOLA KS LESZNOWOLA Gmina i miasto Grójec 10km 0:49:22 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:00:27
107 278 WYLEŻYŃSKI PAWEŁ M 94 M 30-39 25 GOSZCZYN 10km 0:49:34 12.10 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:00:06
108 135 ŁOPUSZYŃSKI ROBERT M 95 M 40-49 38 GRÓJEC FAURECIA Gmina i miasto Grójec 10km 0:49:37 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:00:18
109 57 FILIPOWICZ NATALIA K 14 K 18-29 2 WARSZAWA 10km 0:49:41 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km] 0:00:06
110 158 OBEL MARCIN M 96 M 30-39 26 LESZNOWOLA Gmina i miasto Grójec 10km 0:49:45 12.06 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:00:05
111 234 SZEWCZYK LESZEK M 97 M 40-49 39 BELSK DUŻY A.S GALAKTIKOS 10km 0:50:02 11.99 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:00:10
112 190 PRZYGODZKI TADEUSZ M 98 M 70+ 1 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI PIOTRKOWSKI KLUB BIEGACZA ENDORFINA 10km 0:50:10 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:00:12
113 180 PIETRZAK MICHAŁ M 99 M 30-39 27 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:50:21 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:00:09
114 125 KUFLOWSKI ARTUR M 100 M 40-49 40 GRÓJEC 1. OREL Gmina i miasto Grójec Służby mundurowe 10km 0:50:23 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:00:07
115 31 CIMOCHOWSKI MIECZYSŁAW M 101 M 40-49 41 WARSZAWA 10km 0:50:23 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km] 0:00:08
116 22 BURACZYNSKI EMIL M 102 M 30-39 28 GRÓJEC AKTYWNI GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:50:26 11.90 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:00:09
117 74 GOZDERA PRZEMYSLAW M 103 M 30-39 29 GROJEC FAURECIA Gmina i miasto Grójec 10km 0:50:26 11.90 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:00:04
118 207 SIELCZAK ZBYSZEK M 104 M 40-49 42 HENRYKÓW-UROCZE TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY 10km 0:50:30 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:00:12
119 260 ULIJASZ MARIA K 15 K 30-39 4 AUGUSTÓW KS START PUŁASKI WARKA 10km 0:50:34 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:00:04
120 277 WÓJTOWICZ JUSTYNA K 16 K 40-49 5 KAMIEŃ 10km 0:50:37 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:00:05
121 271 WNĘK ZENON M 105 M 40-49 43 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec Służby mundurowe 10km 0:50:42 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:00:19
122 70 GMAJ KAROLINA K 17 K 30-39 5 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:50:47 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:00:13
123 94 KASICA ADAM M 106 M 40-49 44 GRÓJEC FAURECIA Gmina i miasto Grójec 10km 0:50:52 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km] 0:00:09
124 72 GNIECIAK TOMASZ M 107 M 40-49 45 TARCZYN 10km 0:51:01 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:00:12
125 182 PIWNICKI MATEUSZ M 108 M 18-29 14 WARKA 10km 0:51:04 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:00:03
126 250 TKACZYK TOMASZ M 109 M 30-39 30 LEWICZYN OSP LEWICZYN Służby mundurowe 10km 0:51:07 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:00:15
127 159 ODOLCZYK JOANNA K 18 K 50-59 3 WARSZAWA 10km 0:51:18 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:00:20
128 230 STRZYGA ŁUKASZ M 110 M 30-39 31 WARSZAWA 10km 0:51:32 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:00:10
129 176 PIEKAROWICZ PIOTR M 111 M 50-59 11 PRACE DUŻE TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY 10km 0:51:38 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:00:10
130 152 MRÓZ WALDEMAR M 112 M 40-49 46 RADOM 10km 0:51:47 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:00:08
131 172 PETRYKA WOJCIECH M 113 M 40-49 47 RASZYN 10km 0:51:52 11.57 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:00:10
132 279 ZAGÓRSKI ŁUKASZ M 114 M 30-39 32 RADOM 10km 0:51:59 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:00:14
133 56 FILIPOWICZ MIROSŁAW M 115 M 50-59 12 RADOM BIEGIEM RADOM! 10km 0:52:08 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:00:29
134 144 MICHALAK ARTUR M 116 M 40-49 48 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:52:13 11.49 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:00:07
135 245 ŚWIDERSKA WIKTORIA K 19 K 18-29 3 PUŁTUSK Służby mundurowe 10km 0:52:28 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km] 0:00:20
136 107 KOPEĆ PATRYCJA K 20 K 40-49 6 JÓZEFOSŁAW 10km 0:52:40 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km] 0:00:06
137 273 WOZNIAK PIOTR M 117 M 40-49 49 WARKA 10km 0:52:46 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:00:05
138 129 KUPICH AGNIESZKA K 21 K 30-39 6 PIASECZNO Służby mundurowe 10km 0:52:52 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:00:15
139 145 MICHALIK KRZYSZTOF M 118 M 30-39 33 KOBYLIN Gmina i miasto Grójec Służby mundurowe 10km 0:52:53 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:00:21
140 130 KUPICH MARIUSZ M 119 M 30-39 34 PIASECZNO Gmina i miasto Grójec 10km 0:52:53 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:00:14
141 105 KOŁACKI MIECZYSŁAW M 120 M 50-59 13 BIAŁOBRZEGI 10km 0:52:54 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:00:25
142 12 BIELSKA ANETA K 22 K 30-39 7 WARKA KS START PUŁASKI WARKA 10km 0:52:55 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:00:04
143 238 SZYMAŃSKA DOROTA K 23 K 40-49 7 HENRYKÓW UROCZE TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY 10km 0:53:00 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:00:12
144 280 ZAJCZYK ALEKSANDER M 121 M 30-39 35 WARSZAWA FAURECIA 10km 0:53:01 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:00:15
145 127 KULAWIAK RYSZARD M 122 M 30-39 36 GOSZCZYN 10km 0:53:02 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:00:07
146 61 FURMANEK SEBASTIAN M 123 M 30-39 37 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:53:03 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:00:08
147 170 PAŚKA MAREK M 124 M 40-49 50 ŁOŚ RUNNING MOOSE 10km 0:53:16 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:00:15
148 77 GRZYBOWSKI DARIUSZ M 125 M 40-49 51 GRÓJEC KPP GRÓJEC Gmina i miasto Grójec Służby mundurowe 10km 0:53:18 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:00:19
149 149 MIRKOWSKI ADAM M 126 M 40-49 52 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:53:39 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:23
150 197 RUTKOWSKI RAFAŁ M 127 M 30-39 38 WARSZAWA 10km 0:53:39 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:18
151 178 PIETRAS JAROSŁAW M 128 M 40-49 53 RADOM BIEGIEM RADOM! 10km 0:53:40 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:00
152 179 PIETRAS JOLANTA K 24 K 40-49 8 PRUSZKÓW 10km 0:53:47 11.16 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:00:16
153 120 KRAKOWIAK ŁUKASZ M 129 M 30-39 39 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec Służby mundurowe 10km 0:53:52 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:00:24
154 68 GŁUSZKIEWICZ MARTA K 25 K 30-39 8 LIDZBARK WARMIŃSKI 1 OREL Służby mundurowe 10km 0:53:53 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:00:11
155 282 ZGODA TOMASZ M 130 M 40-49 54 WARSZAWA 3:33 TEAM 10km 0:54:01 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km] 0:00:10
156 134 ŁABĘDŹ ANNA K 26 K 18-29 4 RADOM KPP GRÓJEC Służby mundurowe 10km 0:54:06 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:00:17
157 208 SIELCZAK IWONA K 27 K 40-49 9 HENRYKOW UROCZE TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY 10km 0:54:07 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km] 0:00:11
158 28 CHYLIŃSKI ARKADIUSZ M 131 M 0-17 4 GRÓJEC LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PIOTRA SKARGI W GRÓJCU Gmina i miasto Grójec 10km 0:54:20 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:02
159 288 CZAPLA KAMIL M 132 M 0-17 5 - - 10km 0:54:28 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:00:20
160 281 ZAWADZKI JAN M 133 M 60-69 4 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:54:31 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:00:22
161 270 WŁODARCZYK-MIŚTA ANETA K 28 K 40-49 10 LESZNOWOLA Gmina i miasto Grójec 10km 0:54:33 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:00:17
162 49 DUTKIEWICZ KAROL M 134 M 30-39 40 BIAŁOBRZEGI Służby mundurowe 10km 0:54:34 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:00:18
163 285 ZUBCZYŃSKA ANNA K 29 K 30-39 9 SUCHA Służby mundurowe 10km 0:54:35 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:00:17
164 256 TURSKA KAROLINA K 30 K 40-49 11 LESZNOWOLA KGW LESZNOWOLA Gmina i miasto Grójec 10km 0:54:37 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:00:00
165 224 SODOŚ MAGDA K 31 K 40-49 12 BIAŁOBRZEGI 10km 0:54:39 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:00:05
166 104 KOLWAS WOJCIECH M 135 M 18-29 15 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:54:45 10.96 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:00:21
167 211 SIUDZIŃSKA ANNA K 32 K 40-49 13 BYDGOSZCZ 10km 0:54:51 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:00:08
168 191 RASAŁA MAGDALENA K 33 K 30-39 10 JASIENIEC 10km 0:54:52 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:00:17
169 290 IMIOŁEK ADAM M 136 M 40-49 55 KĘPINY BIEGIEM RADOM! 10km 0:54:53 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:00:12
170 84 JANUS ILONA K 34 K 30-39 11 KOZIEGŁOWY 10km 0:55:02 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:00:07
171 29 CICHOCKA ANNA K 35 K 30-39 12 ODRZYWOŁEK 10km 0:55:05 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:00:08
172 249 TARASZEWSKA PAULINA K 36 K 30-39 13 OSTROŁĘKA PWPW S.A 10km 0:55:08 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:00:19
173 43 DĘBECKA MONIKA K 37 K 18-29 5 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:55:09 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:00:07
174 231 SUŁECKA-CHŁOPICKA AGNIESZKA K 38 K 40-49 14 BIAŁOBRZEGI TEAM BIAŁOBRZEGI 10km 0:55:12 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:00:05
175 289 IMIOŁEK ANNA K 39 K 50-59 4 KĘPINY BIEGIEM RADOM! 10km 0:55:27 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:00:13
176 286 ZUGAJ ARKADIUSZ M 137 M 40-49 56 GRÓJEC 1 OREL Gmina i miasto Grójec Służby mundurowe 10km 0:55:44 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:00:19
177 193 REGULSKA EWA K 40 K 30-39 14 WARSZAWA 10km 0:55:45 10.76 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:00:06
178 109 KOPIK KINGA K 41 K 40-49 15 GARWOLIN FAURECIA 10km 0:55:47 10.76 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:00:16
179 82 JANKOWSKA BOŻENA K 42 K 30-39 15 JADWIGÓW 10km 0:56:07 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:00:16
180 121 KRAWCZAK ZBIGNIEW M 138 M 50-59 14 GRÓJEC UKS OLIMPIJCZYK Gmina i miasto Grójec 10km 0:56:16 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:00:09
181 96 KASICA ROBERT M 139 M 40-49 57 GRÓJEC BIEGAM, BO BIEGAM :) Gmina i miasto Grójec 10km 0:56:26 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:00:17
182 103 KOLWAS MIREK M 140 M 50-59 15 ODRZYWOŁEK KOLNET.PL Gmina i miasto Grójec 10km 0:56:26 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:00:20
183 137 ŁUCZAJ JAKUB M 141 M 30-39 41 WARSZAWA 10km 0:56:34 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:00:22
184 5 ARAK SYLWESTER M 142 M 40-49 58 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec Służby mundurowe 10km 0:56:39 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:00:02
185 7 BANACH MIROSŁAW M 143 M 40-49 59 GRÓJEC OSP KOŚMIN Gmina i miasto Grójec Służby mundurowe 10km 0:56:41 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:00:27
186 98 KASPRZYK MICHAL M 144 M 30-39 42 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:56:53 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km] 0:00:02
187 34 CZAPLIŃSKI MARCIN M 145 M 40-49 60 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:56:59 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:00:13
188 246 ŚWIDERSKI JAROSŁAW M 146 M 30-39 43 GRÓJEC 1. OREL Gmina i miasto Grójec Służby mundurowe 10km 0:57:04 10.51 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:00:20
189 221 SOBCZAK ŁUKASZ M 147 M 18-29 16 GRÓJEC FAURECIA Gmina i miasto Grójec 10km 0:57:25 10.45 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:09
190 27 CHOMIŃSKA DOMINIKA K 43 K 18-29 6 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:57:28 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:08
191 177 PIEROSZKIEWICZ ANNA K 44 K 30-39 16 GRÓJEC FAURECIA Gmina i miasto Grójec 10km 0:57:45 10.39 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:00:19
192 62 GABARSKI WALDEMAR M 148 M 50-59 16 WARSZAWA VEOLIA 10km 0:58:01 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:00:25
193 81 JAKÓBCZAK MATEUSZ M 149 M 18-29 17 BELSK DUŻY 10km 0:58:08 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:00:13
194 66 GĄDEK KAROL M 150 M 18-29 18 BELSK DUŻY 10km 0:58:08 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:00:13
195 110 KOŚLA KAMIL M 151 M 18-29 19 RADOM STREET RUN RADOM 10km 0:58:18 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:00:21
196 275 WOŹNIAK JUSTYNA K 45 K 40-49 16 BARCICE DRWALEWSKIE1979 BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WQURWIA :)) 10km 0:58:24 10.27 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:00:13
197 139 MAJAK BOŻENA K 46 K 30-39 17 CHYNÓW 10km 0:58:35 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:00:09
198 143 MAZUREK SZYMON M 152 M 0-17 6 GRÓJEC LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PIOTRA SKARGI W GRÓJCU Gmina i miasto Grójec 10km 0:58:35 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:00:01
199 148 MIRCZUK MARIUSZ M 153 M 40-49 61 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:58:40 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:00:15
200 101 KMIDOWSKA MAGDALENA K 47 K 30-39 18 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 0:59:13 10.13 [km/h] 0:05:55 [min/km] 0:00:04
201 6 BADEŁEK HUBERT M 154 M 50-59 17 BIAŁOBRZEGI 10km 0:59:15 10.13 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:00:05
202 91 KALINOWSKI PIOTR M 155 M 40-49 62 NOWA IWICZNA 10km 0:59:17 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:00:14
203 200 SAWICKI MARCIN M 156 M 18-29 20 WOLA BOGLEWSKA Gmina i miasto Grójec 10km 0:59:24 10.10 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:00:16
204 85 ADAMOWICZ MARYSIA K 48 K 30-39 19 KOZIEGŁOWY 10km 0:59:24 10.10 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:00:15
205 259 ULIJASZ GRZEGORZ M 157 M 40-49 63 AUGUSTÓW KS START PUŁASKI WARKA 10km 0:59:59 10.00 [km/h] 0:06:00 [min/km] 0:00:10
206 247 ŚWIESIULSKI GRZEGORZ M 158 M 30-39 44 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:00:02 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km] 0:00:14
207 173 PĘKACKI ROBERT M 159 M 30-39 45 GRÓJEC FAURECIA Gmina i miasto Grójec 10km 1:00:03 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km] 0:00:20
208 76 GRZEJSZCZYK KATARZYNA K 49 K 30-39 20 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:00:06 9.98 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:00:17
209 23 BYLINIAK KATARZYNA K 50 K 30-39 21 PRZYDRÓŻEK 10km 1:00:28 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:00:07
210 24 BYLINIAK MARIUSZ M 160 M 30-39 46 PRZYDRÓŻEK 10km 1:00:28 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:00:07
211 272 WOLCZYK GRAŻYNA K 51 K 60-69 1 BIAŁOBRZEGI BORKI TEAM 10km 1:00:31 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:00:06
212 47 DURKA PIOTR M 161 M 40-49 64 DĄBRÓWKA 10km 1:00:51 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km] 0:00:09
213 60 FRĄCZAK ROBERT M 162 M 50-59 18 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:00:52 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km] 0:00:01
214 48 DURKA MONIKA K 52 K 40-49 17 LEKARCICE NOWE 7 10km 1:00:53 9.85 [km/h] 0:06:05 [min/km] 0:00:08
215 126 KULAWIAK ANGELIKA K 53 K 30-39 22 GOSZCZYN 10km 1:01:04 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km] 0:00:06
216 45 DOLIŃSKA WIOLETTA K 54 K 30-39 23 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:01:09 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km] 0:00:14
217 189 PRZYBYLSKI MARCIN M 163 M 40-49 65 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec Służby mundurowe 10km 1:01:17 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km] 0:00:25
218 141 MALCZEWSKI HUBERT M 164 M 18-29 21 CZYŻÓWKA MOCZYMORDKI 10km 1:01:32 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km] 0:00:17
219 95 KASICA JACEK M 165 M 40-49 66 WARSZAWA BIEGAM, BO BIEGAM:) 10km 1:01:57 9.69 [km/h] 0:06:12 [min/km] 0:00:16
220 205 SIEDLECKI TOMASZ M 166 M 30-39 47 WÓLKA TUROWSKA AKTYWNI GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:02:03 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km] 0:00:22
221 46 DRZEWIECKA-WITKOWSKA AGNIESZKA K 55 K 30-39 24 KOTORYDZ TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY 10km 1:02:06 9.66 [km/h] 0:06:13 [min/km] 0:00:12
222 133 LIPSKA BARBARA K 56 K 40-49 18 GRÓJEC ZSP GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:02:13 9.64 [km/h] 0:06:13 [min/km] 0:00:20
223 124 KUDLAK MONIKA K 57 K 40-49 19 RUDA TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY 10km 1:02:18 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km] 0:00:12
224 266 WIECHOWSKA DOROTA K 58 K 40-49 20 MOGIELNICA Gmina i miasto Grójec 10km 1:02:18 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km] 0:00:23
225 222 SOBIERAJSKA KATARZYNA K 59 K 30-39 25 GRÓJEC FAURECIA Gmina i miasto Grójec 10km 1:02:48 9.55 [km/h] 0:06:17 [min/km] 0:00:15
226 136 ŁUBIŃSKI ANDRZEJ M 167 M 60-69 5 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:03:36 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km] 0:00:17
227 33 CYNGOT MARTA K 60 K 30-39 26 WARKA Gmina i miasto Grójec 10km 1:03:57 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km] 0:00:07
228 2 ANTONIEWICZ JACEK M 168 M 40-49 67 KROBÓW BIEGIEM PRZEZ POLSKĘ Gmina i miasto Grójec Służby mundurowe 10km 1:04:24 9.32 [km/h] 0:06:26 [min/km] 0:00:18
229 3 ANTONIEWICZ NATALIYA K 61 K 30-39 27 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:04:26 9.31 [km/h] 0:06:27 [min/km] 0:00:17
230 214 SKABA SEBASTIAN M 169 M 30-39 48 BIALOBRZEGI 10km 1:04:50 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km] 0:00:32
231 155 NOWAK MAŁGORZATA K 62 K 40-49 21 GRÓJC Gmina i miasto Grójec 10km 1:05:21 9.18 [km/h] 0:06:32 [min/km] 0:00:00
232 63 GABLER MARIOLA K 63 K 50-59 5 WARKA 10km 1:05:53 9.11 [km/h] 0:06:35 [min/km] 0:00:07
233 223 SOBOL RENATA K 64 K 40-49 22 SUCHA PWPW S.A 10km 1:06:09 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km] 0:00:05
234 257 TYMIRSKI TADEUSZ M 170 M 70+ 2 RADOM BIEGIEM RADOM! 10km 1:06:16 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km] 0:00:13
235 17 BORKOWSKA HANNA K 65 K 60-69 2 RADOM BIEGIEM RADOM! 10km 1:06:17 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km] 0:00:12
236 142 MARCINKIEWICZ ANNA K 66 K 40-49 23 BIAŁOBRZEGI TEAM BIAŁOBRZEGI 10km 1:06:29 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km] 0:00:06
237 210 SIERADZAN MAŁGORZATA K 67 K 50-59 6 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:06:43 8.99 [km/h] 0:06:40 [min/km] 0:00:24
238 198 RUTKOWSKI TOMASZ M 171 M 30-39 49 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:06:55 8.97 [km/h] 0:06:42 [min/km] 0:00:23
239 83 JANKOWSKI ROBERT M 172 M 40-49 68 JADWIGÓW 10km 1:07:15 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km] 0:00:16
240 243 ŚLUBOWSKA AGATA K 68 K 18-29 7 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:07:26 8.90 [km/h] 0:06:45 [min/km] 0:01:02
241 274 WOŹNIAK DARIUSZ M 173 M 18-29 22 JASIENIEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:07:29 8.89 [km/h] 0:06:45 [min/km] 0:00:19
242 216 SKARZYŃSKA DOMINIKA K 69 K 18-29 8 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:07:30 8.89 [km/h] 0:06:45 [min/km] 0:00:18
243 115 KOWALSKA KAROLINA K 70 K 18-29 9 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:07:40 8.87 [km/h] 0:06:46 [min/km] 0:00:31
244 209 SIEŃKO BEATA K 71 K 30-39 28 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:07:42 8.86 [km/h] 0:06:46 [min/km] 0:00:16
245 79 IMIOŁEK MONIKA K 72 K 40-49 24 WOLA GUTOWSKA 10km 1:07:51 8.84 [km/h] 0:06:47 [min/km] 0:00:13
246 188 PRZYBYLSKA MAGDALENA K 73 K 30-39 29 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:08:14 8.79 [km/h] 0:06:49 [min/km] 0:00:24
247 185 POWONIAK DOROTA K 74 K 18-29 10 WILKÓW DRUGI 10km 1:09:03 8.69 [km/h] 0:06:54 [min/km] 0:00:16
248 162 OLCZAK TOMASZ M 174 M 40-49 69 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:09:53 8.59 [km/h] 0:06:59 [min/km] 0:00:26
249 244 ŚLUBOWSKA SYLWIA K 75 K 18-29 11 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:10:46 8.48 [km/h] 0:07:05 [min/km] 0:01:03
250 199 SALA-RUTKOWSKA PAULINA K 76 K 18-29 12 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:12:32 8.27 [km/h] 0:07:15 [min/km] 0:00:24
251 122 KUCHARSKA ANNA K 77 K 18-29 13 GDYNIA 10km 1:15:45 7.92 [km/h] 0:07:35 [min/km] 0:00:30
252 196 RUTKOWSKA KAROLINA K 78 K 18-29 14 MOGIELNICA 10km 1:15:45 7.92 [km/h] 0:07:35 [min/km] 0:00:30
253 59 FRĄCZAK BEATA K 79 K 50-59 7 GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km 1:16:14 7.87 [km/h] 0:07:37 [min/km] 0:00:02
254 174 PIECZONKA ŁUKASZ M 175 M 30-39 50 TRABLICE FAURECIA 10km 1:21:30 7.36 [km/h] 0:08:09 [min/km] 0:00:18
255 78 HUCUŁ BARTOSZ M 176 M 18-29 23 JASIENIEC FAURECIA Gmina i miasto Grójec 10km 1:21:30 7.36 [km/h] 0:08:09 [min/km] 0:00:18
256 181 PIETRZAK PATRYCJA K 80 K 18-29 15 JASIENIEC 10km 1:21:36 7.35 [km/h] 0:08:10 [min/km] 0:00:13
DNS 10 BERNASCONI STEFANO M - M 40-49 - WARSZAWA TRICLUB 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 16 BOGUMIŁ TERESA K - K 50-59 - GRABÓW NAD PILICĄ 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 19 BORS ŁUKASZ M - M 18-29 - DOMANIEWICE 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 25 CELEJEWSKI PRZEMEK M - M 30-39 - GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNF 32 WELBER MICHAŁ M - M 30-39 - NOWE MIASTO NAD PILICĄ LACHO TEAM 10km DNF - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:01
DNS 37 CZARNECKI RAFAŁ M - M 18-29 - BRONISŁAWKA FAURECIA 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 41 DĄBROWSKI ANDRZEJ M - M 60-69 - JÓZEFÓW 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 52 DZIUBIŃSKI PRZEMYSŁAW M - M 30-39 - SADKÓW SZLACHECKI AKTYWNI GRÓJEC 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 80 JABŁOŃSKI MATEUSZ M - M 18-29 - GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 88 KACPRZAK AGNIESZKA K - K 40-49 - STARA BŁOTNICA 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 93 KANIOS BEATA K - K 40-49 - GRÓJEC KGW LESZNOWOLA Gmina i miasto Grójec 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 102 KOCIĘBA MICHAŁ M - M 40-49 - GRÓJEC FC MUNDIALITO Gmina i miasto Grójec 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 116 KOZŁOWSKA MONIKA K - K 30-39 - GRÓJEC URZĄD GMINY Gmina i miasto Grójec 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 117 KOZŁOWSKI RADEK M - M 30-39 - GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 131 LESIAK ROMAN M - M 40-49 - KOZIENCE 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 160 OGLEDZIŃSKA ANNA K - K 30-39 - BIAŁOBRZEGI 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 161 OKRÓJ DAWID M - M 30-39 - WARSZAWA 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 163 OLEKSIAK IWONA K - K 18-29 - WILKOWYJA VICTUS RĘBKÓW 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 166 PACHOCKI MARIUSZ M - M 40-49 - GRÓJEC SLOW JOGGING GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 171 PEREPROSOV ROSTYSLAV M - M 18-29 - ŁÓDŹ FAURECIA 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 187 PRYKIEL DARIUSZ M - M 40-49 - GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 192 RATYŃSKI PAWEŁ M - M 30-39 - MOGIELNICA Gmina i miasto Grójec 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 195 RUSAK SŁAWOMIR M - M 40-49 - RADOM 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 201 SENATOR ALEKSANDRA K - K 18-29 - BIAŁOBRZEGI FAURECIA 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 217 SKOBEL ROBERT M - M 40-49 - RADOM SZAKAL BIEGA 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 219 SKOCZEK PIOTR M - M 18-29 - GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 232 SZCZEPANIK ROBERT M - M 40-49 - WARSZAWA 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 242 ŚCISŁOWSKI NORBERT M - M 30-39 - WARKA KS START PUŁASKI WARKA 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 255 TUROS ROMAN M - M 30-39 - WARSZAWA FAURECIA 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 261 WALCZYK AGATA K - K 30-39 - GRÓJEC Gmina i miasto Grójec 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 262 WANCERZ MICHAŁ M - M 30-39 - GRÓJEC FAURECIA Gmina i miasto Grójec 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 263 WASIAK NATALIA K - K 18-29 - GRÓJEC FAURECIA Gmina i miasto Grójec 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 265 WIDUTO PAULA K - K 30-39 - LIDZBARK WARMIŃSKI Służby mundurowe 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 284 ZIĘBA KAMIL M - M 40-49 - MIECZYSŁAWÓWKA Gmina i miasto Grójec 10km DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00

10 km Nordic Walking - IX Grójecka Dycha (trasa bez atestu)

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x CZAS STARTU
1 410 REDA SŁAWOMIR M 1 WARSZAWA KBP PASJA WARSZAWA 10km NW 1:05:40 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:00:21
2 409 POLKOWSKI PIOTR M 2 WARSZAWA RĄCZE RACICZKI 10km NW 1:06:01 9.09 [km/h] 0:06:36 [min/km] 0:00:21
3 415 ZABŁOCKI KAROL M 3 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 10km NW 1:06:23 9.04 [km/h] 0:06:38 [min/km] 0:00:24
4 403 GADOMSKI KRZYSZTOF M 4 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 10km NW 1:13:23 8.18 [km/h] 0:07:20 [min/km] 0:00:22
5 417 GADOMSKA MAŁGORZATA K 1 WARSZAWA NW CZŁAPSKI TEAM 10km NW 1:14:42 8.03 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:00:22
6 402 GABLER MAREK M 5 WARKA 10km NW 1:15:00 8.00 [km/h] 0:07:30 [min/km] 0:00:04
7 411 RZEPECKI SŁAWOMIR M 6 MAKÓW MAZOWIECKI SAMOTNY WILK 10km NW 1:18:31 7.64 [km/h] 0:07:51 [min/km] 0:00:21
8 406 KURACH ANETA K 2 GRÓJEC 10km NW 1:19:09 7.58 [km/h] 0:07:55 [min/km] 0:00:29
9 412 STANSKA MONIKA K 3 GROJEC 10km NW 1:19:13 7.57 [km/h] 0:07:55 [min/km] 0:00:22
10 414 WRÓBLEWSKA IWONA K 4 WYSZKÓW 10km NW 1:19:19 7.56 [km/h] 0:07:56 [min/km] 0:00:11
11 405 KRUPA URSZULA K 5 ZALESIE 10km NW 1:23:39 7.17 [km/h] 0:08:22 [min/km] 0:00:25
12 404 KATARZYNA PIECHAL K 6 GŁUCHÓW FAURECIA 10km NW 1:28:38 6.77 [km/h] 0:08:52 [min/km] 0:00:25
DNS 401 ADAMCZYK ADAM M - WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 10km NW DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 407 ŁYSIKOWSKA BOGUSŁAWA K - WYSZKÓW 10km NW DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 408 MARSZAŁEK JERZY M - WARSZAWA 10km NW DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 413 STERZYŃSKI WŁODZIMIERZ M - WARSZAWA 10km NW DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00

20 km ROLKI - IX Grójecka Dycha

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA GRÓJEC DYSTANS Wynik netto Prędkość km/h x Tempo min/km x CZAS STARTU
1 313 CIEZKI PAWEL M 1 M 18-29 KRAKOW PLICHWYSCIG.PL MERCATEO.COM.PL 20km rolki 0:32:50 36.55 [km/h] 12:39 [min/km] 0:00:00
2 349 MAZUREK SEBASTIAN M 2 M 30-39 GDYNIA JABRA ROLLER TEAM 20km rolki 0:33:07 36.24 [km/h] 12:39 [min/km] 0:00:00
3 332 KANIA MATEUSZ M 3 M 18-29 KONSTANCIN-JEZIORNA LEGIA WARSZAWA 20km rolki 0:33:19 36.02 [km/h] 12:40 [min/km] 0:00:00
4 331 KANIA MAREK M 4 M 18-29 1 KONSTANCIN-JEZIORNA LEGIA WARSZAWA 20km rolki 0:33:28 35.86 [km/h] 12:40 [min/km] 0:00:00
5 334 KOC MARCIN M 5 M 40-49 1 TORUŃ ROLLA SPEED TEAM TORUŃ 20km rolki 0:34:39 34.63 [km/h] 12:44 [min/km] 0:00:02
6 312 CHOJNACKI BARTOSZ M 6 M 18-29 2 WARSZAWA MEDIA CREATION-MAPEI-BLADEVILLE 20km rolki 0:35:13 34.07 [km/h] 12:46 [min/km] 0:00:01
7 317 DUDA MARCIN M 7 M 30-39 1 TORUŃ ROLLA SPEED TEAM 20km rolki 0:35:20 33.96 [km/h] 12:46 [min/km] 0:00:01
8 396 ZGRZYWA MAREK M 8 M 0-17 1 GDAŃSK JABRA ROLLER TEAM 20km rolki 0:35:20 33.96 [km/h] 12:46 [min/km] 0:00:01
9 308 BUKOWSKI MACIEJ M 9 M 30-39 2 INOWROCŁAW ROLLA SPEED TEAM 20km rolki 0:35:21 33.95 [km/h] 12:46 [min/km] 0:00:01
10 325 IGNASZAK MICHAŁ M 10 M 30-39 3 WARSZAWA PLICHWYŚCIG.PL 20km rolki 0:35:22 33.93 [km/h] 12:46 [min/km] 0:00:01
11 341 KOWALSKI MACIEJ M 11 M 0-17 2 PIASECZNO UKS ZRYW SŁOMCZYN 20km rolki 0:35:23 33.91 [km/h] 12:46 [min/km] 0:00:01
12 309 CHARUBIN SŁAWOMIR M 12 M 50-59 1 PISZ PLICHWYSCIG.PL 20km rolki 0:35:28 33.83 [km/h] 12:46 [min/km] 0:00:01
13 310 CHOJECKI DARIUSZ M 13 M 50-59 2 BYDGOSZCZ ROLLA SPEED TEAM 20km rolki 0:36:12 33.15 [km/h] 12:49 [min/km] 0:00:02
14 324 HERMANN KAMIL M 14 M 18-29 3 WARSZAWA 20km rolki 0:37:13 32.24 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:02
15 394 ZDANCEWICZ PAWEŁ M 15 M 40-49 2 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 20km rolki 0:37:14 32.21 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:01
16 328 JARKIEWICZ MARCIN M 16 M 50-59 3 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 20km rolki 0:37:15 32.21 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:02
17 365 PIETRZAK ADRIAN M 17 M 18-29 4 GRODZISK MAZOWIECKI UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI 20km rolki 0:37:15 32.21 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:02
18 382 ŚLIWIŃSKI HENRYK M 18 M 60-69 1 TORUŃ ROLLA SPEED TEAM 20km rolki 0:37:15 32.21 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:02
19 337 KONKOL JAROSŁAW M 19 M 50-59 4 GDAŃSK JABRA RT FRIENDS 20km rolki 0:37:16 32.20 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:01
20 397 ZOLADEK JERZY M 20 M 60-69 2 GARLICZKA NIEZRZESZONY 20km rolki 0:37:17 32.19 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:00
21 307 BUJACZ MARCIN M 21 M 30-39 4 ŁÓDŹ I LOVE ROLKI 20km rolki 0:37:22 32.11 [km/h] 12:52 [min/km] 0:00:02
22 381 SYKUT PIOTR M 22 M 40-49 3 POZNAŃ 20km rolki 0:37:55 31.65 [km/h] 12:54 [min/km] 0:00:02
23 366 PODCZASKI STANISŁAW M 23 M 50-59 5 BUKOWIEC SPEEDSKATING ŁÓDŹ 20km rolki 0:37:57 31.62 [km/h] 12:54 [min/km] 0:00:04
24 350 MAZUREK WIESŁAW M 24 M 50-59 6 GDYNIA PROLUBE MASTERS 20km rolki 0:37:59 31.59 [km/h] 12:54 [min/km] 0:00:02
25 351 MENET KRYSTIAN M 25 M 40-49 4 GRODZISK WIELKOPOLSKI SKATE2CITY 20km rolki 0:38:00 31.58 [km/h] 12:54 [min/km] 0:00:02
26 353 MORGALLA JERZY M 26 M 40-49 5 RUDY 20km rolki 0:39:36 30.30 [km/h] 12:59 [min/km] 0:00:04
27 391 WÓJCIK TOMASZ M 27 M 40-49 6 WOŁOMIN 20km rolki 0:39:36 30.30 [km/h] 12:59 [min/km] 0:00:03
28 356 OGONOWSKI JACEK M 28 M 60-69 3 KÓRNIK PLICHWYŚCIG.PL 20km rolki 0:39:37 30.29 [km/h] 12:59 [min/km] 0:00:04
29 359 PACZUSKI JAROSŁAW M 29 M 60-69 4 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 20km rolki 0:39:37 30.29 [km/h] 12:59 [min/km] 0:00:03
30 342 KRAJEWSKI GRZEGORZ M 30 M 30-39 5 GRÓJEC ROLKIGROJEC.PL Gmina i miasto Grójec 20km rolki 0:39:38 30.28 [km/h] 12:59 [min/km] 0:00:03
31 374 SKONIECKI ADAM M 31 M 30-39 6 GRÓJEC ROLKIGROJEC.PL Gmina i miasto Grójec 20km rolki 0:39:40 30.25 [km/h] 12:59 [min/km] 0:00:04
32 344 KUR ŁUKASZ KUR M 32 M 40-49 7 WARSZAWA 20km rolki 0:39:48 30.15 [km/h] 12:59 [min/km] 0:00:03
33 360 PARASZKA ŁUKASZ M 33 M 30-39 7 WARSZAWA MINIONSSPEEDTEAM 20km rolki 0:40:36 29.56 [km/h] 12:02 [min/km] 0:00:06
34 376 SOBCZYŃSKI BARTOSZ M 34 M 30-39 8 TCZEW 20km rolki 0:40:37 29.54 [km/h] 12:02 [min/km] 0:00:08
35 383 URYZAJ KAROLINA K 1 K 40-49 NOWY TOMYŚL SKATE2CITY Gmina i miasto Grójec 20km rolki 0:40:40 29.51 [km/h] 12:02 [min/km] 0:00:05
36 345 LEŚNIEWICZ DANUTA K 2 K 30-39 WARSZAWA MINIONSSPEEDTEAM 20km rolki 0:40:42 29.48 [km/h] 12:02 [min/km] 0:00:04
37 387 WIJAT TOMASZ M 35 M 50-59 7 WARSZAWA 20km rolki 0:40:43 29.47 [km/h] 12:02 [min/km] 0:00:04
38 390 WOŹNICKI PAWEŁ M 36 M 50-59 8 ZGIERZ SPEEDSKATING ŁÓDŹ 20km rolki 0:40:51 29.38 [km/h] 12:03 [min/km] 0:00:02
39 306 BRYCHCY ARTUR M 37 M 40-49 8 GRODZISK WIELKOPOLSKI VICTORY HUSARIA 20km rolki 0:40:55 29.33 [km/h] 12:03 [min/km] 0:00:09
40 318 FILIPIAK ERNEST M 38 M 40-49 9 POZNAŃ NIEZRZESZONY 20km rolki 0:43:22 27.67 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:05
41 319 FILIPKOWSKI MARIUSZ M 39 M 40-49 10 GDAŃSK JABRA RT FRIENDS 20km rolki 0:43:25 27.64 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:03
42 372 PRZYBYSŁAWSKA PAULINA K 3 K 18-29 GNIEZNO UKS ZWOLEŃ-TEAM 20km rolki 0:43:26 27.63 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:05
43 338 KOPYT JAN M 40 M 70+ 1 KONSTANCIN- JEZIORNA NEZRZESZONY 20km rolki 0:43:26 27.63 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:04
44 340 KOWALSKI MAREK M 41 M 60-69 5 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO 20km rolki 0:43:26 27.63 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:04
45 329 JARKIEWICZ RAFAŁ M 42 M 18-29 5 WARSZAWA WARSAW BASKETBALL 20km rolki 0:43:26 27.63 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:05
46 303 BOGUCKA BARBARA K 4 K 40-49 1 RAKONIEWICE SKATE2CITY 20km rolki 0:43:27 27.62 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:06
47 378 STEFANIAK WOJCIECH M 43 M 70+ 2 GDYNIA TWISTER TRÓJMIASTO 20km rolki 0:43:27 27.62 [km/h] 12:10 [min/km] 0:00:05
48 323 GRUSZKA JAKUB M 44 M 30-39 9 WARSZAWA 20km rolki 0:43:31 27.58 [km/h] 12:11 [min/km] 0:00:05
49 336 KONIC-KOSMALA KATARZYNA K 5 K 18-29 1 POZNAŃ 20km rolki 0:43:32 27.57 [km/h] 12:11 [min/km] 0:00:05
50 335 KOKOWSKI PIOTR M 45 M 50-59 9 POZNAŃ PLICHWYŚCIG.PL 20km rolki 0:43:33 27.55 [km/h] 12:11 [min/km] 0:00:04
51 330 JEZIERNY MAREK M 46 M 60-69 6 GDYNIA 20km rolki 0:43:34 27.54 [km/h] 12:11 [min/km] 0:00:05
52 395 ZGRZYWA AGNIESZKA K 6 K 50-59 1 GDAŃSK JABRA RT FRIENDS 20km rolki 0:43:49 27.39 [km/h] 12:11 [min/km] 0:00:07
53 389 WOJCIECH SADOWSKI M 47 M 50-59 10 ŻUROMIN 20km rolki 0:44:23 27.04 [km/h] 12:13 [min/km] 0:00:05
54 343 KULECZKA PATRYCJA K 7 K 18-29 2 GRODZISK WIELKOPOLSKI SKATE2CITY 20km rolki 0:44:31 26.96 [km/h] 12:14 [min/km] 0:00:06
55 373 RÓŻAŃSKI WIKTOR M 48 M 30-39 10 WARSZAWA 20km rolki 0:45:32 26.35 [km/h] 12:17 [min/km] 0:00:06
56 370 PRAJSNAR PAWEŁ M 49 M 18-29 6 WARSZAWA SPEEDING TURTLES 20km rolki 0:45:33 26.34 [km/h] 12:17 [min/km] 0:00:07
57 363 PAWELEC ZBIGNIEW M 50 M 60-69 7 JUSZKOWO JABRA RT FRIENDS 20km rolki 0:45:46 26.22 [km/h] 12:17 [min/km] 0:00:04
58 371 PRAJSNAR ROBERT M 51 M 40-49 11 WARSZAWA SPEEDING TURTLES 20km rolki 0:45:49 26.19 [km/h] 12:17 [min/km] 0:00:08
59 326 JAKSINA DARIUSZ M 52 M 50-59 11 RUCIANE-NIDA 20km rolki 0:46:21 25.89 [km/h] 12:19 [min/km] 0:00:07
60 321 GRADOWSKI ANDRZEJ M 53 M 40-49 12 WARSZAWA BLUE GRADERS TEAM 20km rolki 0:47:36 25.21 [km/h] 12:23 [min/km] 0:00:12
61 322 GRADOWSKI PIOTR M 54 M 40-49 13 WARSZAWA 20km rolki 0:47:38 25.19 [km/h] 12:23 [min/km] 0:00:10
62 398 ZWARDOŃ EWA K 8 K 30-39 1 WARSZAWA BUXIDA 20km rolki 0:48:25 24.78 [km/h] 12:25 [min/km] 0:00:09
63 385 WELBER MICHAŁ M 55 M 30-39 11 NOWE MIASTO NAD PILICĄ LACHO TEAM 20km rolki 0:48:28 24.76 [km/h] 12:25 [min/km] 0:00:07
64 347 MAJEWSKI PIOTR M 56 M 60-69 8 GRODZISK WIELKOPOLSKI SKATE2CITY 20km rolki 0:49:42 24.14 [km/h] 12:29 [min/km] 0:00:09
65 384 WALKOWIAK MONIKA K 9 K 30-39 2 BELĘCIN SKATE2CITY 20km rolki 0:49:43 24.14 [km/h] 12:29 [min/km] 0:00:08
66 400 PLOTKOWSKI ROMAN M 57 M 40-49 14 WARSZAWA 20km rolki 0:50:01 23.99 [km/h] 12:30 [min/km] 0:00:05
67 320 GAWRACZYŃSKA ANNA K 10 K 60-69 1 WARSZAWA WTŁ STEGNY 20km rolki 0:50:12 23.90 [km/h] 12:31 [min/km] 0:00:08
68 304 BOROWSKI MARCIN M 58 M 30-39 12 SIERADZ 20km rolki 0:50:29 23.77 [km/h] 12:31 [min/km] 0:00:09
69 386 WEŁNICKA MAGDALENA K 11 K 30-39 3 WARSZAWA 20km rolki 0:50:32 23.75 [km/h] 12:32 [min/km] 0:00:09
70 362 PATORA JERZY M 59 M 60-69 9 64-300 NOWY TOMYŚL UL.OSIEDLOWA 11 SKATE2CITY 20km rolki 0:50:35 23.72 [km/h] 12:32 [min/km] 0:00:07
71 346 MACHALSKI TOMASZ M 60 M 40-49 15 GRÓJEC ROLKIGROJEC.PL Gmina i miasto Grójec 20km rolki 0:50:48 23.62 [km/h] 12:32 [min/km] 0:00:05
72 361 PASŁAWSKA JOANNA K 12 K 40-49 2 LUBLIN 20km rolki 0:51:57 23.10 [km/h] 12:36 [min/km] 0:00:10
73 339 KOSMALA JAN M 61 M 30-39 13 POZNAŃ FIGLARZ BUGI 20km rolki 0:51:59 23.08 [km/h] 12:36 [min/km] 0:00:11
74 301 BANIA ZYGMUNT M 62 M 70+ 3 PRZYSIEK 20km rolki 0:52:26 22.89 [km/h] 12:37 [min/km] 0:00:09
75 399 CHODNICKI RAFAŁ M 63 M 30-39 14 PISZ 20km rolki 0:52:26 22.89 [km/h] 12:37 [min/km] 0:00:09
76 367 PODGÓRSKA MAGDALENA K 13 K 30-39 4 WARSZAWA WORST WARSAW DERBY TEAM 20km rolki 0:52:29 22.86 [km/h] 12:37 [min/km] 0:00:10
77 327 JANKO-MIELCARSKA EWA K 14 K 60-69 2 WARSZAWA KORONA WILANÓW 20km rolki 0:52:31 22.85 [km/h] 12:38 [min/km] 0:00:08
78 315 CZEMPIŃSKI SEBASTIAN M 64 M 30-39 15 GRÓJEC ROLKIGROJEC.PL Gmina i miasto Grójec 20km rolki 0:52:31 22.85 [km/h] 12:38 [min/km] 0:00:06
79 355 NOGAŃSKI PAWEŁ M 65 M 50-59 12 MIŃSK MAZOWIECKI 20km rolki 0:52:54 22.68 [km/h] 12:39 [min/km] 0:00:11
80 388 WILCZAK TERESA K 15 K 60-69 3 64-330 OPALENICA UL.MŁYŃSKA60 SKATE2CITY 20km rolki 0:53:00 22.64 [km/h] 12:39 [min/km] 0:00:09
81 380 SYCH KAMIL M 66 M 18-29 7 STARE SKOSZEWY 20km rolki 0:53:20 22.50 [km/h] 12:40 [min/km] 0:00:11
82 352 MICHOROWSKI PIOTR M 67 M 30-39 16 ŁÓDŹ 20km rolki 0:53:24 22.47 [km/h] 12:40 [min/km] 0:00:13
83 377 STACHURA JACEK M 68 M 70+ 4 GDYNIA 20km rolki 0:56:13 21.35 [km/h] 12:49 [min/km] 0:00:07
84 316 DOMERADZKI KAZIMIERZ M 69 M 60-69 10 GARBATKA - LETNISKO 20km rolki 0:56:14 21.34 [km/h] 12:49 [min/km] 0:00:09
85 375 SKRZELIŃSKI PAWEŁ M 70 M 30-39 17 MILANÓWEK FAURECIA Gmina i miasto Grójec 20km rolki 1:00:46 19.75 [km/h] 12:02 [min/km] 0:00:10
86 302 BŁACHNIO KATARZYNA K 16 K 30-39 5 WARSZAWA 20km rolki 1:05:31 18.32 [km/h] 12:17 [min/km] 0:00:12
87 393 WYSOCKA AGATA K 17 K 18-29 3 GRÓJEC ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W BIAŁOBRZEGACH Gmina i miasto Grójec 20km rolki 1:06:43 17.99 [km/h] 12:20 [min/km] 0:00:07
88 369 PRAJSNAR AGNIESZKA K 18 K 40-49 3 WARSZAWA SPEEDING TURTLES 20km rolki 1:07:06 17.88 [km/h] 12:21 [min/km] 0:00:11
89 357 OSIAL BARTŁOMIEJ M 71 M 30-39 18 PUŁAWY 20km rolki 1:09:31 17.26 [km/h] 12:29 [min/km] 0:00:12
DNF 354 MUSZYŃSKI ERYK M - M 18-29 - KRAKÓW 20km rolki DNF - [km/h] - [min/km] 0:00:06
DNS 305 BRASSE MARTA K - K 30-39 - WARSZAWA ROLLSCHOOL 20km rolki DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 311 CHOJNACKA JOANNA K - K 18-29 - WARSZAWA MEDIA CREATION-MAPEI-BLADEVILLE 20km rolki DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 314 CYPRYS ANDRZEJ M - M 60-69 - KOLUSZKI 20km rolki DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 333 KARYKOWSKI KRZYSZTOF M - M 50-59 - LUBLIN 20km rolki DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNF 348 MALCZEWSKI HUBERT. M - M 18-29 - CZYŻÓWKA 20km rolki DNF - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:13
DNS 358 OSZCZYK GRZEGORZ M - M 60-69 - SOBOLE 20km rolki DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 364 PIELECH PIOTR M - M 40-49 - WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 20km rolki DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 368 POLAK KRZYSZTOF M - M 60-69 - JASTKOWICE POLICJA 20km rolki DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 379 STRZAŁKOWSKI ANDRZEJ M - M 50-59 - PŁOŃSK AMATROR 20km rolki DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
DNS 392 WRÓBEL ANTONI M - M 70+ - PĘPOWO KARTUSKIE 20km rolki DNS - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00

SLOW JOGGING - 6 km - IX Grójecka Dycha

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x CZAS STARTU
1 468 SKARŻYŃSKA AGNIESZKA K GRÓJEC 6km 0:59:48 6.02 [km/h] 0:09:58 [min/km] 0:00:32
2 466 SIEDLECKA-KRUPA ELŻBIETA K WARSZAWA 6km 0:59:47 6.02 [km/h] 0:09:58 [min/km] 0:00:32
3 470 STRZĘBICKA EMILIA K GRÓJEC SLOW JOGGING GRÓJEC 6km 0:59:47 6.02 [km/h] 0:09:58 [min/km] 0:00:31
4 460 MIRKOWSKA MAGDALENA K GRÓJEC FAURECIA 6km 0:59:47 6.02 [km/h] 0:09:58 [min/km] 0:00:34
5 455 DĘBEK ANETA K GRÓJEC 6km 0:59:47 6.02 [km/h] 0:09:58 [min/km] 0:00:32
6 471 ŻÓŁTOWSKA MARLENA K GRÓJEC 6km 0:59:47 6.02 [km/h] 0:09:58 [min/km] 0:00:33
7 467 SIWIEC KAMILA K LESZNOWOLA SLOW JOGGING GRÓJEC 6km 0:59:47 6.02 [km/h] 0:09:58 [min/km] 0:00:33
8 452 ANDRYCHOWICZ MAŁGORZATA K GRÓJEC 6km 0:59:46 6.02 [km/h] 0:09:58 [min/km] 0:00:33
9 465 SIEDLECKA JUSTYNA K GRÓJEC 6km 0:59:46 6.02 [km/h] 0:09:58 [min/km] 0:00:34
10 469 STOLARSKA AGNIESZKA K GRÓJEC SLOW JOGGING GRÓJEC 6km 0:59:46 6.02 [km/h] 0:09:58 [min/km] 0:00:33
11 463 PACHOCKA AGATA K GRÓJEC SLOW JOGGING GRÓJEC 6km 0:59:46 6.02 [km/h] 0:09:58 [min/km] 0:00:33
12 453 CZACHAROWSKI BOHDAN M GRÓJEC KB GALERIA WARSZAWA 6km 0:55:14 6.52 [km/h] 0:09:12 [min/km] 0:00:26
13 454 CZACHAROWSKI MAREK M TARCZYN NIEZRZESZONY 6km 0:53:53 6.68 [km/h] 0:08:59 [min/km] 0:00:27
14 456 GNIECIAK EWA K TARCZYN TARCZYNSKI KLUB BIEGOWY 6km 0:42:36 8.45 [km/h] 0:07:06 [min/km] 0:00:26
15 458 KWIECIŃSKA EWA K WARSZAWA FAURECIA 6km 0:39:07 9.20 [km/h] 0:06:31 [min/km] 0:00:19
16 451 ALBERSKA ZOFIA K WARKA 6km 0:38:18 9.40 [km/h] 0:06:23 [min/km] 0:00:06
17 459 MARCZAK KAROLINA K GRÓJEC FAURECIA 6km 0:34:22 10.48 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:00:15

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ