Bieg Charytatywny dla Wiktorii - 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 5 BOGUSZ TOMASZ M 1 M 17+ 1 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 5km 0:17:48 16.85 [km/h] 0:03:34 [min/km]
2 106 ZALEWSKI KONRAD M 2 M 17+ 2 GDYNIA 5km 0:18:02 16.64 [km/h] 0:03:36 [min/km]
3 6 BURY PAWEŁ M 3 M 17+ 3 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:18:51 15.92 [km/h] 0:03:46 [min/km]
4 64 NUSZEL PAWEŁ M 4 M 17+ 4 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:19:41 15.24 [km/h] 0:03:56 [min/km]
5 50 LIPKO ADRIANNA K 1 K 17+ 1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:20:27 14.67 [km/h] 0:04:05 [min/km]
6 32 KASPRZAK MAREK M 5 M 17+ 5 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:20:54 14.35 [km/h] 0:04:11 [min/km]
7 85 SALDANA CRISTIAN M 6 M 17+ 6 GDANSK 5km 0:20:59 14.30 [km/h] 0:04:12 [min/km]
8 202 KLOPOTEK CLAUDIA K 2 K 17+ 2 GDYNIA 5km 0:21:43 13.81 [km/h] 0:04:21 [min/km]
9 33 KAZYAKA KATARZYNA K 3 K 17+ 3 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 5km 0:22:03 13.61 [km/h] 0:04:25 [min/km]
10 69 PILACHOWSKA ANNA K 4 K 17+ 4 GDYNIA OLL4FAN 5km 0:22:25 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km]
11 31 KALINOWSKA PAULINA K 5 K 17+ 5 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 5km 0:22:51 13.13 [km/h] 0:04:34 [min/km]
12 74 POGORZELSKI PAWEŁ M 7 M 17+ 7 GDYNIA 5km 0:23:11 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km]
13 98 ŚLIWIŃSKI JAN M 8 M 17+ 8 GDYNIA II LO GDYNIA 5km 0:23:11 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km]
14 44 KUKIEŁKO AGNIESZKA K 6 K 17+ 6 MOSTY 5km 0:23:23 12.83 [km/h] 0:04:41 [min/km]
15 8 CHAJDUKOWSKI MAREK M 9 M 17+ 9 SOPOT 5km 0:23:33 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km]
16 111 ŻABIEŁOWICZ ANNA K 7 K 17+ 7 REDA TPP JA SAM - DLA NASZEJ WIKI 5km 0:23:33 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km]
17 97 ŚLIWIŃSKA KATARZYNA K 8 K 17+ 8 GDYNIA 5km 0:23:48 12.61 [km/h] 0:04:46 [min/km]
18 45 KUKIEŁKO ARTUR M 10 M 17+ 10 MOSTY 5km 0:24:05 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
19 100 TOMKIEL WOJCIECH M 11 M 17+ 11 GDYNIA 5km 0:24:15 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
20 110 ŻABIEŁOWICZ ADAM M 12 M 17+ 12 REDA TPP JA SAM - DLA NASZEJ WIKI 5km 0:24:20 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km]
21 201 MATUSIA GRZEGORZ M 13 M 17+ 13 - - 5km 0:24:49 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km]
22 103 WANGLER TOMASZ M 14 M 17+ 14 GDYNIA 5km 0:24:58 12.02 [km/h] 0:05:00 [min/km]
23 3 BIDZIŃSKI PIOTR M 15 M 17+ 15 GDYNIA 5km 0:25:06 11.95 [km/h] 0:05:01 [min/km]
24 182 MOGIŁKA ALEKSANDER M 16 M 17+ 16 - KOŁOMAŃSKI-ROWERY 5km 0:25:34 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
25 178 MIRUSZEWSKI TADEUSZ M 17 M 17+ 17 - - 5km 0:25:34 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
26 43 KÜCHLER PAWEŁ M 18 M 17+ 18 GDYNIA 5km 0:26:15 11.43 [km/h] 0:05:15 [min/km]
27 13 DĄBROWSKI PIOTR M 19 M 17+ 19 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:26:16 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
28 29 IMIANOWSKI JERZY M 20 M 17+ 20 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL/MORSYGDYŃSKIE 5km 0:26:17 11.41 [km/h] 0:05:15 [min/km]
29 11 DALECKA DOROTA K 9 K 17+ 9 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:26:17 11.41 [km/h] 0:05:15 [min/km]
30 72 PIRSKI ADAM M 21 M 17+ 21 GDAŃSK - OSOWA 5km 0:26:19 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
31 37 KRASOWSKI ANDRZEJ M 22 M 17+ 22 DĘBOGÓRZE APLITT 5km 0:26:22 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km]
32 34 KONIECZKI SYLWIA K 10 K 17+ 10 WEJHEROWO 5km 0:26:30 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km]
33 187 BRAK DANYCH BRAK DANYCH M 23 M 17+ 23 - - 5km 0:26:34 11.29 [km/h] 0:05:19 [min/km]
34 198 SAPIEGO JOANNA K 11 K 17+ 11 GDYNIA - 5km 0:26:40 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
35 205 WITESKA PIOTR M 24 M 17+ 24 DOBRZEWO - 5km 0:26:45 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
36 84 RYŃSKI ANDRZEJ M 25 M 17+ 25 GDYNIA 5km 0:26:46 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
37 22 GRUNERT KRZYSZTOF M 26 M 17+ 26 GDYNIA 5km 0:27:20 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
38 189 RADOMSKI EMIL M 27 M 17+ 27 - - 5km 0:27:26 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
39 179 MODZELEWSKA PATRYCJA K 12 K 17+ 12 REDA - 5km 0:27:37 10.86 [km/h] 0:05:31 [min/km]
40 96 SZWEDEK KRZYSZTOF M 28 M 17+ 28 GDYNIA 5km 0:27:54 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
41 95 SZWEDEK DOROTA K 13 K 17+ 13 GDYNIA 5km 0:27:55 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
42 183 DAWIDOWSKI ŁUKASZ M 29 M 17+ 29 - KOŁOMAŃSKI-ROWERY 5km 0:28:14 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km]
43 107 ZAWALICH MICHAŁ M 30 M 17+ 30 GDAŃSK AIC TEAM 5km 0:28:15 10.62 [km/h] 0:05:39 [min/km]
44 71 PIRSKA BEATA K 14 K 17+ 14 GDAŃSK - OSOWA 5km 0:28:25 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
45 77 RAKOWSKA KATARZYNA K 15 K 17+ 15 GDYNIA TPP JA SAM - DLA NASZEJ WIKI 5km 0:28:26 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km]
46 90 SŁOTWIŃSKA IZABELA K 16 K 17+ 16 GDYNIA TPP JA SAM DLA NASZEJ WIKI 5km 0:28:26 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km]
47 58 MILKOWSKI MARIUSZ M 31 M 17+ 31 GDYNIA 5km 0:28:58 10.36 [km/h] 0:05:48 [min/km]
48 59 MUCHOROWSKA MARIA K 17 K 17+ 17 RUMIA 5km 0:29:27 10.19 [km/h] 0:05:53 [min/km]
49 78 REMUS JULIAN M 32 M 0-16 1 GDYNIA 5km 0:29:34 10.15 [km/h] 0:05:55 [min/km]
50 89 SKOCKA ANNA K 18 K 17+ 18 RUMIA PARKRUN RUMIA 5km 0:29:35 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km]
51 66 OLSZEWSKA-BIESZKE JOANNA K 19 K 17+ 19 GDYNIA 5km 0:29:42 10.10 [km/h] 0:05:56 [min/km]
52 184 CZOSKA ANITA K 20 K 17+ 20 GDYNIA - 5km 0:29:42 10.10 [km/h] 0:05:56 [min/km]
53 21 GRABOWSKA KATARZYNA K 21 K 17+ 21 GDYNIA 5km 0:29:49 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km]
54 203 PASIECZNY MICHAŁ M 33 M 17+ 32 RUMIA - 5km 0:30:25 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km]
55 99 ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA K 22 K 17+ 22 GDYNIA 5km 0:30:42 9.77 [km/h] 0:06:08 [min/km]
56 76 PRASEK LUCYNA K 23 K 17+ 23 GDYNIA 5km 0:30:45 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
57 94 SUSZYŃSKA ANNA K 24 K 17+ 24 GDYNIA 5km 0:30:46 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km]
58 195 TRZECIAK BEATA K 25 K 17+ 25 GDYNIA - 5km 0:30:56 9.70 [km/h] 0:06:11 [min/km]
59 196 TRZECIAK ARKADIUSZ M 34 M 17+ 33 GDYNIA - 5km 0:30:58 9.69 [km/h] 0:06:12 [min/km]
60 65 OKONOWSKA ALEKSANDRA K 26 K 17+ 26 GDYNIA 5km 0:31:33 9.51 [km/h] 0:06:19 [min/km]
61 15 DOMKA KRZYSZTOF M 35 M 17+ 34 IŁAWA REZERWOWE PSY 5km 0:31:54 9.40 [km/h] 0:06:23 [min/km]
62 12 DAMRAT JOANNA K 27 K 17+ 27 GDAŃSK 5km 0:31:55 9.40 [km/h] 0:06:23 [min/km]
63 200 SZLĄGOWSKI KUBA M 36 M 0-16 2 - - 5km 0:32:03 9.36 [km/h] 0:06:25 [min/km]
64 166 MARKS KATARZYNA K 28 K 17+ 28 - - 5km 0:32:06 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km]
65 91 SMYK EWA K 29 K 17+ 29 GDYNIA 5km 0:32:20 9.28 [km/h] 0:06:28 [min/km]
66 86 SIKORZYŃSKA MILENA K 30 K 0-16 1 GDYNIA 5km 0:32:22 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km]
67 88 SIKORZYŃSKA ZUZIA K 31 K 0-16 2 GDYNIA 5km 0:32:22 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km]
68 54 ŁUCYK MAREK M 37 M 17+ 35 GDYNIA GDYNIA 5km 0:32:31 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km]
69 39 KRÓLAK MIKOŁAJ M 38 M 0-16 3 GDAŃSK 5km 0:32:33 9.22 [km/h] 0:06:31 [min/km]
70 60 MYSZKA ANNA K 32 K 17+ 30 GDYNIA GDYNIA 5km 0:33:07 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km]
71 101 TOMPOROWSKI SEBASTIAN M 39 M 17+ 36 GDAŃSK 5km 0:33:13 9.03 [km/h] 0:06:39 [min/km]
72 38 KRÓLAK MAGDALENA K 33 K 17+ 31 GDAŃSK 5km 0:33:13 9.03 [km/h] 0:06:39 [min/km]
73 199 SOOD TANGVI M 40 M 0-16 4 - - 5km 0:33:20 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km]
74 67 PEPLIŃSKA OLGA K 34 K 17+ 32 GDYNIA 5km 0:33:56 8.84 [km/h] 0:06:47 [min/km]
75 172 SKALSKA ANITA K 35 K 17+ 33 GDYNIA - 5km 0:35:08 8.54 [km/h] 0:07:02 [min/km]
76 41 KRZYŻANOWSKA MONIKA K 36 K 17+ 34 GDYNIA MONIATEAM 5km 0:35:08 8.54 [km/h] 0:07:02 [min/km]
77 83 RYBAK MICHAŁ M 41 M 17+ 37 USTKA 5km 0:36:49 8.15 [km/h] 0:07:22 [min/km]
78 63 NOWICKA MAGDALENA K 37 K 17+ 35 GDYNIA 3B! 5km 0:38:39 7.76 [km/h] 0:07:44 [min/km]
79 62 NOWICKA ALEKSANDRA K 38 K 17+ 36 GDYNIA 3B! 5km 0:38:39 7.76 [km/h] 0:07:44 [min/km]
80 168 WOŚ MAREK M 42 M 17+ 38 - - 5km 0:41:08 7.29 [km/h] 0:08:14 [min/km]
81 167 WOŚ MARTYNA K 39 K 17+ 37 - - 5km 0:41:29 7.23 [km/h] 0:08:18 [min/km]
82 87 SIKORZYŃSKA MONIKA K 40 K 17+ 38 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 5km 0:42:25 7.07 [km/h] 0:08:29 [min/km]
83 23 GRZECHNIK JADWIGA K 41 K 17+ 39 GDYNIA 5km 0:42:25 7.07 [km/h] 0:08:29 [min/km]
84 70 PILACHOWSKA MAŁGORZATA K 42 K 17+ 40 GDYNIA 5km 0:42:26 7.07 [km/h] 0:08:29 [min/km]
85 30 JĘDRZEJAK MAGDALENA K 43 K 17+ 41 GDYNIA SĄ WOLNIEJSI / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO 5km 0:42:32 7.05 [km/h] 0:08:30 [min/km]
86 82 RUZIK JOANNA K 44 K 17+ 42 GDANSK 5km 0:49:43 6.03 [km/h] 0:09:57 [min/km]

Bieg_Nordic Walking Charytatywny dla Wiktorii - 5km NW.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 120 KRUSZYŃSKA WIKTORIA K 1 GDYNIA PRZYJACIELE BIEGAMYRAZEM.PL 5km NW 0:40:40 7.38 [km/h] 0:08:08 [min/km]
2 118 HILDEBRANDT ALICJA K 2 GDYNIA PRZYJACIELE BIEGAMYRAZEM.PL 5km NW 0:40:41 7.37 [km/h] 0:08:08 [min/km]
3 116 GOLEBIEWSKA MARIA IWONA K 3 TUCHOM STOWARZYSZENIE COOL-AWI 5km NW 0:41:03 7.31 [km/h] 0:08:13 [min/km]
4 112 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 4 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 5km NW 0:46:12 6.49 [km/h] 0:09:14 [min/km]
5 130 SKLENARSKA JULIA K 5 GDAŃSK 5km NW 0:49:25 6.07 [km/h] 0:09:53 [min/km]
6 115 DORNOWSKA MARTYNA K 6 GDYNIA 5km NW 0:49:25 6.07 [km/h] 0:09:53 [min/km]
7 128 PONIATOWSKA-ZAREMBA EDYTA K 7 KOLECZKOWO 5km NW 0:49:42 6.04 [km/h] 0:09:56 [min/km]
8 124 MICHAŁEK KAROLINA K 8 GDAŃSK 5km NW 0:49:43 6.03 [km/h] 0:09:57 [min/km]
9 127 POŁUBIŃSKA MAJA K 9 GDAŃSK 5km NW 0:49:43 6.03 [km/h] 0:09:57 [min/km]
10 119 KOTYŁO JOWITA K 10 GDYNIA 5km NW 0:49:44 6.03 [km/h] 0:09:57 [min/km]
11 176 STRĄK BEATA K 11 REDA - 5km NW 0:49:54 6.01 [km/h] 0:09:59 [min/km]
12 177 STRĄK EWA K 12 REDA - 5km NW 0:49:55 6.01 [km/h] 0:09:59 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ