Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lipski Mateusz Kwidzyn Cegiełka 20 zł
2 Mroczkowski Tomasz Malbork Cegiełka 20 zł GRUPA MALBORK
3 Dąbrowska Anna Malbork Cegiełka 20 zł SP Nr 2 Malbork
4 Dąbrowska Patrycja Malbork Cegiełka 20 zł SP Nr 2 Malbork
5 Jaruga Michał Koźliny Cegiełka 20 zł
6 Dąbrowska Aneta Malbork Cegiełka 20 zł
7 Liszewski Krzysztof Elbląg Cegiełka 30 zł opłacono
8 Proć Kinga Stara Wisła Cegiełka 20 zł opłacono
9 Proć Lucyna Stara Wisła Cegiełka 20 zł opłacono
10 WASZKIEWICZ Ariel MROZY WIELKIE Cegiełka 20 zł opłacono
11 Waszkiewicz Marta Mrozy Wielkie Cegiełka 20 zł opłacono
12 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM Cegiełka 20 zł LKS ZANTYR SZTUM
13 Kruk Agnieszka Szymankowo Cegiełka 20 zł
14 Szewczyk Mariusz Mątowy Małe Cegiełka 20 zł Mątownia opłacono
15 Skorek arkadiusz Kończewice Cegiełka 40 zł opłacono
16 Nierzwicki Grzegorz Malbork Cegiełka 40 zł GRUPA MALBOORK
17 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Cegiełka 30 zł opłacono
18 Szewczyk Adam Malbork Cegiełka 20 zł BBKTS opłacono
19 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork Cegiełka 40 zł opłacono
20 Karlak Marlena Stare Pole Cegiełka 20 zł
21 Wrońska Marta Malbork Cegiełka 20 zł
22 Karlak Hanna Stare Pole Cegiełka 20 zł
23 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Cegiełka 20 zł Kwidzyn Biega
24 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Cegiełka 20 zł PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/SowińskiTeam
25 Masys Natalia Malbork Cegiełka 20 zł
26 Masys Agnieszka Malbork Cegiełka 20 zł GRUPA MALBOORK
27 Łęgowska Ania Kwidzyn Cegiełka 40 zł
28 Pawęska Agata Nowy Staw Cegiełka 20 zł
29 Pawęska Damian Nowy Staw Cegiełka 20 zł
30 Sochacki Michał Kwidzyn Cegiełka 30 zł Gmina Gardeja Biega
31 Białkowski Krzysztof Rozajny Cegiełka 30 zł Gmina Gardeja Biega
32 Mazur Ewelina Gliwice Cegiełka 30 zł Biegaj z Trenerami
33 Janeczko Dariusz Malbork Cegiełka 30 zł 22.BLT
34 Janeczko Ewa Malbork Cegiełka 30 zł 22.BLT
35 Mazur Renata Wrocław Cegiełka 20 zł
36 Rozewicz Bogumila Tczew Cegiełka 20 zł
37 Salamon Angelika Malbork Cegiełka 20 zł Przyjaciel GM♥
38 Wiernicka Paulina KWIDZYN Cegiełka 20 zł Gmina Gardeja Biega
39 Szostek Katarzyna Kwidzyn Cegiełka 30 zł Kwidzyn Biega
40 Owsianka Ryszard Kończewice Cegiełka 20 zł
41 Lica Magdalena Malbork Cegiełka 40 zł
42 Lica Tadeusz Malbork Cegiełka 40 zł
43 Polis Marzena Gdańsk Cegiełka 20 zł STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
44 Nowak Beata Gdańsk Cegiełka 20 zł Step By Step opłacono
45 Mieszkuniec Wojciech Malbork Cegiełka 30 zł
46 Kownacka Emilia LASOWICE WIELKIE Cegiełka 20 zł
47 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Cegiełka 20 zł opłacono
48 Szpalerski Adam Sztum Cegiełka 20 zł /RunWithYou/
49 Parafiniuk Krzysia Sztum Cegiełka 20 zł /RunWithYou/
50 Kaczkiewicz Damian Gliwice Cegiełka 60 zł Night Runners Gliwice opłacono
51 Brocki Artur Kwidzyn Cegiełka 30 zł
52 Przybyła Marta Janówka Cegiełka 20 zł
53 Majewski Dawid Elbląg Cegiełka 20 zł
54 Majewska Agnieszka Elbląg Cegiełka 20 zł
55 Brocka-Tymińska Joanna Kwidzyn Cegiełka 30 zł Kwidzyn Biega
56 Kosianowska Monika Malbork Cegiełka 20 zł Grupa Malbork / Malborskie Morsy
57 Kopczyk Bożena Malbork Cegiełka 40 zł
58 Wiaderska Grażyna Elbląg Cegiełka 30 zł
59 Wiaderski Wojciech Elbląg Cegiełka 30 zł
60 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Cegiełka 20 zł
61 Sidorowicz Anna Stogi Cegiełka 30 zł
62 Kopycińska Katarzyna Malbork Cegiełka 40 zł opłacono
63 Suchomski Marcin Nowy Staw Cegiełka 20 zł Nowy Staw Biega /Golden team
64 Machnikowska Kasia Sztum Cegiełka 30 zł
65 Machnikowska Agata Sztum Cegiełka 30 zł
66 Machnikowski Adrian Sztum Cegiełka 30 zł
67 Hałajko Wiktoria Braniewo Cegiełka 20 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
68 Mackiewicz Szymon Braniewo Cegiełka 20 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
69 Mackiewicz Piotr Braniewo Cegiełka 20 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
70 Mackiewicz Maciek Braniewo Cegiełka 20 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
71 Mackiewicz Ewelina Braniewo Cegiełka 20 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
72 Iwaszkiewicz Teresa Braniewo Cegiełka 60 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
73 Mackiewicz Zdisław Braniewo Cegiełka 20 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
74 Mackiewicz Krystyna Braniewo Cegiełka 20 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
75 Wądołowska Alicja Braniewo Cegiełka 20 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
76 Wądołowska Agnieszka Braniewo Cegiełka 20 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
77 Wądołowski Sławomir Braniewo Cegiełka 20 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
78 Gryglewski Kacper Miłoradz Cegiełka 20 zł
79 Proć Michalina Jurkowice Drugie Cegiełka 20 zł
80 Proć Marek Jurkowice Drugie Cegiełka 20 zł
81 Markowicz Paulina Malbork Cegiełka 30 zł
82 Hoog Julia Miloradz Cegiełka 20 zł opłacono
83 Hoog Konrad Miłoradz Cegiełka 20 zł opłacono
84 Hoog Grzegorz Miłoradz Cegiełka 20 zł opłacono
85 Potoczek Andrzej Lichnowy Cegiełka 20 zł PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA
86 Prokop MARIUSZ Elbląg Cegiełka 40 zł PROKOPKI opłacono
87 Prokop Anna Elbląg Cegiełka 40 zł PROKOPKI opłacono
88 Klimczewski Mirosław Malbork Cegiełka 30 zł opłacono
89 Lubaczewska Sylwia Cisy Cegiełka 20 zł opłacono
90 Jurczyk Mateusz Rüsselsheim Cegiełka 30 zł Gmina Gardeja Biega
91 Wieczorek Justyna Miloradz Cegiełka 40 zł opłacono
92 Nowosławska Mirosława Kwidzyn Cegiełka 30 zł KWIDZYN BIEGA opłacono
93 Wlazło Tomasz Malbork Cegiełka 20 zł
94 Wlazło Joanna Malbork Cegiełka 30 zł WSG opłacono
95 Gos Elżbieta Malbork Cegiełka 40 zł SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem opłacono
96 Nietrzebka Robert Miłoradz Cegiełka 30 zł opłacono
97 Celiowska-Nietrzebka Anna Miłoradz Cegiełka 30 zł opłacono
98 Zambrzycki Tomasz Zambrzycki Gdynia Cegiełka 100 zł opłacono
99 Witek Sylwia Malbork Cegiełka 60 zł opłacono
100 Zimny Paweł Tczew Cegiełka 20 zł opłacono


Wyświetleń: 2842

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ