Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokołowski Krzysztof | Soboklęszcz | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
2 | Łubiński Jan | Soboklęszcz | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
3 | Łubiński Dominik | Soboklęszcz | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
4 | Łubińska Małgorzata | Soboklęszcz | Polska | Bieg główny 5 km | ||
5 | Peszyński Zachariasz | Baboszewo | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Przedszkole Baboszewo | |
6 | Peszyński Jeremiasz | Baboszewo | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | przedszkole Baboszewo | |
7 | Budniak Aleksandra | Władysławowo | Polska | Bieg główny 5 km | ||
8 | Budniak Kacper | Władysławowo | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
9 | Budniak Maja | Władysławowo | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
10 | Budniak Zuzanna | Władysławowo | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
11 | Budniak Tomasz | Władysławowo | Polska | Bieg główny 5 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
12 | Jaszczur Bartosz | Płońsk | Polska | Bieg główny 5 km | ||
13 | Jaszczur Michał | Płońsk | Polska | Bieg główny 5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
14 | Jaszczur Alicja | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
15 | Jędzejewski Emil Michał | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
16 | Ptasiewicz Jakub | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
17 | Wilczewska Wiktoria | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
18 | Śmietanka Sebastian | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
19 | Kraśniewski Mikołaj | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
20 | Kicek Tomasz | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
21 | Gościniak Kajetan | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
22 | Czajkowski Przemysław | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
23 | Burecki Jakub | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
24 | Ciarka Patrycja Maria | płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
25 | Jaskot Krzysztof | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
26 | Wulf Krystian | Raciąż | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Szkoła Podstawowa w Raciążu | |
27 | Wulf Szymon | Raciąż | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Szkoła Podstawowa w Raciążu | |
28 | Jankowski Artur | Płońsk | Polska | Bieg główny 5 km | LOKALNI PŁOŃSK | |
29 | Małek Karolina | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
30 | Jędrzejewski Emil | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
31 | Buczyński Kacper | Naborowo | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
32 | Kopczyński Paweł | Dobrska-Włościany | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Szkoła Podstawowa w Starym Gralewie | |
33 | Kłosiński Paweł | Płońsk | Polska | Bieg główny 5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
34 | Brzeziński Jakub | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Przedszkole Kangurek | |
35 | Brzeziński Bartłomiej | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Przedszkole Kangurek | |
36 | Ciuk Jakub | płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
37 | Rychlińska Wiktoria | Żukowo | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
38 | Lustyk Olga | Ciechanów | Polska | Bieg główny 5 km | ||
39 | Trojanowski Maciej | Płońsk | Polska | Bieg główny 5 km | ||
40 | Pawlus Kacper | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
41 | Adamski Jan | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
42 | Adamska Gabiela | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
43 | Altman Lena | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Planeta Przedszkolaka | |
44 | Altman Ksawery | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Planeta Przedszkolaka | |
45 | Degner Damian | Płock | Polska | Bieg główny 5 km | Active Ruuners Płock | opłacono |
46 | Gwozdowicz Ryszard | Olsztyn | Polska | Bieg główny 5 km | FHU Grzegorz Siemiątkowski Betoniarnia Dzierzążnia | |
47 | Altman Jakub | Płońsk | Polska | Bieg główny 5 km | ||
48 | Aleksandrowicz Gabriela | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
49 | Uniewski Michał | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | SP3 Płońsk | |
50 | Kowalska Blanka | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
51 | Szczytniewski Michał | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
52 | Szostak Iwona | Strzembowo | Polska | Bieg główny 5 km | ||
53 | Poryziński Mateusz | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
54 | Kopciński Jakub | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
55 | Pyrzyński Mateusz | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
56 | Skierski Mateusz | Strubiny | Polska | Bieg główny 5 km | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
57 | Skierski Mikołaj | Strubiny | Polska | Bieg główny 5 km | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
58 | Anowski Adrian | Drochowo | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono | |
59 | Osial Iga | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Sp2 Płońsk | |
60 | Osial Jeremi | Płońsk | Bieg dla dzieci 400 m | |||
61 | Bogacki Piotr | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Sp4Płońsk | |
62 | Strzelecka Julia | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
63 | Ziemkiewicz Aleksandra | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | SP2 Płońsk | |
64 | Bugajewski Janusz | PŁOŃSK | Polska | Bieg główny 5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
65 | Kowalska Magdalena | Przemkowo | Polska | Bieg główny 5 km | ||
66 | Bugajewska Anna | Płońsk | Polska | Bieg główny 5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
67 | Liberadzka Marika Weronika | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Sp4Płońsk | |
68 | Strumnik Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg główny 5 km | ||
69 | Koper Mikołaj | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Płońsku | |
70 | Grzegrzółka BARTOSZ | Ilino | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Przedszkole Kangurek | |
71 | Solecki Mateusz | Baboszewo | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono | |
72 | Liszewska Hania | Plonsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
73 | Liszewski Piotr | Plonsk | Polska | Bieg główny 5 km | Płońscy Patrioci | |
74 | Lustyk Bartosz | Ciechanów | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
75 | Strzelecka Joanna | Ciechanów | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
76 | Ferski Adnrzej | Płońsk | Polska | Bieg główny 5 km | ||
77 | Grzegrzółka Michał | Ilino | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono | |
78 | Kubińska Wiktoria | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | sp2 Płońsk | |
79 | Waślicki Mariusz | Raciąż | Polska | Bieg główny 5 km | 1.BLTr | opłacono |
80 | Piórkowska Justyna | Płońsk | Polska | Bieg główny 5 km | ||
81 | Ossowska Patrycja | Żukowo Wawrzonki | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
82 | Chrzanowski Mikołaj | Żukowo Wawrzonki | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
83 | Piórkowski Dawid | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
84 | Piórkowski Kacper | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
85 | Siulińska Wiktoria | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | SP1 Płońsk | |
86 | Piórkowski Mateusz | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | SP1 Płońsk | |
87 | Piórkowski Piotr | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | SP3 PŁOŃSK | |
88 | Piórkowski Bartosz | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | SP3 PŁOŃSK | |
89 | Kuc Karolina | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Sp4Płońsk | |
90 | Lewicki Adrian | Płońsk | Polska | Bieg główny 5 km | ||
91 | Nowocińska Zuzanna | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Happy Dom Team | |
92 | Nowocińska Lilly | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Happy Dom Team | |
93 | Nowocińska Nelly | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Happy Dom Team | |
94 | Gredke Robert | Płońsk | Polska | Bieg główny 5 km | Happy Dom Team | |
95 | Miączyński Michał | PŁOŃSK | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | SP3 PŁOŃSK | |
96 | Miączyńska Marysia | PŁOŃSK | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | SP3 PŁOŃSK | |
97 | Pietrzak Szymon | Stare Gnatowice | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
98 | Sadowska-Pietrzak Justyna | Stare Gnatowice | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono |
Wyświetleń: 4780