Bieg dla dzieci 400 m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sokołowski Krzysztof Soboklęszcz Bieg dla dzieci 400 m
2 Łubiński Jan Soboklęszcz Bieg dla dzieci 400 m
3 Łubiński Dominik Soboklęszcz Bieg dla dzieci 400 m
4 Peszyński Zachariasz Baboszewo Bieg dla dzieci 400 m Przedszkole Baboszewo
5 Peszyński Jeremiasz Baboszewo Bieg dla dzieci 400 m przedszkole Baboszewo
6 Budniak Kacper Władysławowo Bieg dla dzieci 400 m
7 Budniak Maja Władysławowo Bieg dla dzieci 400 m
8 Budniak Zuzanna Władysławowo Bieg dla dzieci 400 m
9 Jaszczur Alicja Płońsk Bieg dla dzieci 400 m KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
10 Jędzejewski Emil Michał Płońsk Bieg dla dzieci 400 m
11 Ptasiewicz Jakub Płońsk Bieg dla dzieci 400 m
12 Wilczewska Wiktoria Płońsk Bieg dla dzieci 400 m
13 Śmietanka Sebastian Płońsk Bieg dla dzieci 400 m MKS BANK BS PŁOŃSK
14 Kraśniewski Mikołaj Płońsk Bieg dla dzieci 400 m MKS BANK BS PŁOŃSK
15 Kicek Tomasz Płońsk Bieg dla dzieci 400 m MKS BANK BS PŁOŃSK
16 Gościniak Kajetan Płońsk Bieg dla dzieci 400 m MKS BANK BS PŁOŃSK
17 Czajkowski Przemysław Płońsk Bieg dla dzieci 400 m MKS BANK BS PŁOŃSK
18 Burecki Jakub Płońsk Bieg dla dzieci 400 m MKS BANK BS PŁOŃSK
19 Ciarka Patrycja Maria płońsk Bieg dla dzieci 400 m MKS BANK BS PŁOŃSK
20 Jaskot Krzysztof Płońsk Bieg dla dzieci 400 m
21 Wulf Krystian Raciąż Bieg dla dzieci 400 m Szkoła Podstawowa w Raciążu
22 Wulf Szymon Raciąż Bieg dla dzieci 400 m Szkoła Podstawowa w Raciążu
23 Małek Karolina Płońsk Bieg dla dzieci 400 m MKS BANK BS PŁOŃSK
24 Jędrzejewski Emil Płońsk Bieg dla dzieci 400 m MKS BANK BS PŁOŃSK
25 Buczyński Kacper Naborowo Bieg dla dzieci 400 m MKS BANK BS PŁOŃSK
26 Kopczyński Paweł Dobrska-Włościany Bieg dla dzieci 400 m Szkoła Podstawowa w Starym Gralewie
27 Brzeziński Jakub Płońsk Bieg dla dzieci 400 m Przedszkole Kangurek
28 Brzeziński Bartłomiej Płońsk Bieg dla dzieci 400 m Przedszkole Kangurek
29 Ciuk Jakub płońsk Bieg dla dzieci 400 m
30 Rychlińska Wiktoria Żukowo Bieg dla dzieci 400 m
31 Pawlus Kacper Płońsk Bieg dla dzieci 400 m
32 Adamski Jan Płońsk Bieg dla dzieci 400 m Mazovia ProActiv Ciechanów
33 Adamska Gabiela Płońsk Bieg dla dzieci 400 m Mazovia ProActiv Ciechanów
34 Altman Lena Płońsk Bieg dla dzieci 400 m Planeta Przedszkolaka
35 Altman Ksawery Płońsk Bieg dla dzieci 400 m Planeta Przedszkolaka
36 Aleksandrowicz Gabriela Płońsk Bieg dla dzieci 400 m
37 Uniewski Michał Płońsk Bieg dla dzieci 400 m SP3 Płońsk
38 Kowalska Blanka Płońsk Bieg dla dzieci 400 m
39 Szczytniewski Michał Płońsk Bieg dla dzieci 400 m
40 Poryziński Mateusz Płońsk Bieg dla dzieci 400 m MKS BANK BS PŁOŃSK
41 Kopciński Jakub Płońsk Bieg dla dzieci 400 m MKS BANK BS PŁOŃSK
42 Pyrzyński Mateusz Płońsk Bieg dla dzieci 400 m MKS BANK BS PŁOŃSK
43 Osial Iga Płońsk Bieg dla dzieci 400 m Sp2 Płońsk
44 Osial Jeremi Płońsk Bieg dla dzieci 400 m
45 Bogacki Piotr Płońsk Bieg dla dzieci 400 m Sp4Płońsk
46 Strzelecka Julia Płońsk Bieg dla dzieci 400 m
47 Ziemkiewicz Aleksandra Płońsk Bieg dla dzieci 400 m SP2 Płońsk
48 Liberadzka Marika Weronika Płońsk Bieg dla dzieci 400 m Sp4Płońsk
49 Koper Mikołaj Płońsk Bieg dla dzieci 400 m Szkoła Podstawowa nr 3 w Płońsku
50 Grzegrzółka BARTOSZ Ilino Bieg dla dzieci 400 m Przedszkole Kangurek
51 Liszewska Hania Plonsk Bieg dla dzieci 400 m
52 Lustyk Bartosz Ciechanów Bieg dla dzieci 400 m
53 Strzelecka Joanna Ciechanów Bieg dla dzieci 400 m
54 Kubińska Wiktoria Płońsk Bieg dla dzieci 400 m sp2 Płońsk
55 Ossowska Patrycja Żukowo Wawrzonki Bieg dla dzieci 400 m MKS BANK BS PŁOŃSK
56 Chrzanowski Mikołaj Żukowo Wawrzonki Bieg dla dzieci 400 m
57 Piórkowski Dawid Płońsk Bieg dla dzieci 400 m
58 Piórkowski Kacper Płońsk Bieg dla dzieci 400 m
59 Siulińska Wiktoria Płońsk Bieg dla dzieci 400 m SP1 Płońsk
60 Piórkowski Mateusz Płońsk Bieg dla dzieci 400 m SP1 Płońsk
61 Piórkowski Piotr Płońsk Bieg dla dzieci 400 m SP3 PŁOŃSK
62 Piórkowski Bartosz Płońsk Bieg dla dzieci 400 m SP3 PŁOŃSK
63 Kuc Karolina Płońsk Bieg dla dzieci 400 m Sp4Płońsk
64 Nowocińska Zuzanna Płońsk Bieg dla dzieci 400 m Happy Dom Team
65 Nowocińska Lilly Płońsk Bieg dla dzieci 400 m Happy Dom Team
66 Nowocińska Nelly Płońsk Bieg dla dzieci 400 m Happy Dom Team
67 Miączyński Michał PŁOŃSK Bieg dla dzieci 400 m SP3 PŁOŃSK
68 Miączyńska Marysia PŁOŃSK Bieg dla dzieci 400 m SP3 PŁOŃSK
69 Pietrzak Szymon Stare Gnatowice Bieg dla dzieci 400 m


Wyświetleń: 2372

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ