Bieg Główny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jakimczuk Aleksandra Braniewo Bieg Główny opłacono
2 Jureko Robert Braniewo Bieg Główny opłacono
3 Kozłowski Marceli Pieniężno Bieg Główny PnoRunners opłacono
4 Wolny Marcin Rotmanka Bieg Główny opłacono
5 mieczkowski tomasz pasłęk Bieg Główny opłacono
6 Szklarska Alicja Elbląg Bieg Główny opłacono
7 Augustyńczyk Wiesław Wilczęta Bieg Główny opłacono
8 Zahorski Grzegorz Braniewo Bieg Główny MOS ZATOKA BRANIEWO opłacono
9 Pilski Andrzej Frombork Bieg Główny Barefoot Runners Society UK opłacono
10 Bernaszuk Wojciech Frombork Bieg Główny opłacono
11 Paluch Sylwester Różnowo Bieg Główny Sokół Team opłacono
12 Prochna Krzysztof Frombork Bieg Główny DRUŻYNA PIERŚCIENIA opłacono
13 Jędrzejczak Piotr Braniewo Bieg Główny opłacono
14 Jasiuta Paweł Wilczęta Bieg Główny opłacono
15 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg Główny opłacono
16 Sobczak Dominik Braniewo Bieg Główny Sparta Braniewo opłacono
17 Miszk Ryszard Elbląg Bieg Główny opłacono
18 Satkiewicz Piotr Pasłęk Bieg Główny Rozbiegany Pasłęk opłacono
19 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg Główny Rozbiegany Pasłęk opłacono
20 Kulesza Maciej Elblag Bieg Główny opłacono
21 Cichoń Tomasz Elbląg Bieg Główny JW 4808/2.edplot opłacono
22 Kamiński Paweł Elbląg Bieg Główny opłacono
23 Liszewski Krzysztof Elbląg Bieg Główny opłacono
24 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg Główny opłacono
25 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Bieg Główny KUJAWSCY Runners opłacono
26 Rokita Robert Elbląg Bieg Główny opłacono
27 Długosz Lucyna KĘTRZYN Bieg Główny Drużyna ML opłacono
28 Humen Dariusz Braniewo Bieg Główny 9BBKPanc opłacono
29 CUDNOCH Arkadiusz BRANIEWO Bieg Główny opłacono
30 Mazurek Arkadiusz Elbląg Bieg Główny OPEN BALANCE opłacono
31 Drzewiecki Dominik Pasłęk Bieg Główny opłacono
32 Drozd Wojciech Elbląg Bieg Główny opłacono
33 Durkiewicz Aleksander Braniewo Bieg Główny opłacono
34 JAROSZEWSKI MARIUSZ Olsztyn Bieg Główny BEZROBOTNI OLSZTYN opłacono
35 Haraf Michał Bartoszyce Bieg Główny opłacono
36 Mucha Monika Braniewo Bieg Główny opłacono
37 Olszewski Roman Elbląg Bieg Główny Elbażant opłacono
38 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg Główny 43blp Braniewo opłacono
39 Sowa Sylwester Elbląg Bieg Główny IKS ATAK ELBLĄG opłacono
40 Krause Iwona Elbląg Bieg Główny Team Karaś -Elbląg opłacono
41 Krause Sławomir Elbląg Bieg Główny Team Karaś -Elbląg opłacono
42 Jaśniewski Przemysław Elbląg Bieg Główny #ProjektSUPelblag opłacono
43 Bertolassi Rafał Elblag Bieg Główny opłacono
44 kapteina robert gronowo górne Bieg Główny opłacono
45 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg Główny opłacono
46 Sikorski Szymon Warszawa Bieg Główny opłacono
47 Rychcik Iza Frombork Bieg Główny opłacono
48 Jernat Jarosław Braniewo Bieg Główny Zjedz kotleta opłacono
49 Świderski Jan Pasłęk Bieg Główny KB BiegamBoLubię Pasłęk opłacono
50 Karoliński Włodzimierz Braniewo Bieg Główny opłacono
51 Małkiewicz Mariusz Młoteczno Bieg Główny opłacono
52 Kopaczewski Paweł Łódź Bieg Główny Time4s opłacono
53 Grobelny Marcin Rogóż Bieg Główny opłacono
54 Jarmakowska Barbara Braniewo Bieg Główny opłacono
55 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg Główny Team Karaś -Elbląg opłacono
56 Orlikowski Tadeusz Gdynia Bieg Główny Biegająca Gdynia opłacono
57 Szklarski Andrzej Elbląg Bieg Główny opłacono
58 RYBSKA IZABELA ELBLĄG Bieg Główny opłacono
59 Brzeski DAREK Braniewo Bieg Główny Basen Braniewo opłacono
60 Pokojski Andrzej Braniewo Bieg Główny kropelka opłacono
61 Plawgo Mirosław Pasłęk Bieg Główny KB BiegamBoLubię Pasłęk opłacono
62 Mudryk Katarzyna Elbląg Bieg Główny opłacono
63 Kwiatkowski Tomasz Kwiatkowski Kwidzyn Bieg Główny Kwidzyn Biega opłacono
64 PODLECKI ANDRZEJ Braniewo Bieg Główny Braniewo opłacono
65 Mierzwa Dorota Braniewo Bieg Główny opłacono
66 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Bieg Główny opłacono
67 Malinowski Tomasz Jegłownik Bieg Główny opłacono
68 Kowalski Jacek Elbląg Bieg Główny TeamKaraś-Elbląg opłacono
69 Matczuk Agnieszka Braniewo Bieg Główny Rozbiegane Braniewo opłacono
70 Sędziński Marcin Olsztyn Bieg Główny opłacono
71 Sula Paweł BRANIEWO Bieg Główny opłacono
72 Jankowski Michał Lidzbark Warmiński Bieg Główny opłacono
73 Wardziński Paweł Braniewo Bieg Główny opłacono
74 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska Bieg Główny Team JK84 opłacono
75 Gruba Natalia Braniewo Bieg Główny opłacono
76 Dzieliński Adam Braniewo Bieg Główny Spartanie Dzieciom opłacono
77 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg Główny opłacono
78 Janczynski Karol Dąbrówka Bieg Główny OŻW opłacono
79 Grynis Paweł Elbląg Bieg Główny opłacono
80 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg Główny 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA opłacono
81 Bałdyga Radosław Elbląg Bieg Główny JBB opłacono
82 Zych Dawid Elbląg Bieg Główny Spartanie Dzieciom opłacono
83 Starukiewicz Beata Braniewo Bieg Główny opłacono
84 Gorczyca ANNA Braniewo Bieg Główny opłacono
85 Jurgielewicz-Wilkiel Anna Braniewo Bieg Główny opłacono
86 Rogaczewska Magdalena Frombork Bieg Główny opłacono
87 jarocki jacek braniewo Bieg Główny opłacono
88 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny Elbażant opłacono
89 Pawłowska Beata Elbląg Bieg Główny opłacono
90 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg Główny opłacono
91 Wilbik Tomasz Braniewo Bieg Główny opłacono
92 MISIOR MARIUSZ BRANIEWO Bieg Główny opłacono
93 Szwęch Marek Braniewo Bieg Główny opłacono
94 ŚMIGIELSKI Stanisław BRANIEWO Bieg Główny opłacono
95 Rucińska-Cyran Agnieszka Elbląg Bieg Główny Bellamed Clinic opłacono
96 Ruciński Gabriel Elbląg Bieg Główny Bellamed Clinic opłacono
97 Januszczyk Jacek Gdańsk Bieg Główny JANUSZCZYK.EU opłacono
98 Prusinowski Michał Braniewo Bieg Główny opłacono
99 Jedliński Andrzej Elbląg Bieg Główny KOCIAMBERKI opłacono
100 STANKIEWICZ PIOTR Elbląg Bieg Główny opłacono


Wyświetleń: 8757

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ