Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
2 | Połowianiuk Jan | Barczewo | Polska | Hozjusz na Piątkę | Dzikie Życie Run Team | opłacono |
3 | Haraf Michał | Bartoszyce | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
4 | Hryszko Paweł | Białystok | Polska | Hozjusz na Piątkę | MKS "Juvenia" Białystok | opłacono |
5 | Kaczmarczyk Justyna | Białystok | Polska | Hozjusz na Piątkę | MKS "Juvenia" Białystok | opłacono |
6 | Łosiak Michał | Biskupiec | Polska | Hozjusz na Piątkę | opłacono | |
7 | Trusewicz Igor | Braniewo | Polska | Hozjusz na Piątkę | opłacono | |
8 | Lachowicz Zofia | Braniewo | Polska | Hozjusz na Piątkę | opłacono | |
9 | Kowalska MarlenA | Braniewo | Polska | Bieg Główny | 43blp BRANIEWO | opłacono |
10 | Martyńska Jagoda | Braniewo | Polska | Hozjusz na Piątkę | opłacono | |
11 | Michałowska Anna | BRANIEWO | Polska | Hozjusz na Piątkę | opłacono | |
12 | Szabat Mateusz | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 8-10 lat (600 m) | opłacono | |
13 | Wileńska Emilia | Braniewo | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
14 | Sielicki Wojciech | Braniewo | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
15 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Polska | Bieg Główny | MOS ZATOKA | opłacono |
16 | Stulczewski Tomasz | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 11-13 lat (1000 m) | SP 6 Braniewo | opłacono |
17 | Gawdzik Arkadiusz | Braniewo | Polska | Bieg Główny | A.M.G.-BRANIEWO | opłacono |
18 | Bobrownicka Julia | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz do 5 lat (200 m) | Przedszkole Miejskie Nr 2 w Braniewie | opłacono |
19 | Mgłosiek Rafał | Braniewo | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
20 | WALCZAK Robert | Braniewo | Polska | Bieg Główny | 49BLot | opłacono |
21 | Tamkun-Pawłowska Małgorzata | BRANIEWO | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
22 | Pawłowska Julia | BRANIEWO | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
23 | Prusinowski Michał | Braniewo | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
24 | ŚMIGIELSKI Stanisław | BRANIEWO | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
25 | Szwęch Marek | Braniewo | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
26 | Musiał Nela | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz do 5 lat (200 m) | opłacono | |
27 | MISIOR MARIUSZ | BRANIEWO | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
28 | Wilbik Tomasz | Braniewo | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
29 | Wilbik Adrianna | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz do 5 lat (200 m) | opłacono | |
30 | Falkowski Igor | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz do 5 lat (200 m) | opłacono | |
31 | Mazurek Mikołaj | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 6-7 lat (400 m) | opłacono | |
32 | Mazurek Emilia | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 8-10 lat (600 m) | opłacono | |
33 | Mazurek Bartosz | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 11-13 lat (1000 m) | opłacono | |
34 | jarocki jacek | braniewo | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
35 | Wojciechowicz Kacper | BRANIEWO | Polska | Mały Hozjusz 6-7 lat (400 m) | opłacono | |
36 | Wojciechowicz Wiktoria | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 6-7 lat (400 m) | opłacono | |
37 | Jurgielewicz-Wilkiel Anna | Braniewo | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
38 | Gorczyca ANNA | Braniewo | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
39 | Starukiewicz Beata | Braniewo | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
40 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | Bieg Główny | 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | opłacono |
41 | Wądołowska Alicja | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 14-15 lat (1500 m) | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
42 | Hałajko Wiktoria | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz do 5 lat (200 m) | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
43 | Hałajko Jaś | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 6-7 lat (400 m) | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono |
44 | MISIOR Maksymilian | BRANIEWO | Polska | Mały Hozjusz 6-7 lat (400 m) | opłacono | |
45 | Plichta Julia | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 6-7 lat (400 m) | opłacono | |
46 | Plichta Wiktoria | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz do 5 lat (200 m) | opłacono | |
47 | Czarnecki Kacper | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz do 5 lat (200 m) | opłacono | |
48 | Dzieliński Adam | Braniewo | Polska | Bieg Główny | Spartanie Dzieciom | opłacono |
49 | Gruba Natalia | Braniewo | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
50 | Wardziński Paweł | Braniewo | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
51 | Sula Paweł | BRANIEWO | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
52 | Matczuk Agnieszka | Braniewo | Polska | Bieg Główny | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
53 | Polak Antoni | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 6-7 lat (400 m) | Szkoła Podstawowa nr 5 | opłacono |
54 | Mierzwa Dorota | Braniewo | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
55 | PODLECKI ANDRZEJ | Braniewo | Polska | Bieg Główny | Braniewo | opłacono |
56 | Pokojski Andrzej | Braniewo | Polska | Bieg Główny | kropelka | opłacono |
57 | Hruszka Dawid | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 11-13 lat (1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 6 | opłacono |
58 | Brzeski DAREK | Braniewo | Polska | Bieg Główny | Basen Braniewo | opłacono |
59 | Brzeski Miłosz | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 8-10 lat (600 m) | Basen Braniewo | opłacono |
60 | Hruszka Amelia | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 6-7 lat (400 m) | Szkoła Podstawowa Nr 6 | opłacono |
61 | Spakowski Dawid | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 8-10 lat (600 m) | SP 6 Braniewo | opłacono |
62 | Spakowski Szymon | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 6-7 lat (400 m) | SP 6 Braniewo | opłacono |
63 | Jarmakowska Barbara | Braniewo | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
64 | BARANIAK JULIA | BRANIEWO | Polska | Mały Hozjusz 6-7 lat (400 m) | opłacono | |
65 | Mozolewskaja Oksana | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 8-10 lat (600 m) | SP 6 Braniewo | opłacono |
66 | Szczygieł Antoni | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 8-10 lat (600 m) | SP 6 Braniewo | opłacono |
67 | Jurczak Alicja | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz do 5 lat (200 m) | opłacono | |
68 | Jakimczuk Julia | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 11-13 lat (1000 m) | opłacono | |
69 | Jakimczuk Filip | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 6-7 lat (400 m) | opłacono | |
70 | Jakimczuk Dominik | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 11-13 lat (1000 m) | opłacono | |
71 | Osiński Wiktor | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 11-13 lat (1000 m) | SP 3 Braniewo | opłacono |
72 | Osińska Pola | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 8-10 lat (600 m) | SP 3 Braniewo | opłacono |
73 | Cygan Lena | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz do 5 lat (200 m) | Przedszkole Miejskie numer 4 w Braniewie | opłacono |
74 | Kamionowski Andrzej | Braniewo | Polska | Hozjusz na Piątkę | opłacono | |
75 | Karoliński Włodzimierz | Braniewo | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
76 | Karoliński Karol | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 11-13 lat (1000 m) | opłacono | |
77 | Leśniak Kuba | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz do 5 lat (200 m) | opłacono | |
78 | Podlecka Dorota | Braniewo | Polska | Hozjusz na Piątkę | opłacono | |
79 | Mierzwa Krzysztof | Braniewo | Polska | Hozjusz na Piątkę | opłacono | |
80 | Jernat Jarosław | Braniewo | Polska | Bieg Główny | Zjedz kotleta | opłacono |
81 | Śliwiak Hanna | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 8-10 lat (600 m) | SP3 | opłacono |
82 | Śliwiak Jan | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 8-10 lat (600 m) | SP3 | opłacono |
83 | Sobolewska Zofia | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 8-10 lat (600 m) | Akademia Tenisa Braniewo | opłacono |
84 | Sobolewska Lidia | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz do 5 lat (200 m) | Przedszkole Miejskie Nr 2 w Braniewie | opłacono |
85 | PIETRZAK ZUZANNA | BRANIEWO | Polska | Mały Hozjusz 6-7 lat (400 m) | opłacono | |
86 | Bludzis Bartłomiej | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 11-13 lat (1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
87 | Bludzis Radosław | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 8-10 lat (600 m) | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
88 | Bludzis Jerzy | Braniewo | Polska | Hozjusz na Piątkę | opłacono | |
89 | Mucha Monika | Braniewo | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
90 | Mucha Martyna | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 11-13 lat (1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
91 | Mucha Karolina | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 8-10 lat (600 m) | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
92 | Mucha Julia | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 6-7 lat (400 m) | Przedszkole Miejskie Nr 2 w Braniewie | opłacono |
93 | Durkiewicz Aleksander | Braniewo | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
94 | Durkiewicz Paweł | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 11-13 lat (1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 5 | opłacono |
95 | Durkiewicz Kacper | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz 8-10 lat (600 m) | Szkoła Podstawowa nr 5 | opłacono |
96 | MAGROWSKI KRZYSZTOF | BRANIEWO | Polska | Mały Hozjusz 6-7 lat (400 m) | SP 3 Braniewo | opłacono |
97 | MAGROWSKA JULIA | BRANIEWO | Polska | Mały Hozjusz 8-10 lat (600 m) | SP 3 Braniewo | opłacono |
98 | Gawryś Oliwier | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz do 5 lat (200 m) | opłacono | |
99 | CUDNOCH Arkadiusz | BRANIEWO | Polska | Bieg Główny | opłacono | |
100 | Humen Amelia | Braniewo | Polska | Mały Hozjusz do 5 lat (200 m) | Przedszkole Miejskie nr 4 w Braniewie | opłacono |
Wyświetleń: 22972