R.Ambo Race II Bitwa (6km)+ Kids
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mróz Agnieszka Bialobiel Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
2 Mróz Marcin Ostrołęka Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
3 Kowalkowski Mariusz Lubawa Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
4 Czyżkowski Łukasz Marki Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód
5 Kosicki Dariusz Warszawa Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
6 Kosicka Lilianna Warszawa Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
7 Tomczyk Jakub Giżycko Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
8 Mikielski Piotr Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
9 Gębska Dominika Lidzbark Warmiński Bieg dla dzieci (start trzeciej fali 15.20 11-12 lata) 11.08.2019r. opłacono on-line
10 Mikielski Adam Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
11 Malinowska Maja Wynki Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. opłacono on-line
12 Malinowski Fabian Wynki Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
13 Lipka Kinga Lelkowo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
14 Lipka Kacper Lelkowo Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. opłacono on-line
15 Rybacki Błażej Nowa Wrona Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód Torpeda Race Team opłacono on-line
16 Pietrzak Michał Olsztyn Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
17 Gębski Mariusz Lidzbark Warminski Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
18 Czarnecki Zbigniew Orłówko Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
19 Walczyk Michał Orłówko Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
20 Dudzik Marcelina Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
21 Rosa Tomek Mysiadło Fala 6 (start 12.00, biała) BITWA 6km+ 30 przeszkód RunBitchesRun opłacono on-line
22 Malinowski Marek Malinowski Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
23 Gładysz Michał Warszawa Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. Wilk Trenuje opłacono on-line
24 Gładysz Zuzanna Warszawa Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. Wilk Trenuje opłacono on-line
25 Mucha Robert Kroczewo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód RMF4RT Gladiators
26 Gładysz Marcin Warszawa Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód Wilk Trenuje opłacono on-line
27 Kamieńska Maja Mostkowo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
28 Kamieński Kuba Mostkowo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
29 Kuśmider Antonina Olsztyn Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. opłacono on-line
30 Chęć Wiktor Tuszewo Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
31 Kowalkowski Wojciech Fijewo Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
32 Moczulska Magdalena Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
33 Piotrak Marta Łukta Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód Konkurs
34 Grudziński Dawid Pruszków Bieg dla dzieci (start trzeciej fali 15.20 11-12 lata) 11.08.2019r. RMF4RT Gladiators
35 Grudziński Dawid Pruszków Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód Rmf4Rt Gladiators
36 Mańkowski Krzysztof Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód RMF4RT Gladiators
37 Sadowski Tomasz Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód RMF4RT Gladiators Warszawa
38 nienadowski bartosz Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
39 Burbul Przemysław Marki Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód RMF4RT Gladiators Warszawa NWST
40 Szeszko Tomasz Ząbki Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód
41 Sukiennik Martyna Kętrzyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
42 Kozłowski Dawid Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód RMF4RT Gladiators
43 Pniewska Karolina Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM opłacono on-line
44 Kuczyński Paweł Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM opłacono on-line
45 Gryżewski Karol Kiełpin Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód RMF4RT Gladiators
46 Zalejasz Sylwester Gdańsk Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód
47 Guoburzas Patryk Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r.
48 Guoburzas Borys Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r.
49 Puchacz Anna Łukta Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód
50 Malinowska Dominika Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód 11 Pułk Artylerii opłacono on-line
51 Tomczyk Dariusz Olsztyn Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
52 Artemniak Aleksander Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
53 Wiergowska Anna Łukta Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
54 Świętochowski Tomasz Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
55 Kędzierski Jarosław Radzymin Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód 2FAST4YOU opłacono on-line
56 Sobczak Marek Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
57 Otolińska Nela Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
58 Domalewski Patryk Gdańsk Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
59 Mucha Agnieszka Gdańsk Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
60 Cupiał Anna Jaroty Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
61 Cupiał Michał Jaroty Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
62 Krysik Arkadiusz Tłuszcz Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
63 Lisek Marcin Nidzica Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód Nidzica Biega opłacono on-line
64 Banaszek Sebastian Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód DroneTechCamp opłacono on-line
65 Krupa Przemysław Nidzica Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód
66 Benirowska Gabriela Warszawa Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
67 KUBICKI MARCIN ŁUKTA Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
68 Ludziejewski Jan Elbląg Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
69 Nowak Monika Nowak Wrocław Fala 6 (start 12.00, biała) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
70 Ludziejewski Ignacy Elbląg Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. opłacono on-line
71 Psut Kamil Wrocław Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód Husaria Race Team opłacono on-line
72 Malinowski Maciej Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
73 KUBICKI WOJCIECH Łukta Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.50 8-10 lata ) 11.08.2019r.
74 KRUSZYŃSKI RAFAŁ MAŁDYTY Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r.
75 KRUSZYŃSKI SZYMON MAŁDYTY Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r.
76 KUBICKI DAWID ŁUKTA Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r.
77 Michna Bartosz Michna Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
78 Hohmann Tomasz Mrągowo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
79 Świętochowska Anna Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
80 Świętochowski Franciszek Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
81 Hohmann Robert Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
82 Richter Julita Dorotowo Nieaktualne! opłacono on-line
83 Richter Julita Dorotowo Fala 6 (start 12.00, biała) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
84 Kaczmarczyk Monika Szczytno Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
85 Woliński sebastian komorowo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód
86 Koseski Radosław Tłuszcz Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód 2FAST4YOU opłacono on-line
87 Dęga Lidia Tralewo Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód


Wyświetleń: 7874

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ