Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mróz Agnieszka | Bialobiel | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
2 | Richter Julita | Dorotowo | Polska | Fala 6 (start 12.00, biała) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
3 | Richter Julita | Dorotowo | Polska | Nieaktualne! | opłacono on-line | |
4 | Ludziejewski Jan | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
5 | Ludziejewski Ignacy | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
6 | Kowalkowski Wojciech | Fijewo | Polska | Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
7 | Domalewski Patryk | Gdańsk | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
8 | Mucha Agnieszka | Gdańsk | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
9 | Tomczyk Jakub | Giżycko | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
10 | Cupiał Anna | Jaroty | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
11 | Cupiał Michał | Jaroty | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
12 | Sukiennik Martyna | Kętrzyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
13 | Lipka Kinga | Lelkowo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
14 | Lipka Kacper | Lelkowo | Polska | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
15 | Gębski Mariusz | Lidzbark Warminski | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | opłacono on-line |
16 | Gębska Dominika | Lidzbark Warmiński | Polska | Bieg dla dzieci (start trzeciej fali 15.20 11-12 lata) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
17 | Kowalkowski Mariusz | Lubawa | Polska | Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
18 | Świętochowski Tomasz | Łukta | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
19 | Dudzik Marcelina | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
20 | Malinowski Marek Malinowski | Łukta | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
21 | Artemniak Aleksander | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
22 | Malinowska Dominika | Łukta | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | 11 Pułk Artylerii | opłacono on-line |
23 | Wiergowska Anna | Łukta | Polska | Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
24 | Sobczak Marek | Łukta | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
25 | Świętochowska Anna | Łukta | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
26 | Świętochowski Franciszek | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
27 | Malinowski Maciej | Łukta | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
28 | KUBICKI MARCIN | ŁUKTA | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
29 | Otolińska Nela | Łukta | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
30 | Kamieńska Maja | Mostkowo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
31 | Kamieński Kuba | Mostkowo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
32 | Hohmann Tomasz | Mrągowo | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
33 | Rosa Tomek | Mysiadło | Polska | Fala 6 (start 12.00, biała) BITWA 6km+ 30 przeszkód | RunBitchesRun | opłacono on-line |
34 | Lisek Marcin | Nidzica | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Nidzica Biega | opłacono on-line |
35 | Rybacki Błażej | Nowa Wrona | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Torpeda Race Team | opłacono on-line |
36 | Mikielski Adam | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
37 | nienadowski bartosz | Olsztyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | opłacono on-line |
38 | Mikielski Piotr | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
39 | Michna Bartosz Michna | Olsztyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
40 | Moczulska Magdalena | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
41 | Tomczyk Dariusz | Olsztyn | Polska | Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
42 | Kuśmider Antonina | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
43 | Hohmann Robert | Olsztyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
44 | Banaszek Sebastian | Olsztyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | DroneTechCamp | opłacono on-line |
45 | Pietrzak Michał | Olsztyn | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
46 | Czarnecki Zbigniew | Orłówko | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
47 | Walczyk Michał | Orłówko | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
48 | Mróz Marcin | Ostrołęka | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
49 | Kędzierski Jarosław | Radzymin | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | 2FAST4YOU | opłacono on-line |
50 | Kaczmarczyk Monika | Szczytno | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line |
51 | Koseski Radosław | Tłuszcz | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | 2FAST4YOU | opłacono on-line |
52 | Krysik Arkadiusz | Tłuszcz | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
53 | Chęć Wiktor | Tuszewo | Polska | Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
54 | Pniewska Karolina | Warszawa | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | opłacono on-line |
55 | Benirowska Gabriela | Warszawa | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | ||
56 | Kosicki Dariusz | Warszawa | Polska | Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
57 | Kosicka Lilianna | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
58 | Kuczyński Paweł | Warszawa | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | opłacono on-line |
59 | Gładysz Michał | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | Wilk Trenuje | opłacono on-line |
60 | Gładysz Marcin | Warszawa | Polska | Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Wilk Trenuje | opłacono on-line |
61 | Gładysz Zuzanna | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. | Wilk Trenuje | opłacono on-line |
62 | Nowak Monika Nowak | Wrocław | Polska | Fala 6 (start 12.00, biała) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
63 | Psut Kamil | Wrocław | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Husaria Race Team | opłacono on-line |
64 | Malinowska Maja | Wynki | Polska | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
65 | Malinowski Fabian | Wynki | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22580