R.Ambo Race II Bitwa (6km)+ Kids
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ludziejewski Ignacy Elbląg Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. opłacono on-line
2 Kuśmider Antonina Olsztyn Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. opłacono on-line
3 Lipka Kacper Lelkowo Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. opłacono on-line
4 Malinowska Maja Wynki Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. opłacono on-line
5 KUBICKI WOJCIECH Łukta Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.50 8-10 lata ) 11.08.2019r.
6 Świętochowski Franciszek Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
7 KRUSZYŃSKI SZYMON MAŁDYTY Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r.
8 Artemniak Aleksander Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
9 Kamieński Kuba Mostkowo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
10 Lipka Kinga Lelkowo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
11 Malinowski Fabian Wynki Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
12 Tomczyk Jakub Giżycko Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
13 KUBICKI DAWID ŁUKTA Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r.
14 KRUSZYŃSKI RAFAŁ MAŁDYTY Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r.
15 Ludziejewski Jan Elbląg Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
16 Guoburzas Borys Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r.
17 Guoburzas Patryk Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r.
18 Gładysz Michał Warszawa Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. Wilk Trenuje opłacono on-line
19 Mikielski Adam Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
20 Mikielski Piotr Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
21 Benirowska Gabriela Warszawa Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
22 Moczulska Magdalena Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
23 Kamieńska Maja Mostkowo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
24 Gładysz Zuzanna Warszawa Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. Wilk Trenuje opłacono on-line
25 Dudzik Marcelina Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
26 Kosicka Lilianna Warszawa Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. opłacono on-line
27 Grudziński Dawid Pruszków Bieg dla dzieci (start trzeciej fali 15.20 11-12 lata) 11.08.2019r. RMF4RT Gladiators
28 Gębska Dominika Lidzbark Warmiński Bieg dla dzieci (start trzeciej fali 15.20 11-12 lata) 11.08.2019r. opłacono on-line
29 Woliński sebastian komorowo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód
30 Hohmann Robert Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
31 Hohmann Tomasz Mrągowo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
32 Michna Bartosz Michna Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
33 Psut Kamil Wrocław Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód Husaria Race Team opłacono on-line
34 Krupa Przemysław Nidzica Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód
35 Banaszek Sebastian Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód DroneTechCamp opłacono on-line
36 Lisek Marcin Nidzica Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód Nidzica Biega opłacono on-line
37 Cupiał Michał Jaroty Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
38 Cupiał Anna Jaroty Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
39 Mucha Agnieszka Gdańsk Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
40 Domalewski Patryk Gdańsk Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
41 Zalejasz Sylwester Gdańsk Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód
42 Gryżewski Karol Kiełpin Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód RMF4RT Gladiators
43 Kuczyński Paweł Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM opłacono on-line
44 Pniewska Karolina Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM opłacono on-line
45 Kozłowski Dawid Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód RMF4RT Gladiators
46 Sukiennik Martyna Kętrzyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
47 Szeszko Tomasz Ząbki Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód
48 Burbul Przemysław Marki Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód RMF4RT Gladiators Warszawa NWST
49 nienadowski bartosz Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
50 Sadowski Tomasz Warszawa Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód RMF4RT Gladiators Warszawa
51 Mańkowski Krzysztof Olsztyn Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód RMF4RT Gladiators
52 Grudziński Dawid Pruszków Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód Rmf4Rt Gladiators
53 Mucha Robert Kroczewo Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód RMF4RT Gladiators
54 Gębski Mariusz Lidzbark Warminski Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód R.AMBO DRUGA CREW opłacono on-line
55 Rybacki Błażej Nowa Wrona Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód Torpeda Race Team opłacono on-line
56 Czyżkowski Łukasz Marki Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód
57 Kowalkowski Wojciech Fijewo Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
58 Chęć Wiktor Tuszewo Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
59 Kosicki Dariusz Warszawa Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
60 Kowalkowski Mariusz Lubawa Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
61 Dęga Lidia Tralewo Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód
62 Koseski Radosław Tłuszcz Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód 2FAST4YOU opłacono on-line
63 Kaczmarczyk Monika Szczytno Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
64 Świętochowska Anna Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
65 Malinowski Maciej Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
66 KUBICKI MARCIN ŁUKTA Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
67 Krysik Arkadiusz Tłuszcz Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
68 Otolińska Nela Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
69 Sobczak Marek Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
70 Kędzierski Jarosław Radzymin Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód 2FAST4YOU opłacono on-line
71 Świętochowski Tomasz Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
72 Malinowska Dominika Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód 11 Pułk Artylerii opłacono on-line
73 Malinowski Marek Malinowski Łukta Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
74 Walczyk Michał Orłówko Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
75 Czarnecki Zbigniew Orłówko Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
76 Pietrzak Michał Olsztyn Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
77 Mróz Marcin Ostrołęka Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
78 Mróz Agnieszka Bialobiel Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
79 Richter Julita Dorotowo Fala 6 (start 12.00, biała) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
80 Nowak Monika Nowak Wrocław Fala 6 (start 12.00, biała) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
81 Rosa Tomek Mysiadło Fala 6 (start 12.00, biała) BITWA 6km+ 30 przeszkód RunBitchesRun opłacono on-line
82 Wiergowska Anna Łukta Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
83 Tomczyk Dariusz Olsztyn Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód opłacono on-line
84 Puchacz Anna Łukta Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód
85 Piotrak Marta Łukta Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód Konkurs
86 Gładysz Marcin Warszawa Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód Wilk Trenuje opłacono on-line
87 Richter Julita Dorotowo Nieaktualne! opłacono on-line


Wyświetleń: 15505

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ