Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szeszko Tomasz | Ząbki | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | ||
2 | Malinowska Maja | Wynki | Polska | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
3 | Malinowski Fabian | Wynki | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
4 | Nowak Monika Nowak | Wrocław | Polska | Fala 6 (start 12.00, biała) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
5 | Psut Kamil | Wrocław | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Husaria Race Team | opłacono on-line |
6 | Kosicki Dariusz | Warszawa | Polska | Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
7 | Kosicka Lilianna | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
8 | Gładysz Michał | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | Wilk Trenuje | opłacono on-line |
9 | Gładysz Zuzanna | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. | Wilk Trenuje | opłacono on-line |
10 | Gładysz Marcin | Warszawa | Polska | Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Wilk Trenuje | opłacono on-line |
11 | Benirowska Gabriela | Warszawa | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | ||
12 | Sadowski Tomasz | Warszawa | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | RMF4RT Gladiators Warszawa | |
13 | Kozłowski Dawid | Warszawa | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | RMF4RT Gladiators | |
14 | Pniewska Karolina | Warszawa | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | opłacono on-line |
15 | Kuczyński Paweł | Warszawa | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | opłacono on-line |
16 | Chęć Wiktor | Tuszewo | Polska | Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
17 | Dęga Lidia | Tralewo | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | ||
18 | Krysik Arkadiusz | Tłuszcz | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
19 | Koseski Radosław | Tłuszcz | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | 2FAST4YOU | opłacono on-line |
20 | Kaczmarczyk Monika | Szczytno | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line |
21 | Kędzierski Jarosław | Radzymin | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | 2FAST4YOU | opłacono on-line |
22 | Grudziński Dawid | Pruszków | Polska | Bieg dla dzieci (start trzeciej fali 15.20 11-12 lata) 11.08.2019r. | RMF4RT Gladiators | |
23 | Grudziński Dawid | Pruszków | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Rmf4Rt Gladiators | |
24 | Mróz Marcin | Ostrołęka | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
25 | Czarnecki Zbigniew | Orłówko | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
26 | Walczyk Michał | Orłówko | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
27 | Banaszek Sebastian | Olsztyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | DroneTechCamp | opłacono on-line |
28 | nienadowski bartosz | Olsztyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | opłacono on-line |
29 | Moczulska Magdalena | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
30 | Kuśmider Antonina | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
31 | Michna Bartosz Michna | Olsztyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
32 | Mańkowski Krzysztof | Olsztyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | RMF4RT Gladiators | |
33 | Hohmann Robert | Olsztyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
34 | Tomczyk Dariusz | Olsztyn | Polska | Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
35 | Pietrzak Michał | Olsztyn | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
36 | Mikielski Adam | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
37 | Mikielski Piotr | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
38 | Rybacki Błażej | Nowa Wrona | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Torpeda Race Team | opłacono on-line |
39 | Lisek Marcin | Nidzica | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Nidzica Biega | opłacono on-line |
40 | Krupa Przemysław | Nidzica | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | ||
41 | Rosa Tomek | Mysiadło | Polska | Fala 6 (start 12.00, biała) BITWA 6km+ 30 przeszkód | RunBitchesRun | opłacono on-line |
42 | Hohmann Tomasz | Mrągowo | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
43 | Kamieńska Maja | Mostkowo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
44 | Kamieński Kuba | Mostkowo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
45 | Czyżkowski Łukasz | Marki | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | ||
46 | Burbul Przemysław | Marki | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | RMF4RT Gladiators Warszawa NWST | |
47 | KRUSZYŃSKI RAFAŁ | MAŁDYTY | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | ||
48 | KRUSZYŃSKI SZYMON | MAŁDYTY | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | ||
49 | KUBICKI MARCIN | ŁUKTA | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
50 | Piotrak Marta | Łukta | Polska | Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Konkurs | |
51 | Świętochowska Anna | Łukta | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
52 | Świętochowski Franciszek | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
53 | Malinowski Marek Malinowski | Łukta | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
54 | Dudzik Marcelina | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
55 | KUBICKI DAWID | ŁUKTA | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | ||
56 | Malinowski Maciej | Łukta | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
57 | Otolińska Nela | Łukta | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
58 | Sobczak Marek | Łukta | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
59 | Świętochowski Tomasz | Łukta | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
60 | Wiergowska Anna | Łukta | Polska | Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
61 | Artemniak Aleksander | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
62 | Malinowska Dominika | Łukta | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | 11 Pułk Artylerii | opłacono on-line |
63 | Puchacz Anna | Łukta | Polska | Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód | ||
64 | Guoburzas Borys | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | ||
65 | Guoburzas Patryk | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | ||
66 | KUBICKI WOJCIECH | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.50 8-10 lata ) 11.08.2019r. | ||
67 | Kowalkowski Mariusz | Lubawa | Polska | Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
68 | Gębska Dominika | Lidzbark Warmiński | Polska | Bieg dla dzieci (start trzeciej fali 15.20 11-12 lata) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
69 | Gębski Mariusz | Lidzbark Warminski | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | opłacono on-line |
70 | Lipka Kacper | Lelkowo | Polska | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
71 | Lipka Kinga | Lelkowo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
72 | Mucha Robert | Kroczewo | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | RMF4RT Gladiators | |
73 | Woliński sebastian | komorowo | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | ||
74 | Gryżewski Karol | Kiełpin | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | RMF4RT Gladiators | |
75 | Sukiennik Martyna | Kętrzyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
76 | Cupiał Anna | Jaroty | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
77 | Cupiał Michał | Jaroty | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
78 | Tomczyk Jakub | Giżycko | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
79 | Mucha Agnieszka | Gdańsk | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
80 | Domalewski Patryk | Gdańsk | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
81 | Zalejasz Sylwester | Gdańsk | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | ||
82 | Kowalkowski Wojciech | Fijewo | Polska | Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
83 | Ludziejewski Ignacy | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
84 | Ludziejewski Jan | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |
85 | Richter Julita | Dorotowo | Polska | Nieaktualne! | opłacono on-line | |
86 | Richter Julita | Dorotowo | Polska | Fala 6 (start 12.00, biała) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |
87 | Mróz Agnieszka | Bialobiel | Polska | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22626