Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2FAST4YOU | |||||||||
1 | Koseski Radosław | Tłuszcz | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | 2FAST4YOU | opłacono on-line | ||||
2 | Kędzierski Jarosław | Radzymin | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | 2FAST4YOU | opłacono on-line | ||||
11 Pułk Artylerii | |||||||||
3 | Malinowska Dominika | Łukta | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | 11 Pułk Artylerii | opłacono on-line | ||||
BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | |||||||||
4 | Pniewska Karolina | Warszawa | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | opłacono on-line | ||||
5 | Kuczyński Paweł | Warszawa | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | opłacono on-line | ||||
DroneTechCamp | |||||||||
6 | Banaszek Sebastian | Olsztyn | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | DroneTechCamp | opłacono on-line | ||||
Husaria Race Team | |||||||||
7 | Psut Kamil | Wrocław | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Husaria Race Team | opłacono on-line | ||||
Konkurs | |||||||||
8 | Piotrak Marta | Łukta | Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Konkurs | |||||
Morsy Szczytno #Reset | |||||||||
9 | Kaczmarczyk Monika | Szczytno | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
Nidzica Biega | |||||||||
10 | Lisek Marcin | Nidzica | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Nidzica Biega | opłacono on-line | ||||
R.AMBO DRUGA CREW | |||||||||
11 | nienadowski bartosz | Olsztyn | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | opłacono on-line | ||||
12 | Gębski Mariusz | Lidzbark Warminski | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | opłacono on-line | ||||
RMF4RT Gladiators | |||||||||
13 | Mańkowski Krzysztof | Olsztyn | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | RMF4RT Gladiators | |||||
14 | Kozłowski Dawid | Warszawa | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | RMF4RT Gladiators | |||||
15 | Gryżewski Karol | Kiełpin | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | RMF4RT Gladiators | |||||
16 | Grudziński Dawid | Pruszków | Bieg dla dzieci (start trzeciej fali 15.20 11-12 lata) 11.08.2019r. | RMF4RT Gladiators | |||||
RMF4RT Gladiators | |||||||||
17 | Mucha Robert | Kroczewo | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | RMF4RT Gladiators | |||||
RMF4RT Gladiators Warszawa | |||||||||
18 | Sadowski Tomasz | Warszawa | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | RMF4RT Gladiators Warszawa | |||||
RMF4RT Gladiators Warszawa NWST | |||||||||
19 | Burbul Przemysław | Marki | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | RMF4RT Gladiators Warszawa NWST | |||||
Rmf4Rt Gladiators | |||||||||
20 | Grudziński Dawid | Pruszków | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Rmf4Rt Gladiators | |||||
RunBitchesRun | |||||||||
21 | Rosa Tomek | Mysiadło | Fala 6 (start 12.00, biała) BITWA 6km+ 30 przeszkód | RunBitchesRun | opłacono on-line | ||||
Torpeda Race Team | |||||||||
22 | Rybacki Błażej | Nowa Wrona | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Torpeda Race Team | opłacono on-line | ||||
Wilk Trenuje | |||||||||
23 | Gładysz Marcin | Warszawa | Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód | Wilk Trenuje | opłacono on-line | ||||
24 | Gładysz Zuzanna | Warszawa | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. | Wilk Trenuje | opłacono on-line | ||||
25 | Gładysz Michał | Warszawa | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | Wilk Trenuje | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
26 | Richter Julita | Dorotowo | Nieaktualne! | opłacono on-line | |||||
27 | Puchacz Anna | Łukta | Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód | ||||||
28 | Wiergowska Anna | Łukta | Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
29 | Tomczyk Dariusz | Olsztyn | Fala 7 (start 12.20, zielona) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
30 | Richter Julita | Dorotowo | Fala 6 (start 12.00, biała) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
31 | Nowak Monika Nowak | Wrocław | Fala 6 (start 12.00, biała) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
32 | Krysik Arkadiusz | Tłuszcz | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
33 | Otolińska Nela | Łukta | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
34 | Sobczak Marek | Łukta | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
35 | Świętochowski Tomasz | Łukta | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
36 | Malinowski Marek Malinowski | Łukta | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
37 | Walczyk Michał | Orłówko | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
38 | Czarnecki Zbigniew | Orłówko | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
39 | Pietrzak Michał | Olsztyn | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
40 | Mróz Marcin | Ostrołęka | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
41 | Mróz Agnieszka | Bialobiel | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
42 | Dęga Lidia | Tralewo | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | ||||||
43 | Malinowski Maciej | Łukta | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
44 | Świętochowska Anna | Łukta | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
45 | KUBICKI MARCIN | ŁUKTA | Fala 3 (start 11.00, żółta) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
46 | Kowalkowski Mariusz | Lubawa | Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
47 | Kowalkowski Wojciech | Fijewo | Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
48 | Kosicki Dariusz | Warszawa | Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
49 | Chęć Wiktor | Tuszewo | Fala 2 (start 10.40, fioletowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
50 | Szeszko Tomasz | Ząbki | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | ||||||
51 | Michna Bartosz Michna | Olsztyn | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
52 | Hohmann Tomasz | Mrągowo | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
53 | Woliński sebastian | komorowo | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | ||||||
54 | Hohmann Robert | Olsztyn | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
55 | Czyżkowski Łukasz | Marki | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | ||||||
56 | Krupa Przemysław | Nidzica | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | ||||||
57 | Cupiał Michał | Jaroty | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
58 | Cupiał Anna | Jaroty | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
59 | Mucha Agnieszka | Gdańsk | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
60 | Domalewski Patryk | Gdańsk | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
61 | Sukiennik Martyna | Kętrzyn | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | opłacono on-line | |||||
62 | Zalejasz Sylwester | Gdańsk | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) BITWA 6km+ 30 przeszkód | ||||||
63 | Gębska Dominika | Lidzbark Warmiński | Bieg dla dzieci (start trzeciej fali 15.20 11-12 lata) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |||||
64 | Moczulska Magdalena | Olsztyn | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |||||
65 | Benirowska Gabriela | Warszawa | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |||||
66 | Kosicka Lilianna | Warszawa | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |||||
67 | Dudzik Marcelina | Łukta | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |||||
68 | Kamieńska Maja | Mostkowo | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.40 8-10 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |||||
69 | KUBICKI DAWID | ŁUKTA | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | ||||||
70 | Guoburzas Borys | Łukta | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | ||||||
71 | Mikielski Piotr | Olsztyn | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |||||
72 | KRUSZYŃSKI RAFAŁ | MAŁDYTY | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | ||||||
73 | Mikielski Adam | Olsztyn | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |||||
74 | Guoburzas Patryk | Łukta | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | ||||||
75 | Ludziejewski Jan | Elbląg | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.20 5-7 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |||||
76 | Lipka Kinga | Lelkowo | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |||||
77 | Malinowski Fabian | Wynki | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |||||
78 | Tomczyk Jakub | Giżycko | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |||||
79 | Kamieński Kuba | Mostkowo | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |||||
80 | KRUSZYŃSKI SZYMON | MAŁDYTY | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | ||||||
81 | Świętochowski Franciszek | Łukta | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |||||
82 | Artemniak Aleksander | Łukta | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 14.00 3-4 lata ) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |||||
83 | KUBICKI WOJCIECH | Łukta | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.50 8-10 lata ) 11.08.2019r. | ||||||
84 | Lipka Kacper | Lelkowo | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |||||
85 | Malinowska Maja | Wynki | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |||||
86 | Ludziejewski Ignacy | Elbląg | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. | opłacono on-line | |||||
87 | Kuśmider Antonina | Olsztyn | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 14.30 5-7 lata) 11.08.2019r. | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22528