Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gissel Konstancja | Gdansk | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Przedszkole 43 gdansk | |
2 | Gierszewski Jan | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SKS Banino | |
3 | Gierszewski Igor | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SKS Banino | |
4 | Gierszewska Lena | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SKS Banino | |
5 | Michalak Szymon | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
6 | Hajdel Damian | SP Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
7 | Hajdel Franek | SP Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
8 | Franek Szymon | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
9 | Januszewska Amelia | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
10 | Thrun Kamil | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
11 | Thrun Weronika | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
12 | Brzyziak Jakub | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Szkoła podstawowa Banino Id | |
13 | Brzyziak Aleksandra | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Szkoła podstawowa Banino Id | |
14 | Krakowiak Julia | Borkowo | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
15 | Krakowiak Anna | Borkowo | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
16 | Przystawko Aleksander | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Uks Banino | |
17 | Przystawko Jakub | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Uks LA Banino | |
18 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Sp 8 Gdańsk | |
19 | Kozikowski Łukasz | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
20 | Kozikowska Martyna | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
21 | Skalska Kamila | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | MMKS Gdańsk | |
22 | Łobejko Wojciech | Łęgowo | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
23 | Łobejko Seweryn | Łęgowo | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
24 | Kowalewski Jakub | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
25 | Tokmina Aleksander | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Szkoła podstawowa Banino Id | |
26 | Tokmina Ewa | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
27 | Bartnicka Dobrosława | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Szkoła Banino | |
28 | Marciniuk Oliwia | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | KFMM Triathlon Team | |
29 | Balewski Julian | Banino, pow. kartuski | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
30 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
31 | Frydrych Dawid | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
32 | Gorczyczewska Lidia | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
33 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
34 | Karpiński Paweł | Chwaszczyno | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
35 | Karpinski Ksawery | Chwaszczyno | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | |||
36 | Topka Amelia | Miszewo | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
37 | Topka Laura | Miszewo | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Sp Miszewo | |
38 | Mikos Kuba | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
39 | Mikos Weronika | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
40 | Ciesielska Maja | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Szkoła podstawowa Banino Id | |
41 | Groth Mateusz | Glincz | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Szkoła podstawowa w Glinczu | |
42 | Gruszka Natalia | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
43 | Redzimski Mateusz | Pępowo | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
44 | Redzimska Otylia | Żukowo | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
45 | Lorych Natalia | Borkowo | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
46 | Lorych Agata | Borkowo | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
47 | Kowal Kamil | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
48 | Krzemiński Tymon | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
49 | Wanionek Mateusz | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
50 | Gorzewski Grzegorz | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
51 | Gorzewski Szymon | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
52 | Gorzewska Natalia | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
53 | Kulesza Szymon | Radunica | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Radunica Run | |
54 | Majewski Michał | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
55 | Kulesza Tymon | Radunica | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Radunica Run | |
56 | Gumowska Lenka | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Gumisie | |
57 | Chudzik Maja | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
58 | Chudzik Franciszek | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
59 | Szuprycińska Lena | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Tęczowa Przygoda | |
60 | LEJK GAJA | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
61 | KOZIARZEWSKA MICHALINKA | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SZKOŁA PODSTAWOWA W BANINIE KL 4E | |
62 | Golimont Liwia | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
63 | Kępa Antoni | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
64 | Stępski Adam | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP MISZEWO | |
65 | Stępski Michał | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP MISZEWO | |
66 | Samson Dominik | Miszewo | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Sp Miszewo | |
67 | Kamińska Karolina | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
68 | Kamińska Natalia | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
69 | Statnik Majka | banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Uks Banino | |
70 | Statnik Kaja | banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Szkola Banino | |
71 | Mależ Igor | Miszewo | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP MISZEWO | |
72 | Paterkiewicz Olga | Rębiechowo | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
73 | Giedź Jakub | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | Przedszkole Trąbki Wielkie | |
74 | Gosk Wiktor | Banino | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | |||
75 | Gosk Laura | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
76 | Kapicki Remigiusz | Borowiec | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
77 | Kapicki Marcel | Borowiec | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
78 | Jurek Milena | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
79 | LANG Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | LANG TEAM ŻABIANKA | |
80 | Rutkowska Lilianna | Chwaszczyno | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
81 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
82 | Nowakowska Apolonia | BANINO | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
83 | Ćwiertnia Dominik | Gdansk | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
84 | Ćwiertnia Kacper | Gdansk | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
85 | Kogutowski Mateusz | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
86 | Kogutowski Kamil | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
87 | USOWICZ FILIP | BANINO | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | szkoła podstawowa banino III c | |
88 | Tarnacki Artur | Banino, pow. kartuski | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
89 | Świątkowski Franciszek | Czaple | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
90 | Światkowski Stanisław | Czaple | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
91 | Kaszycki Paweł | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
92 | Jarecki Robert | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
93 | Adamczyk Iga | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
94 | Adamczyk Laura | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
95 | Niklas Wojciech | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
96 | Szwelnik Adrzej | banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
97 | Gawrońska Gloria | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | SP Banino | |
98 | Elert Kacper | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
99 | Majer Lena | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni | ||
100 | Kuzia Karolina | Banino | Polska | Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni |
Wyświetleń: 13249