Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczyk Iga Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
2 Adamczyk Laura Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
3 Balewski Julian Banino, pow. kartuski Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
4 Baraniok Kamil Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni AP Banino
5 Baraniok Oliwia Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
6 Bartnicka Dobrosława Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Szkoła Banino
7 Bernecka Joanna Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni
8 Bork Kamila Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni
9 Boroch Laskowski Natan Rebiechowo Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
10 Brzyziak Aleksandra Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Szkoła podstawowa Banino Id
11 Brzyziak Jakub Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Szkoła podstawowa Banino Id
12 Chudzik Franciszek Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
13 Chudzik Karolina Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni BalticSquad
14 Chudzik Maja Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
15 Chustak Aleksandra Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Szkoła Banino
16 Chustak Anna Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni
17 Chustak Maciej Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Szkoła Banino
18 Ciesielska Maja Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Szkoła podstawowa Banino Id
19 Ćwiertnia Dominik Gdansk Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
20 Ćwiertnia Kacper Gdansk Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
21 Ćwiertnia Tomasz Gdansk Bieg Przedszkolaka Pełnoletni
22 Czaplinski Adrian Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
23 Czapowiecka Nadia Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Uks Banino
24 Dragan Blanka Gdynia Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
25 Dragan Dorota GDYNIA Bieg Przedszkolaka Pełnoletni
26 Dulian Tymon Warzenko Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni UKS Lekkoatletyka Banino
27 Dzienisz Marzena Dzienisz Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Przedszkole Fantazja Pępowo
28 Elert Kacper Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
29 Fabisz Daniel Gdańsk Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
30 Fabisz Iwona Gdańsk Bieg Przedszkolaka Pełnoletni
31 Fabisz Patrycja Gdańsk Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
32 Felska-Matuła Maja Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni
33 Franek Szymon Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
34 Frydrych Dawid Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
35 Frydrych Jakub Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni
36 Frydrych Marta Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni
37 Frydrych Sara Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
38 Galuhn Ewa Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni
39 Galuhn Sebastian Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
40 Gąsiorowski Rafał Gąsiorowski Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni Bigyellowfoot Adventure Team
41 Gawrońska Gloria Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
42 Giedź Jakub Trąbki Wielkie Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Przedszkole Trąbki Wielkie
43 Gierszewska Lena Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SKS Banino
44 Gierszewski Igor Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SKS Banino
45 Gierszewski Jan Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SKS Banino
46 Gierszewski Leszek Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni
47 Gissel Konstancja Gdansk Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Przedszkole 43 gdansk
48 Golimont Krzysztof Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni
49 Golimont Liwia Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
50 Gonska Lena Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
51 Gonska Przemek Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
52 Gorczyczewska Lidia Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
53 Gorzewska Natalia Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
54 Gorzewski Grzegorz Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
55 Gorzewski Szymon Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
56 Gosk Laura Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
57 Gosk Wiktor Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
58 Groth Dagmara Glincz Bieg Przedszkolaka Pełnoletni Kujawscy Runners
59 Groth Mateusz Glincz Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Szkoła podstawowa w Glinczu
60 Gruszka Natalia Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
61 Grzęda Marta Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni Uks Banino
62 Grzęda Remigiusz Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Uks Banino
63 Grzęda Zuzanna Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Uks Banino
64 Grzesik Lena Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
65 Grzesik Wojciech Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni
66 Gulcz Alicja Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
67 Gulcz Katarzyna Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni Kujawscy Runners
68 Gulcz Magdalena Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
69 Gumowska Justyna Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni Gumisie
70 Gumowska Laura Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Gumisie
71 Gumowska Lena Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Gumisie
72 Gumowska Lenka Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Gumisie
73 Gumowski Mariusz Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni Gumisie
74 Hajdel Damian SP Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
75 Hajdel Franek SP Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
76 Hejka Jakub Kartuzy Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP1 Kartuzy
77 Hejka Wladyslaw Kartuzy Bieg Przedszkolaka Pełnoletni STEP BY STEP TRÓJMIASTO
78 Hinc Hubert Gdynia Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
79 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Bieg Przedszkolaka Pełnoletni Kolorowa Drużyna Nessi
80 Hinca Dorota Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni
81 Hinca Franciszek Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Uks Banino
82 Hinca Małgorzata Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni SP Banino
83 Hutman Lena Banino, pow. kartuski Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Przedszkole Bocianowo
84 Januszewska Amelia Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
85 Jarecki Robert Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
86 Jastrzębska Anna Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
87 Jastrzębska Zofia Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
88 Jastrzębski Wojciech BANINO Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
89 Jurek Milena Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
90 Kacik Olaf Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Tęczowa Przygoda
91 Kaiser-Szczesny Franek Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Przedszkole
92 Kamińska Karolina Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
93 Kamińska Natalia Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
94 Kamiński Kamil Banino Bieg Przedszkolaka Pełnoletni
95 Kapicki Marcel Borowiec Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
96 Kapicki Paweł Borowiec Bieg Przedszkolaka Pełnoletni
97 Kapicki Remigiusz Borowiec Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
98 Karpinski Ksawery Chwaszczyno Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
99 Karpiński Paweł Chwaszczyno Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
100 Karpinski Paweł Chwaszczyno Bieg Przedszkolaka Pełnoletni


Wyświetleń: 5247

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ