Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rutkowski Filip Chwaszczyno 8-9 lat ok. 500 m darmowy udział
2 Rutkowska Lilianna Chwaszczyno 5-7 lat ok. 350 m darmowy udział
3 Hering Nina Tczew Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m darmowy udział
4 Hering Lena Tczew 5-7 lat ok. 350 m darmowy udział
5 Łada Milan Gdynia 8-9 lat ok. 500 m szkoła podstawowa nr 18 w Gdyni darmowy udział
6 Wiśnicka Wiktoria Gdynia 5-7 lat ok. 350 m darmowy udział
7 Konkel Wiktor Gdynia 5-7 lat ok. 350 m Szkoła podstawowa nr 28 darmowy udział
8 Gurzęda Kacper Rumia 10-12 lat ok. 1 km darmowy udział
9 Gurzęda Eryk Rumia 8-9 lat ok. 500 m darmowy udział
10 Pytel Julia Pruszcz Gdański 5-7 lat ok. 350 m darmowy udział
11 Sprengel Hubert Borkowo 8-9 lat ok. 500 m darmowy udział
12 Wilińska Wiktoria Gdynia 10-12 lat ok. 1 km darmowy udział
13 Wilińska Aleksandra Gdynia 13-15 lat ok. 1,5 km darmowy udział
14 Dybowski Hubert Rumia 5-7 lat ok. 350 m Komando Flaki darmowy udział
15 Dybowski Oskar Rumia 8-9 lat ok. 500 m Komando Flaki darmowy udział
16 Ławniczak Kacper Rumia 8-9 lat ok. 500 m SP 9 Rumia darmowy udział
17 Ławniczak Julian Rumia 10-12 lat ok. 1 km SP 9 Rumia darmowy udział
18 Pociask Mikołaj Rumia 10-12 lat ok. 1 km ESS Rumia darmowy udział
19 Pociask Witold Rumia 5-7 lat ok. 350 m ESS Rumia darmowy udział
20 Pociask Gustaw Rumia Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m Przedszkole Janowiaczek, Rumia darmowy udział
21 Żuralska Nadia Kosakowo 5-7 lat ok. 350 m darmowy udział
22 Żuralska Nikola Kosakowo Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m darmowy udział
23 Kujawa Amelia Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m darmowy udział
24 Czaszyńska Alicja Kosakowo 5-7 lat ok. 350 m Szkoła Podstawowa w Pogórzu darmowy udział
25 Żornaczuk Mikołaj Rumia 8-9 lat ok. 500 m SP1 Rumia darmowy udział
26 Żornaczuk Julia Rumia 8-9 lat ok. 500 m SP1 Rumia darmowy udział
27 Żornaczuk Olga Rumia 10-12 lat ok. 1 km SP1 Rumia darmowy udział
28 Skotniewska Ola Gdynia 5-7 lat ok. 350 m darmowy udział
29 Skotniewska Karolina Gdynia 5-7 lat ok. 350 m darmowy udział
30 Skowronek Bartosz Borkowo 10-12 lat ok. 1 km darmowy udział
31 Skowronek Amelia Borkowo 5-7 lat ok. 350 m Sp nr 2 Morena darmowy udział
32 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA 10-12 lat ok. 1 km SP17 darmowy udział
33 Sitterlee Zofia Zgorzałe 8-9 lat ok. 500 m Morsy Stężyca, Metrożercy darmowy udział
34 Sitterlee Franciszek Zgorzałe 8-9 lat ok. 500 m Morsy Stężyca, Metrożercy darmowy udział
35 Sitterlee Maja Zgorzałe 13-15 lat ok. 1,5 km darmowy udział
36 BIELECKA BARBARA GDYNIA 8-9 lat ok. 500 m Sp 48 Gdynia darmowy udział
37 Brożek Mikołaj Bolszewo 5-7 lat ok. 350 m darmowy udział
38 Brożek Kacper Bolszewo 5-7 lat ok. 350 m darmowy udział
39 Brożek Marta Bolszewo Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m darmowy udział
40 Teska Martyna Gdynia 5-7 lat ok. 350 m darmowy udział
41 Teska Patrycja Gdynia 10-12 lat ok. 1 km darmowy udział
42 Tokarska Laura Gdynia 13-15 lat ok. 1,5 km darmowy udział
43 Tokarska Wiktoria Gdynia 13-15 lat ok. 1,5 km darmowy udział
44 Kulczyk Igor Rumia 5-7 lat ok. 350 m darmowy udział
45 Czoska Filip Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m darmowy udział
46 Czoska Fabian Pogórze 5-7 lat ok. 350 m Szkoła Podstawowa w Pogórzu darmowy udział
47 Górnika Zuzanna Pogórze 5-7 lat ok. 350 m darmowy udział
48 Kowal Aleksander Mosty Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m darmowy udział
49 Kowal Darek Mosty 5-7 lat ok. 350 m Przedszkole Król Maciuś Pierwszy, Dębogórze darmowy udział
50 Jabłońska Milenka Czarne 5-7 lat ok. 350 m darmowy udział


Wyświetleń: 601

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ