Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pienczke Krystian | Mosty | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Zespol szkolno przedszkony w Mostach | |
2 | Nowak Aanieszka | Suchy Dwór | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP POGÓRZE | |
3 | Wardak Martyna | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
4 | Waszczenko Patrycja | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
5 | SZWARC TAMARA | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
6 | Stoliński Alex | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
7 | Czerski Antoni | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
8 | KARBOWNIK AGATA | SUCHY DWÓR | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
9 | Fabisz Helena | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
10 | Szklarz Julianna | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni | |
11 | Szklarz Paulina | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni | |
12 | Kazmucha Jakub | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkola podstawowa w Pogórzu | |
13 | Konf Igor | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkola podstawowa w Pogórzu | |
14 | Bald Zuzanna | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP w Pogórzu | |
15 | Szerszeń Mikołaj | Mosty | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP POGÓRZE | |
16 | Mirecki Piotr | Mosty | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
17 | POSAŃSKA Zosia | MRZEZINO | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
18 | POSAŃSKA Julia | MRZEZINO | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
19 | HEBEL TYMON | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
20 | HEBEL MAJA | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
21 | OSSOWSKI igor | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
22 | Woźniak Jaśminka | POGÓRZE | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
23 | Waligóra Jan | Suchy Dwór | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP POGÓRZE | |
24 | Plichta Oskar | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni | |
25 | Kowalska Krysia | Pierwoszyno | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | KKS Neptun | |
26 | Kowalski Franek | Pierwoszyno | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | KKS Neptun | |
27 | GŁOWALA Diana | KOSAKOWO | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
28 | PERSZON PIOTR | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
29 | PIONK KAJETAN | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
30 | Kobylińska Amelia | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP POGÓRZE | |
31 | Littwin Robert | Kłosowo | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | 0SP KŁOSOWO/ SP CZECZEWO | |
32 | ferra krzysztof | gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
33 | Komkowski Wiktor | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
34 | Pac Ola | Reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Sp 4 Reda | |
35 | Galuhn Sebastian | Banino | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
36 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Sp 8 Gdańsk | |
37 | Duda Jasiek | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Sp 1 Rumia | |
38 | Kruk Maja | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni | |
39 | Wica Michał | Rewa | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
40 | Kruszyński Jakub | Mosty | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Mostach | |
41 | Dobrzyński Darek | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Sp 31 Gdynia | |
42 | Kociołek Wojciech | Blizne Jasińskiego | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Stare Babice Biegają | |
43 | PACIUCH Mieszko | KOSAKOWO | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Kesekely Racing Team | |
44 | Antoniewicz Paweł | Rumia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
45 | MEJ OLAF | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
46 | WRONSKI JAN | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
47 | WRONSKI STANISLAW | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
48 | KOLASA LEA | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
49 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
50 | Walczyk Kaja | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | WKB Śledziowe Wzgórze | |
51 | Walczyk Julia | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | WKB Śledziowe Wzgórze | |
52 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ZKiW Kulice | |
53 | Jeżewska Wiktoria | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
54 | Falkowski Tymoteusz | Kosakowo | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
55 | Sosna Antonina | Mosty | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
56 | Pusdrowski Bartosz | Reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Runeda | |
57 | Borkała Marcin | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Borky Team | |
58 | Wiśniewska Julia | Rumia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
59 | DYLAK ADAM | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
60 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Znikające punkty | |
61 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Znikajace punkty | |
62 | Brzeski Michal | Kamela | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | AMS Somonino | |
63 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP 76 Gdańsk | |
64 | Wolańska Julia | Rumia | 8-9 lat ok. 500 m | |||
65 | Jańczak Katarzyna | Kowale | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
66 | Szreder Kuba | Kartuzy | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Akademia Młodego Sportowca Kartuzy | |
67 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
68 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
69 | Sprengel Hubert | Borkowo | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
70 | Dybowski Oskar | Rumia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Komando Flaki | |
71 | Ławniczak Kacper | Rumia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP 9 Rumia | |
72 | Czaszyńska Alicja | Kosakowo | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
73 | Sitterlee Zofia | Zgorzałe | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Morsy Stężyca, Metrożercy | |
74 | Sitterlee Franciszek | Zgorzałe | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Morsy Stężyca, Metrożercy | |
75 | BIELECKA BARBARA | GDYNIA | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Sp 48 Gdynia |
Wyświetleń: 20502