Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
202 | Stosik Jowita | Reda | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
203 | Bomba Bartosz | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
204 | Wiśniewski Kacper | Rumia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
205 | Krueger Szymon | Somonino | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | AMS Somonino | |
206 | Mucha Gaja | Pogórze | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | TriMama Team | |
207 | Żuławski Stanisław | GDYNIA | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | BIEGUN | |
208 | Samp Konstancja | Kosakowo | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Przedszkole Dębogórze | |
209 | Baraniak Bruno | Suchy Dwór | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
210 | Hawryszko Dominik | Dębogórze | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
211 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Godlewski Runners | |
212 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ZKiW Kulice | |
213 | Urbaniak Anastazja | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | SP 21 Gdynia | |
214 | Urbaniak Alicja | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
215 | MEJ WOJTEK | reda | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Uks 1 REDA | |
216 | Łukaszewski Filip | Rumia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi | |
217 | Wica Julita | Rewa | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
218 | Grześkowiak Aleksander | Pruszcz Gdański | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
219 | Lach Nikola | Mosty | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
220 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Sp 8 Gdańsk | |
221 | Wieczorkowski LEON | Pruszcz Gdański | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
222 | Kruk Milena | Reda | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Sp 4 Reda | |
223 | Wilczek Nina | Reda | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Sp 4 Reda | |
224 | BIELECKA BARBARA | GDYNIA | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Sp 48 Gdynia | |
225 | Sitterlee Franciszek | Zgorzałe | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Morsy Stężyca, Metrożercy | |
226 | Sitterlee Zofia | Zgorzałe | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Morsy Stężyca, Metrożercy | |
227 | Czaszyńska Alicja | Kosakowo | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
228 | Ławniczak Kacper | Rumia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP 9 Rumia | |
229 | Dybowski Oskar | Rumia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Komando Flaki | |
230 | Sprengel Hubert | Borkowo | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
231 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
232 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
233 | Szreder Kuba | Kartuzy | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Akademia Młodego Sportowca Kartuzy | |
234 | Jańczak Katarzyna | Kowale | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
235 | Wolańska Julia | Rumia | 8-9 lat ok. 500 m | |||
236 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP 76 Gdańsk | |
237 | Brzeski Michal | Kamela | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | AMS Somonino | |
238 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Znikajace punkty | |
239 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Znikające punkty | |
240 | DYLAK ADAM | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
241 | Wiśniewska Julia | Rumia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
242 | Borkała Marcin | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Borky Team | |
243 | Pusdrowski Bartosz | Reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Runeda | |
244 | Sosna Antonina | Mosty | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
245 | Falkowski Tymoteusz | Kosakowo | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
246 | Jeżewska Wiktoria | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
247 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ZKiW Kulice | |
248 | Walczyk Julia | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | WKB Śledziowe Wzgórze | |
249 | Walczyk Kaja | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | WKB Śledziowe Wzgórze | |
250 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
251 | KOLASA LEA | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
252 | WRONSKI STANISLAW | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
253 | WRONSKI JAN | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
254 | MEJ OLAF | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
255 | Antoniewicz Paweł | Rumia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
256 | PACIUCH Mieszko | KOSAKOWO | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Kesekely Racing Team | |
257 | Kociołek Wojciech | Blizne Jasińskiego | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Stare Babice Biegają | |
258 | Dobrzyński Darek | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Sp 31 Gdynia | |
259 | Kruszyński Jakub | Mosty | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Mostach | |
260 | Wica Michał | Rewa | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
261 | Kruk Maja | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni | |
262 | Duda Jasiek | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Sp 1 Rumia | |
263 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Sp 8 Gdańsk | |
264 | Galuhn Sebastian | Banino | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
265 | Pac Ola | Reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Sp 4 Reda | |
266 | Komkowski Wiktor | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
267 | ferra krzysztof | gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
268 | Littwin Robert | Kłosowo | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | 0SP KŁOSOWO/ SP CZECZEWO | |
269 | Kobylińska Amelia | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP POGÓRZE | |
270 | PIONK KAJETAN | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
271 | PERSZON PIOTR | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
272 | GŁOWALA Diana | KOSAKOWO | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
273 | Kowalski Franek | Pierwoszyno | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | KKS Neptun | |
274 | Kowalska Krysia | Pierwoszyno | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | KKS Neptun | |
275 | Plichta Oskar | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni | |
276 | Waligóra Jan | Suchy Dwór | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP POGÓRZE | |
277 | Woźniak Jaśminka | POGÓRZE | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
278 | OSSOWSKI igor | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
279 | HEBEL MAJA | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
280 | HEBEL TYMON | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
281 | POSAŃSKA Julia | MRZEZINO | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
282 | POSAŃSKA Zosia | MRZEZINO | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
283 | Mirecki Piotr | Mosty | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
284 | Szerszeń Mikołaj | Mosty | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP POGÓRZE | |
285 | Bald Zuzanna | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP w Pogórzu | |
286 | Konf Igor | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkola podstawowa w Pogórzu | |
287 | Kazmucha Jakub | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkola podstawowa w Pogórzu | |
288 | Szklarz Paulina | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni | |
289 | Szklarz Julianna | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni | |
290 | Fabisz Helena | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
291 | KARBOWNIK AGATA | SUCHY DWÓR | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
292 | Czerski Antoni | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
293 | Stoliński Alex | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
294 | SZWARC TAMARA | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
295 | Waszczenko Patrycja | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
296 | Wardak Martyna | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
297 | Nowak Aanieszka | Suchy Dwór | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP POGÓRZE | |
298 | Pienczke Krystian | Mosty | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Zespol szkolno przedszkony w Mostach | |
299 | Wirkowski Bartosz | Wejherowo | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | Przedszkole Sióstr Salezjanek w Rumi | |
300 | ferra zuzuanna | gdynia | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m |
Wyświetleń: 20472