Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Urban Lena | Nowy Dwór Gdański | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ||
202 | Piotrowska Krystyna | Pierwoszyno | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
203 | Piotrowska Antonina | Pierwoszyno | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ||
204 | Piotrowska Helena | Pierwoszyno | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
205 | Knap Dominik | Pierwoszyno | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | ULKS Skoczek Pogórze | |
206 | Knap Karol | Pierwoszyno | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ULKS Skoczek Pogórze | |
207 | Kowalski Franek | Pierwoszyno | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | KKS Neptun | |
208 | Kowalska Krysia | Pierwoszyno | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | KKS Neptun | |
209 | BALAS JAKUB | POGÓRZE | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
210 | Lip Tomasz | Pogórze | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
211 | Lip Bartosz | Pogórze | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ||
212 | Leszkowicz Alan | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
213 | Kobylińska Amelia | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP POGÓRZE | |
214 | Plisińska Oliwia | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
215 | Hajduk Lena | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | ||
216 | Męczyński Maksymilian | Pogórze | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
217 | Woźniak Jaśminka | POGÓRZE | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
218 | Majchrowska Oliwia | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
219 | Kamińska Malina | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | Przedszkole Różowa Wieża | |
220 | Pietrzak Anna | Pogórze | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | SP. Pogórze | |
221 | Pietrzak Zuzanna | Pogórze | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | SP. Pogórze | |
222 | Zamojska Maria | Pogórze | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | Szkola podstawowa w Pogórzu | |
223 | Bald Zuzanna | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP w Pogórzu | |
224 | Bald Hubert | Pogórze | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | SP w Pogórzu | |
225 | Konf Igor | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkola podstawowa w Pogórzu | |
226 | Kazmucha Jakub | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkola podstawowa w Pogórzu | |
227 | Rola Patryk | Pogórze | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
228 | Szmidt Marika | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
229 | Fabisz Helena | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
230 | Czerski Antoni | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
231 | Szmidt Elena | Pogórze | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
232 | Igielski Kajetan | Pogórze | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Sp 44 Gdynia | |
233 | Fabisz Maria | Pogórze | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
234 | Wardak Martyna | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
235 | RUŁA OSKAR | POGÓRZE | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
236 | RUŁA KORNELIA | POGÓRZE | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
237 | Górnika Zuzanna | Pogórze | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
238 | Czoska Fabian | Pogórze | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
239 | Czoska Filip | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
240 | Przysiecki Ignacy | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
241 | Przysiecka Liliana | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
242 | Badtke Wojciech | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
243 | Kratiuk Maja | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
244 | Kratiuk Oskar | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
245 | Mucha Gaja | Pogórze | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | TriMama Team | |
246 | Badtke Kacper | Pogórze | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | |||
247 | ZEMBRZUSKA WIKTORIA | POGÓRZE | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | Przedszkole Nr 60 | |
248 | Kubica Anna | Pogórze | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Szkola podstawowa w Pogórzu | |
249 | Kubica Piotr | Pogórze | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
250 | Swinarski Aaron | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
251 | Gapinski Tomasz | Pogórze | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ULKS Skoczek Pogórze | |
252 | Komkowski Wiktor | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
253 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
254 | Grześkowiak Aleksander | Pruszcz Gdański | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
255 | Grześkowiak Marcel | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | ||
256 | Wieczorkowski LEON | Pruszcz Gdański | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
257 | Kujawska Nina | Puck | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | ||
258 | Wicka Maja | Puck | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni | |
259 | Pouch Martyna | Reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Sp 3 | |
260 | browarczyk-bogdziewicz telimena | reda | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | Uks 1 REDA | |
261 | browarczyk-bogdziewicz CYPRIAN | reda | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | Uks 1 REDA | |
262 | SZEWCZYK JULIA | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
263 | KRZEMIEN FILIP | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
264 | Kańtoch Leon | Reda | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
265 | DYLAK JAKUB | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
266 | DYLAK ADAM | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
267 | DYLAK OLGA | reda | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | Uks 1 REDA | |
268 | ZYLA JULIA | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
269 | Stosik Jowita | Reda | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
270 | Stępinska Kornelia | Reda | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda | |
271 | Romanowska Magdalena | Reda | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
272 | Romanowski Paweł | Reda | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
273 | Pusdrowski Bartosz | Reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Runeda | |
274 | Molenda Paulina | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
275 | KOLASA LEA | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
276 | KONKIEL WIKTORIA | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
277 | KWIATKOWSKA NIKOLA | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
278 | ZABROCKA OLIWIA | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
279 | BALDYGA TYMON | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
280 | LEWANDOWSKA ZOFIA | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
281 | GDANIETZ SZYMON | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
282 | MATYJASZCZYK WIKTOR | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
283 | SABISZ MATEUSZ | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
284 | GDANIETZ DOMINIK | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
285 | WRONSKI WOJCIECH | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
286 | WRONSKI STANISLAW | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
287 | WRONSKI JAN | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
288 | MEJ OLAF | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
289 | MEJ WOJTEK | reda | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Uks 1 REDA | |
290 | mielcarek Antosia | Reda | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | ||
291 | GIERGIELEWICZ JAKUB | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
292 | KLEJNO KONRAD | reda | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | Uks 1 REDA | |
293 | Kruk Milena | Reda | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Sp 4 Reda | |
294 | Wilczek Nina | Reda | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Sp 4 Reda | |
295 | Pac Ola | Reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Sp 4 Reda | |
296 | OLESZEK ZUZANA | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda | |
297 | OLESZEK AGATA | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
298 | BEHRENDT PATRYK | reda | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | Uks 1 REDA | |
299 | KUCHARCZYK LAURA | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
300 | SKRZYPCZYNSKI OLIWIER | reda | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | Uks 1 REDA |
Wyświetleń: 20473