Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Wolańska Julia | Rumia | 8-9 lat ok. 500 m | |||
102 | Bocian Maria | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
103 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
104 | Stosik Jowita | Reda | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
105 | Bomba Bartosz | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
106 | Wiśniewska Julia | Rumia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
107 | Wiśniewski Kacper | Rumia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
108 | Przysiecki Ignacy | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
109 | Przysiecka Liliana | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
110 | Badtke Wojciech | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
111 | Kratiuk Maja | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
112 | Kratiuk Oskar | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
113 | Badtke Kacper | Pogórze | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | |||
114 | Baraniak Bruno | Suchy Dwór | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
115 | Romanowska Magdalena | Reda | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
116 | Romanowski Paweł | Reda | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
117 | Sosna Anielka | Mosty | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
118 | Sosna Piotr | Mosty | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | ||
119 | Sosna Antonina | Mosty | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
120 | Hawryszko Dominik | Dębogórze | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
121 | Radtke Liliana | Gdynia | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ||
122 | Falkowski Tymoteusz | Kosakowo | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
123 | Konarski Adam | Suchy Dwór | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ||
124 | Konarski Tymon | Suchy Dwór | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
125 | Jeżewska Wiktoria | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
126 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
127 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ||
128 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
129 | Urbaniak Alicja | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
130 | Urbaniak Aniela | Gdynia | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
131 | Nastały Szymon | Kosakowo | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
132 | Urban Lena | Nowy Dwór Gdański | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ||
133 | Antoniewicz Paweł | Rumia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
134 | Antoniewicz Wiktoria | Rumia | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
135 | RZÓSKA MAREK | GDYNIA | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
136 | Wica Michał | Rewa | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
137 | Wica Julita | Rewa | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
138 | BIeszke Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
139 | mielcarek Antosia | Reda | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | ||
140 | Makiełła Dominik | Gdynia | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
141 | Grześkowiak Aleksander | Pruszcz Gdański | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
142 | Grześkowiak Marcel | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | ||
143 | Lach Nikola | Mosty | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
144 | Lach Kornelia | Mosty | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ||
145 | Wieczorkowski LEON | Pruszcz Gdański | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
146 | REMUS JULIAN | GDYNIA | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ||
147 | Galuhn Sebastian | Banino | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
148 | Swinarski Aaron | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
149 | WAWRZEŁA Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
150 | Komkowski Wiktor | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
151 | Littwin Albert | Kłosowo | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | 0SP KŁOSOWO/ Przedszkole Promyczek Bojano | |
152 | Littwin Robert | Kłosowo | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | 0SP KŁOSOWO/ SP CZECZEWO | |
153 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Active Flow | |
154 | Majewska Konstancja | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Active Flow | |
155 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | Active Flow | |
156 | Szreder Kuba | Kartuzy | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Akademia Młodego Sportowca Kartuzy | |
157 | Szreder Wojtek | Kartuzy | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Akademia Młodego Sportowca Kartuzy | |
158 | Brzeski Michal | Kamela | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | AMS Somonino | |
159 | Krueger Szymon | Somonino | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | AMS Somonino | |
160 | Gellert Kamil | Reda | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | AP Jedynka REDA | |
161 | Baranowski Tadeusz | Jastarnia | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Baranowski Team | |
162 | Student Jakub | Bojano | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Bella-si! Kosmetyka Gdynia | |
163 | Żuławski Stanisław | GDYNIA | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | BIEGUN | |
164 | Żuławska Aniela | GDYNIA | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | BIEGUN | |
165 | Borkała Marcin | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Borky Team | |
166 | Borkała Maja | Gdynia | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | Borky Team | |
167 | Szajkowska Urszula | Kętrzyn | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Drużyna ML | |
168 | Pociask Witold | Rumia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ESS Rumia | |
169 | Pociask Mikołaj | Rumia | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ESS Rumia | |
170 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Godlewski Runners | |
171 | Michalak Alicja | Gdańsk | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Gracja&Alicja 3Miasto SP nr.60 w Gdańsku | |
172 | Michalak Gracja | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | Gracja&Alicja 3miasto Przedszkole 54 Fantazja Gdańsk | |
173 | Hinz Kamil | Rumia | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | Hinz Team | |
174 | Gulczyńska Adrianna | Kosakowo | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | II LO Gdynia | |
175 | Baranowski Jakub | Gdańsk | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Jaguar Gdańsk | |
176 | Kruszyński Jan | Mosty | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II | |
177 | Nowak Wojciech | Suchy Dwór | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II | |
178 | Grafińska Laura | Gdynia | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Gdyni | |
179 | PACIUCH Mieszko | KOSAKOWO | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Kesekely Racing Team | |
180 | Kowalski Franek | Pierwoszyno | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | KKS Neptun | |
181 | Kowalska Krysia | Pierwoszyno | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | KKS Neptun | |
182 | Dybowski Oskar | Rumia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Komando Flaki | |
183 | Dybowski Hubert | Rumia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Komando Flaki | |
184 | Sitterlee Franciszek | Zgorzałe | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Morsy Stężyca, Metrożercy | |
185 | Sitterlee Zofia | Zgorzałe | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Morsy Stężyca, Metrożercy | |
186 | Padzik Julia | Suchy Dwór | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | OPTI CWM Gdynia | |
187 | Klassa Piotr | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Przedszkole Demptowo | |
188 | Samp Konstancja | Kosakowo | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Przedszkole Dębogórze | |
189 | Pustówka Marek | Dębogórze | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Przedszkole Dębogórze | |
190 | Naglewicz ALEKSANDER | MOSTY | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | Przedszkole Dębogórze | |
191 | Pociask Gustaw | Rumia | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | Przedszkole Janowiaczek, Rumia | |
192 | Kowal Darek | Mosty | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Przedszkole Król Maciuś Pierwszy, Dębogórze | |
193 | Reclaf Natan | Borzestowo | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | Przedszkole Łączyńska Huta | |
194 | Baczyńska Julia | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Przedszkole nr 49 | |
195 | ZEMBRZUSKA WIKTORIA | POGÓRZE | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | Przedszkole Nr 60 | |
196 | Kamińska Malina | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | Przedszkole Różowa Wieża | |
197 | Wirkowski Bartosz | Wejherowo | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | Przedszkole Sióstr Salezjanek w Rumi | |
198 | Dłoniak Maja | Kosakowo | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | Przytulny Kącik | |
199 | Białek Magdalena | Dębogórze | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | RKS Rumia | |
200 | Pusdrowski Bartosz | Reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Runeda |
Wyświetleń: 20497