Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Dobrzyński Darek | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Sp 31 Gdynia | |
202 | RZÓSKA MAREK | GDYNIA | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
203 | Kociołek Krzysztof | Blizne Jasińskiego | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | Stare Babice Biegają | |
204 | Kociołek Wojciech | Blizne Jasińskiego | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Stare Babice Biegają | |
205 | PACIUCH Mieszko | KOSAKOWO | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Kesekely Racing Team | |
206 | Antoniewicz Wiktoria | Rumia | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
207 | Antoniewicz Paweł | Rumia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
208 | MEJ WOJTEK | reda | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Uks 1 REDA | |
209 | MEJ OLAF | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
210 | WRONSKI JAN | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
211 | WRONSKI STANISLAW | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
212 | WRONSKI WOJCIECH | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
213 | GDANIETZ DOMINIK | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
214 | SABISZ MATEUSZ | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
215 | MATYJASZCZYK WIKTOR | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
216 | GDANIETZ SZYMON | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
217 | LEWANDOWSKA ZOFIA | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
218 | BALDYGA TYMON | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
219 | ZABROCKA OLIWIA | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
220 | KWIATKOWSKA NIKOLA | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
221 | KONKIEL WIKTORIA | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
222 | KOLASA LEA | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
223 | Molenda Paulina | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
224 | Urban Lena | Nowy Dwór Gdański | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ||
225 | Knap Karol | Pierwoszyno | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ULKS Skoczek Pogórze | |
226 | Knap Dominik | Pierwoszyno | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | ULKS Skoczek Pogórze | |
227 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | SP 39 Gdynia/GENETIX Team | |
228 | Nastały Szymon | Kosakowo | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
229 | Urbaniak Aniela | Gdynia | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
230 | Urbaniak Alicja | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
231 | Urbaniak Anastazja | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | SP 21 Gdynia | |
232 | Twarowski Igor | Suchy Dwór | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | SP 44 | |
233 | Twarowska Milena | Suchy Dwór | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | SP POGÓRZE | |
234 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
235 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ||
236 | Student Jakub | Bojano | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Bella-si! Kosmetyka Gdynia | |
237 | Walczyk Kaja | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | WKB Śledziowe Wzgórze | |
238 | Walczyk Julia | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | WKB Śledziowe Wzgórze | |
239 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ZKiW Kulice | |
240 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ZKiW Kulice | |
241 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ZKiW Kulice | |
242 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
243 | Jeżewska Wiktoria | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
244 | Konarski Tymon | Suchy Dwór | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
245 | Konarski Adam | Suchy Dwór | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ||
246 | ZEMBRZUSKA WIKTORIA | POGÓRZE | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | Przedszkole Nr 60 | |
247 | Jasionowska Paulina | Gdynia | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | SP 16 GDYNIA | |
248 | Falkowski Tymoteusz | Kosakowo | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
249 | Szornak Tymoteusz | Rewa | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Zespół Szkol Katolickich | |
250 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Godlewski Runners | |
251 | Radtke Liliana | Gdynia | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ||
252 | Hawryszko Dominik | Dębogórze | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
253 | Sosna Antonina | Mosty | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
254 | Sosna Piotr | Mosty | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | ||
255 | Sosna Anielka | Mosty | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
256 | Pusdrowski Bartosz | Reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Runeda | |
257 | Borkała Maja | Gdynia | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | Borky Team | |
258 | Borkała Marcin | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Borky Team | |
259 | Romanowski Paweł | Reda | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
260 | Romanowska Magdalena | Reda | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
261 | Baraniak Bruno | Suchy Dwór | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
262 | Samp Ksawery | Kosakowo | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Szkoła Podstawowa Dębogórz | |
263 | Samp Konstancja | Kosakowo | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Przedszkole Dębogórze | |
264 | Badtke Kacper | Pogórze | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | |||
265 | Dołęga Filip | Kosakowo | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | SP 39 Gdynia | |
266 | Żuławska Aniela | GDYNIA | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | BIEGUN | |
267 | Żuławski Stanisław | GDYNIA | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | BIEGUN | |
268 | Mucha Gaja | Pogórze | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | TriMama Team | |
269 | Kratiuk Oskar | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
270 | Kratiuk Maja | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
271 | Badtke Wojciech | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
272 | Przysiecka Liliana | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
273 | Przysiecki Ignacy | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
274 | Krueger Szymon | Somonino | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | AMS Somonino | |
275 | Wiśniewski Kacper | Rumia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
276 | Wiśniewska Julia | Rumia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
277 | Bomba Bartosz | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
278 | Stępinska Kornelia | Reda | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda | |
279 | Stosik Jowita | Reda | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
280 | ZYLA JULIA | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
281 | DYLAK OLGA | reda | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | Uks 1 REDA | |
282 | DYLAK ADAM | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
283 | DYLAK JAKUB | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
284 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
285 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | SGA Gdynia | |
286 | Plavinskaya Aliya | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | SGA Gdynia | |
287 | Bocian Maria | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
288 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Znikające punkty | |
289 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Znikajace punkty | |
290 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Znikajace punkty | |
291 | Brzeski Michal | Kamela | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | AMS Somonino | |
292 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP 76 Gdańsk | |
293 | Wolańska Julia | Rumia | 8-9 lat ok. 500 m | |||
294 | Wolańska Lena | Rumia | 5-7 lat ok. 350 m | |||
295 | Januszewski Bartosz | Błądzikowo | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
296 | Wysocki Wiktor | Gdańsk | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Szkola podstawowa mr 92 Gdańsk | |
297 | Wysocka Łucja | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | ||
298 | Kańtoch Leon | Reda | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
299 | KRZEMIEN FILIP | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
300 | SZEWCZYK JULIA | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA |
Wyświetleń: 20475