Bieg Niepodległości - Biegi dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Antoniewicz Paweł Rumia 8-9 lat ok. 500 m
2 Antoniewicz Wiktoria Rumia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
3 Babicz Oliwia Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
4 Baczyńska Julia Gdynia 5-7 lat ok. 350 m Przedszkole nr 49
5 Baczyńska Weronika Gdynia 10-12 lat ok. 1 km SP nr 43 Gdynia
6 Badtke Kacper Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
7 Badtke Wojciech Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
8 BALAS JAKUB POGÓRZE 13-15 lat ok. 1,5 km Szkoła Podstawowa w Pogórzu
9 Bald Hubert Pogórze 10-12 lat ok. 1 km SP w Pogórzu
10 Bald Zuzanna Pogórze 8-9 lat ok. 500 m SP w Pogórzu
11 BALDYGA TYMON reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
12 Baran Joanna Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
13 Baran Stanisław Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
14 Baraniak Bruno Suchy Dwór 5-7 lat ok. 350 m
15 Baranowski Jakub Gdańsk 5-7 lat ok. 350 m Jaguar Gdańsk
16 Baranowski Tadeusz Jastarnia 10-12 lat ok. 1 km Baranowski Team
17 BEHRENDT JULIA reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
18 BEHRENDT PATRYK reda 13-15 lat ok. 1,5 km Uks 1 REDA
19 Bendryn Jakub Mosty 13-15 lat ok. 1,5 km
20 Bendryn Mikołaj Mosty 13-15 lat ok. 1,5 km
21 Bianga Franciszek Trąbki Wielkie 5-7 lat ok. 350 m
22 Białek Magdalena Dębogórze 13-15 lat ok. 1,5 km RKS Rumia
23 Białek Natalia Dębogórze 10-12 lat ok. 1 km ZSSO14 GDYNIA
24 Bichta Hubert Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
25 BIELECKA BARBARA GDYNIA 8-9 lat ok. 500 m Sp 48 Gdynia
26 BIeszke Wiktor Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
27 Bladowski Mikołaj Reda 10-12 lat ok. 1 km
28 Bocian Maria Gdynia 5-7 lat ok. 350 m
29 Bomba Bartosz Gdynia 5-7 lat ok. 350 m
30 Borkała Maja Gdynia 13-15 lat ok. 1,5 km Borky Team
31 Borkała Marcin Gdynia 8-9 lat ok. 500 m Borky Team
32 browarczyk-bogdziewicz CYPRIAN reda 13-15 lat ok. 1,5 km Uks 1 REDA
33 browarczyk-bogdziewicz telimena reda 13-15 lat ok. 1,5 km Uks 1 REDA
34 Brożek Kacper Bolszewo 5-7 lat ok. 350 m
35 Brożek Marta Bolszewo Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
36 Brożek Mikołaj Bolszewo 5-7 lat ok. 350 m
37 Brzeski Michal Kamela 8-9 lat ok. 500 m AMS Somonino
38 Cychylik Jakub Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
39 Cychylik Janek Gdynia 5-7 lat ok. 350 m szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni
40 Czaszyńska Alicja Kosakowo 8-9 lat ok. 500 m Szkoła Podstawowa w Pogórzu
41 Czerski Antoni Pogórze 8-9 lat ok. 500 m
42 Czoska Fabian Pogórze 5-7 lat ok. 350 m Szkoła Podstawowa w Pogórzu
43 Czoska Filip Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
44 Dancewicz Milena Gdańsk 10-12 lat ok. 1 km Sp8
45 Dobrzyński Darek Gdynia 8-9 lat ok. 500 m Sp 31 Gdynia
46 Dołęga Filip Kosakowo 13-15 lat ok. 1,5 km SP 39 Gdynia
47 Drzycimski Filip Gdańsk 8-9 lat ok. 500 m SP 76 Gdańsk
48 Duda Jasiek Gdynia 8-9 lat ok. 500 m Sp 1 Rumia
49 Dybowski Hubert Rumia 5-7 lat ok. 350 m Komando Flaki
50 Dybowski Oskar Rumia 8-9 lat ok. 500 m Komando Flaki
51 DYLAK ADAM reda 8-9 lat ok. 500 m Uks 1 REDA
52 DYLAK JAKUB reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
53 DYLAK OLGA reda Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m Uks 1 REDA
54 Dzik Ksawery Elblag 8-9 lat ok. 500 m
55 DZIUBAKIEWICZ KAROLINA reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
56 Dłoniak Maja Kosakowo Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m Przytulny Kącik
57 Fabisz Helena Pogórze 8-9 lat ok. 500 m Szkoła Podstawowa w Pogórzu
58 Fabisz Maria Pogórze 5-7 lat ok. 350 m Szkoła Podstawowa w Pogórzu
59 Falkowski Tymoteusz Kosakowo 8-9 lat ok. 500 m
60 ferra antonina gdynia 10-12 lat ok. 1 km
61 FERRA KACPER reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
62 ferra krzysztof gdynia 8-9 lat ok. 500 m
63 ferra zuzuanna gdynia Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
64 Filipowicz Nathan Rewa 10-12 lat ok. 1 km SP nr 44 Gdynia
65 Galuhn Sebastian Banino 8-9 lat ok. 500 m
66 Gapinski Tomasz Pogórze 10-12 lat ok. 1 km ULKS Skoczek Pogórze
67 Gałuszyńska Maja Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m Active Flow
68 Gałuszyńska Nina Gdynia 5-7 lat ok. 350 m Active Flow
69 GDANIETZ DOMINIK reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
70 GDANIETZ SZYMON reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
71 Gellert Kamil Reda 5-7 lat ok. 350 m AP Jedynka REDA
72 Gellert Michał Reda Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
73 GIERGIELEWICZ JAKUB reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
74 Godlewska Małgorzata Malbork 5-7 lat ok. 350 m Godlewski Runners
75 Goike Filip Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
76 Górnika Zuzanna Pogórze 5-7 lat ok. 350 m
77 Grafińska Laura Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Gdyni
78 Grześkowiak Aleksander Pruszcz Gdański 5-7 lat ok. 350 m
79 Grześkowiak Marcel Pruszcz Gdański Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
80 Gulczyńska Adrianna Kosakowo 13-15 lat ok. 1,5 km II LO Gdynia
81 Gurzęda Eryk Rumia 8-9 lat ok. 500 m
82 Gurzęda Kacper Rumia 10-12 lat ok. 1 km
83 GŁOWALA Diana KOSAKOWO 8-9 lat ok. 500 m
84 Głowala Diana Mosty 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
85 GŁOWALA Kamil KOSAKOWO 10-12 lat ok. 1 km
86 Hajduk Lena Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
87 Hawryszko Dominik Dębogórze 5-7 lat ok. 350 m
88 HEBEL MAJA reda 8-9 lat ok. 500 m Uks 1 REDA
89 HEBEL TYMON reda 8-9 lat ok. 500 m Uks 1 REDA
90 Hering Lena Tczew 5-7 lat ok. 350 m
91 Hering Nina Tczew Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
92 Hinc Hubert Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Sp 42
93 Hinz Kamil Rumia 13-15 lat ok. 1,5 km Hinz Team
94 Hohn Agnieszka Rewa 13-15 lat ok. 1,5 km
95 Igielski Kajetan Pogórze 10-12 lat ok. 1 km Sp 44 Gdynia
96 Iwen Helena Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
97 Jabłońska Milenka Czarne 5-7 lat ok. 350 m
98 Jańczak Katarzyna Kowale 8-9 lat ok. 500 m
99 Jańczak Zofia Kowale Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
100 Januszewski Bartosz Błądzikowo Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m


Wyświetleń: 8574

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ