Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antoniewicz Paweł | Rumia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
2 | Antoniewicz Wiktoria | Rumia | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
3 | Babicz Oliwia | Gdynia | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni | |
4 | Baczyńska Julia | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Przedszkole nr 49 | |
5 | Baczyńska Weronika | Gdynia | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | SP nr 43 Gdynia | |
6 | Badtke Kacper | Pogórze | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | |||
7 | Badtke Wojciech | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
8 | BALAS JAKUB | POGÓRZE | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
9 | Bald Hubert | Pogórze | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | SP w Pogórzu | |
10 | Bald Zuzanna | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP w Pogórzu | |
11 | BALDYGA TYMON | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
12 | Baran Joanna | Gdynia | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
13 | Baran Stanisław | Gdynia | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
14 | Baraniak Bruno | Suchy Dwór | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
15 | Baranowski Jakub | Gdańsk | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Jaguar Gdańsk | |
16 | Baranowski Tadeusz | Jastarnia | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Baranowski Team | |
17 | BEHRENDT JULIA | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
18 | BEHRENDT PATRYK | reda | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | Uks 1 REDA | |
19 | Bendryn Jakub | Mosty | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | ||
20 | Bendryn Mikołaj | Mosty | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | ||
21 | Bianga Franciszek | Trąbki Wielkie | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
22 | Białek Magdalena | Dębogórze | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | RKS Rumia | |
23 | Białek Natalia | Dębogórze | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ZSSO14 GDYNIA | |
24 | Bichta Hubert | Gdynia | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | ||
25 | BIELECKA BARBARA | GDYNIA | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Sp 48 Gdynia | |
26 | BIeszke Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
27 | Bladowski Mikołaj | Reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ||
28 | Bocian Maria | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
29 | Bomba Bartosz | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
30 | Borkała Maja | Gdynia | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | Borky Team | |
31 | Borkała Marcin | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Borky Team | |
32 | browarczyk-bogdziewicz CYPRIAN | reda | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | Uks 1 REDA | |
33 | browarczyk-bogdziewicz telimena | reda | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | Uks 1 REDA | |
34 | Brożek Kacper | Bolszewo | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
35 | Brożek Marta | Bolszewo | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | ||
36 | Brożek Mikołaj | Bolszewo | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
37 | Brzeski Michal | Kamela | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | AMS Somonino | |
38 | Cychylik Jakub | Gdynia | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni | |
39 | Cychylik Janek | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
40 | Czaszyńska Alicja | Kosakowo | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
41 | Czerski Antoni | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
42 | Czoska Fabian | Pogórze | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
43 | Czoska Filip | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
44 | Dancewicz Milena | Gdańsk | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Sp8 | |
45 | Dobrzyński Darek | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Sp 31 Gdynia | |
46 | Dołęga Filip | Kosakowo | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | SP 39 Gdynia | |
47 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | SP 76 Gdańsk | |
48 | Duda Jasiek | Gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Sp 1 Rumia | |
49 | Dybowski Hubert | Rumia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Komando Flaki | |
50 | Dybowski Oskar | Rumia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Komando Flaki | |
51 | DYLAK ADAM | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
52 | DYLAK JAKUB | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
53 | DYLAK OLGA | reda | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | Uks 1 REDA | |
54 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
55 | DZIUBAKIEWICZ KAROLINA | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
56 | Dłoniak Maja | Kosakowo | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | Przytulny Kącik | |
57 | Fabisz Helena | Pogórze | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
58 | Fabisz Maria | Pogórze | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
59 | Falkowski Tymoteusz | Kosakowo | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
60 | ferra antonina | gdynia | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ||
61 | FERRA KACPER | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
62 | ferra krzysztof | gdynia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
63 | ferra zuzuanna | gdynia | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | ||
64 | Filipowicz Nathan | Rewa | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | SP nr 44 Gdynia | |
65 | Galuhn Sebastian | Banino | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
66 | Gapinski Tomasz | Pogórze | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ULKS Skoczek Pogórze | |
67 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | Active Flow | |
68 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Active Flow | |
69 | GDANIETZ DOMINIK | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
70 | GDANIETZ SZYMON | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
71 | Gellert Kamil | Reda | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | AP Jedynka REDA | |
72 | Gellert Michał | Reda | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m | ||
73 | GIERGIELEWICZ JAKUB | reda | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Uks 1 REDA | |
74 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | Godlewski Runners | |
75 | Goike Filip | Gdynia | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni | |
76 | Górnika Zuzanna | Pogórze | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
77 | Grafińska Laura | Gdynia | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Gdyni | |
78 | Grześkowiak Aleksander | Pruszcz Gdański | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
79 | Grześkowiak Marcel | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | ||
80 | Gulczyńska Adrianna | Kosakowo | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | II LO Gdynia | |
81 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
82 | Gurzęda Kacper | Rumia | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ||
83 | GŁOWALA Diana | KOSAKOWO | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
84 | Głowala Diana | Mosty | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni | |
85 | GŁOWALA Kamil | KOSAKOWO | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | ||
86 | Hajduk Lena | Pogórze | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | ||
87 | Hawryszko Dominik | Dębogórze | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
88 | HEBEL MAJA | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
89 | HEBEL TYMON | reda | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | Uks 1 REDA | |
90 | Hering Lena | Tczew | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
91 | Hering Nina | Tczew | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | ||
92 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Sp 42 | |
93 | Hinz Kamil | Rumia | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | Hinz Team | |
94 | Hohn Agnieszka | Rewa | Polska | 13-15 lat ok. 1,5 km | ||
95 | Igielski Kajetan | Pogórze | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Sp 44 Gdynia | |
96 | Iwen Helena | Gdynia | Polska | 10-12 lat ok. 1 km | Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni | |
97 | Jabłońska Milenka | Czarne | Polska | 5-7 lat ok. 350 m | ||
98 | Jańczak Katarzyna | Kowale | Polska | 8-9 lat ok. 500 m | ||
99 | Jańczak Zofia | Kowale | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m | ||
100 | Januszewski Bartosz | Błądzikowo | Polska | Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m |
Wyświetleń: 20492