Bieg Niepodległości - Biegi dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
0SP KŁOSOWO/ Przedszkole Promyczek Bojano
1 Littwin Albert Kłosowo 5-7 lat ok. 350 m 0SP KŁOSOWO/ Przedszkole Promyczek Bojano
0SP KŁOSOWO/ SP CZECZEWO
2 Littwin Robert Kłosowo 8-9 lat ok. 500 m 0SP KŁOSOWO/ SP CZECZEWO
AMS Somonino
3 Brzeski Michal Kamela 8-9 lat ok. 500 m AMS Somonino
AMS Somonino
4 Krueger Szymon Somonino 5-7 lat ok. 350 m AMS Somonino
AP Jedynka REDA
5 Gellert Kamil Reda 5-7 lat ok. 350 m AP Jedynka REDA
Active Flow
6 Gałuszyńska Maja Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m Active Flow
7 Majewska Konstancja Gdynia 5-7 lat ok. 350 m Active Flow
8 Gałuszyńska Nina Gdynia 5-7 lat ok. 350 m Active Flow
Akademia Młodego Sportowca Kartuzy
9 Szreder Wojtek Kartuzy 5-7 lat ok. 350 m Akademia Młodego Sportowca Kartuzy
10 Szreder Kuba Kartuzy 8-9 lat ok. 500 m Akademia Młodego Sportowca Kartuzy
BIEGUN
11 Żuławska Aniela GDYNIA 10-12 lat ok. 1 km BIEGUN
12 Żuławski Stanisław GDYNIA 5-7 lat ok. 350 m BIEGUN
Baranowski Team
13 Baranowski Tadeusz Jastarnia 10-12 lat ok. 1 km Baranowski Team
Bella-si! Kosmetyka Gdynia
14 Student Jakub Bojano 10-12 lat ok. 1 km Bella-si! Kosmetyka Gdynia
Borky Team
15 Borkała Maja Gdynia 13-15 lat ok. 1,5 km Borky Team
16 Borkała Marcin Gdynia 8-9 lat ok. 500 m Borky Team
Drużyna ML
17 Szajkowska Urszula Kętrzyn 10-12 lat ok. 1 km Drużyna ML
ESS Rumia
18 Pociask Mikołaj Rumia 10-12 lat ok. 1 km ESS Rumia
19 Pociask Witold Rumia 5-7 lat ok. 350 m ESS Rumia
Godlewski Runners
20 Godlewska Małgorzata Malbork 5-7 lat ok. 350 m Godlewski Runners
Gracja&Alicja 3Miasto SP nr.60 w Gdańsku
21 Michalak Alicja Gdańsk 5-7 lat ok. 350 m Gracja&Alicja 3Miasto SP nr.60 w Gdańsku
Gracja&Alicja 3miasto Przedszkole 54 Fantazja Gdańsk
22 Michalak Gracja Gdańsk Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m Gracja&Alicja 3miasto Przedszkole 54 Fantazja Gdańsk
Hinz Team
23 Hinz Kamil Rumia 13-15 lat ok. 1,5 km Hinz Team
II LO Gdynia
24 Gulczyńska Adrianna Kosakowo 13-15 lat ok. 1,5 km II LO Gdynia
Jaguar Gdańsk
25 Baranowski Jakub Gdańsk 5-7 lat ok. 350 m Jaguar Gdańsk
KKS Neptun
26 Kowalska Krysia Pierwoszyno 8-9 lat ok. 500 m KKS Neptun
27 Kowalski Franek Pierwoszyno 8-9 lat ok. 500 m KKS Neptun
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Gdyni
28 Grafińska Laura Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Gdyni
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II
29 Nowak Wojciech Suchy Dwór 10-12 lat ok. 1 km Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II
30 Kruszyński Jan Mosty 10-12 lat ok. 1 km Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II
Kesekely Racing Team
31 PACIUCH Mieszko KOSAKOWO 8-9 lat ok. 500 m Kesekely Racing Team
Komando Flaki
32 Dybowski Hubert Rumia 5-7 lat ok. 350 m Komando Flaki
33 Dybowski Oskar Rumia 8-9 lat ok. 500 m Komando Flaki
Morsy Stężyca, Metrożercy
34 Sitterlee Zofia Zgorzałe 8-9 lat ok. 500 m Morsy Stężyca, Metrożercy
35 Sitterlee Franciszek Zgorzałe 8-9 lat ok. 500 m Morsy Stężyca, Metrożercy
OPTI CWM Gdynia
36 Padzik Julia Suchy Dwór 10-12 lat ok. 1 km OPTI CWM Gdynia
Przedszkole Demptowo
37 Klassa Piotr Gdynia 5-7 lat ok. 350 m Przedszkole Demptowo
Przedszkole Dębogórze
38 Naglewicz ALEKSANDER MOSTY Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m Przedszkole Dębogórze
39 Pustówka Marek Dębogórze 5-7 lat ok. 350 m Przedszkole Dębogórze
40 Samp Konstancja Kosakowo 5-7 lat ok. 350 m Przedszkole Dębogórze
Przedszkole Janowiaczek, Rumia
41 Pociask Gustaw Rumia Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m Przedszkole Janowiaczek, Rumia
Przedszkole Król Maciuś Pierwszy, Dębogórze
42 Kowal Darek Mosty 5-7 lat ok. 350 m Przedszkole Król Maciuś Pierwszy, Dębogórze
Przedszkole Nr 60
43 ZEMBRZUSKA WIKTORIA POGÓRZE Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m Przedszkole Nr 60
Przedszkole Różowa Wieża
44 Kamińska Malina Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m Przedszkole Różowa Wieża
Przedszkole Sióstr Salezjanek w Rumi
45 Wirkowski Bartosz Wejherowo Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m Przedszkole Sióstr Salezjanek w Rumi
Przedszkole nr 49
46 Baczyńska Julia Gdynia 5-7 lat ok. 350 m Przedszkole nr 49
Przedszkole Łączyńska Huta
47 Reclaf Natan Borzestowo Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m Przedszkole Łączyńska Huta
Przytulny Kącik
48 Dłoniak Maja Kosakowo Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m Przytulny Kącik
RKS Rumia
49 Białek Magdalena Dębogórze 13-15 lat ok. 1,5 km RKS Rumia
Runeda
50 Pusdrowski Bartosz Reda 8-9 lat ok. 500 m Runeda
SGA Gdynia
51 Plavinskaya Leya Gdynia 10-12 lat ok. 1 km SGA Gdynia
SGA Gdynia
52 Plavinskaya Aliya Gdynia 5-7 lat ok. 350 m SGA Gdynia
SP. Pogórze
53 Pietrzak Zuzanna Pogórze 10-12 lat ok. 1 km SP. Pogórze
54 Pietrzak Anna Pogórze 5-7 lat ok. 350 m SP. Pogórze
SP 9 Rumia
55 Ławniczak Kacper Rumia 8-9 lat ok. 500 m SP 9 Rumia
56 Ławniczak Julian Rumia 10-12 lat ok. 1 km SP 9 Rumia
SP 16 GDYNIA
57 Jasionowska Paulina Gdynia 10-12 lat ok. 1 km SP 16 GDYNIA
SP17
58 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA 10-12 lat ok. 1 km SP17
SP 21 Gdynia
59 Urbaniak Anastazja Gdynia 5-7 lat ok. 350 m SP 21 Gdynia
SP 39 Gdynia
60 Dołęga Filip Kosakowo 13-15 lat ok. 1,5 km SP 39 Gdynia
SP 39 Gdynia/GENETIX Team
61 Rogocka Nicole Gdynia 13-15 lat ok. 1,5 km SP 39 Gdynia/GENETIX Team
SP 44
62 Twarowski Igor Suchy Dwór 10-12 lat ok. 1 km SP 44
SP 76 Gdańsk
63 Drzycimski Filip Gdańsk 8-9 lat ok. 500 m SP 76 Gdańsk
SP POGÓRZE
64 Nowak Aanieszka Suchy Dwór 8-9 lat ok. 500 m SP POGÓRZE
65 Naglewicz Cezary MOSTY 5-7 lat ok. 350 m SP POGÓRZE
66 Kunc Konrad Mosty 13-15 lat ok. 1,5 km SP POGÓRZE
67 Szerszeń Mikołaj Mosty 8-9 lat ok. 500 m SP POGÓRZE
68 Waligóra Jan Suchy Dwór 8-9 lat ok. 500 m SP POGÓRZE
69 Kobylińska Amelia Pogórze 8-9 lat ok. 500 m SP POGÓRZE
70 Twarowska Milena Suchy Dwór 13-15 lat ok. 1,5 km SP POGÓRZE
SP nr 43 Gdynia
71 Baczyńska Weronika Gdynia 10-12 lat ok. 1 km SP nr 43 Gdynia
SP nr 44 Gdynia
72 Filipowicz Nathan Rewa 10-12 lat ok. 1 km SP nr 44 Gdynia
SP w Pogórzu
73 Bald Hubert Pogórze 10-12 lat ok. 1 km SP w Pogórzu
74 Bald Zuzanna Pogórze 8-9 lat ok. 500 m SP w Pogórzu
Sp 1 Rumia
75 Duda Jasiek Gdynia 8-9 lat ok. 500 m Sp 1 Rumia
Sp 3
76 Pouch Martyna Reda 10-12 lat ok. 1 km Sp 3
Sp 4 Reda
77 Pac Ola Reda 8-9 lat ok. 500 m Sp 4 Reda
78 Wilczek Nina Reda 5-7 lat ok. 350 m Sp 4 Reda
79 Kruk Milena Reda 5-7 lat ok. 350 m Sp 4 Reda
Sp8
80 Dancewicz Milena Gdańsk 10-12 lat ok. 1 km Sp8
Sp 8 Gdańsk
81 Leik Małgorzata Gdańsk 5-7 lat ok. 350 m Sp 8 Gdańsk
82 Leik Marta Gdańsk 8-9 lat ok. 500 m Sp 8 Gdańsk
Sp 31 Gdynia
83 Dobrzyński Darek Gdynia 8-9 lat ok. 500 m Sp 31 Gdynia
Sp 42
84 Hinc Hubert Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Sp 42
Sp 44 Gdynia
85 Igielski Kajetan Pogórze 10-12 lat ok. 1 km Sp 44 Gdynia
86 Talkowski Nikodem Gdynia 5-7 lat ok. 350 m Sp 44 Gdynia
Sp 48 Gdynia
87 BIELECKA BARBARA GDYNIA 8-9 lat ok. 500 m Sp 48 Gdynia
Sp Pogórze
88 Szerszeń Maciej mosty 5-7 lat ok. 350 m Sp Pogórze
Sp nr 2 Morena
89 Skowronek Amelia Borkowo 5-7 lat ok. 350 m Sp nr 2 Morena
Stare Babice Biegają
90 Kociołek Krzysztof Blizne Jasińskiego 13-15 lat ok. 1,5 km Stare Babice Biegają
91 Kociołek Wojciech Blizne Jasińskiego 8-9 lat ok. 500 m Stare Babice Biegają
Szkola Podstawowa nr24 Gdańsk
92 Potaszkin Jan Gdańsk 5-7 lat ok. 350 m Szkola Podstawowa nr24 Gdańsk
Szkola podstawowa mr 92 Gdańsk
93 Wysocki Wiktor Gdańsk 10-12 lat ok. 1 km Szkola podstawowa mr 92 Gdańsk
Szkola podstawowa w Pogórzu
94 Kazmucha Jakub Pogórze 8-9 lat ok. 500 m Szkola podstawowa w Pogórzu
95 Konf Igor Pogórze 8-9 lat ok. 500 m Szkola podstawowa w Pogórzu
96 Zamojska Maria Pogórze 13-15 lat ok. 1,5 km Szkola podstawowa w Pogórzu
97 Kubica Anna Pogórze 10-12 lat ok. 1 km Szkola podstawowa w Pogórzu
Szkoła Bolszewo
98 Konkol Agata Bolszewo 5-7 lat ok. 350 m Szkoła Bolszewo
99 Konkol Maja Bolszewo 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Bolszewo
Szkoła Podstawowa Dębogórz
100 Samp Ksawery Kosakowo 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa Dębogórz
Szkoła Podstawowa Dębogórze
101 Wądołowska Wiktoria Kosakowo 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa Dębogórze
102 Wądołowska Martyna Kosakowo 5-7 lat ok. 350 m Szkoła Podstawowa Dębogórze
103 Rogalska Michalina Kosakowo 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa Dębogórze
Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek w Rumi
104 Wirkowska Marta Wejherowo 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek w Rumi
Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni
105 Kruk Maja Gdynia 8-9 lat ok. 500 m Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni
Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
106 Łukaszewski Filip Rumia 5-7 lat ok. 350 m Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
Szkoła Podstawowa nr 35 Gdynia
107 Zalewska Natalia Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 35 Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
108 Goike Filip Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
109 Szatkowski Oskar Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
110 Szklarz Julianna Gdynia 8-9 lat ok. 500 m Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
111 Szklarz Paulina Gdynia 8-9 lat ok. 500 m Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
112 Piórkowski Daniel Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
113 Omieczyński Alan Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
114 Skwira Maja Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
115 Talkowska Nikola Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
116 Kraszewska Julia Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
117 Wesołowska Nicole Mosty 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
118 Plichta Oskar Gdynia 8-9 lat ok. 500 m Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
119 Głowala Diana Mosty 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
120 Babicz Oliwia Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
121 Michalik Oliwia Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
122 Wicka Maja Puck 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
123 Iwen Helena Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
124 Semmerling Oliwia Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
125 Cychylik Jakub Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
126 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
127 Wolska Agata Mosty 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
Szkoła Podstawowa w Mostach
128 Szczyglak Ania Mosty 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa w Mostach
129 Kruszyński Jakub Mosty 8-9 lat ok. 500 m Szkoła Podstawowa w Mostach
Szkoła Podstawowa w Pogórzu
130 RUŁA KORNELIA POGÓRZE 5-7 lat ok. 350 m Szkoła Podstawowa w Pogórzu
131 RUŁA OSKAR POGÓRZE 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa w Pogórzu
132 Wardak Martyna Pogórze 8-9 lat ok. 500 m Szkoła Podstawowa w Pogórzu
133 Fabisz Maria Pogórze 5-7 lat ok. 350 m Szkoła Podstawowa w Pogórzu
134 Stoliński Alex Gdynia 8-9 lat ok. 500 m Szkoła Podstawowa w Pogórzu
135 KARBOWNIK AGATA SUCHY DWÓR 8-9 lat ok. 500 m Szkoła Podstawowa w Pogórzu
136 Fabisz Helena Pogórze 8-9 lat ok. 500 m Szkoła Podstawowa w Pogórzu
137 Rola Patryk Pogórze 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa w Pogórzu
138 Pustówka Łucja Dębogórze 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa w Pogórzu
139 Woźniak Jaśminka POGÓRZE 8-9 lat ok. 500 m Szkoła Podstawowa w Pogórzu
140 Męczyński Maksymilian Pogórze 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa w Pogórzu
141 BALAS JAKUB POGÓRZE 13-15 lat ok. 1,5 km Szkoła Podstawowa w Pogórzu
142 Kubica Piotr Pogórze 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Podstawowa w Pogórzu
143 Czaszyńska Alicja Kosakowo 8-9 lat ok. 500 m Szkoła Podstawowa w Pogórzu
144 Czoska Fabian Pogórze 5-7 lat ok. 350 m Szkoła Podstawowa w Pogórzu
Szkoła Wejherowo
145 Prabucki Nikodem Wejherowo 10-12 lat ok. 1 km Szkoła Wejherowo
Szkoła podstawowa nr 28
146 Konkel Wiktor Gdynia 5-7 lat ok. 350 m Szkoła podstawowa nr 28
Szkoła podstawowa nr 35 w Gdańsku im. Jana Parandowskiego
147 Wielewicki Kacper Gdańsk 10-12 lat ok. 1 km Szkoła podstawowa nr 35 w Gdańsku im. Jana Parandowskiego
TriMama Team
148 Mucha Gaja Pogórze 5-7 lat ok. 350 m TriMama Team
UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
149 Stępinska Kornelia Reda 13-15 lat ok. 1,5 km UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
150 OLESZEK ZUZANA reda 10-12 lat ok. 1 km UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
ULKS SKOCZEK POGORZE
151 Piotrowski Krystian Kosakowo 10-12 lat ok. 1 km ULKS SKOCZEK POGORZE
ULKS Skoczek Pogórze
152 Krytenko Anna Suchy Dwór 10-12 lat ok. 1 km ULKS Skoczek Pogórze
153 Gapinski Tomasz Pogórze 10-12 lat ok. 1 km ULKS Skoczek Pogórze
154 Knap Karol Pierwoszyno 10-12 lat ok. 1 km ULKS Skoczek Pogórze
155 Knap Dominik Pierwoszyno 13-15 lat ok. 1,5 km ULKS Skoczek Pogórze
Uks 1 REDA
156 ZIEMIANCZYK GRACJAN reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
157 SZWARC TAMARA reda 8-9 lat ok. 500 m Uks 1 REDA
158 FERRA KACPER reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
159 TALASKA TOMEK reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
160 LEWANDOWSKA ZOFIA reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
161 DZIUBAKIEWICZ KAROLINA reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
162 ZABROCKA OLIWIA reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
163 HEBEL TYMON reda 8-9 lat ok. 500 m Uks 1 REDA
164 HEBEL MAJA reda 8-9 lat ok. 500 m Uks 1 REDA
165 OSSOWSKI igor reda 8-9 lat ok. 500 m Uks 1 REDA
166 PERSZON PIOTR reda 8-9 lat ok. 500 m Uks 1 REDA
167 PERSZON KAROLINA reda 5-7 lat ok. 350 m Uks 1 REDA
168 PIONK KAJETAN reda 8-9 lat ok. 500 m Uks 1 REDA
169 POZANSKA POLA reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
170 BEHRENDT JULIA reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
171 SKRZYPCZYNSKI OLIWIER reda 13-15 lat ok. 1,5 km Uks 1 REDA
172 KUCHARCZYK LAURA reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
173 BEHRENDT PATRYK reda 13-15 lat ok. 1,5 km Uks 1 REDA
174 OLESZEK AGATA reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
175 KLEJNO KONRAD reda 13-15 lat ok. 1,5 km Uks 1 REDA
176 GIERGIELEWICZ JAKUB reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
177 MEJ WOJTEK reda 5-7 lat ok. 350 m Uks 1 REDA
178 MEJ OLAF reda 8-9 lat ok. 500 m Uks 1 REDA
179 WRONSKI JAN reda 8-9 lat ok. 500 m Uks 1 REDA
180 WRONSKI STANISLAW reda 8-9 lat ok. 500 m Uks 1 REDA
181 WRONSKI WOJCIECH reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
182 GDANIETZ DOMINIK reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
183 SABISZ MATEUSZ reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
184 MATYJASZCZYK WIKTOR reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
185 GDANIETZ SZYMON reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
186 LEWANDOWSKA ZOFIA reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
187 BALDYGA TYMON reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
188 ZABROCKA OLIWIA reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
189 KWIATKOWSKA NIKOLA reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
190 KONKIEL WIKTORIA reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
191 KOLASA LEA reda 8-9 lat ok. 500 m Uks 1 REDA
192 Molenda Paulina reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
193 ZYLA JULIA reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
194 DYLAK OLGA reda Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m Uks 1 REDA
195 DYLAK ADAM reda 8-9 lat ok. 500 m Uks 1 REDA
196 DYLAK JAKUB reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
197 KRZEMIEN FILIP reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
198 SZEWCZYK JULIA reda 10-12 lat ok. 1 km Uks 1 REDA
199 browarczyk-bogdziewicz CYPRIAN reda 13-15 lat ok. 1,5 km Uks 1 REDA
200 browarczyk-bogdziewicz telimena reda 13-15 lat ok. 1,5 km Uks 1 REDA
WKB Śledziowe Wzgórze
201 Walczyk Kaja Gdynia 8-9 lat ok. 500 m WKB Śledziowe Wzgórze
202 Walczyk Julia Gdynia 8-9 lat ok. 500 m WKB Śledziowe Wzgórze
ZKiW Kulice
203 Szwedowski Kacper Kulice 10-12 lat ok. 1 km ZKiW Kulice
204 Szwedowska Laura Kulice 8-9 lat ok. 500 m ZKiW Kulice
205 Szwedowska Martyna Kulice 5-7 lat ok. 350 m ZKiW Kulice
ZORZA Gdynia
206 Teska Patrycja Gdynia 10-12 lat ok. 1 km ZORZA Gdynia
ZSSO14 GDYNIA
207 Białek Natalia Dębogórze 10-12 lat ok. 1 km ZSSO14 GDYNIA
Zespol szkolno przedszkony w Mostach
208 Pienczke Krystian Mosty 8-9 lat ok. 500 m Zespol szkolno przedszkony w Mostach
Zespół Szkol Katolickich
209 Szornak Tymoteusz Rewa 10-12 lat ok. 1 km Zespół Szkol Katolickich
Znikajace punkty
210 Walczak Ignacy Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m Znikajace punkty
211 Mokłowicz Klara Wejherowo 5-7 lat ok. 350 m Znikajace punkty
212 Mokłowicz Eliza Wejherowo 8-9 lat ok. 500 m Znikajace punkty
Znikające punkty
213 Keller Gracjan Karczemki 8-9 lat ok. 500 m Znikające punkty
_BRAK NAZWY_
214 Rynkiewicz Zofia Dębogórze 5-7 lat ok. 350 m
215 Rynkiewicz Jakub Dębogórze 10-12 lat ok. 1 km
216 Matuk Kuba Kazimierz Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
217 Waszczenko Patrycja Gdynia 8-9 lat ok. 500 m
218 Waszczenko Agnieszka Gdynia 10-12 lat ok. 1 km
219 Bladowski Mikołaj Reda 10-12 lat ok. 1 km
220 Prabucka Adrianna Wejherowo 5-7 lat ok. 350 m
221 Klas Gabriel Bolszewo 10-12 lat ok. 1 km
222 Klas Natan Bolszewo 5-7 lat ok. 350 m
223 Szmidt Elena Pogórze 5-7 lat ok. 350 m
224 Krawczyk nikola GDAŃSK 5-7 lat ok. 350 m
225 Czerski Antoni Pogórze 8-9 lat ok. 500 m
226 Szczepański Franciszek Kosakowo Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
227 Szczepańska Amelia Kosakowo Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
228 Stelmach MARIA Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
229 Szmidt Marika Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
230 Sawicki Janek Kniewo Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
231 Bendryn Jakub Mosty 13-15 lat ok. 1,5 km
232 Lokś Paulina Janowo 13-15 lat ok. 1,5 km
233 Lokś Piotr Janowo 10-12 lat ok. 1 km
234 Tocha Paulina Reda Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
235 Mirecki Piotr Mosty 8-9 lat ok. 500 m
236 Mirecki Szymon Mosty 10-12 lat ok. 1 km
237 Kiełpińska Maja Mosty 13-15 lat ok. 1,5 km
238 Hohn Agnieszka Rewa 13-15 lat ok. 1,5 km
239 POSAŃSKA Zosia MRZEZINO 8-9 lat ok. 500 m
240 POSAŃSKA Julia MRZEZINO 8-9 lat ok. 500 m
241 Lewandowski Mateusz Borzestowo 13-15 lat ok. 1,5 km
242 Piernicki Kacper Dębogórze 10-12 lat ok. 1 km
243 Piernicki Wiktor Dębogórze 5-7 lat ok. 350 m
244 Majchrowska Oliwia Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
245 Lubecka Paulina Będomin 13-15 lat ok. 1,5 km
246 Lubecki Szymon Będomin 10-12 lat ok. 1 km
247 Bendryn Mikołaj Mosty 13-15 lat ok. 1,5 km
248 Karwowski Tymoteusz Mosty 10-12 lat ok. 1 km
249 Karwowska Karolina Mosty Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
250 Bichta Hubert Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
251 Lejk Weronika Mosty 10-12 lat ok. 1 km
252 Lejk Angelika Mosty 5-7 lat ok. 350 m
253 Komorowska Marysia Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
254 Maciejewska Natasza Mosty 10-12 lat ok. 1 km
255 Maciejewski Hubert Mosty 5-7 lat ok. 350 m
256 GŁOWALA Diana KOSAKOWO 8-9 lat ok. 500 m
257 GŁOWALA Kamil KOSAKOWO 10-12 lat ok. 1 km
258 Hajduk Lena Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
259 Gellert Michał Reda Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
260 Baran Joanna Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
261 Baran Stanisław Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
262 Bianga Franciszek Trąbki Wielkie 5-7 lat ok. 350 m
263 Plisińska Oliwia Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
264 Leszkowicz Alan Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
265 Michalska Pola Kosakowo 5-7 lat ok. 350 m
266 Lip Bartosz Pogórze 10-12 lat ok. 1 km
267 Lip Tomasz Pogórze 5-7 lat ok. 350 m
268 ferra antonina gdynia 10-12 lat ok. 1 km
269 ferra zuzuanna gdynia Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
270 ferra krzysztof gdynia 8-9 lat ok. 500 m
271 Komkowski Wiktor Pogórze 8-9 lat ok. 500 m
272 WAWRZEŁA Ignacy Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
273 Swinarski Aaron Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
274 Galuhn Sebastian Banino 8-9 lat ok. 500 m
275 REMUS JULIAN GDYNIA 10-12 lat ok. 1 km
276 Wieczorkowski LEON Pruszcz Gdański 5-7 lat ok. 350 m
277 Lach Kornelia Mosty 10-12 lat ok. 1 km
278 Lach Nikola Mosty 5-7 lat ok. 350 m
279 Grześkowiak Marcel Pruszcz Gdański Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
280 Grześkowiak Aleksander Pruszcz Gdański 5-7 lat ok. 350 m
281 Makiełła Dominik Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
282 mielcarek Antosia Reda Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
283 BIeszke Wiktor Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
284 Wica Julita Rewa 5-7 lat ok. 350 m
285 Wica Michał Rewa 8-9 lat ok. 500 m
286 RZÓSKA MAREK GDYNIA Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
287 Antoniewicz Wiktoria Rumia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
288 Antoniewicz Paweł Rumia 8-9 lat ok. 500 m
289 Urban Lena Nowy Dwór Gdański 10-12 lat ok. 1 km
290 Nastały Szymon Kosakowo Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
291 Urbaniak Aniela Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
292 Urbaniak Alicja Gdynia 5-7 lat ok. 350 m
293 Dzik Ksawery Elblag 8-9 lat ok. 500 m
294 Jażdżewski Jonatan Lębork 10-12 lat ok. 1 km
295 Szwedowska Julia Kulice Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
296 Jeżewska Wiktoria Gdynia 8-9 lat ok. 500 m
297 Konarski Tymon Suchy Dwór Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
298 Konarski Adam Suchy Dwór 10-12 lat ok. 1 km
299 Falkowski Tymoteusz Kosakowo 8-9 lat ok. 500 m
300 Radtke Liliana Gdynia 10-12 lat ok. 1 km
301 Hawryszko Dominik Dębogórze 5-7 lat ok. 350 m
302 Sosna Antonina Mosty 8-9 lat ok. 500 m
303 Sosna Piotr Mosty Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
304 Sosna Anielka Mosty Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
305 Romanowski Paweł Reda Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
306 Romanowska Magdalena Reda Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
307 Baraniak Bruno Suchy Dwór 5-7 lat ok. 350 m
308 Badtke Kacper Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
309 Kratiuk Oskar Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
310 Kratiuk Maja Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
311 Badtke Wojciech Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
312 Przysiecka Liliana Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
313 Przysiecki Ignacy Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
314 Wiśniewski Kacper Rumia 5-7 lat ok. 350 m
315 Wiśniewska Julia Rumia 8-9 lat ok. 500 m
316 Bomba Bartosz Gdynia 5-7 lat ok. 350 m
317 Stosik Jowita Reda 5-7 lat ok. 350 m
318 Jurczak Franciszek Gdańsk 5-7 lat ok. 350 m
319 Bocian Maria Gdynia 5-7 lat ok. 350 m
320 Wolańska Julia Rumia 8-9 lat ok. 500 m
321 Wolańska Lena Rumia 5-7 lat ok. 350 m
322 Januszewski Bartosz Błądzikowo Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
323 Wysocka Łucja Gdańsk Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
324 Kańtoch Leon Reda Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
325 ŚWIERZB Franciszek Dębogórze Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
326 SONDEJ RITA GDAŃSK Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
327 Piotrowska Helena Pierwoszyno Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
328 Piotrowska Antonina Pierwoszyno 10-12 lat ok. 1 km
329 Piotrowska Krystyna Pierwoszyno 5-7 lat ok. 350 m
330 Kamińska Łucja Kosakowo Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
331 Kamińska Faustyna Kosakowo Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
332 Kujawska Nina Puck Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
333 Jańczak Zofia Kowale Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
334 Jańczak Katarzyna Kowale 8-9 lat ok. 500 m
335 Rutkowski Filip Chwaszczyno 8-9 lat ok. 500 m
336 Rutkowska Lilianna Chwaszczyno 5-7 lat ok. 350 m
337 Hering Nina Tczew Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
338 Hering Lena Tczew 5-7 lat ok. 350 m
339 Wiśnicka Wiktoria Gdynia 5-7 lat ok. 350 m
340 Gurzęda Kacper Rumia 10-12 lat ok. 1 km
341 Gurzęda Eryk Rumia 8-9 lat ok. 500 m
342 Pytel Julia Pruszcz Gdański 5-7 lat ok. 350 m
343 Sprengel Hubert Borkowo 8-9 lat ok. 500 m
344 Wilińska Wiktoria Gdynia 10-12 lat ok. 1 km
345 Wilińska Aleksandra Gdynia 13-15 lat ok. 1,5 km
346 Żuralska Nadia Kosakowo 5-7 lat ok. 350 m
347 Żuralska Nikola Kosakowo Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
348 Kujawa Amelia Gdynia Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
349 Skotniewska Ola Gdynia 5-7 lat ok. 350 m
350 Skotniewska Karolina Gdynia 5-7 lat ok. 350 m
351 Skowronek Bartosz Borkowo 10-12 lat ok. 1 km
352 Sitterlee Maja Zgorzałe 13-15 lat ok. 1,5 km
353 Brożek Mikołaj Bolszewo 5-7 lat ok. 350 m
354 Brożek Kacper Bolszewo 5-7 lat ok. 350 m
355 Brożek Marta Bolszewo Bieg Malucha do 4 lat (samodzielnie) ok. 150 m
356 Teska Martyna Gdynia 5-7 lat ok. 350 m
357 Tokarska Laura Gdynia 13-15 lat ok. 1,5 km
358 Tokarska Wiktoria Gdynia 13-15 lat ok. 1,5 km
359 Kulczyk Igor Rumia 5-7 lat ok. 350 m
360 Czoska Filip Pogórze Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
361 Górnika Zuzanna Pogórze 5-7 lat ok. 350 m
362 Kowal Aleksander Mosty Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m
363 Jabłońska Milenka Czarne 5-7 lat ok. 350 m
szkoła podstawowa nr 18 w Gdyni
364 Łada Milan Gdynia 10-12 lat ok. 1 km szkoła podstawowa nr 18 w Gdyni
szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni
365 Cychylik Janek Gdynia 5-7 lat ok. 350 m szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni
wymiatacze
366 SPYRA-GŁOWALA AGNIESZKA KOSAKOWO Bieg Malucha do 4 lat (z rodzicem) ok. 150 m wymiatacze


Wyświetleń: 13208

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ