Bieg Niepodległości - Biegi dzieci

Bieg malucha z rodzicem (do 4 lat)

Miejsce Open Nazwisko Numer Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 ROMANOWSKA 429 MAGDALENA K REDA Bieg Malucha z rodzicem
2 ROMANOWSKI 430 PAWEŁ M REDA Bieg Malucha z rodzicem
3 SOLIS 890 RAFAŁ M KOSAKOWO Bieg Malucha z rodzicem
4 BICZYŃSKI 908 PIOTR M KUŻNICA Bieg Malucha z rodzicem
5 KAŃTOCH 412 LEON M REDA Bieg Malucha z rodzicem
6 PLICHTA 937 BŁAŻEJ M Bieg Malucha z rodzicem
7 SPYRA-GŁOWALA 434 AGNIESZKA K KOSAKOWO WYMIATACZE Bieg Malucha z rodzicem
8 MEJ 919 TOMEK M REDA Bieg Malucha z rodzicem
9 PAWLUCZUK 942 CECYLIA K Bieg Malucha z rodzicem
10 PSZENICZNY 906 BARTOSZ M KUŻNICA Bieg Malucha z rodzicem
11 ZATORSKA 809 KORNELIA K GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM Bieg Malucha z rodzicem
12 SWINARSKI 436 AARON M POGÓRZE Bieg Malucha z rodzicem
13 LIDZBARSKI 922 OLIWIER M CHWASZCZYNO Bieg Malucha z rodzicem
14 ZEMBRZUSKA 445 WIKTORIA K POGÓRZE PRZEDSZKOLE NR 60 Bieg Malucha z rodzicem
15 KONARSKI 414 TYMON M SUCHY DWÓR Bieg Malucha z rodzicem
16 DŁONIAK 408 MAJA K KOSAKOWO PRZYTULNY KĄCIK Bieg Malucha z rodzicem
17 BADTKE 402 KACPER M POGÓRZE Bieg Malucha z rodzicem
18 GELLERT 409 MICHAŁ M REDA Bieg Malucha z rodzicem
19 KARWOWSKA 413 KAROLINA K MOSTY Bieg Malucha z rodzicem
20 WALCZAK 443 IGNACY M GDYNIA PUCHAR GDYNI TEAM Bieg Malucha z rodzicem
21 STELMACH 874 ANTONI M GDYNIA Bieg Malucha samodzielnie
22 MAKIEŁŁA 421 DOMINIK M GDYNIA Bieg Malucha z rodzicem
23 SOSNA 433 ANIELKA K MOSTY Bieg Malucha z rodzicem
24 PLISIŃSKA 426 OLIWIA K POGÓRZE Bieg Malucha z rodzicem
25 MAJCHROWSKA 420 OLIWIA K POGÓRZE Bieg Malucha z rodzicem
26 PIOTROWSKA 425 HELENA K PIERWOSZYNO Bieg Malucha z rodzicem
27 SZCZEPAŃSKA 437 AMELIA K KOSAKOWO Bieg Malucha z rodzicem
28 SZCZEPAŃSKI 438 FRANCISZEK M KOSAKOWO Bieg Malucha z rodzicem
29 MATUK 422 KUBA M KAZIMIERZ Bieg Malucha z rodzicem
30 KRATIUK 416 MAJA K POGÓRZE Bieg Malucha z rodzicem
31 KRATIUK 417 OSKAR M POGÓRZE Bieg Malucha z rodzicem
32 BARAN 404 JOANNA K GDYNIA Bieg Malucha z rodzicem
33 BARAN 405 STANISŁAW M GDYNIA Bieg Malucha z rodzicem
34 KOWAL 415 ALEKSANDER M MOSTY Bieg Malucha z rodzicem
35 SZMIDT 439 MARIKA K POGÓRZE Bieg Malucha z rodzicem
36 LESZKOWICZ 419 ALAN M POGÓRZE Bieg Malucha z rodzicem
37 MADEJEWSKI 940 TADEUSZ M GÓRA Bieg Malucha z rodzicem
38 RUDZIŃSKI 918 JAN M GDYNIA Bieg Malucha z rodzicem
PK GŁOWALA 567 DIANA K KOSAKOWO kategoria 10-12 lat
PK SOSNA 605 ANTONINA K MOSTY kategoria 8-9 lat

Dziewczęta do lat 4 (samodzielnie)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 448 DYLAK OLGA K REDA UKS 1 REDA Bieg Malucha samodzielnie
2 458 KUJAWSKA NINA K PUCK Bieg Malucha samodzielnie
3 453 HERING NINA K TCZEW Bieg Malucha samodzielnie
4 449 FERRA ZUZANNA K GDYNIA Bieg Malucha samodzielnie
5 467 WYSOCKA ŁUCJA K GDAŃSK Bieg Malucha samodzielnie
6 818 JAGUŚ HELENA K POGÓRZE PRZEDSZKOLE Bieg Malucha samodzielnie
7 944 URBANIAK ZOFIA K Bieg Malucha z rodzicem
8 942 PAWLUCZUK CECYLIA K Bieg Malucha z rodzicem
9 450 GAŁUSZYŃSKA MAJA K GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg Malucha samodzielnie
10 456 KAMIŃSKA MALINA K POGÓRZE PRZEDSZKOLE RÓŻOWA WIEŻA Bieg Malucha samodzielnie
11 468 ŻURALSKA NIKOLA K KOSAKOWO Bieg Malucha samodzielnie
12 932 SŁAWIŃSKA ALICJA K Bieg Malucha z rodzicem
13 931 KOMOROWSKA MARIA K Bieg Malucha z rodzicem
14 455 KAMIŃSKA FAUSTYNA K KOSAKOWO Bieg Malucha samodzielnie
15 894 MILLER ANTONINA K SUCHY DWÓR Bieg Malucha z rodzicem
PK 477 CYCHYLIK JANEK M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI kategoria 5-7 lat

Chłopcy do lat 4 (samodzielnie)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 466 WIRKOWSKI BARTOSZ M WEJHEROWO PRZEDSZKOLE SIÓSTR SALEZJANEK W RUMI Bieg Malucha samodzielnie
2 918 RUDZIŃSKI JAN M GDYNIA Bieg Malucha z rodzicem
3 451 GRZEŚKOWIAK MARCEL M PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Malucha samodzielnie
4 460 NAGLEWICZ ALEKSANDER M MOSTY PRZEDSZKOLE DĘBOGÓRZE Bieg Malucha samodzielnie
5 882 BOŻEK MICHAŁ PATRYK M KOSAKOWO Bieg Malucha samodzielnie
6 462 RECLAF NATAN M BORZESTOWO PRZEDSZKOLE ŁĄCZYŃSKA HUTA Bieg Malucha samodzielnie
7 446 BICHTA HUBERT M GDYNIA Bieg Malucha samodzielnie
8 407 CZOSKA FILIP M POGÓRZE Bieg Malucha z rodzicem
9 461 POCIASK GUSTAW M RUMIA PRZEDSZKOLE JANOWIACZEK, RUMIA Bieg Malucha samodzielnie
10 827 DAWIDOWSKI ADAM M Bieg Malucha samodzielnie
11 906 PSZENICZNY BARTOSZ M KUŻNICA Bieg Malucha z rodzicem
12 443 WALCZAK IGNACY M GDYNIA PUCHAR GDYNI TEAM Bieg Malucha z rodzicem

Dziewczęta 5-7 lat (2012-2014)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 481 GAŁUSZYŃSKA NINA K GDYNIA ACTIVE FLOW kategoria 5-7 lat
2 538 TESKA MARTYNA K GDYNIA kategoria 5-7 lat
3 531 SKOWRONEK AMELIA K BORKOWO SP NR 2 MORENA kategoria 5-7 lat
4 547 WOLAŃSKA LENA K RUMIA kategoria 5-7 lat
5 529 SKOTNIEWSKA KAROLINA K GDYNIA kategoria 5-7 lat
6 508 MAJEWSKA KONSTANCJA K GDYNIA ACTIVE FLOW kategoria 5-7 lat
7 530 SKOTNIEWSKA OLA K GDYNIA kategoria 5-7 lat
8 517 PIETRZAK ANNA K POGÓRZE SP. POGÓRZE kategoria 5-7 lat
9 502 LEIK MAŁGORZATA K GDAŃSK SP 8 GDAŃSK kategoria 5-7 lat
10 892 JERZEŁKOWSKA BLANKA K REWA kategoria 5-7 lat
11 819 TYŃSKA LENA K MOSTY kategoria 5-7 lat
12 489 HERING LENA K TCZEW kategoria 5-7 lat
13 871 ZAJĄC ZOFIA K kategoria 5-7 lat
14 525 RUŁA KORNELIA K POGÓRZE SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU kategoria 5-7 lat
15 480 FABISZ MARIA K POGÓRZE SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU kategoria 5-7 lat
16 958 JASKÓLSKA PAULINA K POGÓRZE kategoria 5-7 lat
17 526 RUTKOWSKA LILIANNA K CHWASZCZYNO kategoria 5-7 lat
18 524 PYTEL JULIA K PRUSZCZ GDAŃSKI kategoria 5-7 lat
19 501 LACH NIKOLA K MOSTY kategoria 5-7 lat
20 889 SOLIS NADIA K KOSAKOWO kategoria 5-7 lat
21 925 CHOLEWIŃSKA MAŁGORZATA K kategoria 5-7 lat
22 483 GODLEWSKA MAŁGORZATA K MALBORK GODLEWSKI RUNNERS kategoria 5-7 lat
23 868 GUSTAW KAJA K kategoria 5-7 lat
24 884 ŚWIERCZYŃSKA MILENA K KOSAKOWO kategoria 5-7 lat
25 469 BACZYŃSKA JULIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 49 kategoria 5-7 lat
26 532 STOSIK JOWITA K REDA kategoria 5-7 lat
27 909 KLOKA MAJA K kategoria 5-7 lat
28 510 MICHALAK ALICJA K GDAŃSK GRACJA&ALICJA 3MIASTO SP NR.60 W GDAŃSKU kategoria 5-7 lat
29 497 KRAWCZYK NIKOLA K GDAŃSK kategoria 5-7 lat
30 513 MUCHA GAJA K POGÓRZE TRIMAMA TEAM kategoria 5-7 lat
31 915 ITRYCH LAURA K KOSAKOWO DĘBOGÓRZE kategoria 5-7 lat
32 891 JERZEŁKOWSKA JAGODA K REWA kategoria 5-7 lat
33 511 MICHALSKA POLA K KOSAKOWO kategoria 5-7 lat
34 499 KRUK MILENA K REDA SP 4 REDA kategoria 5-7 lat
35 544 WILCZEK NINA K REDA SP 4 REDA kategoria 5-7 lat
36 953 RZEBIETKE LILIANNA K kategoria 5-7 lat
37 542 WICA JULITA K REWA kategoria 5-7 lat
38 834 PONCYLEUSZ KAJA K kategoria 5-7 lat
39 503 LEJK ANGELIKA K MOSTY kategoria 5-7 lat
40 935 DĘBSKA JULIA K WROCŁAW SP 65 kategoria 5-7 lat
41 522 PRABUCKA ADRIANNA K WEJHEROWO kategoria 5-7 lat
42 495 KONKOL AGATA K BOLSZEWO SZKOŁA BOLSZEWO kategoria 5-7 lat
43 534 SZMIDT ELENA K POGÓRZE kategoria 5-7 lat
44 484 GÓRNIAK ZUZANNA K POGÓRZE kategoria 5-7 lat
45 967 WĄSOWICZ WIKTORIA K kategoria 5-7 lat
46 916 ITRYCH NADIA K KOSAKOWO kategoria 5-7 lat
47 949 NIKIELSKA JULCIA K PIERWOSZYNO kategoria 5-7 lat
48 549 ŻURALSKA NADIA K KOSAKOWO kategoria 5-7 lat

Chłopcy 5-7 lat (2012-2014)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 509 MEJ WOJTEK M REDA UKS 1 REDA kategoria 5-7 lat
2 477 CYCHYLIK JANEK M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI kategoria 5-7 lat
3 471 BARANOWSKI JAKUB M GDAŃSK JAGUAR GDAŃSK kategoria 5-7 lat
4 961 MISZTAL OKAR M kategoria 5-7 lat
5 491 JURCZAK FRANCISZEK M GDAŃSK kategoria 5-7 lat
6 500 KULCZYK IGOR M RUMIA kategoria 5-7 lat
7 537 TALKOWSKI NIKODEM M GDYNIA SP 44 GDYNIA kategoria 5-7 lat
8 850 KOBYLARCZYK GRZEGORZ M kategoria 5-7 lat
9 482 GELLERT KAMIL M REDA AP JEDYNKA REDA kategoria 5-7 lat
10 487 GRZEŚKOWIAK ALEKSANDER M PRUSZCZ GDAŃSKI kategoria 5-7 lat
11 829 GOTOWSKI KACPER M kategoria 5-7 lat
12 474 BOMBA BARTOSZ M GDYNIA kategoria 5-7 lat
13 514 NAGLEWICZ CEZARY M MOSTY SP POGÓRZE kategoria 5-7 lat
14 470 BARANIAK BRUNO M SUCHY DWÓR kategoria 5-7 lat
15 507 MACIEJEWSKI HUBERT M MOSTY kategoria 5-7 lat
16 872 MIELCZAREK NATAN M kategoria 5-7 lat
17 521 POTASZKIN JAN M GDAŃSK SZKOLA PODSTAWOWA NR24 GDAŃSK kategoria 5-7 lat
18 920 GIENIECZKO LEON M kategoria 5-7 lat
19 883 ŚWIERCZYŃSKI KUBA M KOSAKOWO kategoria 5-7 lat
20 479 DYBOWSKI HUBERT M RUMIA KOMANDO FLAKI kategoria 5-7 lat
21 494 KONKEL WIKTOR M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 kategoria 5-7 lat
22 506 ŁUKASZEWSKI FILIP M RUMIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 W RUMI kategoria 5-7 lat
23 910 SZARNECKI PAWEŁ M MOSTY kategoria 5-7 lat
24 475 BROŻEK KACPER M BOLSZEWO kategoria 5-7 lat
25 840 TALAŚKA KAMIL M REDA UKS1 REDA kategoria 5-7 lat
26 912 KRYGER JAN M TCZEW kategoria 5-7 lat
27 496 KOWAL DAREK M MOSTY PRZEDSZKOLE KRÓL MACIUŚ PIERWSZY, DĘBOGÓRZE kategoria 5-7 lat
28 498 KRUEGER SZYMON M SOMONINO AMS SOMONINO kategoria 5-7 lat
29 816 PIOTROWSKI TOMASZ M GDAŃSK SP 80 W GDAŃSKU kategoria 5-7 lat
30 548 ŻUŁAWSKI STANISŁAW M GDYNIA BIEGUN kategoria 5-7 lat
31 472 BIANGA FRANCISZEK M TRĄBKI WIELKIE kategoria 5-7 lat
32 903 GRUDZIEŃ LEON M REWA kategoria 5-7 lat
33 478 CZOSKA FABIAN M POGÓRZE SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU kategoria 5-7 lat
34 493 KLASSA PIOTR M GDYNIA PRZEDSZKOLE DEMPTOWO kategoria 5-7 lat
35 488 HAWRYSZKO DOMINIK M DĘBOGÓRZE kategoria 5-7 lat
36 963 BUDZYŃSKI MAKSYMILIAN M kategoria 5-7 lat
37 492 KLAS NATAN M BOLSZEWO kategoria 5-7 lat
38 504 LIP TOMASZ M POGÓRZE kategoria 5-7 lat
39 535 SZREDER WOJTEK M KARTUZY AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA KARTUZY kategoria 5-7 lat
40 516 PIERNICKI WIKTOR M DĘBOGÓRZE kategoria 5-7 lat
41 546 WIŚNIEWSKI KACPER M RUMIA kategoria 5-7 lat
42 811 BRAMKO WIKTOR M KOSAKOWO kategoria 5-7 lat
43 533 SZERSZEŃ MACIEJ M MOSTY SP POGÓRZE kategoria 5-7 lat
44 833 KUJAWA KRYSTIAN M kategoria 5-7 lat
45 802 NACZK NICOLAS M POGÓRZE SP W POGÓRZU kategoria 5-7 lat
46 772 PIOTROWSKI KSAWERY M KOSAKOWO PRZEDSZKOLE KAZIMIERZ kategoria 5-7 lat
47 476 BROŻEK MIKOŁAJ M BOLSZEWO kategoria 5-7 lat
48 543 WIECZORKOWSKI LEON M PRUSZCZ GDAŃSKI kategoria 5-7 lat
49 898 PIONK MIKOŁAJ M RUMIA kategoria 5-7 lat
50 523 PUSTÓWKA MAREK M DĘBOGÓRZE PRZEDSZKOLE DĘBOGÓRZE kategoria 5-7 lat
51 933 SŁAWIŃSKI STANISŁAW M kategoria 5-7 lat
52 817 WASILCZUK SZYMON M POGÓRZE kategoria 5-7 lat
53 520 POCIASK WITOLD M RUMIA ESS RUMIA kategoria 5-7 lat
54 858 SOBISZ JULIAN M kategoria 5-7 lat
55 930 KONKEL KRZYSZTOF M kategoria 5-7 lat

Dziewczęta 8-9 lat (2010-2011)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 552 BIELECKA BARBARA K GDYNIA SP 48 GDYNIA kategoria 8-9 lat
2 859 KUŁAKOWSKA NATALIA K kategoria 8-9 lat
3 960 PIEŃKOWSKA NATASZA K kategoria 8-9 lat
4 590 MOKŁOWICZ ELIZA K WEJHEROWO ZNIKAJACE PUNKTY kategoria 8-9 lat
5 585 LEIK MARTA K GDAŃSK SP 8 GDAŃSK kategoria 8-9 lat
6 599 POSAŃSKA JULIA K MRZEZINO kategoria 8-9 lat
7 578 KOLASA LEA K REDA UKS 1 REDA kategoria 8-9 lat
8 551 BALD ZUZANNA K POGÓRZE SP W POGÓRZU kategoria 8-9 lat
9 617 WARDAK MARTYNA K POGÓRZE SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU kategoria 8-9 lat
10 771 SZYDŁOWSKA NATALIA K POGÓRZE SP POGÓRZE kategoria 8-9 lat
11 581 KOWALSKA KRYSIA K PIERWOSZYNO KKS NEPTUN kategoria 8-9 lat
12 814 ŁUCZKA MAJA K SUCHY DWÓR KOSAKOWO kategoria 8-9 lat
13 563 FABISZ HELENA K POGÓRZE SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU kategoria 8-9 lat
14 952 BERGGRUN JULIA K DEBOGORZE kategoria 8-9 lat
15 576 KOBYLIŃSKA AMELIA K POGÓRZE SP POGÓRZE kategoria 8-9 lat
16 855 SZKLARZ JULIANNA K kategoria 8-9 lat
17 837 GDANIEC MARTYNA K KOSAKOWO kategoria 8-9 lat
18 583 KRUK MAJA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W GDYNI kategoria 8-9 lat
19 600 POSAŃSKA ZOSIA K MRZEZINO kategoria 8-9 lat
20 612 SZWARC TAMARA K REDA UKS 1 REDA kategoria 8-9 lat
21 614 WALCZYK JULIA K GDYNIA WKB ŚLEDZIOWE WZGÓRZE kategoria 8-9 lat
22 618 WASZCZENKO PATRYCJA K GDYNIA kategoria 8-9 lat
23 593 PAC OLA K REDA SP 4 REDA kategoria 8-9 lat
24 950 NIKIELSKA PAULINA K kategoria 8-9 lat
25 620 WIŚNIEWSKA JULIA K RUMIA kategoria 8-9 lat
26 605 SOSNA ANTONINA K MOSTY kategoria 8-9 lat
27 856 SZKLARZ PAULINA K kategoria 8-9 lat
28 966 WĄSOWICZ KORNELIA K kategoria 8-9 lat
29 870 RACHWAŁ ZUZANNA K kategoria 8-9 lat
30 778 CISZEWSKA AMELIA K MOSTY SP W MOSTACH kategoria 8-9 lat
31 875 KRAUSE OLIWIA K kategoria 8-9 lat
32 621 WOLAŃSKA JULIA K RUMIA kategoria 8-9 lat
33 936 PLICHTA KLAUDIA K kategoria 8-9 lat
34 876 KRAUSE HANNA K kategoria 8-9 lat
35 905 OLLIK POLA K SUCHY DWÓR kategoria 8-9 lat
36 861 BIESZKE OTYLIA K kategoria 8-9 lat
37 832 KUJAWA KINGA K kategoria 8-9 lat
38 622 WOŹNIAK JAŚMINKA K POGÓRZE SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU kategoria 8-9 lat

Chłopcy 8-9 lat (2010-2011)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 954 ŁASKARZEWSKI OLIWIER M kategoria 8-9 lat
2 845 BEDNARSKI JERZY M POGÓRZE SZKOŁA W KOSAKOWIE kategoria 8-9 lat
3 844 CZAJOWSKI IGOR M POGÓRZE SZKOŁA W KOSAKOWIE kategoria 8-9 lat
4 575 KELLER GRACJAN M KARCZEMKI ZNIKAJĄCE PUNKTY kategoria 8-9 lat
5 588 MEJ OLAF M REDA UKS 1 REDA kategoria 8-9 lat
6 914 KRYGER PAWEŁ M TCZEW kategoria 8-9 lat
7 557 DOBRZYŃSKI DAREK M GDYNIA SP 31 GDYNIA kategoria 8-9 lat
8 828 GOTOWSKI TYMOTEUSZ M MOSTY kategoria 8-9 lat
9 559 DUDA JASIEK M GDYNIA SP 1 RUMIA kategoria 8-9 lat
10 561 DYLAK ADAM M REDA UKS 1 REDA kategoria 8-9 lat
11 562 DZIK KSAWERY M ELBLAG kategoria 8-9 lat
12 584 KRUSZYŃSKI JAKUB M MOSTY SZKOŁA PODSTAWOWA W MOSTACH kategoria 8-9 lat
13 566 GALUHN SEBASTIAN M BANINO kategoria 8-9 lat
14 921 GIENIECZKO IGOR M SUCHY DWÓR kategoria 8-9 lat
15 553 BORKAŁA MARCIN M GDYNIA BORKY TEAM kategoria 8-9 lat
16 579 KOMKOWSKI WIKTOR M POGÓRZE kategoria 8-9 lat
17 951 PLICHTA OSKAR M GDYNIA kategoria 8-9 lat
18 774 BOBER OLIWIER M MOSTY SP MOSTY kategoria 8-9 lat
19 608 SZERSZEŃ MIKOŁAJ M MOSTY SP POGÓRZE kategoria 8-9 lat
20 602 RUTKOWSKI FILIP M CHWASZCZYNO kategoria 8-9 lat
21 556 CZERSKI ANTONI M POGÓRZE kategoria 8-9 lat
22 968 BIAŁOPOLSKI JAKUB M kategoria 8-9 lat
23 815 KUNC HUBERT M MOSTY MOSTY kategoria 8-9 lat
24 897 GROMADZKI SZYMON M GDYNIA WYMIATACZE kategoria 8-9 lat
25 619 WICA MICHAŁ M REWA kategoria 8-9 lat
26 550 ANTONIEWICZ PAWEŁ M RUMIA kategoria 8-9 lat
27 836 WAŚKO TYMOTEUSZ M kategoria 8-9 lat
28 589 MIRECKI PIOTR M MOSTY kategoria 8-9 lat
29 596 PIENCZKE KRYSTIAN M MOSTY ZESPOL SZKOLNO PRZEDSZKONY W MOSTACH kategoria 8-9 lat
30 616 WALIGÓRA JAN M SUCHY DWÓR SP POGÓRZE kategoria 8-9 lat
31 947 FOS OLIWIER M MOSTY kategoria 8-9 lat
32 955 RZEBIETKE MICHAŁ M kategoria 8-9 lat
33 826 DAWIDOWSKI SZYMON M POGÓRZE SP NR 43 kategoria 8-9 lat
34 592 OSSOWSKI IGOR M REDA UKS 1 REDA kategoria 8-9 lat
35 956 RADZIWANOWSKI JĘDRZEJ M kategoria 8-9 lat
36 860 PIENSZKE MIŁOSZ M kategoria 8-9 lat
37 611 SZREDER KUBA M KARTUZY AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA KARTUZY kategoria 8-9 lat
38 823 BURMER BARTEK M kategoria 8-9 lat
39 560 DYBOWSKI OSKAR M RUMIA KOMANDO FLAKI kategoria 8-9 lat
40 597 PIONK KAJETAN M REDA UKS 1 REDA kategoria 8-9 lat
41 565 FERRA KRZYSZTOF M GDYNIA kategoria 8-9 lat
42 824 MARCZAK DAWID M kategoria 8-9 lat
43 574 KAZMUCHA JAKUB M POGÓRZE SZKOLA PODSTAWOWA W POGÓRZU kategoria 8-9 lat
44 607 STOLIŃSKI ALEX M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU kategoria 8-9 lat
45 586 LITTWIN ROBERT M KŁOSOWO 0SP KŁOSOWO/ SP CZECZEWO kategoria 8-9 lat
46 907 OLSZEWSKI WOJCIECH M SUCHY DWÓR kategoria 8-9 lat
47 776 HAFTKA ADAM M GDAŃSK PODSTAWOWA NR 89 GDAŃSK kategoria 8-9 lat
48 801 NACZK NATAN M POGÓRZE SP W KOSAKOWIE kategoria 8-9 lat
49 582 KOWALSKI FRANEK M PIERWOSZYNO KKS NEPTUN kategoria 8-9 lat
50 594 PACIUCH MIESZKO M KOSAKOWO KESEKELY RACING TEAM kategoria 8-9 lat
51 587 ŁAWNICZAK KACPER M RUMIA SP 9 RUMIA kategoria 8-9 lat
PK 604 SITTERLEE ZOFIA K ZGORZAŁE MORSY STĘŻYCA, METROŻERCY kategoria 8-9 lat

Dziewczęta 10-12 lat (2007-2009)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 662 KRYTENKO ANNA K SUCHY DWÓR ULKS SKOCZEK POGÓRZE kategoria 10-12 lat
2 722 URBAN LENA K NOWY DWÓR GDAŃSKI kategoria 10-12 lat
3 969 ROBASZKIEWICZ OLGA K kategoria 10-12 lat
4 980 IWDŁA KLARA K kategoria 10-12 lat
5 970 MAJ MAGDALENA K kategoria 10-12 lat
6 712 SZAJKOWSKA URSZULA K KĘTRZYN DRUŻYNA ML kategoria 10-12 lat
7 810 KŁOSIŃSKA IGA K SUCHY DWÓR ULKS SKOCZEK POGÓRZE kategoria 10-12 lat
8 804 PILARSKA JULIA K KOSAKOWO UKS SKOCZEK kategoria 10-12 lat
9 720 TESKA PATRYCJA K GDYNIA ZORZA GDYNIA kategoria 10-12 lat
10 857 ŁAPKA KARINA K kategoria 10-12 lat
11 666 KUCHARCZYK LAURA K REDA UKS 1 REDA kategoria 10-12 lat
12 873 WASILEWSKA MARTYNA K kategoria 10-12 lat
13 630 BEHRENDT JULIA K REDA UKS 1 REDA kategoria 10-12 lat
14 770 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K WARSZKOWO KS.WEJHER kategoria 10-12 lat
15 803 PILARSKA OLIWIA K KOSAKOWO UKS SKOCZEK kategoria 10-12 lat
16 670 LEWANDOWSKA ZOFIA K REDA UKS 1 REDA kategoria 10-12 lat
17 738 ZYLA JULIA K REDA UKS 1 REDA kategoria 10-12 lat
18 719 TALKOWSKA NIKOLA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI kategoria 10-12 lat
19 863 ZALEŚNA ZUZANNA K kategoria 10-12 lat
20 686 OLESZEK ZUZANA K REDA UKS JEDYNKA LEKKOATLETYKA REDA kategoria 10-12 lat
21 696 POUCH MARTYNA K REDA SP 3 kategoria 10-12 lat
22 879 KLAJBOR AMELIA K POGÓRZE SKOCZEK SP28GDYNIA kategoria 10-12 lat
23 691 PIOTROWSKA ANTONINA K PIERWOSZYNO kategoria 10-12 lat
24 664 KUBICA ANNA K POGÓRZE SZKOLA PODSTAWOWA W POGÓRZU kategoria 10-12 lat
25 807 UCIŃSKA MAGDALENA K PIERWOSZYNO SKOCZEK kategoria 10-12 lat
26 729 WIRKOWSKA MARTA K WEJHEROWO SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK W RUMI kategoria 10-12 lat
27 683 MOLENDA PAULINA K REDA UKS 1 REDA kategoria 10-12 lat
28 725 WESOŁOWSKA NICOLE K MOSTY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI kategoria 10-12 lat
29 690 PIETRZAK ZUZANNA K POGÓRZE SP. POGÓRZE kategoria 10-12 lat
30 697 POZANSKA POLA K REDA UKS 1 REDA kategoria 10-12 lat
31 647 GRAFIŃSKA LAURA K GDYNIA KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ RODZINY W GDYNI kategoria 10-12 lat
32 735 ZABROCKA OLIWIA K REDA UKS 1 REDA kategoria 10-12 lat
33 973 ROMANOWSKA WIKTORIA K kategoria 10-12 lat
34 939 KOHNKE JULIA K kategoria 10-12 lat
35 728 WILIŃSKA WIKTORIA K GDYNIA kategoria 10-12 lat
36 971 OBRYCKA ZUZIA K kategoria 10-12 lat
37 680 MICHALIK OLIWIA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI kategoria 10-12 lat
38 957 JASKÓLSKA LENA K kategoria 10-12 lat
39 699 PUSTÓWKA ŁUCJA K DĘBOGÓRZE SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU kategoria 10-12 lat
40 668 LACH KORNELIA K MOSTY kategoria 10-12 lat
41 739 ŻUŁAWSKA ANIELA K GDYNIA BIEGUN kategoria 10-12 lat
42 938 KOHNKE WIKTORIA K kategoria 10-12 lat
43 715 SZEWCZYK JULIA K REDA UKS 1 REDA kategoria 10-12 lat
44 652 JASIONOWSKA PAULINA K GDYNIA SP 16 GDYNIA kategoria 10-12 lat
45 644 GŁOWALA DIANA K MOSTY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI kategoria 10-12 lat
46 731 WOLSKA AGATA K MOSTY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI kategoria 10-12 lat
47 864 MOSKAL LENA K kategoria 10-12 lat
48 866 ŚWIRSKA MARISA K kategoria 10-12 lat
49 710 SKWIRA MAJA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI kategoria 10-12 lat
50 708 SEMMERLING OLIWIA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI kategoria 10-12 lat
51 625 BABICZ OLIWIA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI kategoria 10-12 lat
52 775 RÓŻYC JULIA K KOSAKOWO DĘBOGÓRZE kategoria 10-12 lat
53 976 ŻARYN AMELIA K kategoria 10-12 lat
54 688 PADZIK JULIA K SUCHY DWÓR OPTI CWM GDYNIA kategoria 10-12 lat
55 822 SKIERKA JULIA K SUCHY DWÓR kategoria 10-12 lat
56 631 BIAŁEK NATALIA K DĘBOGÓRZE ZSSO14 GDYNIA kategoria 10-12 lat
57 637 FERRA ANTONINA K GDYNIA kategoria 10-12 lat
58 626 BACZYŃSKA WERONIKA K GDYNIA SP NR 43 GDYNIA kategoria 10-12 lat
59 877 BANASZAK OLIWIA K kategoria 10-12 lat
60 677 MACIEJEWSKA NATASZA K MOSTY kategoria 10-12 lat
61 851 MARSZAŁKOWSKA MAJA K kategoria 10-12 lat
62 726 WICKA MAJA K PUCK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI kategoria 10-12 lat
63 965 ROSIŃSKA JAGNA K kategoria 10-12 lat
64 659 KONKOL MAJA K BOLSZEWO SZKOŁA BOLSZEWO kategoria 10-12 lat
65 962 WIERZBICKA ZUZANNA K kategoria 10-12 lat
66 700 RADTKE LILIANA K GDYNIA kategoria 10-12 lat
67 730 WLAZŁOWSKA NADIA K GDYNIA SP17 kategoria 10-12 lat
68 685 OLESZEK AGATA K REDA UKS 1 REDA kategoria 10-12 lat
69 887 KOWALSKA OLIWIA K MOSTY kategoria 10-12 lat
70 702 ROGALSKA MICHALINA K KOSAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA DĘBOGÓRZE kategoria 10-12 lat
71 669 LEJK WERONIKA K MOSTY kategoria 10-12 lat
72 714 SZCZYGLAK ANIA K MOSTY SZKOŁA PODSTAWOWA W MOSTACH kategoria 10-12 lat
73 862 BIESZKE ZUZANNA K kategoria 10-12 lat
74 867 GUSTAW MAJA K kategoria 10-12 lat
75 959 JASKÓLSKA AMELIA K kategoria 10-12 lat
76 946 ULACZYK MAJA K kategoria 10-12 lat
77 854 SKRZYPEK KLAUDIA K kategoria 10-12 lat
78 723 WASZCZENKO AGNIESZKA K GDYNIA kategoria 10-12 lat
79 881 BOŻEK NATALIA WERONIKA K KOSAKOWO KOSAKOWO GIMNAZJUM kategoria 10-12 lat
80 978 HETMAŃCZYK NATASZA K kategoria 10-12 lat
81 724 WĄDOŁOWSKA WIKTORIA K KOSAKOWO SZKOŁA PODSTAWOWA DĘBOGÓRZE kategoria 10-12 lat

Chłopcy 10-12 lat (2007-2009)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 635 DYLAK JAKUB M REDA UKS 1 REDA kategoria 10-12 lat
2 706 SABISZ MATEUSZ M REDA UKS 1 REDA kategoria 10-12 lat
3 769 ZAKRZEWSKI MATEUSZ M WARSZKOWO KS WEJHER kategoria 10-12 lat
4 692 PIOTROWSKI KRYSTIAN M KOSAKOWO ULKS SKOCZEK POGORZE kategoria 10-12 lat
5 721 TWAROWSKI IGOR M SUCHY DWÓR SP 44 kategoria 10-12 lat
6 924 CHOLEWIŃSKI KONRAD M kategoria 10-12 lat
7 663 KRZEMIEN FILIP M REDA UKS 1 REDA kategoria 10-12 lat
8 633 CYCHYLIK JAKUB M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI kategoria 10-12 lat
9 813 ŁUCZKA JAKUB M SUCHY DWÓR KOSAKOWO kategoria 10-12 lat
10 693 PIÓRKOWSKI DANIEL M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI kategoria 10-12 lat
11 901 WITTBRODT TOMEK M KOSAKOWO kategoria 10-12 lat
12 899 RATAJCZYK OLIWIER M POGÓRZE kategoria 10-12 lat
13 682 MIRECKI SZYMON M MOSTY kategoria 10-12 lat
14 869 BRUCKI MARCIN M kategoria 10-12 lat
15 642 GDANIETZ SZYMON M REDA UKS 1 REDA kategoria 10-12 lat
16 678 MATYJASZCZYK WIKTOR M REDA UKS 1 REDA kategoria 10-12 lat
17 900 RATAJCZYK ADRIAN M POGÓRZE kategoria 10-12 lat
18 913 KRYGER PATRYK M TCZEW kategoria 10-12 lat
19 853 KIEROŃSKI KAMIL M kategoria 10-12 lat
20 639 FILIPOWICZ NATHAN M REWA SP NR 44 GDYNIA kategoria 10-12 lat
21 972 PISKORSKI PATRYK M kategoria 10-12 lat
22 656 KNAP KAROL M PIERWOSZYNO ULKS SKOCZEK POGÓRZE kategoria 10-12 lat
23 839 KARAŚ KONRAD M kategoria 10-12 lat
24 893 SŁOK JEREMI M WARSZAWA kategoria 10-12 lat
25 865 MOSKAL IGOR M kategoria 10-12 lat
26 709 SKOWRONEK BARTOSZ M BORKOWO kategoria 10-12 lat
27 805 KOSIDŁO BARTOSZ M SUCHY DWÓR SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU kategoria 10-12 lat
28 926 ZARÓG SZYMON M REDA kategoria 10-12 lat
29 653 JAŻDŻEWSKI JONATAN M LĘBORK kategoria 10-12 lat
30 841 MACHNICKI MAREK M REDA UKS1 REDA kategoria 10-12 lat
31 640 GAPINSKI TOMASZ M POGÓRZE ULKS SKOCZEK POGÓRZE kategoria 10-12 lat
32 880 KLAJBOR KORNEL M POGÓRZE SKOCZEK SP28GDYNIA kategoria 10-12 lat
33 704 RUŁA OSKAR M POGÓRZE SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU kategoria 10-12 lat
34 650 IGIELSKI KAJETAN M POGÓRZE SP 44 GDYNIA kategoria 10-12 lat
35 643 GIERGIELEWICZ JAKUB M REDA UKS 1 REDA kategoria 10-12 lat
36 718 TALASKA TOMEK M REDA UKS 1 REDA kategoria 10-12 lat
37 673 LOKŚ PIOTR M JANOWO kategoria 10-12 lat
38 812 BRAMKO WOJCIECH M KOSAKOWO SP KOSAKOWO kategoria 10-12 lat
39 835 SZENK SZYMON M kategoria 10-12 lat
40 886 JĘCZMIEŃ MAREK M POGÓRZE kategoria 10-12 lat
41 661 KRUSZYŃSKI JAN M MOSTY KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II kategoria 10-12 lat
42 649 HINC HUBERT M GDYNIA SP 42 kategoria 10-12 lat
43 627 BALD HUBERT M POGÓRZE SP W POGÓRZU kategoria 10-12 lat
44 684 NOWAK WOJCIECH M SUCHY DWÓR KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II kategoria 10-12 lat
45 641 GDANIETZ DOMINIK M REDA UKS 1 REDA kategoria 10-12 lat
46 888 DIAS FILIP M MOSTY kategoria 10-12 lat
47 820 KLIMEK JULIAN M POGÓRZE GIMNAZJUM - KOSAKOWO kategoria 10-12 lat
48 632 BLADOWSKI MIKOŁAJ M REDA kategoria 10-12 lat
49 923 CHOLEWIŃSKI MAREK M kategoria 10-12 lat
50 948 NIKIELSKI TOMASZ M kategoria 10-12 lat
51 849 KOBYLARCZYK MIKOŁAJ M kategoria 10-12 lat
52 665 KUBICA PIOTR M POGÓRZE SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU kategoria 10-12 lat
53 672 LIP BARTOSZ M POGÓRZE kategoria 10-12 lat
54 780 POJAWA MAKSYMILIAN M KOSAKOWO POGÓRZE/KOSAKOWO kategoria 10-12 lat
55 681 MILISZKIEWICZ MATEUSZ M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI kategoria 10-12 lat
56 705 RYNKIEWICZ JAKUB M DĘBOGÓRZE kategoria 10-12 lat
57 657 KONARSKI ADAM M SUCHY DWÓR kategoria 10-12 lat
58 831 ŁADA ALEKSANDER M kategoria 10-12 lat
59 655 KLAS GABRIEL M BOLSZEWO kategoria 10-12 lat
60 806 LESZCZYŃSKI JAKUB M POGÓRZE SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU kategoria 10-12 lat
61 687 OMIECZYŃSKI ALAN M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W GDYNI kategoria 10-12 lat
62 846 RUDNICKI PIOTR M kategoria 10-12 lat
63 703 ROLA PATRYK M POGÓRZE SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU kategoria 10-12 lat
64 679 MĘCZYŃSKI MAKSYMILIAN M POGÓRZE SZKOŁA PODSTAWOWA W POGÓRZU kategoria 10-12 lat
65 964 TOPÓR BARTŁOMIEJ M kategoria 10-12 lat
66 676 ŁAWNICZAK JULIAN M RUMIA SP 9 RUMIA kategoria 10-12 lat
67 852 MIEDZIŃSKI WIKTOR M kategoria 10-12 lat
68 727 WIELEWICKI KACPER M GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 W GDAŃSKU IM. JANA PARANDOWSKIEGO kategoria 10-12 lat
69 645 GŁOWALA KAMIL M KOSAKOWO kategoria 10-12 lat
70 689 PIERNICKI KACPER M DĘBOGÓRZE kategoria 10-12 lat
71 654 KARWOWSKI TYMOTEUSZ M MOSTY kategoria 10-12 lat
72 698 PRABUCKI NIKODEM M WEJHEROWO SZKOŁA WEJHEROWO kategoria 10-12 lat
73 695 POCIASK MIKOŁAJ M RUMIA ESS RUMIA kategoria 10-12 lat
74 733 WYSOCKI WIKTOR M GDAŃSK SZKOLA PODSTAWOWA MR 92 GDAŃSK kategoria 10-12 lat

Dziewczęta 13-15 lat (2004-2006)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 744 BIAŁEK MAGDALENA K DĘBOGÓRZE RKS RUMIA kategoria 13-15 lat
2 766 TWAROWSKA MILENA K SUCHY DWÓR SP POGÓRZE kategoria 13-15 lat
3 752 KIEŁPIŃSKA MAJA K MOSTY kategoria 13-15 lat
4 763 STĘPINSKA KORNELIA K REDA UKS JEDYNKA LEKKOATLETYKA REDA kategoria 13-15 lat
5 749 GULCZYŃSKA ADRIANNA K KOSAKOWO II LO GDYNIA kategoria 13-15 lat
6 902 TABUŁA PATRYCJA K RUMIA kategoria 13-15 lat
7 747 BROWARCZYK-BOGDZIEWICZ TELIMENA K REDA UKS 1 REDA kategoria 13-15 lat
8 943 TREDER WIKTORIA K kategoria 13-15 lat
9 773 ŻARYN JULIA K GDYNIA SKOCZEK POGÓRZE kategoria 13-15 lat
10 751 HOHN AGNIESZKA K REWA kategoria 13-15 lat
11 779 CISZEWSKA JULIA K MOSTY LICEUM kategoria 13-15 lat
12 843 PSTRĄGOWSKA NATALIA K REDA UKS1 REDA kategoria 13-15 lat
13 975 KLEIN KLAUDIA K kategoria 13-15 lat
14 745 BORKAŁA MAJA K GDYNIA BORKY TEAM kategoria 13-15 lat
15 768 ZAMOJSKA MARIA K POGÓRZE SZKOLA PODSTAWOWA W POGÓRZU kategoria 13-15 lat
16 982 HALMAN NIKOLA K kategoria 13-15 lat
17 760 ROGOCKA NICOLE K GDYNIA SP 39 GDYNIA/GENETIX TEAM kategoria 13-15 lat
18 977 ASTAFIEVA SOFIIA K kategoria 13-15 lat
19 758 LOKŚ PAULINA K JANOWO kategoria 13-15 lat
20 761 SITTERLEE MAJA K ZGORZAŁE kategoria 13-15 lat
21 838 KARAŚ SARA K MOSTY kategoria 13-15 lat
22 765 TOKARSKA WIKTORIA K GDYNIA kategoria 13-15 lat
23 764 TOKARSKA LAURA K GDYNIA kategoria 13-15 lat

Chłopcy 13-15 lat (2004-2006)

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 917 KOLASA ALEX M REDA kategoria 13-15 lat
2 754 KNAP DOMINIK M PIERWOSZYNO ULKS SKOCZEK POGÓRZE kategoria 13-15 lat
3 895 WOJCIECHOWSKI TADEUSZ M GDAŃSK kategoria 13-15 lat
4 974 ROMANOWSKI PIOTR M kategoria 13-15 lat
5 762 SKRZYPCZYNSKI OLIWIER M REDA UKS 1 REDA kategoria 13-15 lat
6 842 IWASIUTA WOJTEK M REDA UKS1 REDA kategoria 13-15 lat
7 746 BROWARCZYK-BOGDZIEWICZ CYPRIAN M REDA UKS 1 REDA kategoria 13-15 lat
8 743 BENDRYN MIKOŁAJ M MOSTY kategoria 13-15 lat
9 750 HINZ KAMIL M RUMIA HINZ TEAM kategoria 13-15 lat
10 981 KACWERSKI JAKUB M kategoria 13-15 lat
11 756 KUNC KONRAD M MOSTY SP POGÓRZE kategoria 13-15 lat
12 945 POLEWSKI JAN M kategoria 13-15 lat
13 904 ULACZYK PATRYK M BRODNICA GÓRNA kategoria 13-15 lat
14 742 BENDRYN JAKUB M MOSTY kategoria 13-15 lat
15 757 LEWANDOWSKI MATEUSZ M BORZESTOWO kategoria 13-15 lat
16 821 SKIERKA PIOTR M SUCHY DWÓR SP POGÓRZE kategoria 13-15 lat
17 808 PAWLICKI KACPER M GDYNIA LICEUM 5 kategoria 13-15 lat
18 979 LIS MIŁOSZ M kategoria 13-15 lat
19 748 DOŁĘGA FILIP M KOSAKOWO SP 39 GDYNIA kategoria 13-15 lat
20 753 KLEJNO KONRAD M REDA UKS 1 REDA kategoria 13-15 lat
21 848 KOCIOŁEK KRZYSZTOF M kategoria 13-15 lat

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ