4 Festiwal   Biegów Nartorolkowych ArenaTax Ultramaraton 200 km / 4 Festival of Roller-Ski Races ArenaTax Ultramarathon 200 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bubula Paweł Wiśniowa Ultramaraton nartorolkowy - 200 km skipol.pl TEAM opłacono
2 Musioł Klaudia Gdańsk Półmaraton nartorolkowy - 40 km Zespół ultramaraton140.pl opłacono
3 Olchowik Wiktor Warszawa Półmaraton nartorolkowy - 40 km opłacono
4 Musielak Michał Warszawa Ultramaraton nartorolkowy - 200 km team nabiegowkach.pl opłacono
5 Kamiński Zbigniew Zapole Maraton nartorolkowy - 80 km AZS AWF Katowice opłacono
6 Berlin Joanna Dalby Ultramaraton nartorolkowy - 200 km IF SKI TEAM SKÅNE opłacono
7 Suszczynski Wojciech Warszawa Półmaraton nartorolkowy - 40 km MT-SPORT.PL - TEAM
8 Guziński Andrzej Gdańsk Półmaraton nartorolkowy - 40 km skipol.pl TEAM opłacono
9 Kurlanc Magda Warszawa Maraton nartorolkowy - 80 km TN Biegowki Wesola opłacono
10 GRYNKIEWICZ JADWIGA WILNO Półmaraton nartorolkowy - 40 km MT-SPORT.PL - TEAM opłacono
11 Ciborowski Itan Pisz Półmaraton nartorolkowy - 40 km KS Speed Jasło opłacono
12 Ciborowska Roksana Jasło Półmaraton nartorolkowy - 40 km KS Speed Jasło opłacono
13 Dybka Radosław Jasło Maraton nartorolkowy - 80 km KS Speed Jasło opłacono
14 Jarecki Piotr Jasło Maraton nartorolkowy - 80 km KS Speed Jasło opłacono
15 Ciborowski Damian Jasło Ultramaraton nartorolkowy - 200 km KS Speed Jasło opłacono
16 TOKARCZYK MAREK RYTRO Półmaraton nartorolkowy - 40 km MT-SPORT.PL - TEAM opłacono
17 Ciborowski Alan Jasło Ultramaraton nartorolkowy - 200 km KS Speed Jasło opłacono
18 Sadowski Robert GOŁDAP Ultramaraton nartorolkowy - 200 km skipol.pl TEAM opłacono
19 Meissner Janusz Kartuzy Półmaraton nartorolkowy - 40 km Cartusia Kartuzy/Skipol Team opłacono
20 PASZKOWSKI Hubert Gołdap Półmaraton nartorolkowy - 40 km skipol.pl TEAM opłacono
21 Kupś Michał Szczecin Półmaraton nartorolkowy - 40 km opłacono
22 Rogala Dariusz Gołdap Półmaraton nartorolkowy - 40 km skipol.pl TEAM opłacono
23 Lis Tadeusz Wrocław Maraton nartorolkowy - 80 km Skiking.pl Team opłacono
24 Saniuk Sebastian Gołdap Półmaraton nartorolkowy - 40 km skipol.pl TEAM opłacono
25 Herbstreich Nataly Hainichen Półmaraton nartorolkowy - 40 km RollDichFit e. V. opłacono
26 Herbstreich Eduard Hainichen Maraton nartorolkowy - 80 km RollDichFit e. V. opłacono
27 Peters Klaus Hainichen Maraton nartorolkowy - 80 km RollDichFit e. V. opłacono
28 Rabski Ireneusz Skomielna Biała Półmaraton nartorolkowy - 40 km skipol.pl TEAM opłacono
29 Koszałka Bartłomiej Kartuzy Półmaraton nartorolkowy - 40 km Cartusia Kartuzy opłacono
30 Somerlik Ryszard Skoczów Maraton nartorolkowy - 80 km Skipol Team.pl opłacono
31 Bogacz Paweł Niestępowo Półmaraton nartorolkowy - 40 km Cartusia Kartuzy opłacono
32 Musioł Daniel Wejherowo Półmaraton nartorolkowy - 40 km Zespół ultramaraton140.pl opłacono
33 olszówka wojciech tarnów Ultramaraton nartorolkowy - 200 km sokół tarnów 11 MBOT opłacono
34 Dreslewski Piotr Łódź Półmaraton nartorolkowy - 40 km opłacono
35 Pradun Andrey Krakow Półmaraton nartorolkowy - 40 km skipol.pl TEAM opłacono
36 Tracz Maciej Łódź Półmaraton nartorolkowy - 40 km opłacono
37 Nalewajka Martin Częstochowa Ultramaraton nartorolkowy - 200 km
38 Wojtyła Józef Pogórze Ultramaraton nartorolkowy - 200 km opłacono
39 Cieślar Kuba Kraków Półmaraton nartorolkowy - 40 km skipol.pl TEAM opłacono
40 Koryciński Rafał Gdańsk Półmaraton nartorolkowy - 40 km opłacono
41 Krol Jerzy Dalby Półmaraton nartorolkowy - 40 km IF Ski Team Skane opłacono
42 DOBROWOLSKI MAREK KAZUŃ NOWY ORDONA Ultramaraton nartorolkowy - 200 km opłacono
43 prud andrzej Gdansk Półmaraton nartorolkowy - 40 km opłacono
44 Musioł Grzegorz Wejherowo Półmaraton nartorolkowy - 40 km Zespół ultramaraton140.pl opłacono
45 Urbański Stanisław Pogórze Półmaraton nartorolkowy - 40 km LKS Pogórze opłacono
46 Jabłońska Ewa Krynica-Zdrój Półmaraton nartorolkowy - 40 km opłacono
47 Gurtowski Tomasz Toruń Półmaraton nartorolkowy - 40 km GURTOMTEAM opłacono
48 ROMANOWICZ ROBERT BIAŁYSTOK Półmaraton nartorolkowy - 40 km team nabiegowkach.pl opłacono
49 Banach Krzysztof Lublin Ultramaraton nartorolkowy - 200 km opłacono
50 Felski Mariusz Wołcza Mała Półmaraton nartorolkowy - 40 km MŻS Wołcza Mała opłacono
51 Antokhin Yury Orsha Półmaraton nartorolkowy - 40 km OrshaSkiMarathon opłacono
52 Wypych Sebastian Kraków Ultramaraton nartorolkowy - 200 km opłacono
53 Cebulska Katarzyna Krakow Ultramaraton nartorolkowy - 200 km Metody na przeszkody opłacono
54 Gruszka Jakub Warszawa Ultramaraton nartorolkowy - 200 km opłacono


Wyświetleń: 2673

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ