Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wodzikowski Adam Lubiszewo Tczewskie START Cross Rowerowy opłacono on-line
2 Wodzikowski Marcin Lubiszewo Tczewskie START Cross Rowerowy opłacono on-line
3 Mazella Kamil Tczew START Cross Rowerowy Coco Jumbo i do przodu opłacono on-line
4 Mucha Przemysław PELPLIN START Cross Rowerowy Klub Kolarski Pelplin
5 Superson Marcin Gdynia START Cross Rowerowy Epicentrum opłacono on-line
6 Chmielewska Kamila Tczew START Cross Rowerowy opłacono on-line
7 Feński Dawid Miłobądz START Cross Rowerowy opłacono on-line
8 Niedziałkowski Patryk Bydgoszcz START Cross Rowerowy Bydgoskie Okonie opłacono on-line
9 Bebel Aleksander Bydgoszcz START Cross Rowerowy Emdek Bydgoszcz opłacono on-line
10 Nowacka Małgorzata Bydgoszcz START Cross Rowerowy EMDEK Bydgoszcz opłacono on-line
11 WALTER KINGA TCZEW START Cross Rowerowy WALTER-PROJECT TEAM opłacono on-line
12 SUPERSON PIOTR GDYNIA START Cross Rowerowy opłacono on-line
13 Pogorzelski Jarek Pszczółki START Cross Rowerowy opłacono on-line
14 Bartoszewski Paweł Bartoszewski Boręty START Cross Rowerowy Wolf Team Tczew opłacono on-line
15 Stankiewicz Beata Pasłęk START Cross Rowerowy Team Mustang Pasłęk opłacono on-line
16 Łosiak Wiktor Tczew START Cross Rowerowy opłacono on-line
17 Czapiewski Wojciech Brzuśce START Cross Rowerowy opłacono on-line
18 Czapiewski Marek Czarlin START Cross Rowerowy opłacono on-line
19 Więczkowska Monika Gdańsk START Cross Rowerowy opłacono on-line
20 Janowski Krzysztof Gdańsk START Cross Rowerowy opłacono on-line
21 TtROCHOWSKA Grzegorz TCZEW START Cross Rowerowy opłacono on-line
22 TROCHOWSKA Anna TCZEW START Cross Rowerowy opłacono on-line
23 dubinski katarzyna tczew START Cross Rowerowy opłacono on-line
24 dubinski tomasz tczew START Cross Rowerowy opłacono on-line
25 Liegmann Michał Lubiszewo START Cross Rowerowy opłacono on-line
26 Czechowski Marcin Gdańsk START Cross Rowerowy ZiomkiMTBteam opłacono on-line
27 Jurkiewicz-Pisarska Iwona Starogard Gdański START Cross Rowerowy GK STG opłacono on-line
28 Michalczyk Piotr Różyny START Cross Rowerowy GK Gryf Tczew opłacono on-line
29 Rompczyk Wojciech Gdynia START Cross Rowerowy
30 Zarzycki Arkadiusz Gdańsk START Cross Rowerowy Apteki Gemini
31 Baczyński-Sielaczek Rafał Tczew START Cross Rowerowy opłacono on-line
32 Murzyn Błażej Mogilno START Cross Rowerowy opłacono on-line
33 Wójciuk Kamil Rotmanka START Cross Rowerowy opłacono on-line
34 Urban-Wójciuk Zuzanna Tczew START Cross Rowerowy opłacono on-line
35 WALTER AGNIESZKA TCZEW START Cross Rowerowy WALTER-PROJECT TEAM opłacono on-line
36 WALTER WIESŁAW TCZEW START Cross Rowerowy WALTER-PROJECT TEAM opłacono on-line
37 Brzozowski Piotr Rokitki START Cross Rowerowy Biegający Tczew opłacono on-line
38 Milarski Michał Milarski Tczew START Cross Rowerowy opłacono on-line
39 Jankowski Robert Tczew START Cross Rowerowy opłacono on-line
40 Jankowski Rafał Gdańsk START Cross Rowerowy opłacono on-line
41 Tasior Paweł Bożepole Wielkie START Cross Rowerowy TA KO Team opłacono on-line
42 Papiernik Karolina Tczew START Cross Rowerowy opłacono on-line
43 Papiernik Michał Tczew START Cross Rowerowy GK Gryf Tczew
44 Osmański Bartłomiej Elblag START Cross Rowerowy Beko
45 Kwaśniewski Łukasz Osiek START Cross Rowerowy TEAM MX SKÓRCZ opłacono on-line
46 Kucal Maciej Gdańsk START Cross Rowerowy 3athlete.pl opłacono on-line
47 Zaleś Roman Elbląg START Cross Rowerowy Epidemia Cyklozy MTB SUSZ
48 Danilov Roman tczew START Cross Rowerowy opłacono on-line
49 Superson Maciej Gdynia START Cross Rowerowy opłacono on-line
50 Karczewski Maciej Tczew START Cross Rowerowy opłacono on-line
51 Modrzejewska Anna Miłoradz START Cross Rowerowy
52 Buczynska Joanna Gdansk START Cross Rowerowy VO2max MTB Team opłacono on-line
53 Buczyński Arkadiusz Gdańsk START Cross Rowerowy VO2max MTB Team opłacono on-line
54 LITKOWSKI ANDRZEJ Lubichowo START Cross Rowerowy opłacono on-line
55 Matuszewski Adrian Matuszewski Świecie START Cross Rowerowy BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE opłacono on-line
56 Marzec Grzegorz PRUSZCZ GDAŃSKI START Cross Rowerowy GK Gryf Tczew opłacono
57 Sobieralski Piotr tczew START Cross Rowerowy VO2max MTB Team
58 Frelke Bartosz Tczew START Cross Rowerowy opłacono on-line
59 Frelke Hanna Tczew START Cross Rowerowy opłacono on-line
60 Szczygielski Pawel gdansk START Cross Rowerowy TRIGAR MTB TEAM
61 Michel Dawid Tczew START Cross Rowerowy opłacono on-line
62 Hering Maciej bartosz Krag START Cross Rowerowy Tri Starogard gdanski opłacono on-line
63 Karolczuk Daniel Tczew START Cross Rowerowy opłacono on-line
64 Kubicki Jakub Tczew START Cross Rowerowy GK Gryf Tczew opłacono
65 Zieliński Przemysław Tczew START Cross Rowerowy Grupa Kolarska Gryf Tczew opłacono
66 Kowalczyk Maciej Tczew START Cross Rowerowy DENTU Stomatologia opłacono on-line
67 Janiszewski Wojciech Smętowo Graniczne START Cross Rowerowy TEAM MX SKÓRCZ
68 Jaworański Tomek Bytonia START Cross Rowerowy opłacono
69 Wieczorek Radosław Łęgowo START Cross Rowerowy GK Gryf Tczew opłacono
70 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg START Cross Rowerowy opłacono on-line
71 Gardzielewski Artur Gdańsk START Cross Rowerowy VO2max MTB Team opłacono on-line
72 Zachciał Tomek Kowale START Cross Rowerowy VO2max MTB Team opłacono on-line
73 Pawella Anna Starogard Gdański START Cross Rowerowy GK STG opłacono
74 Pustkowski Rafał Tczew START Cross Rowerowy Biegający Tczew opłacono on-line
75 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański START Cross Rowerowy DAMA opłacono on-line
76 Kołodziejski Adam Starogard Gdański START Cross Rowerowy GK STG Starogard Gdański
77 Kocaj Bartłomiej Miłobądz START Cross Rowerowy opłacono on-line
78 Tymiński Jacek Starogard Gdański START Cross Rowerowy opłacono
79 Wiżyń Patryk Wiżyń Rzędy START Cross Rowerowy Junior Team opłacono on-line
80 Oryl Grzegorz Oryl Starogard Gdański START Cross Rowerowy GK STG opłacono
81 Juszczak Mateusz Tczew START Cross Rowerowy opłacono on-line
82 Sypniewski Mariusz Koteże START Cross Rowerowy GK STG opłacono on-line
83 Kamrowski Adam Gniew START Cross Rowerowy
84 Stańczyk Wojciech Tczew START Cross Rowerowy Dovista Active Team opłacono on-line
85 Rozkocha Michał Starogard Gdański START Cross Rowerowy GK STG opłacono
86 Zakrzewska Beata Rokocin START Cross Rowerowy GK STG opłacono
87 Malek Marcin Łęczyce START Cross Rowerowy opłacono on-line
88 Bocheński Łukasz Brzoza START Cross Rowerowy opłacono on-line
89 Mańkowski Radosław Pasłęk START Cross Rowerowy opłacono on-line
90 Kłuba Paweł Susz START Cross Rowerowy opłacono on-line
91 Pawełek Marcin Tczew START Cross Rowerowy Dovista Active Team opłacono on-line
92 Fabich Mariusz Tczew START Cross Rowerowy opłacono on-line
93 Kobierowski Piotr Dąbrówka START Cross Rowerowy GK STG opłacono
94 Jaworski Tomasz Sulnowo START Cross Rowerowy BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE opłacono on-line
95 Duszyński Robert STAROGARD GDAŃSKI START Cross Rowerowy GK STG opłacono
96 Żmigrodzki Krzysztof Miłomłyn START Cross Rowerowy opłacono on-line
97 Machnio Adam Tczew START Cross Rowerowy GK GRYF TCZEW opłacono
98 Reszka Miłosz Starogard Gdański START Cross Rowerowy Dovista Active Team opłacono on-line
99 Sowiński Stefan Adamowo START Cross Rowerowy EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
100 ŁAMEK SEBASTIAN ŚWIECIE START Cross Rowerowy kkws swiecie


Wyświetleń: 6379

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ