gRUNt  II Bieg w Puszczy Bieniszewskiej
gRUNt bieg 22 + km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jankowski Rafał KOŁO gRUNt bieg 22 + km Koło Biega opłacono
2 OKUŃSKA- WEJDMAN ANETA Łódź gRUNt bieg 22 + km opłacono
3 Wejdman Dariusz Łódź gRUNt bieg 22 + km opłacono
4 Lorenc Artur Ślesin gRUNt bieg 22 + km opłacono
5 Jagodziński Wiktor Konin gRUNt bieg 22 + km Vikmed 3Team Konin opłacono
6 Jagodziński Paweł Konin gRUNt bieg 22 + km Vikmed 3Team Konin opłacono
7 Nowak Przemysław Konin gRUNt bieg 22 + km Cosmos 06 Konin opłacono
8 Włodarczyk Krzysztof Konin gRUNt bieg 22 + km 3 TEAM MPEC KONIN opłacono
9 Pawlak Maciej Konin gRUNt bieg 22 + km 3 TEAM MPEC KONIN opłacono
10 Karaś Jacek Poznań gRUNt bieg 22 + km DRUŻYNA SZPIKU / Red Runner opłacono
11 O Sullivan Owen Konin gRUNt bieg 22 + km opłacono
12 Kaszuba-Czarnecka Anna Poznań gRUNt bieg 22 + km opłacono
13 Krupiński Zbigniew Koło gRUNt bieg 22 + km Koło Biega opłacono
14 Pawlak Jarek Powiercie gRUNt bieg 22 + km Koło Biega opłacono
15 Klama Maciej Kalisz gRUNt bieg 22 + km KKM opłacono
16 Młodzieniak Robert Ludwików gRUNt bieg 22 + km KKM KONIN opłacono
17 Walczak Lidia Konin gRUNt bieg 22 + km GEBERIT TEAM opłacono
18 Walczak Dawid Konin gRUNt bieg 22 + km GEBERIT TEAM opłacono
19 Dobek Tomasz Płock gRUNt bieg 22 + km opłacono
20 Janczyk Michał Płock gRUNt bieg 22 + km opłacono
21 Marciniak Jacek Konin gRUNt bieg 22 + km opłacono
22 Górniak Tomasz Koło gRUNt bieg 22 + km GEBERIT TEAM opłacono
23 Dekiert Artur Poznań gRUNt bieg 22 + km Coffee to GO!! opłacono
24 Dominiak Tomasz Tuliszków gRUNt bieg 22 + km tdominiak.pl opłacono
25 Piórkowski Jarosław Koło gRUNt bieg 22 + km Koło Biega opłacono
26 Lasota Marcin Koło gRUNt bieg 22 + km Koło Biega opłacono
27 Waleriańczk Kamil Piotrkowice gRUNt bieg 22 + km Unstoppable Runners Piotrkowice opłacono
28 Marciniak Darek Koło gRUNt bieg 22 + km MtbKołoTeam opłacono
29 Piórkowska Jolanta Powiercie gRUNt bieg 22 + km Koło Biega opłacono
30 Serafin Robert Swarzędz gRUNt bieg 22 + km opłacono
31 Wiśniewski Robert Konin gRUNt bieg 22 + km KB WARTKO opłacono
32 Lewartowski Arkadiusz Spławie gRUNt bieg 22 + km opłacono
33 Walczak Łukasz Walczak Konin gRUNt bieg 22 + km Byle do przoduQ opłacono
34 wojtaszek malgorzata koło gRUNt bieg 22 + km opłacono
35 Garbaciak Marcin Ślesin gRUNt bieg 22 + km KrispolActiveTeam opłacono
36 Marszałek Marta Koło gRUNt bieg 22 + km opłacono
37 Zalas Magdalena Konin gRUNt bieg 22 + km GEBERIT TEAM opłacono
38 Kujawa Maciej Koło gRUNt bieg 22 + km Koło Biega opłacono


Wyświetleń: 5500

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ