Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sarecki Jan Olkusz Bieg 5km BOLTECH opłacono
2 Kowalski Wojtek Olkusz Bieg 5km opłacono
3 Gąszczyk Grzegorz Kraków Bieg 5km Nowa Huta Team
4 NIEDZIAŁKOWSKA KAROLINA TRZEBINIA Bieg 5km opłacono
5 Jarosz Mariusz Bydlin Bieg Główny 10km
6 Budek Grzegorz Łazy Bieg 5km Palety Palego opłacono
7 Nurski Piotr Olkusz Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
8 Strzeszewski Sebastian Kraków Bieg Główny 10km
9 Ślusarczyk Marcin Olkusz Bieg 5km opłacono
10 Piórecki Michał Piórecki Kraków Bieg Główny 10km
11 Krawiec-Sioła Edyta Zederman Bieg Główny 10km opłacono
12 Fiećko Elżbieta Olkusz Bieg 5km opłacono
13 Górka Arkadiusz Osiek Bieg Główny 10km opłacono
14 Sawicki Michał Łazy Bieg 5km opłacono
15 Dudziak Ryszard Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
16 Jankowski Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
17 Kotnis-Górka Emilia Olkusz Bieg 5km opłacono
18 Węglarz Mariusz Osiek Bieg 5km
19 Walczak Agnieszka Walczak Bolesław Bieg 5km Olkuszbiega opłacono
20 Kocjan Agnieszka Olkusz Bieg 5km opłacono
21 Ocieczek Maciej Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
22 Kądziołka Michał Olkusz Bieg 5km opłacono
23 Baranek Katarzyna Przeginia Bieg 5km JANUSZE BIEGANIA opłacono
24 Czerw Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
25 Motyl Alojzy Olkusz Bieg Główny 10km KS Olkusz opłacono
26 Mędrek Łukasz Jaroszowiec Bieg Główny 10km opłacono
27 Mosór Katarzyna Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
28 Pachowicz Artur Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
29 Jacyszyn Jacek Wroclaw Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
30 Litwińczuk Aneta Klucze Bieg 5km OLKUSZBIEGA.PL opłacono
31 Litwińczuk Gabriel Klucze Bieg 5km olkuszbiega.pl opłacono
32 Chabinka Dawid Olkusz Bieg 5km Żona kazała opłacono
33 Porada-Kozieł Anna Olkusz Bieg 5km opłacono
34 Dembicz Wojciech Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
35 Stercel Krzysztof Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
36 Herian Piotr Olkusz Bieg 5km opłacono
37 Pyrtek Rafał Kraków Bieg Główny 10km opłacono
38 Kaminiów Jarosław Ryczówek Bieg Główny 10km opłacono
39 Ziaja Sebastian Bukowno Bieg 5km Parówkowi Skrytożercy opłacono
40 Mączka Paweł Olkusz Bieg 5km opłacono
41 Trzcionkowski Mariusz Olkusz Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
42 Maciążek Marcin Zawiercie Bieg Główny 10km opłacono
43 Grzanka Mateusz Zawiercie Bieg Główny 10km PSP ZAWIERCIE opłacono
44 Wołkiewicz Paweł Ryczówek Bieg Główny 10km opłacono
45 Mika Artur Kraków Bieg Główny 10km Miki Team opłacono
46 Tyszkiewicz Krzysztof Szczecin Bieg 5km opłacono
47 Syrowy Małgorzata Kraków Bieg 5km BOLTECH opłacono
48 Pytlik Aleksandra Bukowno Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
49 Krzemień Piotr Bukowno Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
50 Ryszka Michał Olkusz Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
51 Kwiatkowski Karol Olkusz Bieg 5km BOLTECH opłacono
52 Ryszka Jacek OLKUSZ Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
53 Czekaj Marta Olkusz Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
54 Czekaj Michał Olkusz Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
55 Tracz Wojciech Kraków Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
56 Filicha Piotr Olkusz Bieg Główny 10km 16 BPD opłacono
57 Gąsiorowska Elżbieta Gorenice Bieg Główny 10km opłacono
58 Sowula Piotrek Olkusz Bieg 5km
59 Scigaj Przemyslaw Olkusz Bieg 5km opłacono
60 Półtorak Paweł Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
61 Drozdowska Malwina Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
62 Drozdowski Piotr Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
63 Ziębiński Bartosz Bukowno Bieg 5km opłacono
64 Wąs Błażej Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
65 Dwornik Tomasz Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
66 Dwornik Łukasz Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
67 Kocjan Marta Olkusz Bieg 5km opłacono
68 Szwajgiel Tomasz Olkusz Bieg 5km olkuszbiega.pl
69 Luboń Marcin Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
70 Skrzek Paulina Będzin Bieg Główny 10km opłacono
71 Dziurzyński Adrian Bukowno Bieg Główny 10km opłacono
72 Trzaska Edward Wolbrom Bieg 5km Wolbrom Team opłacono
73 Urych Łukasz Katowice Bieg Główny 10km opłacono
74 Parcz Lucyna Klucze Bieg Główny 10km Grupa Biegowa Kefas Olkusz opłacono
75 Czaja Andrzej Niegowonice Bieg Główny 10km opłacono
76 Kowina-Świderek Grażyna Bukowno Bieg 5km Kusy Bukowno opłacono
77 Piątek Łukasz Żurada Bieg 5km BOLTECH opłacono
78 Banyś Szymon Klucze Bieg Główny 10km opłacono
79 Banaszak Magdalena Banaszak Trzebinia Bieg Główny 10km opłacono
80 MIkuła Zbigniew Skała Bieg Główny 10km opłacono
81 Kaboczyk Patryk Tychy Bieg Główny 10km opłacono
82 Palka Dawid Tychy Bieg Główny 10km KMP Tychy opłacono
83 Pudzisz RYSZARD Ludźmierz Bieg Główny 10km MOK MSZANA DOLNA opłacono
84 Nowak Bartłomiej Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
85 Drząszcz Piotr Olkusz Bieg Główny 10km Grupa Biegowa Kefas Olkusz opłacono
86 Konieczny Radosław Domaniewice Bieg 5km opłacono
87 Wendreńska Anna Mysłowice Bieg Główny 10km Sportowe Wonsy opłacono
88 Urgacz Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km
89 Kur Piotr Sosnowiec Bieg 5km Płomień Sosnowiec opłacono
90 Jurga Adam Olkusz Bieg 5km KS Olkusz
91 Wąs Marcin Kraków Bieg Główny 10km Sportowe Wonsy opłacono
92 Grochal Rafał Niepołomice Bieg Główny 10km opłacono
93 Kawecki Marek Wolbrom Bieg 5km Wolbrom Team opłacono
94 Ściańska Aleksandra Wolbrom Bieg 5km Wolbrom Team opłacono
95 Motyl Katarzyna Olkusz Bieg 5km opłacono
96 Karoń Jacek Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
97 Gręda Adriana Olkusz Bieg 5km Sportowe Wonsy opłacono
98 MYJAK IRENEUSZ PODLIPIE Bieg Główny 10km KUSY Bukowno opłacono
99 Sadowska-Kocój Irena Trzebinia Bieg Główny 10km opłacono
100 Waligóra Norbert Imielin Bieg 5km opłacono


Wyświetleń: 9984

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ