Bieg Główny 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jarosz Mariusz Bydlin Bieg Główny 10km
2 Nurski Piotr Olkusz Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
3 Strzeszewski Sebastian Kraków Bieg Główny 10km
4 Piórecki Michał Piórecki Kraków Bieg Główny 10km
5 Krawiec-Sioła Edyta Zederman Bieg Główny 10km opłacono
6 Górka Arkadiusz Osiek Bieg Główny 10km opłacono
7 Dudziak Ryszard Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
8 Jankowski Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
9 Ocieczek Maciej Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
10 Czerw Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
11 Motyl Alojzy Olkusz Bieg Główny 10km KS Olkusz opłacono
12 Mędrek Łukasz Jaroszowiec Bieg Główny 10km opłacono
13 Mosór Katarzyna Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
14 Pachowicz Artur Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
15 Jacyszyn Jacek Wroclaw Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
16 Dembicz Wojciech Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
17 Stercel Krzysztof Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
18 Pyrtek Rafał Kraków Bieg Główny 10km opłacono
19 Kaminiów Jarosław Ryczówek Bieg Główny 10km opłacono
20 Trzcionkowski Mariusz Olkusz Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
21 Maciążek Marcin Zawiercie Bieg Główny 10km opłacono
22 Grzanka Mateusz Zawiercie Bieg Główny 10km PSP ZAWIERCIE opłacono
23 Wołkiewicz Paweł Ryczówek Bieg Główny 10km opłacono
24 Mika Artur Kraków Bieg Główny 10km Miki Team opłacono
25 Pytlik Aleksandra Bukowno Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
26 Krzemień Piotr Bukowno Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
27 Ryszka Michał Olkusz Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
28 Ryszka Jacek OLKUSZ Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
29 Czekaj Marta Olkusz Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
30 Czekaj Michał Olkusz Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
31 Tracz Wojciech Kraków Bieg Główny 10km BOLTECH opłacono
32 Filicha Piotr Olkusz Bieg Główny 10km 16 BPD opłacono
33 Gąsiorowska Elżbieta Gorenice Bieg Główny 10km opłacono
34 Półtorak Paweł Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
35 Drozdowska Malwina Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
36 Drozdowski Piotr Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
37 Wąs Błażej Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
38 Dwornik Tomasz Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
39 Dwornik Łukasz Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
40 Luboń Marcin Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
41 Skrzek Paulina Będzin Bieg Główny 10km opłacono
42 Dziurzyński Adrian Bukowno Bieg Główny 10km opłacono
43 Urych Łukasz Katowice Bieg Główny 10km opłacono
44 Parcz Lucyna Klucze Bieg Główny 10km Grupa Biegowa Kefas Olkusz opłacono
45 Czaja Andrzej Niegowonice Bieg Główny 10km opłacono
46 Banyś Szymon Klucze Bieg Główny 10km opłacono
47 Banaszak Magdalena Banaszak Trzebinia Bieg Główny 10km opłacono
48 MIkuła Zbigniew Skała Bieg Główny 10km opłacono
49 Kaboczyk Patryk Tychy Bieg Główny 10km opłacono
50 Palka Dawid Tychy Bieg Główny 10km KMP Tychy opłacono
51 Pudzisz RYSZARD Ludźmierz Bieg Główny 10km MOK MSZANA DOLNA opłacono
52 Nowak Bartłomiej Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
53 Drząszcz Piotr Olkusz Bieg Główny 10km Grupa Biegowa Kefas Olkusz opłacono
54 Wendreńska Anna Mysłowice Bieg Główny 10km Sportowe Wonsy opłacono
55 Urgacz Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km
56 Wąs Marcin Kraków Bieg Główny 10km Sportowe Wonsy opłacono
57 Grochal Rafał Niepołomice Bieg Główny 10km opłacono
58 Karoń Jacek Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
59 MYJAK IRENEUSZ PODLIPIE Bieg Główny 10km KUSY Bukowno opłacono
60 Sadowska-Kocój Irena Trzebinia Bieg Główny 10km opłacono
61 Śladowski Daniel Olkusz Bieg Główny 10km Olkuszbiega opłacono
62 Klich Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec opłacono
63 Motyka Sebastian Sosnowiec Bieg Główny 10km A-Team opłacono
64 Formicki Rafał Zawiercie Bieg Główny 10km CKS Budowlani Częstochowa
65 Rokiel Tomasz Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
66 Kalembka Kamil Olkusz Bieg Główny 10km MUKS ILKUS Olkusz opłacono
67 Pilarski Bartłomiej Libiąż Bieg Główny 10km Wyznawcy Bronka Libiąż opłacono
68 Dybek Mateusz Kraków Bieg Główny 10km opłacono
69 Głąb Bartłomiej Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
70 Knapczyk Szymon Ostrężnica Bieg Główny 10km pędzący Jeleń opłacono
71 Knapczyk Paweł Ostrężnica Bieg Główny 10km pędzący Jeleń opłacono
72 Zapora Marek Sarnów Bieg Główny 10km Wpogoni za duchem opłacono
73 sobolewski tomasz olkusz Bieg Główny 10km opłacono
74 Maciag Grzegorz Krakow Bieg Główny 10km opłacono
75 Rogóż Stanisław Wola Kalinowska Bieg Główny 10km opłacono
76 Szklarska Paulina Jerzmanowice Bieg Główny 10km opłacono
77 Kołba Paweł Bukowno Bieg Główny 10km opłacono
78 Kuśnierz Wojciech Olkusz Bieg Główny 10km
79 Szyncel Anna Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
80 Mucha-Labisko Monika Bukowno Bieg Główny 10km KUSY Bukowno opłacono
81 Wodecka Katarzyna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
82 Dębska Karolina Bolesław Bieg Główny 10km OLKUSZ BIEGA opłacono
83 Makowska Sylwia Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
84 Chudzik Edyta Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
85 Kocój Marcelina Trzebinia Bieg Główny 10km opłacono
86 BESZTERDO MARIA OLKUSZ Bieg Główny 10km opłacono
87 Tys Małgorzata Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
88 Nowak Michal Krakow Bieg Główny 10km opłacono
89 Pudzisz RYSZARD Pudzisz Ludźmierz Bieg Główny 10km MOK MSZANA DOLNA
90 Rusek Paweł Bukowno Bieg Główny 10km KUSY Bukowno opłacono
91 Kaputa Piotr Kraków Bieg Główny 10km opłacono
92 Golonka Marek Mysłowice Bieg Główny 10km Rozbiegane Mysłowice opłacono
93 Sieka Maciej Mysłowice Bieg Główny 10km Rozbiegane Mysłowice opłacono
94 Juda Michał Olkusz Bieg Główny 10km Mammamija opłacono
95 Smuga Aleksander Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
96 Latos Rafał Latos Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
97 Kieca Henryk Trzyciąż Bieg Główny 10km opłacono
98 Kołodziejczyk Grzegorz Przeginia Bieg Główny 10km Jura TEAM opłacono
99 Cieśla Dorota olkusz Bieg Główny 10km opłacono
100 Dryński Tomasz Olkusz Bieg Główny 10km opłacono


Wyświetleń: 14273

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ