Bieg Główny 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 BARAN STANISŁAW CIEŚLIN Bieg Główny 10km Saint-Gobain SQUAD opłacono
2 Czarnecki Marcin Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
3 Bróg Wojciech Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
4 Stercel Krzysztof Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
5 Sopniewski Wojciech Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
6 Jureczko Rafal Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
7 Nowak Michal Krakow Bieg Główny 10km opłacono
8 Doroz Natalia Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km
9 Dembicz Wojciech Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
10 BLASZCZAK HENRYK TYCHY Bieg Główny 10km
11 JURAS TERESA KATOWICE Bieg Główny 10km opłacono
12 Czapla Seweryn Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km opłacono
13 Zabrzeński Dariusz Kraków Bieg Główny 10km opłacono
14 Bralich Barbara Katowice Bieg Główny 10km opłacono
15 Nowak Bartłomiej Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
16 Kaputa Piotr Kraków Bieg Główny 10km opłacono
17 Adamczyk Tomasz Gorenice Bieg Główny 10km opłacono
18 Głąb Bartłomiej Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
19 Świetlicka Aleksandra Sławków Bieg Główny 10km opłacono
20 Dwornik Łukasz Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
21 Niedziela Paweł Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
22 Czaja Andrzej Niegowonice Bieg Główny 10km opłacono
23 Dwornik Tomasz Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
24 Maciążek Marcin Zawiercie Bieg Główny 10km opłacono
25 Cieśla Dorota olkusz Bieg Główny 10km opłacono
26 Szczepanek Natalia Olkusz Bieg Główny 10km
27 Czerw Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
28 Maciag Grzegorz Krakow Bieg Główny 10km opłacono
29 Wąs Błażej Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
30 Kopieniak Szczepan Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
31 Kołba Paweł Bukowno Bieg Główny 10km opłacono
32 Jędrzejewski Tadeusz Katowice Bieg Główny 10km opłacono
33 sobolewski tomasz olkusz Bieg Główny 10km opłacono
34 Murawski Marcin Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
35 Urych Łukasz Katowice Bieg Główny 10km opłacono
36 Dryński Tomasz Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
37 BESZTERDO MARIA OLKUSZ Bieg Główny 10km opłacono
38 Dybek Mateusz Kraków Bieg Główny 10km opłacono
39 Góralczyk Ewa Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
40 Makowska Sylwia Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
41 MIkuła Zbigniew Skała Bieg Główny 10km opłacono
42 Wiercioch Łukasz OLKUSZ Bieg Główny 10km opłacono
43 Jankowski Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km
44 Dudziak Ryszard Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
45 PASTERNAK STANISŁAW OLKUSZ Bieg Główny 10km opłacono
46 Dziurawiec Monika Kraków Bieg Główny 10km opłacono
47 Szpil Maciej Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
48 Latos Rafał Latos Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
49 Bagiński Ryszard Sławków Bieg Główny 10km
50 Gąsiorowska Elżbieta Gorenice Bieg Główny 10km opłacono
51 Lebioda Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
52 Urgacz Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km
53 Karoń Jacek Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
54 Majcher Piotr Jagiełła Bieg Główny 10km opłacono
55 Jędrocha Karolina Klucze Bieg Główny 10km opłacono
56 Drozdowski Piotr Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
57 Drozdowska Malwina Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
58 Grochal Rafał Niepołomice Bieg Główny 10km opłacono
59 Kaminiów Jarosław Ryczówek Bieg Główny 10km opłacono
60 Jędrocha Zenon Klucze Bieg Główny 10km opłacono
61 Sadowska-Kocój Irena Trzebinia Bieg Główny 10km opłacono
62 Ocieczek Maciej Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
63 Kośny Justyna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
64 Chmura Tomasz Bukowno Bieg Główny 10km opłacono
65 Kośny Michał Katowice Bieg Główny 10km
66 Stach Łukasz Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
67 Górka Arkadiusz Osiek Bieg Główny 10km opłacono
68 ZARYCHTA AGNIESZKA SOSNOWIEC Bieg Główny 10km opłacono
69 Szklarska Paulina Jerzmanowice Bieg Główny 10km opłacono
70 Banyś Szymon Klucze Bieg Główny 10km opłacono
71 Andruchów Marek Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
72 Banaszak Magdalena Banaszak Trzebinia Bieg Główny 10km opłacono
73 Dziurzyński Adrian Bukowno Bieg Główny 10km opłacono
74 Woźniczka Radosław Kraków Bieg Główny 10km
75 Jarosz Mariusz Bydlin Bieg Główny 10km
76 Skrzek Paulina Będzin Bieg Główny 10km opłacono
77 Krawiec-Sioła Edyta Zederman Bieg Główny 10km opłacono
78 Piórecki Michał Piórecki Kraków Bieg Główny 10km
79 Tys Małgorzata Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
80 PRADEL Grzegorz Kraków Bieg Główny 10km
81 Szyncel Anna Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
82 Kocój Marcelina Trzebinia Bieg Główny 10km opłacono
83 Wodecka Katarzyna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
84 Kieca Henryk Trzyciąż Bieg Główny 10km opłacono
85 Kozikowska Sylwia Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
86 Pachowicz Artur Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
87 Kaboczyk Patryk Tychy Bieg Główny 10km opłacono
88 Głogowski Pawel Chrzanów Bieg Główny 10km
89 Mosór Katarzyna Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
90 Strzeszewski Sebastian Kraków Bieg Główny 10km
91 Mędrek Łukasz Jaroszowiec Bieg Główny 10km opłacono
92 Pyrtek Rafał Kraków Bieg Główny 10km opłacono
93 Luboń Marcin Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
94 MACHERA Rafał Koniecpol Bieg Główny 10km opłacono
95 Chudzik Edyta Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
96 Rogóż Stanisław Wola Kalinowska Bieg Główny 10km opłacono
97 Karcz Marta Czubrowice Bieg Główny 10km opłacono
98 Rokiel Tomasz Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
99 Kuśnierz Wojciech Olkusz Bieg Główny 10km
100 Smuga Aleksander Olkusz Bieg Główny 10km opłacono


Wyświetleń: 14475

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ