Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 KAMIONKA JACEK KAMIONKA Kolbark Bieg 5km PASKAM BIEGA opłacono
202 Kowalski Tomasz Kraków Bieg 5km opłacono
203 PASTERNAK STANISŁAW OLKUSZ Bieg Główny 10km opłacono
204 Kwapisz Karolina Olkusz Bieg Główny 10km Płomień Sosnowiec opłacono
205 Kopeć Mateusz Ryczówek Bieg Główny 10km 25 Batalion Logistyczny opłacono
206 Majcher Piotr Jagiełła Bieg Główny 10km opłacono
207 Nawrot Maria Wolbrom Bieg 5km opłacono
208 Pałka Tomasz Podlesice Bieg 5km opłacono
209 Matysik Mateusz Olkusz Bieg 5km opłacono
210 BLASZCZAK HENRYK TYCHY Bieg Główny 10km
211 Jędrocha Zenon Klucze Bieg Główny 10km opłacono
212 Jędrocha Karolina Klucze Bieg Główny 10km opłacono
213 Chrząścik Ewelina Chrząścik Kraków Bieg Główny 10km PRO 366 opłacono
214 Wojtacha Adrian Olkusz Bieg Główny 10km KS Olkusz opłacono
215 Mitusińska Magdalena Jaroszowiec Bieg Główny 10km Antrans Bis Olkusz opłacono
216 Sopniewski Wojciech Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
217 Kowalska Mariola Chrząstowice Bieg Główny 10km ENDURE TEAM opłacono
218 Kowalski Rafał Chrząstowice Bieg Główny 10km ENDURE TEAM opłacono
219 Wiercioch Łukasz OLKUSZ Bieg Główny 10km opłacono
220 Karcz Marta Czubrowice Bieg Główny 10km opłacono
221 Stach Łukasz Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
222 Bielecka Marta Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km W Pogoni Za Duchem
223 Kopieniak Szczepan Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
224 Chlosta Bartlomiej Olkusz Bieg Główny 10km Anbi-Tech Precision CNC Machining opłacono
225 Widawski Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec opłacono
226 Bróg Wojciech Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
227 Kopeć Krystian Ryczówek Bieg 5km opłacono
228 Bagiński Ryszard Sławków Bieg Główny 10km
229 Bagińska Dorota Sławków Bieg Główny 10km Sławkowskie Włóczykije
230 Kluczewski Krzysztof Olkusz Bieg Główny 10km UKS OMEGA Olkusz
231 BARAN STANISŁAW CIEŚLIN Bieg Główny 10km Saint-Gobain SQUAD opłacono
232 Wylężek Paweł Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś,OPP kce, MOSIR Piekary
233 Sobczak Dorota Klucze Bieg Główny 10km olkuszbiega.pl opłacono
234 Brożek Agata Sławniów Bieg 5km opłacono
235 Doroz Natalia Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km
236 Klejszta Grzegorz Mysłowice Bieg Główny 10km #czeladzbiega
237 Przybytek Dariusz Ruda Sląska Bieg Główny 10km niezrzeszony opłacono
238 Jędrzejewski Tadeusz Katowice Bieg Główny 10km opłacono
239 Karoń Bartosz Olkusz Bieg Główny 10km KS Olkusz opłacono
240 Suwalski Sebastian Olkusz Bieg Główny 10km Olm opłacono
241 Sowula Marcin Olkusz Bieg 5km W Pogoni za Duchem
242 Panuś Artur Katowice Bieg 5km opłacono
243 Murawski Marcin Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
244 Czapla Seweryn Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km opłacono
245 Maroszek Jacek Trzyciąż Bieg Główny 10km Wolbrom Team opłacono
246 Andruchów Marek Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
247 Stolorz Katarzyna Stolorz Mysłowice Bieg 5km Inżynieria biegania
248 Skubis Kamil Sławków Bieg Główny 10km Krav Maga NA MAXA
249 PRADEL Grzegorz Kraków Bieg Główny 10km
250 Lebioda Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
251 Kołodziej Janusz Olkusz Bieg 5km opłacono
252 Kołodziej Dorota Olkusz Bieg 5km opłacono
253 Kołodziej Agnieszka Olkusz Bieg 5km opłacono
254 LORISZ DAMIAN CHORZÓW Bieg Główny 10km OPP KATOWICE opłacono
255 Teofilak Edward Trzebinia Bieg 5km Rebellion Of Free Runners opłacono
256 Baran Marta Jerzmanowice Bieg Główny 10km Jura TEAM opłacono
257 Bralich Barbara Katowice Bieg Główny 10km opłacono
258 Rogozik Szymon Olkusz Bieg Główny 10km Jura TEAM opłacono
259 Popkiewicz Bartosz Sieniczno Bieg Główny 10km Grupa Biegowa Kefas opłacono
260 Szpil Maciej Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
261 Szczepanek Natalia Olkusz Bieg Główny 10km
262 BANYŚ Andrzej Olkusz Bieg Główny 10km Bananas Team opłacono
263 Maziarz Patryk Olkusz Bieg Główny 10km Wkurw_team opłacono
264 Ruszkiewicz Marcin Katowice Bieg Główny 10km Buyers’ World opłacono
265 Krzysztonek Grzegorz Olkusz Bieg Główny 10km olkuszbiega.pl opłacono
266 Adamczyk Tomasz Gorenice Bieg Główny 10km opłacono
267 Minor Iwona Olkusz Bieg Główny 10km olkuszbiega.pl opłacono
268 Niedziela Paweł Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
269 Kozikowska Sylwia Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
270 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza Bieg 5km
271 Emessaouden Florentyna Katowice Bieg Główny 10km A-MI-GO opłacono
272 Czarski Michał KATOWICE Bieg 5km A-MI-GO opłacono
273 jachymiak damian bukowno Bieg 5km OLKUSZ BIEGA opłacono
274 mystek bogdan olkusz Bieg 5km
275 Sapiechowska Gabriela Olkusz Bieg 5km opłacono
276 Ziębiński Adam Bukowno Bieg Główny 10km olkuszbiega.pl opłacono
277 Guzik Justyna Gołaczewy Bieg Główny 10km Wolbrom TEAM
278 Siewierska Patrycja Olkusz Bieg Główny 10km Olkuszbiega. Pl opłacono
279 Kowal Dariusz Olkusz Bieg Główny 10km Saint-Gobain Squad opłacono
280 Kośny Michał Katowice Bieg Główny 10km
281 Kośny Justyna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono


Wyświetleń: 13510

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ