VII Świętojański Bieg oraz Marsz Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rompel Rafał Mysłowice NW 5km opłacono
2 Rompel Marek Mysłowice NW 5km opłacono
3 Trepanowska Ola Mińsk Mazowiecki Bieg 10km opłacono
4 Błaszczyk Marcin Sosnowiec Bieg 10km - dzieci i młodzież szkolna opłacono
5 Spytkowski Michał Mysłowice Bieg 10km opłacono
6 Muzal Beata Mysłowice NW 5km
7 Sadowski Tomasz Sosnowiec NW 5km
8 MAŁKA IRENA gliwice NW 5km
9 Małka Marian Gliwice NW 5km
10 Górski Sebastian Katowice Bieg 10km
11 Kołodziej Joanna Ruda Śląska NW 5km STADION ŚLĄSKI
12 Arendt Zdzisław Katowice NW 5km opłacono
13 Sieka Maciej Mysłowice Bieg 10km opłacono
14 Szulc Marta Mysłowice Bieg 10km Szulc Team opłacono
15 Trutwin Krystian Chorzów Bieg 10km - dzieci i młodzież szkolna Klub Aktywnych Rodzin
16 Trutwin Gabriela Chorzów Bieg 10km - dzieci i młodzież szkolna Klub Aktywnych Rodzin
17 Adamiec-Trutwin Olek Chorzów NW 5km Klub Aktywnych Rodzin
18 Adamiec-Trutwin Dorota Chorzów NW 5km Klub Aktywnych Rodzin
19 Adamiec-Trutwin Krzysztof Chorzów NW 5km Klub Aktywnych Rodzin
20 Adamiec- Trutwin Agnieszka Chorzów NW 5km Klub Aktywnych Rodzin
21 Pawlok Anna Katowice Bieg 10km
22 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 10km #GrodziecRun
23 Wyleciał Dorota Katowice Bieg 10km TRUCHTACZ MYSŁOWICE
24 Czerniak Jarosław Mysłowice Bieg 10km opłacono
25 Migała Tomasz Mysłowice Bieg 10km
26 Paliga Krzysztof Katowice Bieg 10km AZS Uniwersytet Śląski
27 Bohm Mariusz MYSŁOWICE Bieg 10km opłacono
28 Stolorz Arkadiusz Mysłowice Bieg 10km opłacono
29 Weiss Dominik Bytom Bieg 10km opłacono
30 Plich Andrzej Mysłowice Bieg 10km
31 Papiernik Janusz Trzebinia NW 5km Manhattan Trzebinia opłacono
32 Sosnal Dawid Sosnowiec Bieg 10km K.S.Kalinowa opłacono
33 Jagoda Adam Sosnowiec Bieg 10km K.S.Kalinowa opłacono
34 Szulc Wojciech Mysłowice Bieg 10km Szulc Team opłacono
35 Górnik Jerzy katowice NW 5km Katowice 49 opłacono
36 Golonka Marek Mysłowice Bieg 10km opłacono
37 Pandzich Kamil Katowice Bieg 10km Carbon OCR Racing Team opłacono
38 CHRZANOWSKI CZESŁAW SOSNOWIEC NW 5km Mysłowicki klub biegacza No I
39 Pycia Marcin Kraków Bieg 10km
40 Kotara Grzegorz Mysłowice Bieg 10km
41 Woźnicki Szymon mysłowice NW 5km opłacono
42 Menżyk Joanna Mysłowice Bieg 10km Mors Hubertus Mysłowice
43 NIEMCZYK BOGDAN MYSŁOWICE Bieg 10km opłacono
44 Kubasiewicz Bartosz Sosnowiec Bieg 10km K.S.Kalinowa
45 Stolecki Adam Mysłowice Bieg 10km - dzieci i młodzież szkolna
46 Stolecki Bogusław Mysłowice Bieg 10km opłacono
47 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza NW 5km opłacono
48 Michalec Mateusz Chełm Śląski Bieg 10km opłacono
49 Marcak Przemek Oświęcim Bieg 10km opłacono
50 Brajlich Tomasz Mysłowice Bieg 10km opłacono
51 Krupowicz Wiktoria Mysłowice Bieg 10km opłacono
52 Krupowicz Aneta Mysłowice Bieg 10km opłacono
53 Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze Bieg 10km Festiwal Boegowy w Krynicy-Zdrój opłacono
54 SKIBICKI KRZYSZTOF Oświęcim Bieg 10km ZADYSZKA OŚWIĘCIM opłacono
55 Poerschke Paweł Mysłowice Bieg 10km opłacono
56 Olszak Anna Mysłowice Bieg 10km opłacono
57 Wyłupek Tomasz Mysłowice Bieg 10km Ayrton Senna Racing Team opłacono
58 Kamińska KRYSTYNA Mysłowice Bieg 10km
59 Dombek Andrzej Mysłowice Bieg 10km
60 Tymiec Przemysław Mysłowice Bieg 10km Zapiekato Team
61 Mierzejewski Radosław Mysłowice Bieg 10km
62 Mierzejewska Małgorzata Mysłowice Bieg 10km
63 Różewicz Ewa Tychy NW 5km PANCE
64 Różewicz Dariusz Tychy NW 5km PANCE
65 MICUDA JAN MYSŁOWICE Bieg 10km TRUCHTACZ MYSŁOWICE opłacono
66 Gwóźdź Roman Mysłowice Bieg 10km
67 Danek Michał Mysłowice Bieg 10km - dzieci i młodzież szkolna opłacono
68 Danek Grażyna Mysłowice NW 5km opłacono
69 Szelest Barbara Mysłowice Bieg 10km Zapiekato Team opłacono
70 Sroga Przemysław Mysłowice Bieg 10km opłacono
71 Sroga Arkadiusz Mysłowice Bieg 10km opłacono


Wyświetleń: 2240

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ