Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stolorz Arkadiusz | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
2 | Kubasiewicz Bartosz | Sosnowiec | Polska | Bieg 10km | K.S.Kalinowa | |
3 | NIEMCZYK BOGDAN | MYSŁOWICE | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
4 | Menżyk Joanna | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | Mors Hubertus Mysłowice | |
5 | Kotara Grzegorz | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | ||
6 | Pycia Marcin | Kraków | Polska | Bieg 10km | ||
7 | Pandzich Kamil | Katowice | Polska | Bieg 10km | Carbon OCR Racing Team | opłacono |
8 | Golonka Marek | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
9 | Szulc Wojciech | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | Szulc Team | opłacono |
10 | Jagoda Adam | Sosnowiec | Polska | Bieg 10km | K.S.Kalinowa | opłacono |
11 | Sosnal Dawid | Sosnowiec | Polska | Bieg 10km | K.S.Kalinowa | opłacono |
12 | Plich Andrzej | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | ||
13 | Weiss Dominik | Bytom | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
14 | Sroga Przemysław | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
15 | Bohm Mariusz | MYSŁOWICE | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
16 | Paliga Krzysztof | Katowice | Polska | Bieg 10km | AZS Uniwersytet Śląski | |
17 | Migała Tomasz | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | ||
18 | Czerniak Jarosław | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
19 | Wyleciał Dorota | Katowice | Polska | Bieg 10km | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | |
20 | Łuszcz Konrad | Będzin | Polska | Bieg 10km | #GrodziecRun | |
21 | Pawlok Anna | Katowice | Polska | Bieg 10km | ||
22 | Szulc Marta | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | Szulc Team | opłacono |
23 | Sieka Maciej | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
24 | Górski Sebastian | Katowice | Polska | Bieg 10km | ||
25 | Spytkowski Michał | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
26 | Trepanowska Ola | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
27 | Stolecki Bogusław | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
28 | Gwóźdź Roman | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | ||
29 | MICUDA JAN | MYSŁOWICE | Polska | Bieg 10km | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | opłacono |
30 | Mierzejewska Małgorzata | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | ||
31 | Mierzejewski Radosław | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | ||
32 | Tymiec Przemysław | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | Zapiekato Team | |
33 | Dombek Andrzej | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | ||
34 | Kamińska KRYSTYNA | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | ||
35 | Wyłupek Tomasz | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | Ayrton Senna Racing Team | opłacono |
36 | Olszak Anna | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
37 | Szelest Barbara | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | Zapiekato Team | opłacono |
38 | Poerschke Paweł | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
39 | Gaweł Bogdan | Oświęcim-Zaborze | Polska | Bieg 10km | Festiwal Boegowy w Krynicy-Zdrój | opłacono |
40 | SKIBICKI KRZYSZTOF | Oświęcim | Polska | Bieg 10km | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | opłacono |
41 | Krupowicz Aneta | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
42 | Krupowicz Wiktoria | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
43 | Sroga Arkadiusz | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
44 | Brajlich Tomasz | Mysłowice | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
45 | Marcak Przemek | Oświęcim | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
46 | Michalec Mateusz | Chełm Śląski | Polska | Bieg 10km | opłacono | |
47 | Danek Michał | Mysłowice | Polska | Bieg 10km - dzieci i młodzież szkolna | opłacono | |
48 | Trutwin Krystian | Chorzów | Polska | Bieg 10km - dzieci i młodzież szkolna | Klub Aktywnych Rodzin | |
49 | Trutwin Gabriela | Chorzów | Polska | Bieg 10km - dzieci i młodzież szkolna | Klub Aktywnych Rodzin | |
50 | Stolecki Adam | Mysłowice | Polska | Bieg 10km - dzieci i młodzież szkolna | ||
51 | Błaszczyk Marcin | Sosnowiec | Polska | Bieg 10km - dzieci i młodzież szkolna | opłacono | |
52 | Sadowski Tomasz | Sosnowiec | Polska | NW 5km | ||
53 | MAŁKA IRENA | gliwice | Polska | NW 5km | ||
54 | Małka Marian | Gliwice | Polska | NW 5km | ||
55 | Danek Grażyna | Mysłowice | Polska | NW 5km | opłacono | |
56 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Polska | NW 5km | STADION ŚLĄSKI | |
57 | Muzal Beata | Mysłowice | Polska | NW 5km | ||
58 | Rompel Marek | Mysłowice | Polska | NW 5km | opłacono | |
59 | Rompel Rafał | Mysłowice | Polska | NW 5km | opłacono | |
60 | Arendt Zdzisław | Katowice | Polska | NW 5km | opłacono | |
61 | Adamiec-Trutwin Olek | Chorzów | Polska | NW 5km | Klub Aktywnych Rodzin | |
62 | Adamiec-Trutwin Dorota | Chorzów | Polska | NW 5km | Klub Aktywnych Rodzin | |
63 | Adamiec-Trutwin Krzysztof | Chorzów | Polska | NW 5km | Klub Aktywnych Rodzin | |
64 | Adamiec- Trutwin Agnieszka | Chorzów | Polska | NW 5km | Klub Aktywnych Rodzin | |
65 | Różewicz Dariusz | Tychy | Polska | NW 5km | PANCE | |
66 | Różewicz Ewa | Tychy | Polska | NW 5km | PANCE | |
67 | Papiernik Janusz | Trzebinia | Polska | NW 5km | Manhattan Trzebinia | opłacono |
68 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | NW 5km | Katowice 49 | opłacono |
69 | CHRZANOWSKI CZESŁAW | SOSNOWIEC | Polska | NW 5km | Mysłowicki klub biegacza No I | |
70 | Woźnicki Szymon | mysłowice | Polska | NW 5km | opłacono | |
71 | Malec Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Polska | NW 5km | opłacono |
Wyświetleń: 8195