Barbórkowe lotanie
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chwiłka Mariusz Wałbrzych Bieg 10km opłacono on-line
2 Miszyn Marek Miasteczko Śląskie Bieg 10km Rusz Cukrzycę opłacono on-line
3 Niewiadomska Daria Radzionków Bieg 10km opłacono on-line
4 Dziubański Grzegorz Pyskowice Bieg 5km Opel Active Team opłacono on-line
5 Kołek Natalia Janów NW 5km KABEX Podkowa Janów opłacono on-line
6 Kołek Patryk Janów NW 5km KABEX Podkowa Janów opłacono on-line
7 Mika Adam Mika Nakło Śląskie Bieg 10km Szajka Rudego opłacono on-line
8 Wawrzyczek Grzegorz Zabrze Bieg 10km Silesia Marathon Team/Running Team Zabrze
9 Skrodzki Michał Tarnowskie Góry Bieg 10km Remondis opłacono
10 Więzik Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg 10km Cidry Lotajom opłacono
11 Nowak Filip Tarnowskie Góry Bieg 5km opłacono on-line
12 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry Bieg 10km opłacono on-line
13 Rygol Daniel Tworóg Bieg 10km Gibke Gizdy opłacono
14 Hajda Marek Ptakowice Bieg 10km Socios Silesia opłacono on-line
15 Dygan Henia Krapkowice NW 5km opłacono on-line
16 Dygan Jagoda Krapkowice NW 5km opłacono on-line
17 Szczerba Paweł Wymysłów Bieg 10km opłacono on-line
18 Połulich Marcin Wrocław Bieg 10km opłacono on-line
19 Musioł Anna Laryszów Bieg 10km opłacono on-line
20 Gąsewicz - Filipiak Agnieszka Tarnowskie Góry NW 5km NORDICUS Strzybnica
21 Kapica Małgorzata Siemianowice śląskie Bieg 5km Mk team opłacono on-line
22 Szymczewski Włodzimierz Szymczewski Świętochłowice NW 5km opłacono on-line
23 Pytel Aleksandra Siemianowice śląskie Bieg 5km Mk team opłacono on-line
24 Nawrot Marek Miasteczko Śląskie Bieg 10km Bieg z Chrystusem! opłacono on-line
25 Franusik-Drechsler Aleksandra Nakło Śląskie Bieg 5km opłacono on-line
26 Ruban Rafał Tarnowskie Góry Bieg 10km opłacono on-line
27 Sielska Joanna Gliwice Bieg 10km Opel Active Team opłacono on-line
28 Pałasiński Sławomir Bytom Bieg 5km opłacono on-line
29 Bujak Magdalena Tarnowskie Góry Bieg 10km Night runners Pyskowice opłacono on-line
30 Sielski Jarosław Gliwice Bieg 10km Opel Active Team opłacono on-line
31 Bujoczek Marcelina Nakło Śląskie Bieg 10km Bujo my...
32 Pacana Patryk Tarnowskie Góry Bieg 10km Drużyna Świętego Marcina opłacono on-line
33 Baruch Henryka Dąbrowa Górnicza NW 5km opłacono
34 Baruch Włodzimierz Dąbrowa Górnicza NW 5km opłacono
35 Szumal Jakub Tarnowskie Góry Bieg 10km opłacono on-line
36 Wardęga Elżbieta Tarnowskie góry NW 5km opłacono on-line
37 Wojcik Zbigniew Tarnowskie Gory Bieg 10km opłacono
38 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie NW 5km MK team opłacono
39 Ciosmak Cezary Knurow Bieg 10km KB Orly z Knurowa opłacono
40 Szeremeta Adam Ruda Śląska Bieg 10km Cidry Lotajom opłacono on-line
41 Luto Andrzej Opatów Bieg 10km opłacono on-line
42 Kalemba Katarzyna Kalemba Tarnowskie Góry Bieg 10km opłacono on-line
43 Sałaga Krzysztof Tarnowskie Góry Bieg 5km opłacono
44 Doman Łukasz Ruda Śląska Bieg 5km SOCIOS SILESIA opłacono on-line
45 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg 5km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono on-line
46 Śleziak Ewa Tarnowskie Góry Bieg 5km opłacono
47 Krupa Robert Radzionków, pow. tarnogórski Bieg 5km opłacono on-line
48 Wylężek Paweł Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś , OPP kce, MOSIR piekary
49 Maj - Dziubańska Izabela Pyskowice Bieg 10km opłacono
50 Wachla Rafał Radzionków Bieg 10km TourSport Running Team opłacono on-line
51 Knopek Tomasz Tarnowskie Góry Bieg 10km opłacono on-line
52 Majewska Grażyna Dąbrowa Górnicza NW 5km opłacono on-line
53 Król Mateusz Bytom Bieg 10km opłacono on-line
54 Grasela Jacek Kalety Bieg 10km opłacono
55 Przewoźny Daniel Gliwice Bieg 10km Rhammer opłacono on-line
56 Żelazko Agata Piekary Śląskie NW 5km Cidry Lotajom opłacono
57 Czernik Justyna Dąbrowa Górnicza NW 5km opłacono
58 Majewski Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km opłacono
59 Somiak Marta Tarnowskie Góry NW 5km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
60 Somiak Piotr Tarnowskie Góry NW 5km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
61 Brzeziński Damian Wysoka Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
62 Schab Bartłomiej Gliwice Bieg 10km opłacono on-line
63 Halama Anna Czechowice-Dziedzice Bieg 5km Ruda Biega opłacono on-line
64 Kwieciński Roman Laryszów Bieg 10km opłacono on-line
65 Sobczyk Dawid Brynek Bieg 10km Davids CamStudio opłacono on-line
66 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 5km #GrodziecRun
67 Gajewski Jacek Gliwice Bieg 10km 4th section opłacono on-line
68 Gajewska Izabela Gliwice Bieg 10km 4th section opłacono on-line
69 Kalinowski Krzysztof Kalinowski Tarnowskie Góry Bieg 10km opłacono on-line
70 Krause Szymon Tarnowskie Góry Bieg 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono on-line
71 Panchyrz Piotr Tarnowskie Góry Bieg 10km Gibke Gizdy
72 Halupczok Anna Świerklaniec Bieg 5km opłacono on-line
73 Zdeb Barbara Zabrze Bieg 5km opłacono
74 Garbacz Łukasz Będzin Bieg 5km WAŻKA TEAM opłacono
75 Jaron Katarzyna Chorzów Bieg 10km opłacono
76 Przybylik ewa zawiercie Bieg 5km opłacono on-line
77 Herman Anna Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono
78 Rusin Adam Nieborowice Bieg 5km opłacono
79 Kulisz-Miś Alina Bytom Bieg 5km opłacono on-line
80 Frąc Sylwia Tarnowskie Góry NW 5km opłacono on-line
81 Żelezik Marzena Będzin NW 5km
82 Szkoda Dariusz Szkoda Ruda Śląska Bieg 10km SOCIOS SILESIA opłacono on-line
83 Plaza Łukasz Bytom Bieg 10km opłacono on-line
84 Bujoczek Janusz Nakło Śląskie Bieg 10km Bujo My ... opłacono on-line
85 Bieńkowska Monika Gliwice Bieg 5km opłacono
86 Pietrysiak Stefan Pietrysiak Zabrze Bieg 10km S.A.S Zabrze opłacono on-line
87 Zarzyński Krzysztof Zbrosławice Bieg 10km Socios Silesia opłacono on-line
88 Kapicki Jan Mysłowice Bieg 10km
89 Peteja Bartłomiej Peteja Tarnowskie Góry Bieg 10km opłacono on-line
90 Wrodarczyk Łukasz Tworóg Bieg 10km pieRUNy
91 Zieliński Tomasz Zawiercie Bieg 10km opłacono
92 Czajka Edward Tarnowskie Bieg 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono on-line
93 Tokarz Joanna Piekary Śląskie NW 5km Lecymy Durś opłacono on-line
94 Mateja Mirosław Tarnowskie Góry Bieg 10km ALTIS opłacono
95 Pawełczyk Agnieszka Katowice Bieg 5km wolna opłacono on-line
96 Pawełczyk Adam Katowice Bieg 5km BWM opłacono on-line
97 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś opłacono on-line
98 Żelezik Krzysztof Będzin NW 5km
99 Antonczenko Ewa Świętochłowice Bieg 5km Cross Świony opłacono
100 Przyłęcka-Hussar Agnieszka Katowice Bieg 5km opłacono on-line


Wyświetleń: 11309

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ