Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#GrodziecRun | |||||||||
1 | Łuszcz Konrad | Będzin | Bieg 5km | #GrodziecRun | |||||
#bbkts# | |||||||||
2 | Janus Krzysztof | Katowice | Bieg 5km | #bbkts# | opłacono on-line | ||||
4th section | |||||||||
3 | Gajewski Jacek | Gliwice | Bieg 10km | 4th section | opłacono on-line | ||||
4 | Gajewska Izabela | Gliwice | Bieg 10km | 4th section | opłacono on-line | ||||
ADS Masna | |||||||||
5 | Szkarłat Anna | Katowice | Bieg 5km | ADS Masna | |||||
ALTIS | |||||||||
6 | Mateja Mirosław | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | ALTIS | opłacono | ||||
AZS AWF Katowice | |||||||||
7 | Zoremba Jan | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | AZS AWF Katowice | opłacono on-line | ||||
Aktywna Pszczyna Runners Team | |||||||||
8 | Pałaży Nina | Świętochłowice | Bieg 10km | Aktywna Pszczyna Runners Team | opłacono on-line | ||||
9 | Borchert Marcin | Świętochłowice | Bieg 10km | Aktywna Pszczyna Runners Team | opłacono on-line | ||||
Amator | |||||||||
10 | Przepiórka Maciej | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Amator | opłacono on-line | ||||
Angel Art Studio | |||||||||
11 | Ibrom-Jasińska Justyna | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Angel Art Studio | opłacono on-line | ||||
ArcelorMittal DS | |||||||||
12 | Tomanek Piotr | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | ArcelorMittal DS | opłacono on-line | ||||
Atos Team | |||||||||
13 | Idzikowska Angelika | Świętochłowice | Bieg 10km | Atos Team | opłacono | ||||
BOR TEAM BORUSZOWICE | |||||||||
14 | Tyrtania Tomasz | Boruszowice | Bieg 10km | BOR TEAM BORUSZOWICE | |||||
BTM Runners | |||||||||
15 | Gorzkowska Zuzanna | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | BTM Runners | opłacono on-line | ||||
16 | Błońska-Polak Ewa | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | BTM Runners | opłacono on-line | ||||
BWM | |||||||||
17 | Pawełczyk Adam | Katowice | Bieg 5km | BWM | opłacono on-line | ||||
Biegaj z Trenerami | |||||||||
18 | Kocyan Małgorzata | Gliwice | Bieg 5km | Biegaj z Trenerami | opłacono on-line | ||||
Bieg z Chrystusem! | |||||||||
19 | Nawrot Marek | Miasteczko Śląskie | Bieg 10km | Bieg z Chrystusem! | opłacono on-line | ||||
Bobry Walking | |||||||||
20 | Zielińska Grażyna | Dobieszowice | NW 5km | Bobry Walking | opłacono on-line | ||||
21 | Zasuń Barbara | Dobieszowice | NW 5km | Bobry Walking | opłacono on-line | ||||
Born Tu Bi Lotac | |||||||||
22 | Holeczek Marcin | Chorzów | Bieg 10km | Born Tu Bi Lotac | opłacono on-line | ||||
Bory Walking | |||||||||
23 | Frenkiel - Zydek Ewa | Dobieszowice | NW 5km | Bory Walking | opłacono on-line | ||||
Bujo My ... | |||||||||
24 | Bujoczek Janusz | Nakło Śląskie | Bieg 10km | Bujo My ... | opłacono on-line | ||||
Bujo my... | |||||||||
25 | Bujoczek Marcelina | Nakło Śląskie | Bieg 10km | Bujo my... | |||||
CSC Adventure Academy | |||||||||
26 | Urbański Dawid Urbański | Chorzów | Bieg 10km | CSC Adventure Academy | opłacono on-line | ||||
Chór Kolejarz | |||||||||
27 | Tomanek Ewa | Tarnowskie Góry | NW 5km | Chór Kolejarz | opłacono on-line | ||||
Cidry Lotajom | |||||||||
28 | Więzik Aleksandra | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
29 | Szeremeta Adam | Ruda Śląska | Bieg 10km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
30 | Żelazko Agata | Piekary Śląskie | NW 5km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
31 | Motyl Agata | Radzionków | Bieg 5km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
Cross Świony | |||||||||
32 | Antonczenko Ewa | Świętochłowice | Bieg 5km | Cross Świony | opłacono | ||||
Davids CamStudio | |||||||||
33 | Sobczyk Dawid | Brynek | Bieg 10km | Davids CamStudio | opłacono on-line | ||||
Decathlon CAR Gliwice | |||||||||
34 | Tiahnybok Paweł | Kalety | Bieg 5km | Decathlon CAR Gliwice | opłacono on-line | ||||
Decathlon Rybnik i Przyjaciele | |||||||||
35 | Bielińska Anna | Rybnik | Bieg 5km | Decathlon Rybnik i Przyjaciele | opłacono on-line | ||||
Decathlon Rybnik i Przyjaciele | |||||||||
36 | Zimny Ireneusz | Rybnik | Bieg 10km | Decathlon Rybnik i Przyjaciele | opłacono on-line | ||||
Drużyna Świętego Marcina | |||||||||
37 | Pacana Patryk | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Drużyna Świętego Marcina | opłacono on-line | ||||
Ekipa Na Kijach | |||||||||
38 | Zuber Monika | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa Na Kijach | opłacono | ||||
39 | Adamus Czesław | Chorzów | NW 5km | Ekipa Na Kijach | opłacono on-line | ||||
40 | Adamus Aneta | Chorzów | NW 5km | Ekipa Na Kijach | opłacono on-line | ||||
41 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa Na Kijach | |||||
Ekipa na kijach | |||||||||
42 | Warzocha Danuta | Ruda Śląska | NW 5km | Ekipa na kijach | opłacono on-line | ||||
FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | |||||||||
43 | Brzeziński Damian | Wysoka | Bieg 10km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono on-line | ||||
Fantastic 4 /Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
44 | Hajda Justyna | Radzionków | Bieg 10km | Fantastic 4 /Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line | ||||
Fantastic 4/Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
45 | Rogowski Maciek | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Fantastic 4/Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line | ||||
Foreign | |||||||||
46 | Skiba Katarzyna | Swietochlowice | Bieg 5km | Foreign | opłacono on-line | ||||
Gibke Gizdy | |||||||||
47 | Rygol Daniel | Tworóg | Bieg 10km | Gibke Gizdy | opłacono | ||||
48 | Panchyrz Piotr | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Gibke Gizdy | |||||
Gibkie Szłapy | |||||||||
49 | Kurzela Jakub | Świętochłowice | Bieg 10km | Gibkie Szłapy | opłacono on-line | ||||
Grupa Nomax | |||||||||
50 | Galuskin Alexey | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Grupa Nomax | opłacono on-line | ||||
Grupa Trzymająca Wagę - GTW | |||||||||
51 | Tomczak Jacek | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Grupa Trzymająca Wagę - GTW | opłacono on-line | ||||
HURAGAN Ligota | |||||||||
52 | Wolny Maciej | Katowice | Bieg 10km | HURAGAN Ligota | opłacono on-line | ||||
Happy Team Orzel Koty | |||||||||
53 | Wandzik Ewa | Koty | NW 5km | Happy Team Orzel Koty | |||||
54 | Kaszuba Grzegorz | Koty | Bieg 10km | Happy Team Orzel Koty | opłacono on-line | ||||
Happy Team Orzeł Koty | |||||||||
55 | Wandzik Adam | Koty | NW 5km | Happy Team Orzeł Koty | |||||
Hetman Tarnowskie Góry | |||||||||
56 | Michalski Robert | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Hetman Tarnowskie Góry | opłacono on-line | ||||
I-Sport | |||||||||
57 | Mertas Dominik | Babice | Bieg 10km | I-Sport | opłacono on-line | ||||
INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM | |||||||||
58 | Czapla Kamil | Rybnik | Bieg 10km | INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM | opłacono on-line | ||||
59 | Piecuch Agnieszka | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM | opłacono | ||||
60 | Sikora Adam Sikora | Katowice | Bieg 5km | INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM | opłacono on-line | ||||
61 | Kuczera Marek | Czernica | Bieg 5km | INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM | opłacono | ||||
Ista biegAmy | |||||||||
62 | SOSADA NICOL | ZBROSŁAWICE | Bieg 5km | Ista biegAmy | opłacono on-line | ||||
KABEX Podkowa Janów | |||||||||
63 | Kołek Natalia | Janów | NW 5km | KABEX Podkowa Janów | opłacono on-line | ||||
64 | Kołek Patryk | Janów | NW 5km | KABEX Podkowa Janów | opłacono on-line | ||||
KB Orly z Knurowa | |||||||||
65 | Ciosmak Cezary | Knurow | Bieg 10km | KB Orly z Knurowa | opłacono | ||||
KS Morenka | |||||||||
66 | Góra Mateusz | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | KS Morenka | opłacono on-line | ||||
Katowice 49 | |||||||||
67 | Górnik Jerzy | katowice | NW 5km | Katowice 49 | opłacono | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
68 | Słupianek Paweł | Katowice | NW 5km | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
69 | Słupianek Sonia | Katowice | NW 5km | Katowicki Nordic Walking | |||||
Kijanki Bytom | |||||||||
70 | WOŁOSZYN JOANNA | BYTOM | NW 5km | Kijanki Bytom | opłacono on-line | ||||
Klub Sportowy Gminy Psary | |||||||||
71 | Zięba Aleksander | STRZYŻOWICE | Bieg 5km | Klub Sportowy Gminy Psary | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
72 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | NW 5km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
73 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | Bieg 10km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
74 | Siwczyk Grażyna | Piekary Śląskie | NW 5km | Lecymy Durś | |||||
75 | Sokołowska Anita | Katowice | NW 5km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
76 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | NW 5km | Lecymy Durś | |||||
Lecymy Durś , OPP kce, MOSIR piekary | |||||||||
77 | Wylężek Paweł | Piekary Śląskie | Bieg 10km | Lecymy Durś , OPP kce, MOSIR piekary | |||||
Lotom bo Lubia | |||||||||
78 | Jakubowski Piotr | Myslowice | Bieg 10km | Lotom bo Lubia | |||||
MK Active Sport | |||||||||
79 | Janik Anna | kraków | Bieg 5km | MK Active Sport | opłacono | ||||
MK team | |||||||||
80 | Zaradna-Szymańska Iwona | Siemianowice Śląskie | NW 5km | MK team | opłacono | ||||
Mafia Team Lubliniec | |||||||||
81 | Serzysko-Wieczorek Bernadeta | Ciasna | Bieg 5km | Mafia Team Lubliniec | |||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
82 | Mrowiec Ilona | Bytom | Bieg 10km | Miechowicka Grupa Biegowa | |||||
Miraz Race Team | |||||||||
83 | Kotarba Katarzyna | Sosnowiec | Bieg 10km | Miraz Race Team | opłacono on-line | ||||
84 | Olesiak Franciszek | Mikołów | Bieg 10km | Miraz Race Team | opłacono on-line | ||||
Mk team | |||||||||
85 | Kapica Małgorzata | Siemianowice śląskie | Bieg 5km | Mk team | opłacono on-line | ||||
86 | Pytel Aleksandra | Siemianowice śląskie | Bieg 5km | Mk team | opłacono on-line | ||||
87 | Domin Krystyna | Siemianowice Śląskie | NW 5km | Mk team | opłacono on-line | ||||
88 | Marekwica Jakub | Katowice | Bieg 5km | Mk team | |||||
Mk team Siemianowice Śląskie | |||||||||
89 | Marekwica Joanna | Katowice | NW 5km | Mk team Siemianowice Śląskie | |||||
NGK Running Team | |||||||||
90 | Król Artur | Bytom | Bieg 10km | NGK Running Team | opłacono on-line | ||||
NORDICUS Strzybnica | |||||||||
91 | Gąsewicz - Filipiak Agnieszka | Tarnowskie Góry | NW 5km | NORDICUS Strzybnica | |||||
92 | Somiak Marta | Tarnowskie Góry | NW 5km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
93 | Somiak Piotr | Tarnowskie Góry | NW 5km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
94 | Krzychowicz Zosia | Tarnowskie Góry | NW 5km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
95 | Krzychowicz Maria | Tarnowskie Góry | NW 5km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
96 | Jureczko-Grzebiela Ewa | Tarnowskie Gory | NW 5km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
97 | Grzebiela Artur | Tarnowskie Gory | NW 5km | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line | ||||
98 | Kirsz Mariola | Tarnowskie Góry | NW 5km | NORDICUS Strzybnica | |||||
Nessi Team | |||||||||
99 | Polaczek Marta | Dąbrowa Górnicza | NW 5km | Nessi Team | opłacono on-line | ||||
Nieidealny Sport | |||||||||
100 | Stellmach Ewa | Zabrze | Bieg 10km | Nieidealny Sport | opłacono on-line | ||||
Night Runners Gliwice | |||||||||
101 | Wawrzak Ryszard | Gliwice | Bieg 10km | Night Runners Gliwice | opłacono on-line | ||||
102 | Osowska Katarzyna | Gliwice | Bieg 5km | Night Runners Gliwice | opłacono on-line | ||||
Night Runners Pyskowice | |||||||||
103 | Cichocki Dawid | Pyskowice | Bieg 10km | Night Runners Pyskowice | |||||
Night Runners Zabrze | |||||||||
104 | Lachera Marysia | Zabrze | Bieg 10km | Night Runners Zabrze | |||||
Night Runners Zabrze | |||||||||
105 | LACHERA Bogdan | Zabrze | Bieg 10km | Night Runners Zabrze | |||||
106 | Bieniek Adam | Zabrze | Bieg 10km | Night Runners Zabrze | opłacono on-line | ||||
107 | Delewska Dorota | Zabrze | Bieg 10km | Night Runners Zabrze | |||||
108 | Delewski Dariusz | Zabrze | Bieg 10km | Night Runners Zabrze | |||||
Night Runners Śląsk | |||||||||
109 | Kasprzak Martyna | Chorzów | Bieg 10km | Night Runners Śląsk | |||||
Night runners Pyskowice | |||||||||
110 | Bujak Magdalena | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Night runners Pyskowice | opłacono on-line | ||||
111 | Konieczny Justyna | Pyskowice | Bieg 10km | Night runners Pyskowice | opłacono on-line | ||||
Nordicus | |||||||||
112 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | NW 5km | Nordicus | opłacono | ||||
Nordicus Strzybnica | |||||||||
113 | Dudkiewicz Anna | Tarnowskie Góry | NW 5km | Nordicus Strzybnica | opłacono on-line | ||||
Nowa Huta Team / Bieg Rolnika | |||||||||
114 | Gąszczyk Grzegorz | Kraków | Bieg 5km | Nowa Huta Team / Bieg Rolnika | |||||
OSTRA GÓRA 351 | |||||||||
115 | Cichoń Joanna | Mierzęcice | Bieg 10km | OSTRA GÓRA 351 | opłacono on-line | ||||
Opel Active Team | |||||||||
116 | Dziubański Grzegorz | Pyskowice | Bieg 5km | Opel Active Team | opłacono on-line | ||||
117 | Sielska Joanna | Gliwice | Bieg 10km | Opel Active Team | opłacono on-line | ||||
118 | Sielski Jarosław | Gliwice | Bieg 10km | Opel Active Team | opłacono on-line | ||||
Optyka K.M. Szczerba | |||||||||
119 | Łączyk Barbara | Czeladź | NW 5km | Optyka K.M. Szczerba | opłacono | ||||
120 | Łączyk Jerzy | Czeladź | NW 5km | Optyka K.M. Szczerba | opłacono | ||||
PRO WINDOW TEAM Tarnowskie Góry | |||||||||
121 | Roskosz Rafał | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | PRO WINDOW TEAM Tarnowskie Góry | opłacono | ||||
PWiK Tarnowskie Góry - Veolia | |||||||||
122 | Schlagner Henryk | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | PWiK Tarnowskie Góry - Veolia | opłacono | ||||
PowerGirls | |||||||||
123 | Cząstkiewicz Alicja | Gliwice | Bieg 5km | PowerGirls | |||||
PwC Service Delivery Center | |||||||||
124 | Ćwikła Grzegorz | Katowice | Bieg 5km | PwC Service Delivery Center | opłacono on-line | ||||
Remondis | |||||||||
125 | Skrodzki Michał | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Remondis | opłacono | ||||
Rhammer | |||||||||
126 | Przewoźny Daniel | Gliwice | Bieg 10km | Rhammer | opłacono on-line | ||||
Ruda Biega | |||||||||
127 | Halama Anna | Czechowice-Dziedzice | Bieg 5km | Ruda Biega | opłacono on-line | ||||
Rusz Cukrzycę | |||||||||
128 | Miszyn Marek | Miasteczko Śląskie | Bieg 10km | Rusz Cukrzycę | opłacono on-line | ||||
S.A.S Zabrze | |||||||||
129 | Pietrysiak Stefan Pietrysiak | Zabrze | Bieg 10km | S.A.S Zabrze | opłacono on-line | ||||
SBD Energetyk Rybnik | |||||||||
130 | KOWALSKA DOROTA | RYBNIK | Bieg 5km | SBD Energetyk Rybnik | opłacono on-line | ||||
SBD Energetyk Rybnik | |||||||||
131 | KOWALSKI ROBERT | RYBNIK | Bieg 10km | SBD Energetyk Rybnik | opłacono on-line | ||||
SOCIOS SILESIA | |||||||||
132 | Doman Łukasz | Ruda Śląska | Bieg 5km | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line | ||||
133 | Szkoda Dariusz Szkoda | Ruda Śląska | Bieg 10km | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line | ||||
Savepol team | |||||||||
134 | Jendrysczyk Grzegorz | Kamieniec | Bieg 5km | Savepol team | opłacono on-line | ||||
Silesia Marathon Team/Running Team Zabrze | |||||||||
135 | Wawrzyczek Grzegorz | Zabrze | Bieg 10km | Silesia Marathon Team/Running Team Zabrze | |||||
Smucikonie | |||||||||
136 | Nowak Bartosz | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Smucikonie | opłacono on-line | ||||
137 | Zok Karol | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Smucikonie | opłacono on-line | ||||
Socios Silesia | |||||||||
138 | Hajda Marek | Ptakowice | Bieg 10km | Socios Silesia | opłacono on-line | ||||
139 | Zarzyński Krzysztof | Zbrosławice | Bieg 10km | Socios Silesia | opłacono on-line | ||||
140 | Bieniek Agata | Świętochłowice | Bieg 5km | Socios Silesia | opłacono on-line | ||||
141 | Bieniek Sebastian | Świętochłowice | Bieg 5km | Socios Silesia | opłacono | ||||
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||||||
142 | Benisz Wojciech | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono on-line | ||||
143 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | opłacono on-line | ||||
Srebrni Biegacze / Szombierki Dream Team | |||||||||
144 | Puła Adrian Puła | TARNOWSKIE GÓRY | Bieg 10km | Srebrni Biegacze / Szombierki Dream Team | opłacono on-line | ||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
145 | Panchyrz Katarzyna | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line | ||||
146 | Brzezina Arkadiusz | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line | ||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
147 | Skopowska Klaudia | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line | ||||
148 | Krause Szymon | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line | ||||
149 | Czajka Edward | Tarnowskie | Bieg 10km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line | ||||
150 | Grudniewski Rafał | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
Stara Stajnia u Wojtachy | |||||||||
151 | Wojtacha Magdalena Wojtacha | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | Stara Stajnia u Wojtachy | |||||
Szajka Rudego | |||||||||
152 | Mika Adam Mika | Nakło Śląskie | Bieg 10km | Szajka Rudego | opłacono on-line | ||||
Szombierki Dream Team | |||||||||
153 | Rus Michał | Ruda Śląska | Bieg 10km | Szombierki Dream Team | opłacono on-line | ||||
154 | Plewińska Sylwia | Świętochłowice | Bieg 5km | Szombierki Dream Team | opłacono on-line | ||||
Tarnogórskie łazęgi | |||||||||
155 | Czaicka Agnieszka Czaicka | Tarnowskie Góry | NW 5km | Tarnogórskie łazęgi | |||||
TourSport Running Team | |||||||||
156 | Wachla Rafał | Radzionków | Bieg 10km | TourSport Running Team | opłacono on-line | ||||
Tramwaje Śląskie | |||||||||
157 | Lorencki Andrzej | TARNOWSKIE GÓRY | Bieg 10km | Tramwaje Śląskie | opłacono | ||||
Ts. Gwarek | |||||||||
158 | Bartłomiej Podolski | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | Ts. Gwarek | opłacono | ||||
Unatco | |||||||||
159 | Zwierzyński Piotr | Rybnik | Bieg 5km | Unatco | opłacono on-line | ||||
VR46 | |||||||||
160 | Wójcik Tomek | Piekary śląskie | Bieg 5km | VR46 | opłacono | ||||
WAŻKA TEAM | |||||||||
161 | Garbacz Łukasz | Będzin | Bieg 5km | WAŻKA TEAM | opłacono | ||||
WIRUSY | |||||||||
162 | Jankowska Becia | Sosnowiec | Bieg 5km | WIRUSY | opłacono | ||||
163 | Furman Sylwia | Sosnowiec | Bieg 5km | WIRUSY | opłacono | ||||
164 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | NW 5km | WIRUSY | opłacono | ||||
WKB Meta Lubliniec | |||||||||
165 | Tomaszewska Izabela | Tarnowskie góry | Bieg 10km | WKB Meta Lubliniec | opłacono on-line | ||||
YogiBubu | |||||||||
166 | Malżycki Wojciech | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | YogiBubu | opłacono | ||||
Zabiegani Nauczyciele | |||||||||
167 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Bieg 5km | Zabiegani Nauczyciele | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
168 | Chwiłka Mariusz | Wałbrzych | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
169 | Niewiadomska Daria | Radzionków | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
170 | Nowak Filip | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
171 | Pacana Krzysztof | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
172 | Dygan Henia | Krapkowice | NW 5km | opłacono on-line | |||||
173 | Dygan Jagoda | Krapkowice | NW 5km | opłacono on-line | |||||
174 | Szczerba Paweł | Wymysłów | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
175 | Połulich Marcin | Wrocław | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
176 | Musioł Anna | Laryszów | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
177 | Szymczewski Włodzimierz Szymczewski | Świętochłowice | NW 5km | opłacono on-line | |||||
178 | Franusik-Drechsler Aleksandra | Nakło Śląskie | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
179 | Ruban Rafał | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
180 | Pałasiński Sławomir | Bytom | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
181 | Baruch Henryka | Dąbrowa Górnicza | NW 5km | opłacono | |||||
182 | Baruch Włodzimierz | Dąbrowa Górnicza | NW 5km | opłacono | |||||
183 | Szumal Jakub | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
184 | Wardęga Elżbieta | Tarnowskie góry | NW 5km | opłacono on-line | |||||
185 | Wojcik Zbigniew | Tarnowskie Gory | Bieg 10km | opłacono | |||||
186 | Luto Andrzej | Opatów | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
187 | Kalemba Katarzyna Kalemba | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
188 | Sałaga Krzysztof | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | opłacono | |||||
189 | Śleziak Ewa | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | opłacono | |||||
190 | Krupa Robert | Radzionków, pow. tarnogórski | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
191 | Maj - Dziubańska Izabela | Pyskowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
192 | Knopek Tomasz | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
193 | Majewska Grażyna | Dąbrowa Górnicza | NW 5km | opłacono on-line | |||||
194 | Król Mateusz | Bytom | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
195 | Grasela Jacek | Kalety | Bieg 10km | opłacono | |||||
196 | Czernik Justyna | Dąbrowa Górnicza | NW 5km | opłacono | |||||
197 | Majewski Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5km | opłacono | |||||
198 | Schab Bartłomiej | Gliwice | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
199 | Kwieciński Roman | Laryszów | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
200 | Kalinowski Krzysztof Kalinowski | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
201 | Halupczok Anna | Świerklaniec | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
202 | Zdeb Barbara | Zabrze | Bieg 5km | opłacono | |||||
203 | Jaron Katarzyna | Chorzów | Bieg 10km | opłacono | |||||
204 | Przybylik ewa | zawiercie | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
205 | Herman Anna | Siemianowice Śląskie | Bieg 10km | opłacono | |||||
206 | Rusin Adam | Nieborowice | Bieg 5km | opłacono | |||||
207 | Kulisz-Miś Alina | Bytom | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
208 | Frąc Sylwia | Tarnowskie Góry | NW 5km | opłacono on-line | |||||
209 | Żelezik Marzena | Będzin | NW 5km | ||||||
210 | Plaza Łukasz | Bytom | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
211 | Bieńkowska Monika | Gliwice | Bieg 5km | opłacono | |||||
212 | Kapicki Jan | Mysłowice | Bieg 10km | ||||||
213 | Peteja Bartłomiej Peteja | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
214 | Zieliński Tomasz | Zawiercie | Bieg 10km | opłacono | |||||
215 | Żelezik Krzysztof | Będzin | NW 5km | ||||||
216 | Przyłęcka-Hussar Agnieszka | Katowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
217 | Rasała Piotr | Bytom | Bieg 10km | opłacono | |||||
218 | Mazgaj Grażyna | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
219 | Kuchta Łukasz | Pyskowice | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
220 | Górka Grzegorz | Bytom | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
221 | Respondek Sebastian | Ruda Śląska | Bieg 5km | ||||||
222 | Schlagner Magdalena | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono | |||||
223 | Kwaśniewska Daria | Bytom | Bieg 5km | ||||||
224 | Wojtusiak Tomasz | Skoczow | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
225 | Lotarska Marlena | Zabrze | NW 5km | opłacono on-line | |||||
226 | Gaździcka-Wódka Ewa | Studzienice | NW 5km | opłacono | |||||
227 | Pietruszka Przemysław | Sosnowiec | NW 5km | opłacono on-line | |||||
228 | Pietruszka Klaudia | Sosnowiec | NW 5km | opłacono on-line | |||||
229 | Wawrzyńczok Krzysztof | Tarnowskie Góry | NW 5km | opłacono | |||||
230 | KOZŁOWSKI JACEK | 42-600 tarnowskie góry | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
231 | Hańczur Jozef | Bytom | NW 5km | opłacono on-line | |||||
232 | Piotrowski Sebastian | Rybnik | Bieg 5km | ||||||
233 | Kowalik Damian | Lubliniec | Bieg 10km | ||||||
234 | Mantajewska Ewa | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | ||||||
235 | Małka Irena | Gliwice | NW 5km | opłacono on-line | |||||
236 | Drechsler Oskar | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
237 | Rybak Remigiusz | Ruda Śląska | Bieg 5km | opłacono | |||||
238 | Skrzypiec Andrzej | Bytom | Bieg 10km | opłacono | |||||
239 | Rybak Tomasz | Ruda Śląska | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
240 | Małka Marian | Gliwice | NW 5km | opłacono on-line | |||||
241 | Brulińska Wiktoria | Chorzów | Bieg 5km | ||||||
242 | Kubkowski Mateusz | Tarnowskie Gory | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
243 | Cichy Patrycja Cichy | Radzionków | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
244 | Grohs Bartosz | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
245 | Ludyga Krystian | Bytom | NW 5km | opłacono | |||||
246 | Żyła Maria | Tarnowskie Góry | NW 5km | ||||||
247 | Żyła Ryszard | Tarnowskie Góry | NW 5km | ||||||
248 | Grohs Martyna | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
249 | Osowska Katarzyna | Gliwice | NW 5km | ||||||
250 | Jasinska Klaudia | Bytom | Bieg 5km | opłacono | |||||
251 | Rzeszutek Grzegorz | Bytom | Bieg 10km | opłacono | |||||
252 | Kalewski Marcin | Zabrze | Bieg 5km | opłacono | |||||
253 | Kudliński Leszek Kudliński | Ciasna | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
254 | Pacyna Przybylak Agnieszka | Myszkowice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
255 | Trojanowski Wojciech | Bytom | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
256 | Cichoń Roman | Mierzęcice | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
257 | Kokot Tomasz | Ruda Śląska | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
258 | Kokot Justyna | Ruda Śląska | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
259 | Kuleszewicz Justyna | Bytom | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
260 | Górska Beata | Bytom | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
261 | Mazur Magdalena | Częstochowa | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
262 | ostasz sebastian | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
263 | Wysocki Mariusz | Piekary Śląskie | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
264 | Purtak Iga | Bytom | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
265 | Jany Kamil | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
266 | Ziomek Katarzyna | Bytom | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
267 | Irytowska Renata | Knurów | Bieg 5km | ||||||
268 | Buchenfeld Jadwiga | Kamieńskie Młyny | NW 5km | opłacono on-line | |||||
269 | Słotosz Monika | Kamieńskie Młyny | NW 5km | opłacono on-line | |||||
270 | Knop Szymon | Kraków | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
271 | Wesołek Tomasz | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
272 | Pypłacz Wojciech | Mysłowice | Bieg 5km | opłacono | |||||
273 | Bogusz Karolina | Zabrze | NW 5km | opłacono on-line | |||||
274 | Rusińska Izabela | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | opłacono | |||||
275 | Bogusz Damian | Zabrze | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
276 | Błaszczyk Dominik | Kalety | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
277 | Słaboń Roma | Gliwice | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
278 | Wyciszkiewicz Karina | Zbrosławice | Bieg 5km | ||||||
279 | Kołacz Danuta | Tarnowskie Góry | NW 5km | opłacono | |||||
280 | Klimowicz Grzegorz | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
281 | Mansfeld Dorota Mansfeld | Tarnowskie Gory | NW 5km | ||||||
282 | Breguła Ewa | Tarnowskie Góry | NW 5km | opłacono | |||||
283 | Marek Edyta | Kalety | NW 5km | opłacono | |||||
284 | Morawska Aleksandra | Sosnowiec | NW 5km | ||||||
285 | Betka Bartłomiej | Będzin | Bieg 10km | ||||||
286 | Pałasz Barbara | Katowice | NW 5km | opłacono on-line | |||||
287 | Rybiorz Krzysztof | Katowice | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
288 | Waszak Damian | Pyskowice | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
289 | Zadora Maciej | Bytom | Bieg 5km | ||||||
290 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | NW 5km | opłacono on-line | |||||
291 | Janiszewski Sylweriusz | Łódź | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
292 | GÓRA MAREK | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
293 | Szymski Tomasz | Bytom | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
294 | Nastula Dariusz | Pyskowice | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
295 | Krupowies Tomasz | Bytom | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
296 | KRUPOWIES KAMILA | BYTOM | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
297 | Frączek Anna | Radzionków | NW 5km | ||||||
298 | Smoliński Kajetan | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
299 | Kałużna Anna | Sosnowiec | NW 5km | opłacono | |||||
300 | WINIARSKA JOLANTA | GLIWICE | NW 5km | ||||||
301 | Szydzina mariusz | KATOWICE | Bieg 5km | opłacono | |||||
302 | Musik Krzysztof | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono | |||||
303 | Dubiel Michał | Będzin | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
304 | Wójcikowska Sylwia | Chorzów | NW 5km | ||||||
305 | Janus-Kotkiewicz Amanda Janus-Kotkiewicz | KATOWICE | NW 5km | ||||||
306 | Niedziałkowski Marek | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono | |||||
307 | Stanicki Radosław | Pyskowice | Bieg 5km | opłacono | |||||
308 | Kasperczyk Joanna | Siemianowice Śląskie | NW 5km | opłacono on-line | |||||
309 | Kocik Stanisław | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono | |||||
310 | Kubeczko Krzysztof | Mysłowice | NW 5km | opłacono | |||||
311 | Swat Iwona | BYTOM | NW 5km | opłacono | |||||
312 | Dylong Aleksandra | Bytom | NW 5km | opłacono | |||||
313 | Michalak Teresa | Bielsko-Biała | NW 5km | ||||||
314 | Schlagner Karol | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono | |||||
315 | Szrobarczyk Małgorzata | Karchowice | NW 5km | opłacono on-line | |||||
316 | Pabich Tomasz | Siemianowice Śląskie | NW 5km | ||||||
317 | Pabich Aneta | Siemianowice Śląskie | Bieg 5km | ||||||
318 | Mitrenga Karolina | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | ||||||
319 | Jasiński Damian | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
320 | Mandzij Jolanta | Tarnowskie Gory | NW 5km | opłacono on-line | |||||
321 | Ulfik Joanna | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
322 | Kukulski Janusz | Bytom | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
323 | Pacuda Arkadiusz | Lubliniec | Bieg 5km | opłacono | |||||
324 | Pacuda Maja | Lubliniec | Bieg 5km | opłacono | |||||
325 | Gałuszka Kamil | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | opłacono | |||||
326 | Szymańczyk Aleksandra | Bytom | Bieg 5km | opłacono | |||||
327 | Wituła Katarzyna | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | opłacono | |||||
328 | Derbis Marta | Tworóg | Bieg 10km | opłacono | |||||
329 | Bujak Mateusz | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono | |||||
330 | Towarek Remigiusz | Mikołów | NW 5km | opłacono on-line | |||||
331 | Towarek Jolanta | Mikołów | NW 5km | opłacono on-line | |||||
332 | Kurek Monika | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | ||||||
333 | Niemiec Jakub | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
334 | Sommer Wojciech Sommer | Tarnowskie Gory | Bieg 10km | ||||||
335 | Szala Danuta | Tarnowskie Góry | NW 5km | opłacono on-line | |||||
336 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Bieg 5km | opłacono on-line | |||||
337 | Janoszczyk Tomasz | Tarnowskie Góry | Bieg 10km | opłacono | |||||
338 | Gawlikowska Agnieszka | Katowice | Bieg 10km | opłacono | |||||
339 | Syma Sebastian | Myszków | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
340 | Konieczny Jacek | Pyskowice | Bieg 10km | opłacono on-line | |||||
341 | Kubica Halina | Chorzów | NW 5km | opłacono on-line | |||||
342 | Cyl Mc | tarnowskie gory | Bieg 10km | ||||||
343 | Kubica Agata | Tarnowskie Góry | NW 5km | opłacono on-line | |||||
344 | Stachowiak Marcin Stachowiak | Radzionków | Bieg 10km | ||||||
345 | Gaździcki Stanisław | Tarnowskie Góry | NW 5km | opłacono on-line | |||||
346 | Tworek Dawid | Radzionków | Bieg 10km | ||||||
amator | |||||||||
347 | Krupa Krzysztof | Siemianowice Sl. | NW 5km | amator | opłacono on-line | ||||
348 | Szarzyńska -Grychnik Jolanta | Bytom-Zbrosławice | Bieg 10km | amator | opłacono on-line | ||||
csc adventure academy | |||||||||
349 | Wower Maria | Katowice | NW 5km | csc adventure academy | opłacono | ||||
nierzeszony | |||||||||
350 | Mielcarek Leszek | Bytom | NW 5km | nierzeszony | |||||
pieRUNy | |||||||||
351 | Wrodarczyk Łukasz | Tworóg | Bieg 10km | pieRUNy | |||||
pobiega(l)niany | |||||||||
352 | Lniany Beniamin Lniany | Ruda Śląska | Bieg 10km | pobiega(l)niany | opłacono | ||||
tomkatotrening.pl | |||||||||
353 | Sobótka Karolina | Siemianowice Śląskie | Bieg 10km | tomkatotrening.pl | opłacono | ||||
354 | Gałkiewicz Michał | Katowice | Bieg 10km | tomkatotrening.pl | opłacono on-line | ||||
wolna | |||||||||
355 | Pawełczyk Agnieszka | Katowice | Bieg 5km | wolna | opłacono on-line | ||||
wolny strzelec | |||||||||
356 | Kurpet Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | NW 5km | wolny strzelec | |||||
357 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | NW 5km | wolny strzelec | |||||
www.hamexpert.pl - Nowak team | |||||||||
358 | Rzeźniczek Krzysztof | Piekary Śląskie | Bieg 5km | www.hamexpert.pl - Nowak team | opłacono on-line | ||||
Ślunskie ElwRUNery | |||||||||
359 | Małecki Jacek | Świętochłowice | Bieg 5km | Ślunskie ElwRUNery | opłacono | ||||
Śląsk Runners | |||||||||
360 | Olbrich Barbara | Świętochłowice | Bieg 5km | Śląsk Runners | opłacono on-line | ||||
361 | Duda Łukasz | Chorzów | Bieg 10km | Śląsk Runners | opłacono |
Wyświetleń: 21108