X Elbląski Półmaraton Bażant 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Błażewicz-Baranowska Agnieszka Elbląg Półmaraton
2 Janczuk Piotr Elbląg Półmaraton Bridge 4 opłacono
3 Pańczuk Robert Elbląg Półmaraton Dom Brokerski NEGOCJATOR opłacono
4 Wrzosek Tomasz Elbląg Półmaraton ETT opłacono
5 Mironova Irina Rossija Półmaraton
6 ELMINOWSKI WOJCIECH Elbląg Półmaraton opłacono
7 Jurewicz Adam Elbląg Półmaraton Elbażant
8 Stanuch Damian Tczew Półmaraton opłacono
9 Selke Radosław Lucjan Milanówek Półmaraton UKS MTE Milanówek
10 Mróz Marek Malbork Półmaraton Pasja Czyni Wolnym & Biuro Obsługi Firm PIO-MAR s.c.
11 Trzeciak Magdalena Olsztyn Półmaraton AZS UWM Olsztyn opłacono
12 WAŚNIEWSKI RAFAŁ ELBLĄG Półmaraton opłacono
13 Strukov Evgenii Gusiew Półmaraton Żuk-biegacz Gusev Gumbinnen opłacono
14 Forc Tomasz Elbląg Półmaraton opłacono
15 Glaubert Justyna Elbląg Półmaraton opłacono
16 Glaubert Robert Elbląg Półmaraton opłacono
17 Markiewicz Paweł Elbląg Półmaraton opłacono
18 Orzoł Katarzyna Elbląg Półmaraton
19 Najda Sławomir Sztum Półmaraton LKS ZANTYR SZTUM
20 JANIK Roman KWIDZYN Półmaraton KWIDZYN BIEGA opłacono
21 Jedliński Andrzej Elbląg Półmaraton KOCIAMBERKI opłacono
22 STANISZEWSKI PAWEŁ ELBLĄG Półmaraton U Łasucha
23 Gawdzik Arkadiusz Braniewo Półmaraton A.M.G.-BRANIEWO /WATAHA opłacono
24 Stulczewski Andrzej Braniewo Półmaraton Rozbiegane Braniewo opłacono
25 Małkiewicz Mariusz Braniewo Półmaraton opłacono
26 Wasiłowicz Natalia Gdańsk Półmaraton
27 Żołnieruk Mariusz Elbląg Półmaraton
28 Kulik Tomasz Malbork Półmaraton opłacono
29 Łabaj Karol Elbląg Półmaraton Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg
30 Mogiłka Jacek Malbork Półmaraton Oceloty Kruszyn Krajeński opłacono
31 Hapke Tomasz Wilkowo Półmaraton Traktor team gm kwidzyn opłacono
32 Nawrocki Dariusz Bydgoszcz Półmaraton VauPe Team opłacono
33 Mechliński Mariusz Elbląg Półmaraton opłacono
34 Mechliński Przemysław Elbląg Półmaraton opłacono
35 Włoszczyński Maciej Elbląg Półmaraton opłacono
36 Tuszyński Jarosław Gdańsk Półmaraton opłacono
37 Puszkiewicz Daniel Olsztyn Półmaraton wkurw_team opłacono
38 Durkiewicz Aleksander Braniewo Półmaraton opłacono
39 Drozd Wojciech Elbląg Półmaraton opłacono
40 Millette Sebastien Gdansk Półmaraton opłacono
41 Czapiewski Paweł Osówko Półmaraton MKS Chojniczanka 1930 S. A.
42 Kuciński Łukasz Elbląg Półmaraton El-Aktywni opłacono
43 Koroluk Sławomir Gdynia Półmaraton opłacono
44 Ołowski Kamil Dzierzgoń Półmaraton opłacono
45 Groszyk Łukasz Elbląg Półmaraton GE POWER opłacono
46 Rzadkiewicz Adam Elbląg Półmaraton opłacono
47 Rzadkiewicz Anna Elbląg Półmaraton opłacono
48 KUTERNOWSKI IRENEUSZ ELBLĄG Półmaraton opłacono
49 Batory Norbert Dębno Półmaraton ER Energy Sports Team opłacono
50 Sikora Marcin Dzierzgoń Półmaraton KRAM FC opłacono
51 Jabłonka Grzegorz Elbląg Półmaraton opłacono
52 Pruszewicz Adrian Elblag Półmaraton ksw tygrys elblag opłacono
53 Brzeski DAREK Braniewo Półmaraton
54 Załucki Zbigniew Elbląg Półmaraton TriWise opłacono
55 Raboj Andrzej Pasłęk Półmaraton
56 Godziuk Roman Toruń Półmaraton opłacono
57 Nowosielski Piotr Sztum Półmaraton LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono
58 Janecki Krzyszof Pieniezno Półmaraton opłacono
59 SKRZYPSKI Stanisław Gdansk Półmaraton opłacono
60 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Półmaraton LKS Zantyr Sztum opłacono
61 Kołkowski Krzysztof Malbork Półmaraton BEZTLENOWI MALBORK opłacono
62 Kobyra Janusz Elbląg Półmaraton opłacono
63 Serocki Adam Elblag Półmaraton Drużyna Pierścienia opłacono
64 Zaryjewski Dariusz Elbląg Półmaraton Femmed opłacono
65 Pawlyta Weronika Elblag Półmaraton opłacono
66 Pawlyta Jerzy Elbląg Półmaraton opłacono
67 Stanisławski Patryk Starogard Gdański Półmaraton Dovista active team opłacono
68 Milewska Joanna Elbląg Półmaraton opłacono
69 Podgórski Adam Gdynia Półmaraton opłacono
70 Grynis Paweł Elbląg Półmaraton opłacono
71 Kamiński Paweł Elbląg Półmaraton opłacono
72 Wróblewski Tomasz Elbląg Półmaraton opłacono
73 Antoniewicz Marcin Elbląg Półmaraton LAW opłacono
74 Sepioło Katarzyna Prabuty Półmaraton opłacono
75 Kulesza Maciej Elblag Półmaraton opłacono
76 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Półmaraton ECM El Hurt Elbląg opłacono
77 Wisiński Piotr Szbada Półmaraton BRODNICA BIEGA
78 Bieńkowski Dawid Malbork Półmaraton First Malbork Team
79 Nienadowska Beata Elbląg Półmaraton Królówka opłacono
80 Stefański Andrzej ELBLĄG Półmaraton Maratończyk - Elbląg opłacono
81 Daniel Kacper Karpiny Półmaraton TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
82 Pałat Paweł Elbląg Półmaraton 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono
83 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Półmaraton LKS Zantyr Sztum opłacono
84 Rogowski Tomasz Elbląg Półmaraton opłacono
85 CYBULA Sebastian WARSZAWA Półmaraton Regionalne Centrum Informatyki Warszawa opłacono
86 Skrzypski Patrycjusz Sztum Półmaraton opłacono
87 Belka Przemysław Iława Półmaraton Iława Biega opłacono
88 Górka Wojciech Elbląg Półmaraton GUJAN opłacono
89 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Półmaraton LKS ZANTYR SZTUM opłacono
90 Kroll Damian Stare Pole Półmaraton opłacono
91 Rudawski Radosław Elbląg Półmaraton opłacono
92 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna Półmaraton opłacono
93 Rożyk Krzysztof Gdynia Półmaraton Biegamyrazem.pl/Oknobur
94 Nowakowski Norbert Gdynia Półmaraton opłacono
95 Zienkiewicz Piotr Młynary Półmaraton UKS GIMPAS PASŁĘK opłacono
96 Ruta Damian Warszawa Półmaraton Nike Running Team
97 Hatłas Adam Gdynia Półmaraton opłacono
98 Siwakowski Michal Elbląg Półmaraton ATUT Elbląg
99 Mudryk Katarzyna Elbląg Półmaraton opłacono
100 Tomaszewicz Piotr Elbląg Półmaraton Tomaszewicz Team opłacono


Wyświetleń: 8382

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ