X Elbląski Półmaraton Bażant 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czapiewski Paweł Osówko Półmaraton MKS Chojniczanka 1930 S. A.
2 Drozd Wojciech Elbląg Półmaraton opłacono
3 Kroll Damian Stare Pole Półmaraton opłacono
4 Hatłas Adam Gdynia Półmaraton opłacono
5 Janecki Krzyszof Pieniezno Półmaraton opłacono
6 Rzadkiewicz Adam Elbląg Półmaraton opłacono
7 Glaubert Justyna Elbląg Półmaraton opłacono
8 Millette Sebastien Gdansk Półmaraton opłacono
9 WAŚNIEWSKI RAFAŁ ELBLĄG Półmaraton opłacono
10 Glaubert Robert Elbląg Półmaraton opłacono
11 Rzadkiewicz Anna Elbląg Półmaraton opłacono
12 Podgórski Adam Gdynia Półmaraton opłacono
13 Żołnieruk Mariusz Elbląg Półmaraton
14 Grynis Paweł Elbląg Półmaraton opłacono
15 Stanuch Damian Tczew Półmaraton opłacono
16 SKRZYPSKI Stanisław Gdansk Półmaraton opłacono
17 Rudawski Radosław Elbląg Półmaraton opłacono
18 Rogowski Tomasz Elbląg Półmaraton opłacono
19 Milewska Joanna Elbląg Półmaraton opłacono
20 Mudryk Katarzyna Elbląg Półmaraton opłacono
21 Pawlyta Weronika Elblag Półmaraton opłacono
22 Pawlyta Jerzy Elbląg Półmaraton opłacono
23 Koroluk Sławomir Gdynia Półmaraton opłacono
24 Kamiński Paweł Elbląg Półmaraton opłacono
25 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna Półmaraton opłacono
26 Błażewicz-Baranowska Agnieszka Elbląg Półmaraton
27 Mironova Irina Rossija Półmaraton
28 Tuszyński Jarosław Gdańsk Półmaraton opłacono
29 Brzeski DAREK Braniewo Półmaraton
30 Szewczyk Mirosław Milejewo Półmaraton opłacono
31 Godziuk Roman Toruń Półmaraton opłacono
32 Kobyra Janusz Elbląg Półmaraton opłacono
33 Forc Tomasz Elbląg Półmaraton opłacono
34 Małkiewicz Mariusz Braniewo Półmaraton opłacono
35 Raboj Andrzej Pasłęk Półmaraton
36 Wróblewski Michał Elblag Półmaraton opłacono
37 Wróblewski Tomasz Elbląg Półmaraton opłacono
38 Sepioło Katarzyna Prabuty Półmaraton opłacono
39 KUTERNOWSKI IRENEUSZ ELBLĄG Półmaraton opłacono
40 Kulik Tomasz Malbork Półmaraton opłacono
41 Mechliński Mariusz Elbląg Półmaraton opłacono
42 ELMINOWSKI WOJCIECH Elbląg Półmaraton opłacono
43 Mechliński Przemysław Elbląg Półmaraton opłacono
44 Markiewicz Paweł Elbląg Półmaraton opłacono
45 Nowakowski Norbert Gdynia Półmaraton opłacono
46 Kulesza Maciej Elblag Półmaraton opłacono
47 Skrzypski Patrycjusz Sztum Półmaraton opłacono
48 Ołowski Kamil Dzierzgoń Półmaraton opłacono
49 Włoszczyński Maciej Elbląg Półmaraton opłacono
50 Wasiłowicz Natalia Gdańsk Półmaraton
51 Jabłonka Grzegorz Elbląg Półmaraton opłacono
52 Durkiewicz Aleksander Braniewo Półmaraton opłacono
53 Orzoł Katarzyna Elbląg Półmaraton
54 Pałat Paweł Elbląg Półmaraton 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono
55 Gawdzik Arkadiusz Braniewo Półmaraton A.M.G.-BRANIEWO /WATAHA opłacono
56 Siwakowski Michal Elbląg Półmaraton ATUT Elbląg
57 Trzeciak Magdalena Olsztyn Półmaraton AZS UWM Olsztyn opłacono
58 Kołkowski Krzysztof Malbork Półmaraton BEZTLENOWI MALBORK opłacono
59 Rożyk Krzysztof Gdynia Półmaraton Biegamyrazem.pl/Oknobur
60 Janczuk Piotr Elbląg Półmaraton Bridge 4 opłacono
61 Wisiński Piotr Szbada Półmaraton BRODNICA BIEGA
62 Pańczuk Robert Elbląg Półmaraton Dom Brokerski NEGOCJATOR opłacono
63 Stanisławski Patryk Starogard Gdański Półmaraton Dovista active team opłacono
64 Serocki Adam Elblag Półmaraton Drużyna Pierścienia opłacono
65 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Półmaraton ECM El Hurt Elbląg opłacono
66 Dyas Krzysztof Elbląg Półmaraton EKK Elbląg opłacono
67 Kuciński Łukasz Elbląg Półmaraton El-Aktywni opłacono
68 Pilecki Kazimierz Elbląg Półmaraton ELAktywni
69 Jurewicz Adam Elbląg Półmaraton Elbażant
70 Batory Norbert Dębno Półmaraton ER Energy Sports Team opłacono
71 Wrzosek Tomasz Elbląg Półmaraton ETT opłacono
72 Zaryjewski Dariusz Elbląg Półmaraton Femmed opłacono
73 Bieńkowski Dawid Malbork Półmaraton First Malbork Team
74 Groszyk Łukasz Elbląg Półmaraton GE POWER opłacono
75 Mielewczyk Łukasz Wicko Półmaraton Grupa Biegowa MRT opłacono
76 Górka Wojciech Elbląg Półmaraton GUJAN opłacono
77 Belka Przemysław Iława Półmaraton Iława Biega opłacono
78 Jedliński Andrzej Elbląg Półmaraton KOCIAMBERKI opłacono
79 Sikora Marcin Dzierzgoń Półmaraton KRAM FC opłacono
80 Nienadowska Beata Elbląg Półmaraton Królówka opłacono
81 Pruszewicz Adrian Elblag Półmaraton ksw tygrys elblag opłacono
82 JANIK Roman KWIDZYN Półmaraton KWIDZYN BIEGA opłacono
83 Antoniewicz Marcin Elbląg Półmaraton LAW opłacono
84 Nowosielski Piotr Sztum Półmaraton LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono
85 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Półmaraton LKS Zantyr Sztum opłacono
86 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Półmaraton LKS Zantyr Sztum opłacono
87 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Półmaraton LKS ZANTYR SZTUM opłacono
88 Najda Sławomir Sztum Półmaraton LKS ZANTYR SZTUM
89 Stefański Andrzej ELBLĄG Półmaraton Maratończyk - Elbląg opłacono
90 Ruta Damian Warszawa Półmaraton Nike Running Team
91 Mogiłka Jacek Malbork Półmaraton Oceloty Kruszyn Krajeński opłacono
92 Mróz Marek Malbork Półmaraton Pasja Czyni Wolnym & Biuro Obsługi Firm PIO-MAR s.c.
93 Łabaj Karol Elbląg Półmaraton Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg
94 CYBULA Sebastian WARSZAWA Półmaraton Regionalne Centrum Informatyki Warszawa opłacono
95 Stulczewski Andrzej Braniewo Półmaraton Rozbiegane Braniewo opłacono
96 Zapolska Katarzyna Elbląg Półmaraton SP 15 Elbląg opłacono
97 Tomaszewicz Piotr Elbląg Półmaraton Tomaszewicz Team opłacono
98 Hapke Tomasz Wilkowo Półmaraton Traktor team gm kwidzyn opłacono
99 Daniel Kacper Karpiny Półmaraton TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
100 Załucki Zbigniew Elbląg Półmaraton TriWise opłacono


Wyświetleń: 8187

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ