X Elbląski Półmaraton Bażant 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
11 Mazurski Pułk Artylerii
1 Pałat Paweł Elbląg Półmaraton 11 Mazurski Pułk Artylerii opłacono
A.M.G.-BRANIEWO /WATAHA
2 Gawdzik Arkadiusz Braniewo Półmaraton A.M.G.-BRANIEWO /WATAHA opłacono
ATUT Elbląg
3 Siwakowski Michal Elbląg Półmaraton ATUT Elbląg
AZS UWM Olsztyn
4 Trzeciak Magdalena Olsztyn Półmaraton AZS UWM Olsztyn opłacono
BEZTLENOWI MALBORK
5 Kołkowski Krzysztof Malbork Półmaraton BEZTLENOWI MALBORK opłacono
BRODNICA BIEGA
6 Wisiński Piotr Szbada Półmaraton BRODNICA BIEGA
Biegamyrazem.pl/Oknobur
7 Rożyk Krzysztof Gdynia Półmaraton Biegamyrazem.pl/Oknobur
Bridge 4
8 Janczuk Piotr Elbląg Półmaraton Bridge 4 opłacono
Dom Brokerski NEGOCJATOR
9 Pańczuk Robert Elbląg Półmaraton Dom Brokerski NEGOCJATOR opłacono
Dovista active team
10 Stanisławski Patryk Starogard Gdański Półmaraton Dovista active team opłacono
Drużyna Pierścienia
11 Serocki Adam Elblag Półmaraton Drużyna Pierścienia opłacono
ECM El Hurt Elbląg
12 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Półmaraton ECM El Hurt Elbląg opłacono
EKK Elbląg
13 Dyas Krzysztof Elbląg Półmaraton EKK Elbląg opłacono
ELAktywni
14 Pilecki Kazimierz Elbląg Półmaraton ELAktywni
ER Energy Sports Team
15 Batory Norbert Dębno Półmaraton ER Energy Sports Team opłacono
ETT
16 Wrzosek Tomasz Elbląg Półmaraton ETT opłacono
El-Aktywni
17 Kuciński Łukasz Elbląg Półmaraton El-Aktywni opłacono
Elbażant
18 Jurewicz Adam Elbląg Półmaraton Elbażant
Femmed
19 Zaryjewski Dariusz Elbląg Półmaraton Femmed opłacono
First Malbork Team
20 Bieńkowski Dawid Malbork Półmaraton First Malbork Team
GE POWER
21 Groszyk Łukasz Elbląg Półmaraton GE POWER opłacono
GUJAN
22 Górka Wojciech Elbląg Półmaraton GUJAN opłacono
Grupa Biegowa MRT
23 Mielewczyk Łukasz Wicko Półmaraton Grupa Biegowa MRT opłacono
Iława Biega
24 Belka Przemysław Iława Półmaraton Iława Biega opłacono
KOCIAMBERKI
25 Jedliński Andrzej Elbląg Półmaraton KOCIAMBERKI opłacono
KRAM FC
26 Sikora Marcin Dzierzgoń Półmaraton KRAM FC opłacono
KWIDZYN BIEGA
27 JANIK Roman KWIDZYN Półmaraton KWIDZYN BIEGA opłacono
Królówka
28 Nienadowska Beata Elbląg Półmaraton Królówka opłacono
LAW
29 Antoniewicz Marcin Elbląg Półmaraton LAW opłacono
LKS ,,Zantyr'' Sztum
30 Nowosielski Piotr Sztum Półmaraton LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono
LKS ZANTYR SZTUM
31 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Półmaraton LKS ZANTYR SZTUM opłacono
32 Najda Sławomir Sztum Półmaraton LKS ZANTYR SZTUM
LKS Zantyr Sztum
33 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Półmaraton LKS Zantyr Sztum opłacono
34 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Półmaraton LKS Zantyr Sztum opłacono
MKS Chojniczanka 1930 S. A.
35 Czapiewski Paweł Osówko Półmaraton MKS Chojniczanka 1930 S. A.
Maratończyk - Elbląg
36 Stefański Andrzej ELBLĄG Półmaraton Maratończyk - Elbląg opłacono
Nike Running Team
37 Ruta Damian Warszawa Półmaraton Nike Running Team
Oceloty Kruszyn Krajeński
38 Mogiłka Jacek Malbork Półmaraton Oceloty Kruszyn Krajeński opłacono
Pasja Czyni Wolnym & Biuro Obsługi Firm PIO-MAR s.c.
39 Mróz Marek Malbork Półmaraton Pasja Czyni Wolnym & Biuro Obsługi Firm PIO-MAR s.c.
Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg
40 Łabaj Karol Elbląg Półmaraton Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg
Regionalne Centrum Informatyki Warszawa
41 CYBULA Sebastian WARSZAWA Półmaraton Regionalne Centrum Informatyki Warszawa opłacono
Rozbiegane Braniewo
42 Stulczewski Andrzej Braniewo Półmaraton Rozbiegane Braniewo opłacono
SP 15 Elbląg
43 Zapolska Katarzyna Elbląg Półmaraton SP 15 Elbląg opłacono
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
44 Daniel Kacper Karpiny Półmaraton TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
Tomaszewicz Team
45 Tomaszewicz Piotr Elbląg Półmaraton Tomaszewicz Team opłacono
Traktor team gm kwidzyn
46 Hapke Tomasz Wilkowo Półmaraton Traktor team gm kwidzyn opłacono
TriWise
47 Załucki Zbigniew Elbląg Półmaraton TriWise opłacono
UKS GIMPAS PASŁĘK
48 Zienkiewicz Piotr Młynary Półmaraton UKS GIMPAS PASŁĘK opłacono
UKS MTE Milanówek
49 Selke Radosław Lucjan Milanówek Półmaraton UKS MTE Milanówek
U Łasucha
50 STANISZEWSKI PAWEŁ ELBLĄG Półmaraton U Łasucha
VauPe Team
51 Nawrocki Dariusz Bydgoszcz Półmaraton VauPe Team opłacono
_BRAK NAZWY_
52 Wróblewski Michał Elblag Półmaraton opłacono
53 Szewczyk Mirosław Milejewo Półmaraton opłacono
54 Mudryk Katarzyna Elbląg Półmaraton opłacono
55 Hatłas Adam Gdynia Półmaraton opłacono
56 Nowakowski Norbert Gdynia Półmaraton opłacono
57 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna Półmaraton opłacono
58 Rudawski Radosław Elbląg Półmaraton opłacono
59 Kroll Damian Stare Pole Półmaraton opłacono
60 Skrzypski Patrycjusz Sztum Półmaraton opłacono
61 Rogowski Tomasz Elbląg Półmaraton opłacono
62 Kulesza Maciej Elblag Półmaraton opłacono
63 Sepioło Katarzyna Prabuty Półmaraton opłacono
64 Wróblewski Tomasz Elbląg Półmaraton opłacono
65 Kamiński Paweł Elbląg Półmaraton opłacono
66 Grynis Paweł Elbląg Półmaraton opłacono
67 Podgórski Adam Gdynia Półmaraton opłacono
68 Milewska Joanna Elbląg Półmaraton opłacono
69 Pawlyta Jerzy Elbląg Półmaraton opłacono
70 Pawlyta Weronika Elblag Półmaraton opłacono
71 Kobyra Janusz Elbląg Półmaraton opłacono
72 SKRZYPSKI Stanisław Gdansk Półmaraton opłacono
73 Janecki Krzyszof Pieniezno Półmaraton opłacono
74 Godziuk Roman Toruń Półmaraton opłacono
75 Raboj Andrzej Pasłęk Półmaraton
76 Brzeski DAREK Braniewo Półmaraton
77 Jabłonka Grzegorz Elbląg Półmaraton opłacono
78 KUTERNOWSKI IRENEUSZ ELBLĄG Półmaraton opłacono
79 Rzadkiewicz Anna Elbląg Półmaraton opłacono
80 Rzadkiewicz Adam Elbląg Półmaraton opłacono
81 Ołowski Kamil Dzierzgoń Półmaraton opłacono
82 Koroluk Sławomir Gdynia Półmaraton opłacono
83 Millette Sebastien Gdansk Półmaraton opłacono
84 Drozd Wojciech Elbląg Półmaraton opłacono
85 Durkiewicz Aleksander Braniewo Półmaraton opłacono
86 Tuszyński Jarosław Gdańsk Półmaraton opłacono
87 Włoszczyński Maciej Elbląg Półmaraton opłacono
88 Mechliński Przemysław Elbląg Półmaraton opłacono
89 Mechliński Mariusz Elbląg Półmaraton opłacono
90 Kulik Tomasz Malbork Półmaraton opłacono
91 Żołnieruk Mariusz Elbląg Półmaraton
92 Wasiłowicz Natalia Gdańsk Półmaraton
93 Małkiewicz Mariusz Braniewo Półmaraton opłacono
94 Orzoł Katarzyna Elbląg Półmaraton
95 Markiewicz Paweł Elbląg Półmaraton opłacono
96 Glaubert Robert Elbląg Półmaraton opłacono
97 Glaubert Justyna Elbląg Półmaraton opłacono
98 Forc Tomasz Elbląg Półmaraton opłacono
99 WAŚNIEWSKI RAFAŁ ELBLĄG Półmaraton opłacono
100 Stanuch Damian Tczew Półmaraton opłacono
101 ELMINOWSKI WOJCIECH Elbląg Półmaraton opłacono
102 Mironova Irina Rossija Półmaraton
103 Błażewicz-Baranowska Agnieszka Elbląg Półmaraton
ksw tygrys elblag
104 Pruszewicz Adrian Elblag Półmaraton ksw tygrys elblag opłacono
wkurw_team
105 Puszkiewicz Daniel Olsztyn Półmaraton wkurw_team opłacono
Żuk-biegacz Gusev Gumbinnen
106 Strukov Evgenii Gusiew Półmaraton Żuk-biegacz Gusev Gumbinnen opłacono


Wyświetleń: 8390

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ