1# Gdańsk Czyżewskiego XC Gdańsk
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krzywiel Mariusz Gdynia Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni Rowerowe Przymorze opłacono on-line
2 Wiszecki Adam Suchy Dwór Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni opłacono on-line
3 OŻGA MICHAŁ gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni opłacono on-line
4 Wójcik Piotr Gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni Team Wielki Ptak opłacono on-line
5 Budrewicz Łukasz Budrewicz Gdansk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni Federal-Mogul Racing Team opłacono on-line
6 Przestrzelski Piotr Gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni BST - Banach Sport Team opłacono on-line
7 Dajek Janusz Gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni Flash Team opłacono on-line
8 Krotowski Antoni Gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni Old School MTB Gdańsk opłacono on-line
9 Pawłowski Jan Gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni VeloGD opłacono on-line
10 Mrozowski Sławomir Sopot Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni opłacono on-line
11 Kurzyński Piotr Nowy Świat Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni Federal-Mogul Racing Team opłacono on-line
12 Dzienisz Janusz Gdynia Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni Adva Optical Networking opłacono on-line
13 Klasa Paweł Kartuzy Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni opłacono on-line
14 Wójcik Artur Gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni opłacono on-line
15 Frąckiewicz Iwona Gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni opłacono on-line
16 Kiermasz Krystian Gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni opłacono on-line
17 Groth Mateusz Żukowo Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni Atos Racing Team opłacono on-line
18 Wojciszke Wojciech Gdansk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni opłacono on-line
19 Hermaszewski Radosław Gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni BST - Banach Sport Team opłacono on-line
20 TYSZKIEWICZ JERZY GDAŃSK Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni opłacono on-line
21 Szydłowski Maciej Gdynia Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni opłacono on-line
22 Ciba Damian Rumia Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni TA KO TEAM opłacono on-line
23 Czernialis Rimas Rumia Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni HutchisonPorts Gdynia Team opłacono on-line
24 Pilski Wojciech Gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni MAMIL opłacono on-line
25 wyrwicki rafał gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni Wyrwicki opłacono on-line
26 FRYDRYCHOWICZ JACEK Gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni XTrack.com opłacono on-line
27 Lademann Tomasz Gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni opłacono on-line
28 Wieczorek Dawid Banino Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni opłacono on-line
29 sobiło marcin sobiło gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni opłacono on-line
30 Machowski Dawid Gdansk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni VO2max MTB Team opłacono on-line
31 Nowicki Przemysław Gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni Genesis Bluebird opłacono on-line
32 Przybysz Piotr Jan Gdynia Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni AZS UG opłacono on-line
33 Matuła Bartłomiej Banino Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni opłacono on-line
34 Piwko Maciej Gdansk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni Intel Technology Poland opłacono on-line
35 Machowska Justyna Gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni VO2max MTB Team opłacono on-line
36 Warchol Florian Gdynia Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni opłacono on-line
37 Cywiński Krzysztof Rumia Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni MajBIKE Team opłacono on-line
38 Pelc Tomasz Gdynia Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni NEXUS Team opłacono on-line
39 Bogdziewicz Eugeniusz Gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni
40 Kwiatek Michał Gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni opłacono on-line
41 Jamruszka Paweł Gdańsk Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni Frirajd Mobilny Serwis Rowerowy opłacono on-line
42 Niżyński Tomek Gdynia Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni opłacono on-line
43 Kulesza Jacek Gdynia Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni
44 Kamińska Marta Gdynia Start wg. kategorii wiekowych kobiety/mężczyźni


Wyświetleń: 3559

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ